130 Modern Mutfak Dolap Dekorasyonu Modelleri

Mutfaklarında İyi Tasarım ve İşlevsel Bir Bakış

Evin mutfağı kalbi olarak kabul edilir. Ailenin yemek pişirebileceği yer budur ve bu yüzden temiz ve düzenli olması gerekir.

Ev sahipleri ayrıca mutfağın iyi tasarlanmış olduğunu da görüyorlar. Tasarımı aynı zamanda evin tasarım konsepti ile birlikte yapılır. Bu, tüm ev için tutarlılık yaratır ve daha da çekici görünmesini sağlar.

Evin diğer alanları gibi mutfak da eklektik, modern, çağdaş, geleneksel ya da başka bir tasarım olabilir. Kohler Mutfaklar, hem tasarım hem de teknoloji dokunuşuyla farklı tasarımlar sunar. Muslukları, evyeleri ve yüksek kalitede aksesuarları kullandı. İşlevlerinin yanı sıra, mutfağın görünümünü bir üst seviyeye taşıyabilir.

İçin Kohler , zarif yaşam cazibesi, iyi tat ve ruh cömertliği, hem de kendini gerçekleştirme ve doğa donanımın nitelikleri ile karakterizedir. Şirketten gelen ürün veya hizmetlerle yaşadıkları her deneyimle ev sahibinin zarif yaşam anlayışını geliştirmeyi amaçlar.

Bu yüzden, bugünkü görev için,mutfakları bulacağız. Aşağıdaki tasarımlara göz atın.

Kahverengi ve biej tonlarını kullanan eklektik tasarım konseptine sahip bir mutfak. Ayrıca mutfağa güzellik katan dekoratif duvar karoları da kullanılmıştır.


Ahşap depolama alanları

Bu eklektik mutfakta, depolama alanları için ahşap dokunuşlar görülmektedir. Ayrıca mutfak lavabosunun ne kadar zarif ve şık olduğunu da fark edebilirsiniz.

Mutfak aksesuarları

Mermerden bir adayla şık ve modern görünen siyah bir mutfak. Mutfaktaki aksesuarlar tüm görünüme güzellik kattı.

Burada vurgulanan tek musluk deliği ile tek kase mutfak lavabo ile bir montaja sahip tek kase mutfak lavabo.


kahverengi krem ​​beyaz

Kahverengi, krem ​​ve beyaz renklerin kullanıldığı eklektik bir dokunuşla sade görünümlü mutfak.

Gümüş üstleri ve ahşap dokunuşları olan yemek alanına sahip çağdaş bir mutfak.

Sarkıtlarla şık görünümlü siyah beyaz bir mutfak ve ayrıca mutfak lavabosunu taşıyan siyah bir ada ve bir yemek alanı.


yeşil dolap kapıları

Yeşil dolap kapıları ve wodden örtüleri ile vurgulanan bu mutfak kesinlikle çağdaş bir görünüme kavuştu.

Bu geleneksel mutfakta bej, küçük mutfağı büyüten cam dolaplarla ortaya çıktı.

Beyaz kullanarak başka bir geleneksel mutfak. Bir kaz boynu musluğunun lavabosu için daha zarif görünmesini sağlamak için kullanıldığını fark edebilirsiniz.

Sen gelen mutfaklar bazı gördük Kohler ve kesin bu tasarımları nasıl etkilendiler. Bu mutfaklardan kesinlikle iyi fikirler edinebilirsiniz. Mutfağınızı tasarlamayı düşünüyorsanız, bu koleksiyonlardan tasarım ve ilham alabilirsiniz. Eklektik, geleneksel veya çağdaş tasarımlardan birini bile seçebilirsiniz.

Ancak hala daha fazla mutfak tasarımı istiyorsanız, n alabileceğiniz daha fazla mutfak tasarımı ilhamı var. Size yardımcı olabilecek mutfak tasarım ipuçları da vardır . Bu nedenle, ev tasarımınıza kesinlikle yardımcı olabilecekleri için her gün yayınlarımıza bakmaktan çekinmeyin

Moda Mutfak Tasarımları

Evin mutfağı kalbi sayılabilir, çünkü tatlı ve besleyici yemekler ve atıştırmalıklar yapılır.

Temiz ve düzenli olması gerektiğinden, mutfağın iyi çalışmasına katkıda bulunabilmesi için iyi bir mutfak tasarımının da gerekli olduğu düşünülmektedir. Gördüğünüz çok fazla mutfak tasarımı var ve her biri birbirinden farklı. Bunun nedeni, ev sahibinin zevkine uyması için her tasarım için kişiliğe sahip olmasıdır.

Eviniz için mutfak tasarımı ilhamlarına bakmak isteyebilirsiniz . Bugünün yazısı kesinlikle size yardımcı olacaktır. Scavolini’den bir vitrin var. Scavolini mutfakları kesinlikle eşsizdir ve ev sahibinin tadı düşünülerek tasarlanmıştır.

Bu mutfaklar çoğunlukla çalışmak için geniş alan sağlamak için açık bir tasarıma sahiptir. Scavolini, 40 yılı aşkın bir süredir mutfak üretiyordu, bu da en son trendlerle birlikte mutfak tasarlamalarını sağladı. Hem estetiği hem de işlevi göz önünde bulundurarak mutfakta yaşam kalitesini yükseltmeyi hedefliyorlar. “Memnun müşterilerin bir şirketin gerçek varlıkları olduğuna” inanıyorlar. Bu nedenle, müşterilerinin gerçekten sevdikleri mutfak tasarımını elde etmelerini sağlıyorlar.

Scavolini , yüksek kalitede rekabetçi mutfaklar yaratır. Evinizin iç tasarımına bağlı olarak uygun olan farklı renk ve stillerde gelirler. Öyleyse aşağıdaki Scavolini’nin mutfaklarına bakalım. Bunlar sadece tasarımlarından bazıları.

Bu mutfak tasarımları kendi eviniz için ilham kaynağı olabilir. Elbette, bunu faydalı bulacaksınız. Aşağı kaydırın ve hangi mutfağın evinize uygun olduğunu seçin.


Moda Mutfak Tasarımları

Özel bir izleyici kitlesinin sofistike ihtiyaçlarını karşılayan parlak siyah bir mutfak. Bu, kesinlikle size zerafet ile mutfak türünü verecektir.

Daha hafif bir tonda harika bir zarafete sahip, ancak yine de birinci sınıf görünümünü koruyan başka bir Baccarat mutfak.


Parlak mavi mutfak

İyi saklama ve temiz çalışma alanları sunan bu parlak mavi mutfakta sakin ve rahat olun.

Eşsiz bir kişilik yaratan bu mat laminat mat gri ve turuncu mutfağında yaratıcılık ve yaratıcılık için çok yer var.

Depo kapısı açıklıkları ve kontrast renklerin kullanımıyla da mümkün kılan açık bir düzen oluşturmak için yapılmış tasarım elemanlarına sahip oldukça yaşanabilir bir mutfak.

Büyüleyici konfigürasyonlara ve özelliklere sahip düz çizgiler ve eğriler içeren bir mutfak tasarımı.

Bu mutfak, maksimum işlevsellik için gerekli şekiller ve geometrik alan içeren modern bir evin kalbi olsun.

Mutlak beyaz meşe ve Riviera mavisi, kesinlikle hem iş hem de eğlence için yer olabilecek bu mutfağı oluşturuyor.

Genç ve canlı bir dokunuşla çağdaş tasarımı seven ev sahipleri için mükemmeldir.

Parlak lake kapılı ve mükemmel mutfak deneyimi için açık alan içeren samimi ve işlevsel bir mutfak.

Bu mutfak siyah olabilir, ancak yine de zerafet hissi veren iyi bir manzara elde edebilirsiniz.

Daha iyi bir fonksiyon için yardımcı olması için basit ama çok güzel bir ortam yaratıyor.

Farklı ebat ve renklerde, Tetrix koleksiyonu büyük bir kişilik patlaması gösteriyor.

Eviniz için doğru mutfak tasarımını şimdi seçmiş olabilirsiniz. İle Scavolini mutfak tasarımları , kesinlikle o, klasik çağdaş ya da modern olup olmadığı fonksiyonu ve stil birleştirebilir, tüm Scavolini dan alabilirsin. Gördüğünüz gibi, her mutfak evin tasarım konseptine uyması için benzersiz bir tarz kullanıyor.

Bu yazıdan yeni bir şeyler alabileceğinizi umuyoruz. Diğer tasarım fikirlerini alabileceğiniz diğer mutfak tasarımlarını da kontrol etmek isteyebilirsiniz . Ayrıca sahip kusursuz ve güvenli bir mutfak tasarımı için ipuçları ve küçük bir mutfak tasarımı için ipuçları . Elbette bunlar mutfak tasarımınızda size yardımcı olabilir. Dekorasyonda iyi eğlenceler!

Doğru Evye Nasıl Seçilir

Kendi evinizi kurarken veya bir mutfağı yeniden şekillendirmeye karar verdiğinizde , lavabo ve musluk gibi bazı mutfak armatürleri ve donanımları satın almanız gerekir.

Mutfak alanını, yemek hazırlamak ve bulaşıkları temizlemek için etkili bir şekilde kullanmak için bunlara ihtiyacınız olacaktır. Lavabolar her zaman mutfakta görülür, onsuz, çok fazla mutfak işi yapamazsınız.

Mutfak evyeleri farklı boyutlarda, şekillerde ve malzemelerde üretilir. Bazıları farklı kurulum tiplerinde de gelir. Bir mutfak lavabosu seçerken, ilk kullanımınızın ne olacağını belirlemelisiniz. Bu önemli bir mutfak lavabosu satın almak olacaktır.

Bu yüzden, size yardımcı olmak için, doğru mutfak lavabosu için nasıl seçim yapabileceğinize dair bazı ipuçları sağladık.

1. Farklı mutfak lavabo konfigürasyonlarını bilin.

Gereksinim duyduğunuz lavabo tipinin farkında değilseniz ne satın alacağınızı gerçekten bilemezsiniz.

Tipik bir tek, büyük dikdörtgen havza olup olmadığını seçebilirsiniz; her ikisi de olan çift delikli lavabo, elde yıkama ve durulama için aynı boyutta lavabolar; ya da bir tarafını oldukça küçük olan çift atmalı lavabonun çöp atıcısını barındırması. Ya da iki büyük kasenin, genellikle bir kesme tahtası ile doldurulmuş olan çöp atıcısı yerleştirilmiş küçük, orta bir kaseti kuşattığı üç kase lavabo isteyebilirsiniz.

İhtiyaçlarınızı bilin, böylece hangisinden satın alacağınızı seçebilirsiniz.

2. Mutfak alanını belirleyin.

Mutfağınız büyükse, daha büyük mutfak lavabolarına gidebilirsiniz, ancak alanınız küçükse büyük lavabolar kullanmayın. Sadece mekanı yiyecek ve sınırlı bir alanda iyi çalışamayacaksınız.

Eşleşen bir köşe kare lavabo ya da köşe çemberine gidebilirsiniz. Islak barımız için bir adaya veya bir bar lavabosuna yerleştirilebilir. Sınırlı alan varsa, kullanabileceğiniz daha küçük boyutlarda başka mutfak lavaboları vardır.

3. Lavabo malzemelerini seçin.

Mutfak evyeleri çeşitli malzemelerden yapılmıştır. Parlak bir paslanmaz lavabo, dökme demir üzerine renkli emaye, katı yüzey veya kuvars kompozit olabilir.

Paslanmaz olanlar, şık çizgileri ile çağdaş bir görünüm verebilir ve lekelere karşı dayanıklıdır.

Emaye dökme demir evyeler daha dayanıklıdır ancak daha ağırdır, bu sayede tezgahın onu iyi bir şekilde taşıması gerekir. Farklı renk ve desenlerde de geliyor.

Katı yüzeyli lavabolar çerçevesizdir ve çağdaş bir görünüm yaratan ve montaj için bir uzman gerektiren bitişik katı yüzey tezgahına kaynaşıktır.

Kuvars kompozit lavabo gerçekçi bir granit görünüm alırken aynı zamanda hem lekelenmeye hem de çizilmeye karşı dirençlidir.

4. Bir şekil seçin.

Alanınız, mutfak lavabonuz için hangi şeklin iyi olacağını söyleyebilir. Ancak mutfağınızın tasarım konseptini göz önünde bulundurmayı deneyebilir, böylece şekli seçebilirsiniz.

Bazıları bunun işlevine ve kullanımına da bakar. En çok kullanılan şekil dikdörtgen olmasına rağmen, mutfak lavabo için çeşitli şekiller vardır. Dairesel lavabolar, böbrek biçimli ve diğerleri de vardır.

5. boyutunu bilir.

Tezgahınıza uyup uymadığını bilmeden bir lavabo aldıysanız kesinlikle başarısız olursunuz. Lavabonun gideceği alanı ölçün.

Boyutları soldan sağa ve dış kenardan dış kenara aldığınızdan emin olun. Lavabonun tezgaha monte edilmesi için her iki tarafta en az 2-3 inç bırakın. Doğru ölçümü alabileceğinizden emin olun.

6. Kurulum türünü bilin.

Bir lavabo takma şekli, nasıl görüneceğini ve nasıl çalışabileceğini büyük ölçüde etkiler. Bu yüzden, bu kurulum tipleri hakkında bir fikriniz olsa iyi olur.

Tezgahın üzerine monte edilmiş kendiliğinden açılan veya açılan lavabolar, üzerinde musluğun oturduğu yerleşik bir jant içerir.

Undermount veya gömme lavabolar genellikle çekici bir çekicilik ve üstün bir işlev oluşturmak için kullanılır. Tezgahın altından kurulur ve bir jant olmazdı.

Karo veya karo kenarı lavabolar, karo yüzeyle aynı hizada monte edilmek üzere tasarlanmıştır ve oyulmuş bir lavabo kenarına sahiptir. Bir önlük veya çiftlik evi lavabosu, maruz kalan dekoratif panellerle geleneksel bir çiftlik evi görünüşü verebilir.

7. İhtiyacınız olan kase sayısını belirleyin.

Bu bölümde mutfak lavabosunu nasıl kullanmayı planladığınızı bilmek zorundasınız. Bir kase, iki kase veya üç kase lavabo var. Aynı zamanda derin veya sığ olabilir.

Tekli kase lavaboları baziktir ancak 10 ”veya 12” derinliğe kadar satın alınabilir ve sadece bulaşıkları yıkamak için uygun olacaktır.

İki ve üç kase lavabo çoklu görevlere izin verir. Durulama veya bulaşıkları büyük kapta saklayabilir ve küçük kapları çöp atmak için veya sebzeleri durulamak için kullanabilirsiniz.

8. Musluk deliklerinin sayısını bilin.

Mutfak lavabolarını kullanmayı seçtiyseniz, doğru sayıda musluk deliği olanları seçmeniz gerekir.

Bir delik, tek kulplu musluğa izin verir.

İki delik size sabunluk, yan sprey, sıcak su dağıtıcı veya soğuk su dağıtıcısı yerleştirme seçeneği sunar.

Üç ila beş delik, ayrı sıcak ve soğuk kulplu musluklar içindir ve bazı aksesuarları yerleştirmenize de izin verebilir.

9. Mevcut özellikleri kontrol edin.

Bazı mutfak evyeleri, mutfak kullanımınıza yardımcı olabilecek çeşitli özellikler sunar. Bazılarında suyun zemine girmesini önleyen 2 veya 3 kase lavabo için dolum suyu mevcuttur. Kelepçeler, sorunsuz kurulum sağlayan bazı lavabolarda da görülür. Diğerlerinde, borular daha ileride bulunduğundan lavabonun altında daha fazla yer sağlayan arka drenajlar vardır. Diğer lavabolarda, suyun altına sızmasını engelleyecek bir jant contası bulunur.

Tavalarınızı yıkarken herhangi bir gürültüyü önleyen ses yalıtımı pedi gibi özellikler de vardır. Bahsedilenlerin yanı sıra, hala sizi şaşırtacak lavaboların başka özellikleri de var.

10. Bütçenizi belirleyin.

Satın almaktan bahsederken, bu parasız bir ürün satın alamayacağınız için her zaman önemli olacaktır. Öyleyse, bir mutfak lavabosuna gerçekte ne kadar ayırabileceğinize ve ne kadarını karşılayabileceğinize bakın.

Bu şekilde, sadece tezgahınıza uygun değil aynı zamanda bütçenize uygun bir lavabo satın alabilirsiniz.

Bahsedilen bilgiye sahip değilseniz bir lavabo satın almak ve seçmek çok zor olurdu. Doğru lavaboya almak için para harcayacağınız yanlış olanı seçerek bitebilirsiniz. Bu yüzden bahsi geçen ipuçlarını aklınızda bulundurun, böylece bir mutfak lavabosu seçiminde yönlendirileceksiniz. İstediğiniz mutfağı elde etmenize yardımcı olabilecek diğer mutfak tasarım ipuçlarına da bakabilirsiniz 

Modern ve Fonksiyonel Mutfak Bar Tasarımları

Bugünün neslinde, yemek hazırlamak zaten herkes için. Yemek tarifleri ve teknikleri insanların görmesi için çevrimiçi olarak hazır. Yiyecek coşku hiç bu kadar büyük olmamıştı. Söylendiği gibi, şeflerimize ve kalbimizdeki şeflere ilham verebilecek mini barlarla güzel mutfaklar göstereceğiz .

Bu mutfaklar, dikkatinizi çekebilecek etrafta gördüğümüz mutfaklardan sadece birkaçı. Modern görünümleri, çekici renk paletleri, malzemeleri ve boyutları ile mutfağınızın nasıl görünmesini istediğinize ilişkin bir fikriniz olabileceğini düşünüyoruz.

Mutfak aşağıdaki en çok varyasyonlar düzenlemede farklı olabilir ama şartları buzdolabı, menzil, lavabo, hem de onların dışkı ile mini bar ada gibi, kesinlikle vardır.

Resimlerin bir kısmı ayrıca şu anda gördüğümüz evlerin çoğunda bölünmeden birbirlerinin yanında olduklarından mini bir yemek alanı gösteriyor. Elimizdeki mutfak fikirlerinden bazıları, çoğu insanın sevdiği dış mekanlara hızlıca bir bakış sunabilir ve aslında tek başına yaşayan ancak harika, işlevsel bir mutfak ile yalnız yaşamayı seven bekarlar için tipik olan modern bir mutfağa sahibiz. Sizin için tarif ettiğimiz mutfak.

01 Mutfak
mutfak bar tasarımları

Bu beyaz ve mavi topluluk, mutfağa temizlik ve çocuksu bir görünüm kazandırmaktadır.

3B MutfaK karışık krem

Odanın güzelliği, tasarımcıların karışık renkli kremalı dolapları, granit tezgahlı, her zamanki bir kombinasyondur ancak bu resimde, çatı katı tarzında bir mutfak görebiliyoruz.

Basit Bir Mutfak
mutfak portakal

Basit bir mutfak bu orangey mutfağının adı için bir understatement. Baskılı duvarlar ve turuncu dolaplar ve sarkıt lambaların kombinasyonu oldukça çarpıcı görünüyor.

Siyah çekmeceler ve yer karoları ile beyaz tezgahlardan oluşan bu modern mutfak, bu odayı şık ve klasik bir güzellik haline getiriyor.

İç Modern Mutfak

Bu modern mutfağın tasarımı kullanılan çıplak renklerle hoş. Bu belki de bir kadının gerçekten yaşayabileceği bir mutfak tasarımı.

Mutfak 1Yemek alanı

Bu da resimde gösterilen yemek alanı ile modern ve çağdaş bir mutfağın başka bir tasarımı. Siyah, beyaz ve gri gerçekten çok iyi karışıyor.

Mutfak ahşap ve granit

Diegoreales

Bu tasarımda, ahşap ve granitin mutfaklarda görebileceğimiz olağan bir şey olduğunu görebiliyoruz. Bu resimde aslında her zaman toplandığını görebiliyoruz.

Bu, modern ve çağdaş bir mutfağın minimalist bir tasarımıdır. Bir bar, bir mutfakta sunulan tüm amaçları için her zaman iyi görünüyor eminiz.

Mutfak kırmızı

Bu oda, yüksek bir bina tarafından mutfak için yeterince ev gibi görünüyor.

Mutfak ahşap kaplama

Ahşap kaplamadan yapılmış olan bu bar kesinlikle bu modern mutfağı aydınlatıyor. Barın renkleri ve mutfak alanının kontrastı kesinlikle işe yaradı.
mutfak bar tasarımları

Bu mutfak ada ve tavan ile sevimli değil tamamen arka planda doğa ile eşleşen değil mi.

Bu mutfakta ada ve barı, buzdolabının ve mutfak dolaplarının tezgahlarına tam dik değil.

Mutfak kırmızı dolaplar

Bu odadaki renklerin kombinasyonu onu tamamen etkiliyor. Koyu kırmızı renk mutfak alanını büyüleyici kılıyor.

Mutfak kirli beyaz dolaplar

Bu mutfağın güzelliği beyaz rengin bu odayı gerçekten temiz ve tertemiz göstermesidir. Beyaz, her zaman bir mutfak için renk için ilk seçenektir.

Mutfak aydınlatması

Tezgahın yanındaki dolapların akça ağaçtan yapılmış olması nedeniyle bu mutfağın adı verilmiştir. Malzeme gri renkli duvarlara uyuyor.

Minimal Mutfak

Gri duvarlar ve beyaz tezgah bu mutfakta ilahi görünüyor. Elma yeşili dışkı bu odada bir iftiradır.

Kişisel Mutfak

Bu mutfak için doğal aydınlatma, bu odanın tezgahlar ve dolaplar için beyaz ve krem ​​ile daha da parlak olmasını sağlar. Bar rengi odaya zıtlık kazandırır, ayrıca eşsiz tasarımı her şeyi sevimli kılar.

Bir başka normal görünümlü çatı katı mutfağı, hepsi cihazlar ve mobilyalar için pahalı malzemelerle modern.

Mutfağ güzel aydınlatmalar

Bu, koleksiyonumuzdaki klasik tasarımlardan biri. Kremler ve beyazlar mutfağı kesinlikle doğal bir görünüm haline getirir ve kırmızı dışkı ve sarkıt lambaların eklenmesi bu odaya güneş ışığı verir.

mutfak bar tasarımları

Bu mutfak-yemek alanı, yerel bir Teksas evine yöneliktir, ancak görünüşünden, burası bir mutfak alanının ortak bir görünüşüdür. Granit tezgahlar mutfaklar için standart olabilir, ancak bu oda kesinlikle mükemmel görünüyor.

Sonuç olarak, aramızda mutfak kategorisinde seçim yapabileceğinizden daha fazlası olduğuna inanıyoruz. Size göstermiş olduğumuz seçenek çeşitliliği kesin bir fırsattı. Mutfaktaki renkler, malzemeler ve mobilyalar olduğu kadar yaygındır, modern çeşitler onu daha da ilginç kılmaktadır.

Siyah Mutfak Tasarımları

Mutfak hakkında konuştuğumuzda, genellikle beyaz veya doğada doğal veya beyaz bir şey hayal ediyoruz.

Beyaz, temizlik sorunları ve doğal hissi nedeniyle, insanın şafağında, ağaçlar gibi kullanılacak daha doğal şeyler olduğu için. Artık herkes ağaçlarımızı koruduğundan, daha fazla tasarımcı mutfak tasarım seçeneklerinde kullanmak için alternatif malzemeler oluşturabildi. Modüler tasarımın icat edildiği teknolojiye teşekkür edecek çok insanımız var – dergi veya internette bir mutfak tasarımı gördüğünüzü, tasarımcıyı arayabilir ve bizim için bir tane yapmalarını isteyip istemediklerini sorabiliriz. mümkün, o zaman belki birinden benzerini yapmasını isteyebiliriz.

Bugün, siyah rengin mutfak için kullanıldığı, çok çağdaş ve modern, aynı zamanda modaya uygun ve güzel bir şekilde çekilmiş birkaç fotoğraf göstereceğiz! Tasarımlarda kullanılan malzemelerin çoğu granit, kaplama, sert ahşap, meşe, paslanmaz çelik, huş, cam ve hatta pvc folyo idi.

Tüm tasarımlar şık, sofistike ve temizdir. Bize sorarsanız, aşağıdaki tasarımlardan bazıları harika bir evde bir mutfak için bile geçebilir. Şimdi Kalın ve Siyah Mutfak fikirlerimizle tura çıkalım.

Yüksek G Siyah

kitchensessex.org.uk

Bu Essex Mutfağının her yerinde parlak ve parlak olduğu kesin. Görünüşe göre siyah yeni altın!

Kapıyı Çiz

Bu tasarımda, mutfak dolaplarının sahip olduğu çekme kapıları gösteriliyor. Duvardaki gül desenli dekor bu parçada çok hoş görünüyor.

Bu mutfağın düzeni kesinlikle basit, ama içinde kullanılan malzeme güzel.

Siyah ve Beyaz Mutfak İç

gelen bu model kusursuz. Siyah her zaman beyaz ile iyi görünüyor. Parlaklık muhteşem!

Siyah Mutfak

Gri duvarları ve metalik sarkıt lambaları olan granit tezgahlar siyah dolaplar ve çekmecelerle iyi bir kontrast oluşturur.

Tavan bu mutfağa tavan arasında olma hissi verir. Cam, granit ve metal karışımı vahiyde kesin bir güzelliktir.

Parlak Siyah Mutfak

Bu Parlak Siyah Mutfak, hazır montaj ve kurulum için hazır olarak teslim edilebilir. Müşteriler dolaplar ve çekmeceler için birçok kulp arasından seçim yapabilir.

Mutfak Render

Gri duvarlar ve cihaz, benzersiz sarkıt lambalar gerçekten siyah tezgahlara ve dolaplara uyuyor.

Mutfak

Bu mutfaktaki siyah tezgah ve dolaplar, özellikle duvardaki iki soyut resim ile kesinlikle şaşırtıcı bir ifade yarattı.

Bu mutfak kesinlikle bir büyücü. Güzel yapılmış dolaplar, mermer tezgahlar, modern buzdolabı ve avizenin adı: . Bu arada, lavabodaki şarap mahzeninden bahsetmeyi unuttuk mu?

Ahşap cam ve lake bir kaplamanın birleştirilmesi Reflex’i sofistike bir mutfak haline getirdi. Bu projede çok kaliteli malzemeler kullanıldığından, güzellik ve malzemeden ödün verilmez. Cucine Scavolini yine yaptı!

Her şeyin olduğunu bildiğin yer burası. Bu mutfak alanının her bölümü kullanılmaktadır. Lavabodan fırına, burası kesinlikle annelerimiz tarafından sevilecek!

Küçük Siyah Mutfak

Bu iç ilahi görünmüyor mu? Basit bir boşluk, kullanılan siyah malzeme tarafından şekillendirildi. Kaplama dolapları, bu mutfağın şık görünümüne katkıda bulunuyor.

Bu mutfak, dolaplar ve çekmeceler için hafif meşe ve meşe tütünleri için yükseltilmiş panel kaplamalı kaplamadan yapılmıştır. Renkler için sahip olduğumuz kombo bu mutfak tasarımına sahip olan müşteriler tarafından kesinlikle takdir edilecektir.

Mutfak

Seni bilmem ama bu kiremitli duvarlar güzel gözükmüyor mu? Tamamen etrafını saran siyahla tezat oluşturuyor – dolaplar ve çekmeceler ve fildişi tezgah üstü mükemmel görünüyor.

Elinizde, dünyanın dört bir yanında çeşitli tasarımcılardan yapılmış, Harika Siyah Mutfak. Kendileri için kullanılan malzemeleri biliyoruz ve mutfağın genellikle beyaz olduğu gerçeğini biliyoruz, ancak en son olarak, modern mutfak tasarımcıları sofistike ve sınıf göstermesi için siyaha gitti.

Modern Ahşap Mutfak Tasarımları

Ahşap , inşaatta, özellikle mutfakta kullanılan yaygın bir malzemedir.

Çam, meşe, kiraz ve hatta tik olarak gelebilir. Farklı tonlarda gelir ve ilginç olan şey, ahşaptan yapılmış mutfağın – çok yaygın olan, mutfağı betondan daha sağlam ve sağlam görünmesini sağlar.

Mutfak tasarımlarının el yapımı olmasıyla ilgili çok şey bilinmektedir ve tasarımcılar kendilerini yapmaktan gurur duymaktadırlar çünkü insanların yemek pişirme konusundaki yaratıcılıklarını ifade edebilmeleri ve temel olarak birçok ev mutfağını evlerinin en güzel parçası haline getirmeleridir. Herkesin beslenmesi ve dolması ile eğlenmek ve eğlenmek için.

Size göstereceğimiz bir sonraki fotoğraflar , piyasada sahip olduğumuz farklı ahşap mutfak tasarım türlerini sergileyen mutfak tasarımları, çünkü sahip olduğumuzların çoğu sentetik ahşap veya muhtemelen kaplamadan yapılmış.

Mutfak modüler bir yapıya sahip olduğundan, bazı tasarımları diğerleriyle – yine de önceden haber vermeksizin – karıştırabilir ve eşleştirebilirsiniz:

Mavi Mutfak Fikirleri

İşte renk engellemeyi seviyoruz! Modaya uygun, moda, büyüleyici ve sadece şaşırtıcı!

Gerçekten güven, dinamizm ve cesaret hakkında çok şey söylüyor. Bunun için daha fazlasını keşfetmeyi çok isteriz! Şu anda, mavi üzerinde çalışacağız ve çok yakında, size farklı renkler ile daha fazla mutfak fikri göstereceğiz;

Göreceğiniz sonraki fotoğraf, sizin için bulabileceğimiz Mavi Mutfak Fikirleri . Kendinizi hazırlayın ve bu güzel fikirlerle büyülenin. Bu fotoğraflara bir göz atın ve şımartın!

Renkli Mutfak Tasarımları

Mutfak fikirleriniz için renk engelleme sözü verdik, bu sayede klasik veya geleneksel tasarımlarla gelebilecek modern bir dokunuşla mavi renkli mutfak tasarımları seçtik. Ama hepsi göründüğü kadar harika, renk engelleme için modern olmayı tercih ediyoruz.

Bu makalenin başlaması için, çok renkli ve renkli mutfak tasarımlarını sergileyeceğiz .

Aşağıdaki otoğraf size hangi renklerin birleştirileceği, hangi renklerin birbirini tamamlayacağı ve hangi mobilyaların duvarların, dolapların ve çekmecelerin, hatta duvarların renkleriyle uyuşacağı konusunda fikirler verecektir. İşte beklediğimiz fotoğraflar.

Yukarıda gördüğünüz mutfak fikirleri, mutfağımız için cesur renkleri nasıl karıştıracağımıza ve eşleştirebileceğimize dair örneklerdir. Tasarımında mavi renkleri kullanan  İnanılmaz Soğuk Mavi Mutfak Fikirleri‘ne göz atabilirsiniz . Temel olarak, odayı aydınlık ve mutlu kılmak için renkleri birleştirdiğimiz salonlarımız için yaptığımızla aynı. 

 Yeşil mutfak tasarımları

 Yeşil mutfak tasarımları
Yeşil mutfak tasarımları

Yeşil renk popüler olarak kıskançlık, refah ve daha fiziksel bir karşılaştırma ile ilişkilidir – zümrüt ve yeşim!

Dahası, yeşil renk doğaya bağlıdır – ağaçların yapraklarının rengi, bazı meyvelerin türleri ve hatta çimler. Fakat yeşil rengi evimize bağlarken, sakin bir aura elde etmek istiyoruz. Genellikle, gözleriniz yorulduktan sonra, dikkatinizi sadece gözlerinizi gevşetmek için yeşil bir şeye yönlendirin ve işe yaradığına inanıyoruz!

Bugün size sadece sakinleştirici ve ev gibi görünmeyen, aynı zamanda lezzetli görünen mutfak tasarımlarının resimlerini göstereceğiz!

Aşağıdaki mutfak fikrinin çoğu gerçekten evlerde yer almaktadır. Bazıları popüler üreticilerin ve tasarımcıların modüler ekranları olabilir. Çevreye yakın bir şeye benzemek için genellikle ahşap veya kaplama ile eşleştirilir.

Bunların standart boyutlarda yapıldığını ve sadece adanın veya değişen çekmecelerin ve dolapların tasarımları olduğunu unutmayın – tüm bu tasarımlar yeniden yapılabilir.

Sarı Modüler Mutfak Fikirleri

Sarı Modüler Mutfak Fikirleri
Sarı Modüler Mutfak Fikirleri

Bugün size sarı renkli modüler mutfak tasarımlarını göstereceğiz.

Renk güzel ve gerçekten göz alıcı. Önceki makalelerimizden birinde gösterdiğimiz yeşil renkli mutfak tasarımlarına bakarsanız, her iki rengin de yemek yeme konusunda biraz davetkar olduğunu fark edebilirsiniz!

Sarı, yemek için oyma hissi yaratmak için genellikle kırmızı veya turuncu ile koordine edilir. Fast food zincirleri için renklerin, söz konusu renklerin kombinasyonları olmasının ana nedeni budur.

Bu  sarı modüler mutfak fikri sizi bir transa taşıyacak ve kesinlikle sizin için hazırladığımız mutfak tasarımlarından birine sahip olmanızı diler!

Dedikleri gibi, güzellik seyircinin gözünde ve biz de bu fotoğrafları olduğu kadar güzel görüyoruz; ama sizi temin ederim – bir çırpıda onlara aşık olacaksınız! İşte sizin için aldığımız fotoğraflar!

Sarı Dolaplar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

elparsdekor.com