12 Pembe Boya Renkleri ile Çok Güzel, Dekor Yapacaklara

Tozlu güllerden mercan ve pamuk şekerlerine kadar.

Taze, neşeli ve süslemesi kolay , yeniden dekore edilmiş bir projeye giriyorsanız (veya sadece masa başında ilham almak için) düşünmek için en iyi pembe boya renklerini topladık. Sonuçta , gökkuşağıdaki en iyi renk – biliyoruz ki, biliyoruz ki, teknik olarak geleneksel gökkuşağıda değil, ama bu pembe boya renklerini tüm çok yönlü, canlandırıcı ihtişamıyla gördüğünüzde , en sevdiğiniz olacak renk de. Bu yüzden daha fazla uzatmadan, on iki iç tasarımcı örnekleri, dekorasyon fikirleri ve aşağıdaki pembe boya için alışveriş önerileri için okumaya devam edin.

1 Mercan

İç mimar , çok fazla pembe gibi bir şey olmadığını söylüyor ve özellikle kırmızı ve beyaz çizgili mobilyalarla kaplandığında aynı fikirdeyiz. Ancak, sadece parlak renkte cüret etmek istiyorsanız, güzel pencere kuyusu gibi evinizde daha küçük bir alan boyayarak başlayın. Duvarları ciklet ile boyanmış gibi hissetmeden biraz romantik bir parıltı verir.

2 Thulian Pembesi

2 Thulian Pembesi

İçinde sadece gri bir dokunuşla bu pudra pembesi, çeşitli nötrlerle güzelce eşleşir. Tarafından tasarlanan bu alanda , monokrom döşemeler ve siyah ve füme gri aplikler berrak beyaz nevresimlerle aydınlatılıyor ve hafif ahşap mobilyalar tarafından ısıtılıyor. Ve parlak ve cesur olmasına rağmen, aşırı şekerli değil.

3 Soluk Pembe

3 Soluk Pembe

Çok yumuşak ve tatlı olan bu zar zor pembe renk tonu, çeşitli renk şemaları ve stilleri için harika bir fondur. Pastel iç mekanlara çekiyorsanız veya sahneyi zarif bir şekilde ayarlamak istiyorsanız,  tarafından tasarlanan bu pembe alandan notlar alın 

4 Derin Tozlu Gül

4 Derin Tozlu Gül

Bu oda aynı anda arkadaş canlısı ve davetkar, yetişkin ve sofistike. Ve ortalama krem ​​duvarlarınızdan kesinlikle daha cesur ve parlak olmasına rağmen, aynı zamanda hoş bir emme derinliğine sahiptir. Yanmış turuncu ve çikolata rengi kahverengi döşemeli koltuk, odanın ruhlu kişiliğine hitap ederken, metalik altın masalar ve serin mermer şömine, zarif bir dokunuş sağlar.

5 Sade Pempe Allık

5 Sade Pempe Allık

Sadece bir dokunuş sağlayan hafif, narin bir pembe, daha modern, aerodinamik geometrik parçalarla eşleştirildiğinde şaşırtıcı derecede iyi görünüyor. tarafından tasarlanan bu mutfakta , modern çizgiler ve ton paleti taze ve modern hissediyor, pembe renk ise açık ve parlak hissettiriyor.

6 Orkide Pembesi

6 Orkide Pembesi

 Bu küçük kuytu, çok fazla yumruk atıyor. Güzel kapıları daha da öne çıkarmak için bu şaşırtıcı pembe boya gölgesini, Tembel Öğleden Sonra’sını seçti. Leylak rengi karşılar-orkide-karşılar-macenta’nın zengin tonu ile eşsiz ve cesur renk, yakındaki duvar kağıdının renk paletini geliştirir. “Muhasebecim,” dedi Kate, kapılar yüzünden bir daire almamalısın, “gülüyor”, ancak bunlar bir satış noktasıydı. 

7 Şeftali Pembesi

7 Şeftali Pembesi

Pembe boyanın klişesel olarak kız gibi davranması konusunda endişeleniyorsanız, daha fazla şeftali tonuna sahip daha soluk bir tonu tercih edin. Daha sonra daha nemli malzemelerle ve çağdaş mobilyalarla dekore edin. Bu şekilde, göze çarpdığından daha fazla karışacaktır. tarafından tasarlanan bu oturma odasında lacivertin sıçraması, siyah mermerin daha sofistike enerjisiyle şeftali kaygısız bir şekilde evlenir.

8 Neon Pembe

8 Neon Pembe

Yoğun, göz alıcı ve maceracı,  tarafından tasarlanan buoturma odasında neon pembe duvarları seviyoruz  Karşıt gök mavisi tonları ve geleneksel mobilyalar onu daha geçişli ve zamansız hale getirir. Sıcak, misafirperver, unutması imkansız bir giriş için fuayede kullanın

9 Pamuk Şeker Pembe

9 Pamuk Şeker Pembe

Baby pink, arsız kişiliğe sahip bir yatak odasında kullanıldığında özellikle harikadır.  tarafından tasarlanan bu yatak odası hiçbir şeyi geri tutmuyor – biz de bunun için buradayız. Karyola, makyaj masası ve dışkı, açık pembe duvarlarla hoş bir tezat oluştururken tutarlılık yaratan lüks bir indigo tonunda döşenmiştir.

10 Barbie Pembesi

10 Barbie Pembesi

Şimdi işte kaçıramayacağınız bir pembe. Göz alıcı, canlı ve çok eğlenceli, gerçek bir pembe, herhangi bir odada eğlenceli bir vurgu rengidir. Tüm odayı pembe boyamaya söz vermeye karar verdiğinizden emin değilseniz, renk engellemesini deneyin (ve kendinizi cesur hissediyorsanız zemine uzatın; üzülmezsiniz).

11 Leylak rengi

11 Leylak rengi

Küçük bir alanda, benzersiz bir boya rengi gerçekten fark yaratabilir. tasarlanan bu oturma odasında skeç , leylak duvarları ve doku bakımından zengin oluklu çekmeceler mekanın geri kalanı için tonu oluşturuyor. Küresel masa lambasının pembe mermer masanın yuvarlak şekil motifini nasıl oynattığını da seviyoruz.

12 Sıcak Pembe

12 Sıcak Pembe

Ev sahibinin büyükannesinin imzalı rujundan ilham alan bu şömine gösteriyi çalıyor. Tasarımcı “evdeki renk tonunu, sahiplerinin geniş miras sanat ve antika koleksiyonuna enerjik bir referans noktası olarak kullandı”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

elparsdekor.com