2020 İÇİN EN İYİ 100+ EV İÇ TASARIM TRENDLERİ

Trendy Ev Dekorasyonu Fikirleri

Bu 2020 için iç tasarım ve dekorasyondaki son trendler nelerdir? e bunu çok açık bulduk; Basitlik ve doğallık üzerine bahis yapıyoruz. Çünkü gerçek olan yeni lüks!

Önümüzdeki on yıl içinde oturma odanızın veya yatak odanızın nasıl değişebileceğini görmek için sabırsız mısınız? En etkili iç mimarlar, en sevdiğimiz deco firmaları ve her zaman doğru Instagram feed’i, hemen köşede 2020’ye hakim olacak dekorasyon trendlerinden bazılarını bekliyor.

Uzay  içinde yaşadığımız kişiliğimizin sadık yansımasıdır. Duygularımızı, hayatı anlama şeklimizi ortaya çıkarır ve “örtülü bir niyet beyanı” olmaya devam eder.

Fotoğraf, sandalye veya halı olsun, çevrenizdeki her şeyin bir nedeni var.

Seçtiğimiz tüm nesneler, ışığın yoğunluğu , duvarların rengi , hatta mutfağın en küçük detayları, tarihimiz ve kim olduğumuz hakkında konuşur ve o yerde kimin yaşadığını ortaya çıkarır.

3, 2, 1’de on yıl değişti… Etrafta dolaşmayacağız, hayır. Fuarı ima ediyor. Birkaç hafta içinde – haftalar! – 2010’u kapatacağız ve keşfetmek için tamamen yeni ve istekli bir on yıl gireceğiz: esrarengiz 2020. Bilinmeyenlerin kapılarında, his biraz korkutucu görünebilir, ancak hangi modaların, estetik akımların ve Tabii ki, iç tasarım alanındaki trendler bize bu yeni on yılı getirecek. Ve önceki yıllardan kalan bazı stillerin yanı sıra, diğer dönemlere ait olanların da canlanma planında yeniden ortaya çıkmasına ek olarak, eğilimi dikte etmeye cesaret eden ve izini yakından takip etmeye değer bazı tahminler var. Evlerde gerçek taslak olacak mı yoksa en havalı iç tasarım dergilerindeki basit incelemeden geçmeyecekler mi? Elbette biz falcılar değiliz,

Oturma odasından mutfağa , mobilyaların ve duvarların renklerinden farklı dokularına kadar, her şey evinizde çok kişisel ve modaya uygun bir dokunuş sağlamak için yeni havalar emebilir. Sadece güzelliğin görünenlerin gözünde olduğunu ve iç tasarımın bir istisna olmadığını unutmayın, eviniz en yeni deco trendlerinin değil, tarzınızın ve kişiliğinizin bir yansıması olmalıdır, bu yüzden en iyilerini benimsemekten çekinmeyin sizinle ve ihtiyaçlarınıza göre hizalayın ve parametrelerinize hiç uymayanları atın. Bu arada, gelen yeni her şeye gözlerinizi açın, bu çok heyecan verici.

Klasik mavi ve diğer beklenmedik tonlar
Pantone tarafından seçilen 2020 yılının resmi rengi ‘Klasik mavi’ zamansız ve dayanıklıdır, ancak sadeliği zariftir. Bir kanepe, vurgulamak istediğiniz bir duvar veya mutfağınızın alt mobilyalarını , mekanın geri kalan öğelerinde hakim olmak istediğiniz bir şey olarak düşünün.

En güçlü versiyonunda, parlak ve canlılık dolu portakalın görüşünü kaybetmeyin.

Eczacı tarzı büfeler
Bu sırlı mobilyalar banyoda daha yaygın olmasına rağmen , metal ve cam dahil olmak üzere mutfaklarda ve oturma odalarında daha fazla görmeye başlayacağız. Işık üst raflardan sızdığında çok güzel ve günlük nesneleri tozsuz göstermenin harika bir yoludur.

Kişilikli
duvarlar Yuvarlak, çarpıcı duvarlar, iki, üç veya dört renk karışımları, dokular, süpürgelikler ve kabartmalı pervazlar, ahşap paneller, yarım boyama ve diğer yarım malzeme (duvar kağıdı) ile çok şey söylemeye çalışır. önem.

Bir cevap yazın

elparsdekor.com


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (1) in /home/dekormima/public_html/wp-includes/functions.php on line 5107

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (1) in /home/dekormima/public_html/wp-includes/functions.php on line 5107