13 Zarif Oturma Odası Avize Fikirleri

Oturma odanız için tavan aydınlatması ararken, avizeler mekanınıza ortam aydınlatması ve anında vay faktörü eklemek için mükemmel bir seçim sunar. İster modern bir sputnik avize, ister ultra modern bir avize içinde sade, minimalist bir tasarım arıyor olun, oturma odası avizeleri çok çeşitli stillere sahiptir. Bazı avizeler, aydınlatma deneyiminizi ayarlanabilir kollar veya kısılabilir ampullerle özelleştirme şansı sunar. Bu unutulmaz oturma odası avizeleri fikirlerinden bazılarından ilham alın.

Sergiye Değer

Oturma Odası Avizeler |  Ylighting
Bloom SO 120 Sarkıt Facon de Venise

Genellikle büyük oda olarak bilinen oturma odası, evin her zaman misafirlere teşhir edilen bir alanıdır. Modern sanata benzeyen cesur bir tasarıma sahip bir avize için bir aydınlatma armatüründen daha iyi bir yer yoktur.

Yuvarlak Minimalist

Oturma Odası Aydınlatma Fikirleri
Hudson Valley Aydınlatma’dan Middlebury Yuvarlak Sarkıt Işık

Basit ve abartısız bir çözüm arıyorsanız, minimalist veya dairesel tasarımları düşünün. Doğru renk seçimi ile, odaya çok fazla görsel ağırlık yüklemeden bir avizenin göze hitap etmesini sağlayabilirler.

Şekil değiştiren

Salon Avize Fikirleri |  Ylighting
Hammerton Studio’dan Carlyle Kare Avize

Avizenin şekli ile oynamasına izin vermek, aydınlatma odası tasarımınızı gerçekten yükseltebilir. Kare bir oturma odası avizesi, at nalı şeklindeki oturma düzenlemeleri için mükemmel bir seçimdir. Ayrıca, oturma odanıza modern lüksle damlayan tüm partiler için harika bir sohbet parçası.

Uzay Çağına Girin

Modern Salon Avizeler |  Ylighting

Adını uzaydaki ilk uydudan alan Sputnik avizeler, oturma odanızda modern stili sergilemenin patlayıcı bir yoludur. Bu cesur avizeler, Uzay Çağı’nın ilhamını ve hayal gücünü yakalayan, yıldızlı patlamalar gibi dışarı çıkan saplara sahiptir.

Doğrusal Sevmek

Oturma Odası Lineer Avizeler |  Ylighting
THIN Multiples Dyad Lineer Suspension Light from Ardıç Tasarımından

Doğrusal süspansiyon, şekil bir faktör olduğunda oturma odalarını aydınlatmak için başka bir harika seçenektir. Doğrusal ışık çubukları, küçük veya dar bir oturma odasında bir alanın hafif ve havadar olmasını sağlayabilir. Ayrıca dikdörtgen sehpaların veya sehpaların üzerine asmak için harika bir seçimdir.

Onu geri getir

Retro Salon Avizeler |  Ylighting
@Ourwinecountryfarmhouse Üzerinden Görüntü

Avize seçiminizin oturma odanıza bazı geleneksel hisler katmasına izin verin. Yuvarlak ve dikdörtgen özelliklere sahip demir bir avize, oturma odanıza geçmişten bir dokunuş katabilir. Bu, gelenekselliği çağdaş bir tasarımla karıştırmanın harika bir yoludur.

Doğala Git

Ylighting'de ahşap oturma odası avizesi
Lumen Center Italia’dan Mercan Avize

Dış mekânın büyüsünü modern evinize getirmek istiyorsanız, oturma odası avizeniz bunu sizin için yapsın. Çoğu avize, bir çiçeğin inceliği veya bir ağaçtan dallanan yaprakların zarif kıvrımları gibi doğadan ilham alan tasarımlara sahiptir.

Yıldızlara ulaşmak

Oturma odası avizeleri |  Ylighting
Moooi Halılarından Göksel Halı

Takımyıldızların yaratıcı ruhu hakkında gerçekten büyüleyici bir şey var. Yıldızlı benzeri özelliklere sahip bir oturma odası avizesi seçerek bu sihri biraz iç mekana getirin. Mum benzeri gövdeli çok katmanlı avizeler, bir yaz gecesi gökyüzünün ambiyansıyla parlayabilir.

Modernin Yapılışı

Modern LED Avize Fikirleri
Tech Lighting’den Fiama Süspansiyon Işığı

Bir oturma odasını anında çağdaş bir vahaya dönüştürmenin kolay bir yolu, zevkli bir şekilde modern tasarım öğeleriyle bir avize kurmaktır. Temiz çizgiler, geometrik şekiller ve modüler yapılar gibi minimalist özellikler, sıradanlığı modern ihtişama dönüştürebilecek örneklerden sadece birkaçıdır.

Yaldızlı Çağı Geri Getirin

Oturma Odası için Yaldızlı Avize |  Ylighting
@Andrewsuvalskydesigns Üzerinden Görüntü

Oturma odanızı “harika oda” olarak görüyorsanız, unvanına layık bir avizeye ihtiyacınız var. Yaldızlı Çağ stiline modern bir dokunuş katmak isteyenler için camdan açılır yataklara sahip çok yorgun kristal avizeler mükemmel bir seçenektir.

Olması gereken LED’ler

LED Avize Oturma Odası Fikirleri

Uzun ömürlü ve çevreye duyarlı güçlü aydınlatma istediğiniz için LED avizeler oturma odası için oldukça popülerdir. Günümüzde modern LED avizeler, herhangi bir çağdaş oturma odasının iç tasarımına uyacak çok sayıda şekil ve stile sahiptir.

Oturma Odası için Mobil

LED Oturma Odası Avizesi - Ylighting
Bowery 3 Katmanlı LED Avize Fredrick Ramond Tarafından

Şık ve çağdaş bir avize arıyorsanız, mobil yapıya sahip bir avize arayın. Heykelsi, ince form, oturma odanıza biraz görsel doku sağlarken aynı zamanda modern sanat esintileri de katacak.

Edison’a saygı

Oturma Odası Avizeler |  Ylighting
Everett Avize Hinkley Aydınlatma

Modern bir dokunuşa sahip vintage aydınlatma armatürleri, çağdaş oturma odaları için çok moda. Açık ampuller veya çekiç metal gibi endüstriyel veya rustik tasarım özelliklerine sahip, mekanınıza anında ayırt edici bir karakter katacak Edison tarzı avizeleri arayın.

Oturma odası, modern evin en yoğun kullanılan alanlarından biridir, bu nedenle doğru aydınlatmaya sahip olduğunuzdan emin olmak istersiniz. Avize seçerken aradığınız malzemenin dayanıklılığını ve tasarım unsurlarını göz önünde bulundurun. LED oturma odası avizeleri, uzun ömürlü ve enerji tasarruflu güzel bir seçenektir. Hepsinden önemlisi, oturma odası avizenizin tarzınıza ve kişiliğinize uygun olduğundan emin olun, böylece her gün büyüleneceksiniz.

Daha fazla YLighting fikri için Avize Fikirlerimizi ve Oturma Odası Fikirlerimizi inceleyin.

Daha da fazlası için, Pinterest’teki favori avize aydınlatma fikirlerimizi takip edin.

Bir cevap yazın

elparsdekor.com


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (1) in /home/dekormima/public_html/wp-includes/functions.php on line 5219

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (1) in /home/dekormima/public_html/wp-includes/functions.php on line 5219