2020 için 20 En İyi Modern Beyaz Mutfak Dolabı Fikirleri

2020 için 20 En İyi Modern Beyaz Mutfak Dolabı Fikirleri

2020 için 20 En İyi Modern Beyaz Mutfak Dolabı Fikirleri
  • beyaz mutfak dolabı modelleri 2019,
  • beyaz mutfak dolabı modelleri ,
  • beyaz parlak mutfak dolapları modelleri,
  • beyaz mutfak dekorasyonu,
  • beyaz mutfak modelleri 2019,
  • beyaz mutfak dolabı modelleri
  • beyaz mutfak modelleri
  • kırık beyaz mutfak dolapları

2019 için modern beyaz mutfak dolabı fikirleri mi arıyorsunuz? Disseke ve neden işe yaradıklarını açıklayan favori resimlerimizin bir listesi.

Beyaz mutfak dolapları klasiktir ve genellikle güvenli bir tasarım kararıdır. Varsayılan olarak beyaz veya beyaz mutfak duvarlarıyla iyi giderler ve modern tasarımda en iyi seçimdir. Emin olmanız gereken tek şey, dekorun geri kalanıyla uyuşmak.

İşte bu noktada en iyi 20 modern beyaz mutfak dolabı fikri listesi ile geldik (2019 için güncellendi). “Modern” kelimesine aldanmayın, bu birçok anlama gelebilir. Çiftlik evi mutfaklarından çalkalayıcı dolaplara ve her yerdeki rustik vurgulara. Bu ilham verici fikirlerin hepsinde ortak olan bir şey varsa, tarzınız ne olursa olsun, çok sinirli ve güncel olmalarıdır.

Beyaz Çalkalayıcı Mutfak Dolapları
Çalkantılı dolapların modern mutfak tasarımında çalıştığına şüphe yok, özellikle de bunlarla birlikte kullanılmak üzere rustik ve çiftlik evi vurguları oluşturmak istediğinizde. Bu resimde, rustik havalandırma paneli ve çiftlik evi küre kolye avizeler ile mükemmel bir şekilde kullanılan beyaz çalkalayıcı dolapları görüyoruz.

Mermer , mutfak tasarımının genel beyaz teması ile iyi bir şekilde eşleşmiştir. Bir ayna fonlu açık vitrin raflarının da ne kadar iyi çalıştığını görebiliyoruz. Ve tüm topluluk güzel bir şeritli koşucu halıyla sabitlenmiştir. Harika bir mutfak dekor örneği.

Tüm Beyaz Mutfak Dolabı Fikir

Bunun gibi daha
Tüm beyaz mutfak tasarımı nadiren işe yarıyor çünkü çok zor olabilir. Ancak bu durumda, dengeli bir iç mekan yapar. Tüm bunlar görsel alanı bozan doğru küçük aksan ayrıntılarının seçimi konusudur. İyi seçilmiş renkli bibloların dolabın altını nasıl doldurduğunu ve görsel çizgiyi nasıl kırdığını izleyin.

Soluk parke döşeme ve metalik donanım aksanlarının seçimi, çok fazla kontrast oluşturmadan dengeyi korumaya yardımcı olur. Sonuçta, beyaz dolapları ile harika bir mutfak tasarımı.

Mermer Tezgah ve Duvarlı Beyaz Mutfak Dolapları

Bunun gibi daha
Beyaz dolaplar klasiktir ancak dokusuzdurlar. Modern bir çiftlik evi mutfağı oluşturmak istediğinizde, doku esastır. Yani bu durumda, mermer tezgah ve duvarlardan eklenir. Evet, lüks bir çözüm ve sihrini yapıyor.

Koyu parke döşeme ayrıca orta ve üst görsel çizgi boyunca metalik pirinç aksanlarla tutulan dengeli bir kontrast oluşturmaya yardımcı olur (masa üstü aksesuarları, donanım ve aydınlatma armatürleri).

Koyu Zeminli Beyaz Mutfak Dolapları

Bunun gibi daha
Bu mutfak tasarımına sadece güzel olduğu için değil, aynı zamanda bir tasarım dersi verdiği için dikkatinizi çekmek istiyoruz. Beyaz dolaplarınız olduğunda, renk dengesini korumak önemlidir. Alanın görsel olarak iyi görünmesini istiyorsanız, çok kontrastlı renkleri geçiş olmadan birlikte kullanamazsınız.

Öyleyse karanlık zemine sahip beyaz mutfak dolaplarınız varsa, aralarına karanlık vurgular eklemeniz gerekir. Bu koyu gri oturma, ışıklandırma, lamba ve donanım anlamına gelir.

Siyah Tezgahlı Beyaz Mutfak Dolapları

Bunun gibi daha
Bu tehlikeli bir kombinasyon ve oldukça zor bir renk seçimi. Meydan okumak için cesur olmalısın. Bu mutfak tasarımında iyi çalıştı ve işte neden.

Bu tasarım daha önce belirtilen renk dengeleme tekniğini kullanır. Beyaz dolaplar siyah tezgah ile tezat oluşturuyor ve orta tonlarda olmasalardı, dikkatlerini çekiyorlardı. Bunlar genellikle gri alt veya üst dolaplarla sıralanır, ancak bu durumda, mutfak aletleri hile yapar.

Beyaz Dolaplı Modern Çiftlik Evi Mutfağı

Bunun gibi daha
Bu tamamen beyaz mutfak temiz ve sofistike görünüyor. Duvarın tamamı, tavan kadar yüksek olan dolaplarla depolanacak şekilde maksimize edilmiştir. Işıklar şeffaf panellerden aydınlatma sağlar.

Krom Donanımlı Beyaz Mutfak Dolapları

Bunun gibi daha
Dolaplar mermer backsplash’ın yanında harika görünüyor. Krom topuzlar ve kollar zerafete bir dokunuş katar. Açık renkler ve geniş pencereler sayesinde bu mutfak oldukça geniş görünüyor.

Bunun gibi daha
Koyu ahşap zemin bu geleneksel mutfak tasarımında beyaz dolaplarla mükemmel kontrast sağlar. Üstler yüksek tavana tam olarak erişmiyor, ancak bu yalnızca depolanan tüm eşyalara kolay erişim sağlıyor.

Dolaplı Çiftlik Evi Mutfak

Bunun gibi daha
Beyaz duvarlarla harmanlayan dolaplı şirin bir çiftlik evi mutfağı. Dekoratif parçalar koruma için cam kapıların arkasında tutulur. Bu arada, saksı bitkileri yukarıdan bir renk sıçraması ekler.

Parlak Beyaz Mutfak Dolapları

Bunun gibi daha
Bu ultra modern tasarım, geleceğe yolculuk yaptığınızı hissettirecek. Paslanmaz çelik çerçeveli parlak beyaz mutfak dolaplarına sahiptir. Malzemelerin kombinasyonu oda boyunca birkaç kez tekrarlanır.

Bunun gibi daha
Açık konseptli mutfak, görsel ipuçları ve akıllı düzen sayesinde iyi çalışır. Merkezde bir kahvaltı kuytu olarak ikiye katlanan bir ada. Mermer tezgah, geniş saklama alanı ve montaj altı lavabo bulunur.

Bunun gibi daha
Geleneksel tasarımda hakim dolaplara sahip mutfak eşyaları için bolca yer vardır. Bazılarında ince çini göstermek için şeffaf paneller bulunur.

Bunun gibi daha
Tek renkli tema, beyaz dolaplardan gri backsplash’e ve siyah kapı kollarına bastırılan her şeyi tutar. Saat ve tabureler bile nötr renk paletini takip ediyor.

Granit Tezgah Üstü Beyaz Mutfak Dolapları

Bunun gibi daha
Mutfak, beyaz kabarıklığın baskınlığına rağmen sıcak ve ev gibi görünüyor. Bu, ahşap zemine ve tavan ışıklarının soluk ışığına bağlanabilir. Granit mutfak tezgahı da doku eklemede rol oynar.

Bunun gibi daha
Temiz beyaz bir mutfaktan daha hoş bir şey yoktur. Bu bir dolaplardan balıksırtı desen fayans çiviler. Kusursuz eğim, şeffaf cam kabin kapılarından bile görülebilir.

Beyaz Mutfak Dolapları

Bunun gibi daha
Depolama alanı sayesinde en fazla dikey alan kullanılmıştır. Beyaz kapılar düzeni verirken her şeyi gizler. Üst seviye dekoratif amaçlar için daha uygundur.

Mermer Duvarlı Beyaz Mutfak Dolapları

Bunun gibi daha
Büyük pencereler ve merkezi bir tavan penceresi bu mutfağı gün boyunca aydınlık tutar. Açık renkli bir mermer backsplash ve saf beyaz dolaplara sahip olmak kesinlikle görünüşe de yardımcı oluyor. Yemek hazırlığı bir esinti olmalı.

Modern Beyaz Mutfak Dolapları

Bunun gibi daha
Minimalizm içindeyseniz, bu mutfaktan tasarım ipuçlarını alın. Siyah sayaç lekelerin görünür olmasını engellerken, beyaz ve gri dolaplar hafif tutmak için işleri dengeler.

Beyaz Dolaplı Küçük Mutfak

Bunun gibi daha
Bu mutfak bir yenileme ortasında olabilir, ancak potansiyelini görebilirsiniz. Sprey boyalı dolaplar, modern bir konut için uygun temiz hatlara sahiptir. Parlak kiremit ve paslanmaz çelik aletlerle iyi giderler.

Granit mutfak tezgahı ve metro kiremit backsplash ile beyaz mutfak dolapları
Granit mutfak tezgahı ve metro kiremit backsplash ile beyaz mutfak dolapları

Bunun gibi daha
Simetrik tasarım, simetrik dolaplarla çevrili bir üst rafa sahip bir merkez lavaboya sahiptir. Raf alanı ince çiniler veya ev sahiplerinin vurgulamak isteyebileceği herhangi bir mutfak eşyası için sorun değildir.

Bir cevap yazın

elparsdekor.com


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (1) in /home/dekormima/public_html/wp-includes/functions.php on line 5107

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (1) in /home/dekormima/public_html/wp-includes/functions.php on line 5107