100 Koltuk Takımları ile Salon Tasarımı

  • vivense merlin koltuk,
  • enza elena oturma grubu,
  • enza home roza köşe takımı,
  • enza home mayfair köşe,
  • vivense merlin köşe koltuk
  • enza ayda
  • enza arte köşe 1

Oturma odası, evinize gelen konukları orada oturup birlikte davet edeceğiniz önemli bir odadır. Sohbet ederek ve sıcak çikolatanın tadını çıkartarak, orada çok zaman geçirdiğinizi farketmezsiniz. Bununla oturma odasını daha konforlu hale getirmelisin. Bunun için yapabileceğiniz bir yol, oturma odanızın görünümünü süslemektir. Aslında, oturma odasının görünümü, evinize gelen insanların ilk izlenimini etkileyecektir. Bu nedenle, eğer oturma odası harika görünüyorsa, gören insanlar oturma odasını çok rahat bir şekilde düzenlemekte akıllı olduğunuzu yargılayacaktır. Ancak, odanın görünümünün yanı sıra, koltuk seçimi de göz önünde bulundurulmalıdır, çünkü koltuk, orada oturan insanlar olduğunda rahatlık sağlayan önemli mobilyalardır.

Kanepenin seçiminde. Şekil, malzeme ve ayrıca renk seçimine göre seçim yapmanız gerekir. Kafanız karışıksa, oturma odası konseptine göre ayarlayabilirsiniz. En iyi kanepeyi seçmeniz kolaylaşacaktır. Şekil için, büyük odaya ayarlamanız gerekir. Oradaki kanepenin şekli olarak L veya U şeklini seçebilirsiniz. Daha sonra malzeme için rahat malzeme seçmelisiniz. Ve renk için, onu sadece evinizin konseptine ayarlamanız gerekir. Kolay bir örnek olarak, odanızın duvar rengi olarak krem ​​rengi olan bir çiftlik evi konsepti varsa, ahşap malzemeli bir dizi kanepe (kanepe ve sehpa) kahvesini seçebilirsiniz. Bununla oturma odası muhteşem görünecek. Ancak, oturma odanızı tamamlamak için seçebileceğiniz birçok kanepe tasarımı vardır. Yani, oturma odanız için en iyi kanepeyi seçme konusunda ilham kaynağı olabilecek bazı resimler sunuyoruz.

40 Çağdaş Salon Fikirleri

Küçük ölçekli tadilatlar söz konusu olduğunda, oturma odası, bir evin odak odası haline geldiğinde, eğlence, rahatlama ve aile zamanı barındıran öncelikli bir alandır. Çağdaş yaşam alanlarında göze çarpan trendler arasında minimalist, tek renkli ve fonksiyonel tasarımlar ve özellikler var. Neyse ki, kalın halılardan, eklektik renklerden, aşırı çiçeklerden ve süs karmaşasından hareket ettik. 

Yeni eviniz için oturma odası fikirleri ve ilham kaynağı arıyorsanız veya oturma odası tadilatlarınız için yeni konseptlere ihtiyaç duyuyorsanız, en sevdiğiniz çağdaş oturma odası fikirlerimizden 40 tanesini derlediğimizden başka bir yere bakmayın. 

Modern oturma odası iç mekanlarında en sevdiğimiz trendlerden biri sıyrık zeminlerdir. Bozulmamış, yüksek kaliteli ahşap döşemeyi veya nötr vurgu kilim veya seramik karolarla kaplı sert laminat döşemenizi geliştirin. 

Muhteşem Beyaz Salon Renk Düzeni

Oturma odası, akrabalar, komşular veya arkadaşlarınız gibi konukları kabul eden odadır. Yani, oturma odasının başkasının eviniz ve hatta kendiniz hakkındaki ilk izlenimi olduğunu söyleyebilirsiniz. Güzel, düzenli ve düzenli oturma odası, kesinlikle giren insanlara farklı bir etki bırakacaktır. Çoğu insan, oturma odasının temelde geniş ve geniş bir oda ile aynı olduğunu düşünür, oturma odasının her zaman geniş, ferah ve lüks bir oda ile aynı olması gerekmez. Sadece oturma odası olarak kullanılacak küçük bir odanız varsa, cesaretiniz kırılmamalıdır. Doğru düzenlemeyle, çok fazla yer kaplamayan minimalist bir tasarıma sahip güzel ve rahat bir oturma odası elde edebilirsiniz.

Beyaz hayal ederken basit izlenim, temiz, parlak veya mükemmellik ortaya çıkar. Beyaz, hem harmonik hem de kontrast renklerdeki diğer renklerle kolayca birleştirilir. Beyaz renk tek başına görünebilir ve parlak ve parlak özelliklerini güçlendirir. Beyaz, iyi bir arka plan olabilir ve diğer renkleri vurgulayabilir ve daha canlı hale getirebilir.

Bununla birlikte, beyazın kirlenmenin kolay, donuk, görünüşte sıradan, havalı olmadığını ve “hastane” gibi olduğunu düşünenler de var. Öyleyse böyle bir görüşü nasıl engelleyebilirim? Tamamen beyaz olan, sadece şık değil, aynı zamanda çağdaş ve havalı tasarım nedir? High Street Studio’nun çağdaş beyaz iç tasarımına göz atalım.

Beyaz sadece temel renk veya fiyat en ucuz olduğu için yaygın olarak kullanılan normal renk değildir. Beyaz renk, çevredeki elemanların ışığını yansıtır ve beyaz karakterin kendisini güçlendirirken öğelerin öne çıkmasını sağlar. Doğru şekilde, tamamen beyaz olan iç tasarım fikirleri çağdaş, çarpıcı ve havalı görünebilir. High Street Studio bunu kanıtladı. Böylece, bir kez daha, en basit unsurlardan bile otantik mimari eserler üreten parlak fikirler konuşuldu. Daha sonra, size bazı referanslar sunuyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

elparsdekor.com