15 Muhteşem Açık Planlı Mutfak Salon Dekorasyonu

Mutfak banyo dekorasyon firmaları

  • mutfak banyo dekorasyon firmaları,
  • çetinkaya mutfak dekorasyon,
  • ev gezmesi mutfak perdesi,
  • ada mutfak dekorasyonu,
  • açık mutfak ev dekorasyonu,

Geniş açık alanlara ve çok fazla ışığa sahip açık oturma odaları, alıcı ve kiracıların istek listesindedir. Ancak açık plan düzenini bir araya getirmek kolay değildir. Yanlış düzenlenmişse sıcaklık, mahremiyet ve mahremiyetten yoksun olabilir. Belirtilen alan olmadan mobilyaların nasıl düzenleneceğini bulmak da korkutucu olabilir. Açık bir kat planını şık ve işlevsel bir şekilde düzenlemeyi düşündüğünüzden daha kolaydır. İlk adım, hangi bölgenin oturma odanız, ofisiniz, mutfağınız ve yatak odanız olacağını hayal etmektir.

Bu alanlar iyi tasarlanmış olmalı ve tüm odanın işlevini en iyi şekilde kullanabilmelidir. Dekorasyon fikirleri ve akıllı düzenleme mekanı ayrı ama pürüzsüz gösterecektir. Bu ses karmaşık mı? Korkma çünkü bankanıza zarar vermeden plan alanınızdan en iyi şekilde yararlanmak için ilk beş ipucumuzu derledik. Arkadaşlarınızı ve ailenizi kıskanacaksınız.

Dinlenilecek Bir Yer İçin Açık Bir Oturma Odası Nasıl Oluşturulur?


Çok fonksiyonel alanlardan, genellikle evin arkasında ya da yeraltı seviyesindeki tüm diğer odaların altında (büyük bir ev ya da eski bir ev ise), mutfak, bileşimin kalbinde yer alan çekici bir bina haline gelir. ev. Teknolojik gelişmeler ve havalandırma ve alanın mevcut dağılımı için akıllı mimari çözümler sayesinde, mutfaklar günlük yaşamın döndüğü tasarım düzenlemelerinin merkezi bir parçasıdır.

Pratik, erişilebilir ve ferah, açık alanın modern yaşam için birçok faydası vardır, ancak gerçekten başarılı olmak için ilham ve titiz bir planlama yapmanız gerekecektir. İmar, büyük bir boş alanı oturma odası, mutfak ve yemek odası olarak işlev gören çok görevli bir odaya dönüştürmenin anahtarıdır. Duvarları yıkmadan önce, alanı sığdırmanıza yardımcı olmak için bu tasarım numaralarına bakın.

Modern mimari ve tasarımdaki açık yaşam alanları kavramı, modern mutfakları dekorasyon kompozisyonunun merkezine yerleştirmektedir.

Açık oturma odası fikri mi arıyorsunuz? Açık plan yaşam yavaş yavaş günlük hayatımızın bir parçası haline geliyor ve bu da evinizde daha rahat etmenizi sağlayacak.

Bir cevap yazın

elparsdekor.com


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (1) in /home/dekormima/public_html/wp-includes/functions.php on line 5219

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (1) in /home/dekormima/public_html/wp-includes/functions.php on line 5219