24 Trend Modern Metal Tavan Dekorasyonu Fikirleri

Altın oturma odası tavan

Metalik dekor şimdi çok popüler, bakır ve gümüş aksesuarlar ve dekorasyonlar, vintage ve retro ile modern ve minimalist arasındaki her türlü iç mekanı tamamlayabilir. Bugün, iç mekanlarda metalik vurgular sallamak için çok nadir bir fikre bakacağız ve bunlar metal tavanlar . Metalik bir tavan, herhangi bir iç mekanı vurgulamak ve vurgulamak için harika bir fikirdir, dekorunuza uygun olarak pirinç, gümüş veya bakır olanları seçebilirsiniz. Bir tavan zarif ve lüks bir oturma odasını bitirebilir, yaşlı bir bakır tavan mutfağa veya banyoya karakter katabilir ve hafif gümüş tavan minimalist iç mekanlarda harika görünür.

Metal Tavan Nasıl Yapılır?


İlk fikir, özel duvar kâğıtları veya bantları kullanmak, onları tavana ve işte takmak! Başka bir fikir tavanınızı metalik boya ile boyamak, kolay ve herkes bunu yapabilir. Ayrıca, özel metal tavan döşemeleri ve panelleri kullanabilirsiniz, ancak bunlar genellikle ticari iç mekanlar için daha popülerdir. Altın veya gümüş yaprakla örtmek de serin ve çok zor değil, bu nedenle bu fikri de göz önünde bulundurun.

Metal Tavan Çeşitleri


Yani, temel olarak, eğer renk hakkında konuşursanız 3 tip vardır: pirinç, gümüş ve bakır. Normal bir tavana metalik dekorasyonlar da ekleyebilirsiniz, örneğin bir çocuk odası için metalik yıldızlar. Sen yaşlı metalik tavan için gidebilir, o kadar cilalı ve biraz paslı değil, herhangi bir vintage ilham veya retro iç için tamamen harika görünüyor. Metalik malzemenin diğer renklerle, örneğin beyazla karıştırılması başka bir harika fikirdir ve beyaz ve bakırı mükemmel bir şekilde yeniler. Metalik bir tavan desenli ve heykelsel olabilir, inanılmaz derecede sofistike görünüyor!

Aşağıdaki fikirlerden ve daha önce paylaştığımız gerçekten harika tavan tasarım fikirlerinden ilham alın !

bakır tavanda yıldız
bakır yemek odası tavan
çizgili bakır ve beyaz tavan
desenli gümüş tavan
gümüş giriş tavanı
gümüş yatak odası tavan
mimari metalik tavan
Mutfakta desenli bakır tavan
oturma odası için altın tavan
renkli metal tavan

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

elparsdekor.com