12 ilham Verici İç Mimari Ev Merdiven Tasarımı

Evler için merdivenler konukları evinize girdiklerinde karşılayan ilk şeylerden biridir, bu yüzden etkileyici olduğundan emin olmak istersiniz. Adımlarınızı iyileştirmek için yaratıcı ama uygun fiyatlı yollar düşünmeye çalışırken, endişelenmeyin. Bu merdiven fikri size ilham verecek. Tarzınız ne olursa olsun kırsal, modern, geleneksel veya tamamen farklı bir şey bu listede tercihleriniz ve bütçeniz için mükemmel olan planlar var.

Şaşırtıcı iç stil fikirleri için ev merdiven tasarımı

Merdiven dekorasyonu ile ilgili en büyük parçalardan biri, bazı basit eklemelerin nasıl faydalı olabileceğidir. Sadece birkaç tablo veya başka bir takı eklemek, merdivenlerinizi tamamen değiştirebilir. Tabii ki, büyük olabilir ve büyük bir etki yaratacak daha büyük bir fark için duvar kağıdını veya boya rengini gerçekten değiştirebilirsiniz.

Yüzen Ev Merdiven Fikirleri

Evin merdivenlerinde yüzmek konsepti, modern ve minimalist evler için popüler bir seçimdir. Şimdi, bunun gibi bir konsept, demir ve çelik gibi modern görünümlü çeşitli malzemeler kullanılarak daha fütüristik bir izlenim için de değiştirildi. Yüzen bir ev merdiveni tasarımını seçerseniz, konutunuzun güvenliğini korumak için merdiven yapısının gücünden emin olun.

 Ev Merdiven Tasarımı

Dönen ev merdiveni tasarımı, hizmet merdiveni olarak daha popüler kullanılmasına rağmen, aslında, bu dönen konsept, ana odadaki bir odak noktası kadar bir ev merdiveni olarak da uygulanması oldukça ilginçtir. Dinamik görünümü, merdivenlerin yapısal malzemeleri döşemek ve seçmek ve korkulukları seçmek için öne çıkmasını sağlar.

Eşsiz Demir Merdiven Tasarımı

Ev merdivenlerinin tasarımında demir ve çelik malzemelerin kullanılması pratikliği nedeniyle popüler olmaya başladı. Ancak, çelik merdivenlerin görünümünün genellikle sert ve soğuk olduğu düşünülmektedir. Dekoratif şekillerin ve elemanların merdivenlerde işlenmesine rağmen, çelik konstrüksiyonlu merdivenlerin tasarımı dinamik ve canlı görünebilir.

Ahşap Merdiven Tasarım Fikirleri

Oyun oluşturmaya ek olarak, konut merdiveni tasarımında soğuk ve sertlik izlenimini azaltmak için doğru merdiveni malzemesi seçmektir. Doğal izlenimi açığa çıkarmanın yanı sıra, konut merdiveni tasarımında ahşabın kullanımı da daha sıcak bir konut tasarımı sağlayabilir.

Renkli Ev Merdivenleri Tasarımı

Basit merdiven tasarımı çekici görünmeyeceği anlamına gelmez. Renk kombinasyonu oyunları, merdiven tasarımının çekiciliğini arttırmanın basit bir yoludur. Merdivenlerin renk kompozisyonunu ve iç mekanın genel rengini ayarlamak, basit bir merdiven tasarımını tüm iç mekan için ilgi çekici bir nokta haline getirebilir.

Ev Merdivenleri Tasarımı

Küçük konutlardaki sınırlı alan, işlevsel ve çekici bir merdiven tasarımı sunmak için bir neden değildir. Bu tek merdiven tasarımında yerden tasarruf sağlayan minimalist bir konsept görülebilir. Standart ebat ve ergonomik tasarıma bağlı kalarak, merdiven tasarımı sınırlı bir alanda bile rahatlıkla basılabilir ve güvenli kalabilir. Yaratıcılıkla ev merdivenlerinin tasarımı çok ilginç olabilir. Odanın dekoratif bir unsuru olmakla kalmayıp, aynı zamanda konut merdiveni tasarımının da evinizin iç tasarımında bir odak noktası olması muhtemeldir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

elparsdekor.com