200 Modern Salon Oturma Odası Güzel Asma Tavan Modelleri

Zarif ve sade bir tasarıma sahip 16 Ev tavan modeli

Konut inşa ederken, birçok kişi evin tavanını bıraktı. Binaların şekli, renkler, zeminler vb. İle daha fazla ilgileniyorlar. Tavan tasarımı hakkında biraz düşünmeden. Aslında bu, spotlu asma tavan modelleri ev için
nasıl olduğu da göz önünde bulundurulması gereken önemli bir parça. Özellikle eviniz modern ve minimalist bir yapıya sahipse, elbette daha şık görünmesi için en son tavan modeline ihtiyacınız olacak.

Bugüne kadar birçok tavan tasarımı var. Yapılan malzeme türüne bakıldığında, alçı tavanlar, ahşap tavanlar, asbest tavanlar, Kalsi panel tavanlar ve daha pek çok popüler ev tavanı vardır. spotlu asma tavan modelleri

Yeterli paranız yoksa, kolayca şekillendirilebilen ve eğimli bir değere sahip olan alçıpan Ev Tavan Modeli‘ni seçmeniz yeterlidir. Tavanı gizleyebilen bu alçı taban malzemesinin avantajları vardır.

Ev Tavan Modelinin tabanında kullanmayın, çünkü silika materyaller solunmadıkça ikamet edenlerin sağlığına müdahale edebilir ve uzun vadede organların sağlığı, özellikle akciğerler üzerinde olumsuz bir etkiye neden olabilir. spotlu asma tavan modelleri  İyi döşenmiş bir tavan, özellikle müzik odaları ve benzerleri için gürültüyü azaltmak için hava dolaşımını kolaylaştıracaktır.

İnsanlar genellikle bir odanın veya doluluk alanının tavanın altında gördükleri tarafından belirlendiğini iddia eder. Her ne kadar tavanın kendisi aslında bir odanın seviyesini veya yokluğunu belirleyen en büyük faktördür. Yüksek tavanlar, daha geniş ve daha geniş bir alan izlenimi verirken, alçak tavan, daha konforlu bir atmosfer sağlar. Evde hangi tavanı uygulayacağınızı ayarlamanız gerekir.

Serin ve iyi bir rüya ev sahibi olmak kesinlikle kendi umutlarınızdan ve zevklerinizden biridir, ayrıca bir ev inşa etme sürecine katılabilirsiniz. Örneğin, uygun bir Basit Oda için bir Tavan Tasarımı Resmi seçmek ve aynı zamanda düşünce tasarımını ev tasarımına yönlendirmek. Bu bir gururdur, bu yüzden eviniz muhteşem görünen bir model haline gelir ve aynı zamanda zevkinize göre. spotlu asma tavan modelleri

Ev Dekorasyonunuz İçin Dikkat Edilmesi Gereken 30 Muhteşem Alçı Asma Tavan Tasarımı

Bir odaya girerken çoğu insanın ilk fark ettiği şey tavandır, çünkü bu alan odaya güzellik katabilir veya korkunç hale getirebilir. İnsanların evlerini en iyi iç tasarıma sahip görmek için yarışıyormuş gibi yaşarken yaşadığımız düz beton veya ahşap tavanların günleri geride kaldı. Bunu başarmanın bir yolu, alçıpan kullanarak tavanınızın bütün görüntüsünü değiştirmektir.

Alçı asma tavan yapı endüstrisinde her zaman popüler bir ürün olmuştur, ancak bugün her zaman hazır olan bu malzeme, ucuz, gürültü ve nem yalıtımlı en inanılmaz duvar ve tavan tasarımlarını oluşturmak için kolayca manipüle edilebilir. Bu alçıpan veya alçıpan malzemesini kullanmanın diğer bazı avantajları, kurulumu oldukça kolay olabilmesi, yangına dayanıklı, dayanıklı ve çok yönlü olmasıdır.

Evinize bir alçı tavan levhası monte etmek istiyorsanız, tüm ihtiyaç duyulan alan, doğru aletler, alçı özel levha ve belki de bir eğitim videosu. Öte yandan, bu yazıda yer alanlardan herhangi biri gibi bir tavan tasarımı kuracaksanız, işte profesyonel bir uzmana ihtiyacınız olacaktır. Burada bir tasarıma karar vermenize yardımcı olmak için, ev dekorunuza yapılabilecek en güzel ve modern alçı asma tavan tasarımlarından 30 tanesidir.

 Modern Asma Tavan Modelleri Tasarımı

Hepimiz evimizi ve ana odalardan biri olan oturma odasını dekore etmeye, sergilemeye ve aileniz ve arkadaşlarınızla eğlenmeye özen gösterdiğimiz odayı güzelleştirmek istiyoruz. Etkileyici bir oturma odası yaratmanın birçok fikrinden biri, entegre aydınlatma sistemlerine sahip asma tavan tasarımları kurmak, özel olarak dekoratif bir alternatif olarak kabul edilir veya yüksek tavanlı bir oturma odasına sahip olur. Odanıza daha sıcak bir taraf vermek istiyorsanız, tavan tavan aydınlatması olarak sadece LED tavan lambalarını takın. Çıkarılabilir tavan, alçıpan veya tekstil tavan arasında seçim yapabilirsiniz. Her bir oturma odası veya yatak odası için mükemmel olan 21 modern asma tavan tasarımına göz atın.

Asma Tavan Tasarımı Örneği

Uyuyan alanınızı yeniden şekillendirmek için birçok fikir keşfetmek için asma tavan tasarımlı galeriyi keşfedin . Akılda kalıcı, çok yönlü, modern ve çok şık! Yapısal tavanların altına asılan “düşmüş” olanlar hem işlevsel hem de estetik nedenlerle hizmet veriyor. Başlangıçta, asma tavanın üzerinde boş bir alan yaratarak binanın altyapısını – boru ve kablo tesisatı – gizlemenin yapaylarıydı. Böylece onarım ve denetimler için kolayca erişebilirsiniz. Bununla birlikte, asma tavanlar, yapısal hasarlar gibi sorunları karşılamak için de faydalı olabilir. Çeşitli renk ve renklerde mevcutturlar ve akıllı sabitleme sistemlerine sahiptirler. Dahası, çağdaş iç mekanları mükemmel bir şekilde mükemmel bir şekilde tamamlarlar.

Salon Asma Tavan Tasarımları

Spotlu asma tavan modelleri

Tavanların oturma odanıza bir ön yüzey vermesini tercih ettiğiniz zamanlar vardır. Evde dahil edebileceğiniz çok sayıda Salon Tavan fikri var. Tavanları tasarlarken deneysel ve yenilikçi olabilirsiniz. Değişimle birlikte insanların tadı ve yetenekleri de değişiyor. Oturma odası için bir dizi asma tavan tasarımına rastlayacaksınız. Bunlar, odaların mimari ihtişamını arttırıyor. 
spotlu asma tavan modelleri
Öyleyse, burada sizin için on güzel asma tavan fikri var ve bunlar eviniz için mükemmel bir oturma odası tasarlamak için iştahınızı karşılıyor. Geniş bir oturma odanız olduğunda, spotlu asma tavan modelleri tercih edin. Buraya uygun bir tavan sanatı bile dahil edebilirsiniz. Duvarlar ve tavandaki alçı kaplama, mimari için idealdir. Yeşil ve kahverengi mobilyalarla birlikte krem ​​renkli duvarlarınız olduğunda bu iyi gider.

Salon Asma Tavan Tasarımları

Ahşap plakalardan yapılmış ahşap bir asma tavana sahip olduğunuzda, kendine özgü İngiliz tarzı bir ortamdır. Tahtaların kesişen noktalarından küçük ışıkları asın ve parlak ahşap renginde boyayın. Açık ahşap renkte tasarlanmış uygun bir zemin, odaya mükemmel şekilde uyuyor.

Basit Asma Tavan Tasarımı

Alçıdan yapılmış bir tepsi tavana sahipseniz, basit bir asma tavan ile temasa geçebilirsiniz. İyi planlanmış bir LED aydınlatma sistemi odayı aydınlatacaktır. Oda için beyaz renkli alçı tavan, alçı duvarlar ile birlikte ideal olacaktır.

Modern Yanlış Tavan tasarımı

Modern bir asma tavanda tavan tavanları ile örtüşen plaka parçaları vardır. Kenarlar sivridir ve koyu kahverengi duvar vitrin ve sütunlar bu oda için doğru eşleşmeyi sağlar. Hafif ahşap bir zemin ile birlikte, fiber optik aydınlatma odayı lüks hale getirir.

Çağdaş Asma Tavan Tasarımı

Çağdaş pop tavan, beyaz duvarlı geniş odalar için mükemmeldir. Doğru kontrastı elde etmek için koyu gri kanepeler satın alın. Bir alçıpan heykeli ve tavandaki küçük kolye lambaları odayı güzelleştirecek. Ayrıca pencereler için tavandan tabana cam paneller de alın.

Asma Tavan Tasarımı

Asma tavanınız olduğunda, odanın geri kalanını onunla uyumlu hale getirin. Beyaz mermer zemin, fiber optik aydınlatma ve oturma için beyaz mobilya bunlardan bazılarıdır. Bunlar çocuklar için en uygun olanıdır ve farklı ışıklar kullanarak aynı konseptte yeşil bir tavana sahip olabilirsiniz.

Yanlış Salon Tavan Fayansları

Geniş bir oturma odanız olduğunda tavan panelleri tercih edebilirsiniz. Bu ayarda, güzel kare desenler oluşturmak için tavanlarda üst üste binen beyaz Tavan plakalarını kullanabilirsiniz. Bunlar duvardan duvara birimlerdir ve odayı çağdaş trendlerden farklı kılar.

Salon Güz Tavan Tasarımı

Tavan aydınlatmasının yukarıdaki panellere doğru şekilde dahil edilmesi, odaya kraliyet güzelliği sağlayabilir. Odaya açılan mermer bir lobiniz olabilir. Beyaz paneller ve koyu kahverengi kenarlıklar, parlak aydınlatmanın yanı sıra, odayı muhteşem kılar. Ayrıca Yatak Odası Tavan Tasarımlarını  da görebilirsiniz

Asma Tavan Armatürleri Fikir

Tamamen yanlış bir tavana sahip olduğunuzda, Led şerit lambalarla odanın karmaşıklığını daha da artırabilirsiniz. Dolaylı ışıklar, odada harika bir ambiyans yaratır. Açık kahverengi duvar kaplaması, odayı rüya gibi bir yer haline getirmek için gizli aydınlatmayı tamamlar.

Açılan Tavan Dekoru

Tavanlar için doğru dekora baktığınızda, odaya doğrusal bir şömine ekleyebilirsiniz. Alçı tavan bir oyun odası için idealdir. Oda aydınlık ve cesur yapmak için canlı mobilyalar ve kırmızı arka ışıklı vitraylar vardır.

Salon Asma Tavan Resimleri

Bu yüzden, mükemmel Oturma Odası Tavanını yapmaya karar verdiğinizde, çok fazla seçenek var. Sen de kutudan çıkan fikirlerden bazılarını düşünebilirsin. Yeni asma tavan fikirlerini yenileyebilir ve oturma odanızda harika bir tasarımın tadını çıkarabilirsiniz. Paylaşacak kendi fikriniz varsa bize bildirin.

1 thought on “200 Modern Salon Oturma Odası Güzel Asma Tavan Modelleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

elparsdekor.com