30+ Banyoda Duş Fikirleri

Diğer banyo duş fikirlerinin herhangi bir türü gibi, ayrıca döşeme ve duvar yüzeyini de dikkate almanız gerekir. Duşta gezintinizin bir parçası olarak güçlü bir duvar yüzeyine hazırlanmak istiyorsanız, banyonun havadarlığını koruyan nötr bir seramik karo tonu kullanın. Farklı bir tasarım geliştirebileceğiniz bir yer, duşta ve genel olarak banyoda gezintinizi vurgulamak için kullanabileceğiniz arka duvar yüzeyidir.

Duşta gezintiniz için farklı stil alternatifleri var. En yaygın varyantlardan biri arasında, bir cam biriminin cinsi mevcuttur, cam yardımcısı, havalandırmanın yanı sıra yoğun ve aynı zamanda bir de yoğunlaşma sağlar. Daha hafif bir sonuç için, mümkünse, duşun bulunduğu bir ana pencere de dahil edin.

Benzersiz Planı yardımcı olmak için 30+ Banyo Duş Fikirleri Listesi

Banyo duşu her türlü banyo için pratik ve pratiktir. Kesinlikle aynı şekilde banyonuza çağdaş bir cazibe sunacak ve aynı zamanda hazır bulunduğunuz alanı etkin bir şekilde kullanabilmenizi sağlayacak.

1. Banyo Tadilat

Ek olarak, kapılar olmadan dolaşarak duş stillerine girebilirsiniz. Daha önceki işlerimizden bir araya getirerek banyo yenileme fikirlerimizi inceleyin. Bugün, farklı günümüz banyo düzeninde yeni fikirler ortaya çıkarıyor.

2. Küçük Banyolar İçin Yer Karosu Duş Fikirleri

Bu önemli görevi gerçekten etkili bir şekilde ele alan, ev sahiplerinin müthiş banyo duşu şeklindeki yeni fikirlerini görün. Modern ve aynı zamanda temel duş alanı saf beyaz renktedir.

3. Duş Perdeleri

Mevcut banyo modeli, odak duvar yüzeyinden faydalanmayı gerektirir. Ev sahipleri genellikle çekici bileşenlerin yanı sıra yüzeylere de büyük bir finansal yatırım yapar; Güçlü bir odak duş duvar yüzeyi, duş odasındaki tüm çekici bilgilere dikkat çeker.

4. Banyo Duş Perdeleri

4.-Banyo-Duş-Perdeleri
4.-Banyo-Duş-Perdeleri

Güçlü bir duvar yüzeyi oluşturmak için, tahıl eşleştirmeli kayaya çalışın, zarif bir şekilde kapsamlı bir zemini deseni seçin veya arkadan aydınlatmalı, duşlu camdan arka cam olarak kullanın.

5. Küçük Banyo İçin Duş Fikirleri

Berrak, tamamen beyaz bir banyosunun kendimi hem soğuk hem de biraz sıkıcı hissettiği zamanlar vardır. Duşunuzu ışıltılı, canlı bir renk tonu ile aşılamaktan çekinmeyin. Bol, doygun tonlarda sunulan kaplamaların yanı sıra yer karolarının geniş seçeneği, canlı bir duşu bir parça kek yapar.

6. önemli ölçüde küçük banyo

6.-önemli-ölçüde-küçük-banyo
6.-önemli-ölçüde-küçük-banyo

Aynı alanda 2 farklı çözümünüz olduğunda, estetik kargaşayı yaşarsınız. Yumuşak akrilik bir küvet kenarlığı, duşun zemini kenarlığıyla çakışabilir. Bunu önlemek için ürünleri koordine etmeye çalışın.

7. Favori Küçük Banyo

Ayrıca, duşu geliştirmek için tam hizmet veren bir servis sağlayıcı kullandıysanız, bu, herhangi bir ev sahibinin yapabileceği bir iştir. Servis sağlayıcılar, inşaat öncesi işleri tek başına yapan ev sahiplerine alışmaktadır. Konumu spesifikasyonlara göre hazırladığınızdan emin olmak için önceden servis sağlayıcınızla konuşun.

8. Duş Tezgahınızı

8-Duş-Tezgahınızı
8-Duş-Tezgahınızı

Şu anda sabunlarınız, saç şampuanlarınız, saç kremleriniz ve temizleyicilerinizin her biri için cömert duş raflarının gerekli olduğunu biliyorsunuz. Daha da fazlası, daha iyi.

9. Küçük Banyolar İçin Duş Fikirleri Standı

Önceden yenilenmiş olan duşlarla, duvarları doğrudan silikon yüzeyli duvar yüzeylerine yapıştırarak geriye dönük olarak rafları ayarlayabilirsiniz. Yenileme prosedürü içindeyseniz, duvar yüzeyine özgü nişler oluşturarak çok daha iyisini yapabilirsiniz.

10. Favori Küçük Banyo

10.-Favori-Küçük-Banyo
10.-Favori-Küçük-Banyo

Bu yüzeyler sudan çok daha az etkilendiğinden, duvar yüzeyi, geri tepme ve ayrıca seramik kaplama karoları çeşitlidir. Duşlarda hata direnci neredeyse sıfırdır, zira en küçük kırılma veya eklem de suyun evin temel çerçevesine zarar vermesine izin verebilir.

11. Banyoda Duş Tasarım Fikirleri

11.-Banyoda-Duş-Tasarım-Fikirleri
11.-Banyoda-Duş-Tasarım-Fikirleri

Duşunuz özelliği için orada olduğundan daha büyük. Banyonuzda muazzam bir süs cephesi ve ayrıca eviniz üzerinde büyük bir etkisi olabilir ‘.

12. Favori Küçük Banyo

12.-Favori-Küçük-Banyo
12.-Favori-Küçük-Banyo

Duş fikirlerimiz hem işlevseldir, hem de gelecekte geri ödeme olasılıkları yüksektir; ayrıca banyonuza zevk almak için taze, modern bir tasarım getirecekler.

13. Küçük Duş Çini Fikirleri

13.-Küçük-Duş-Çini-Fikirleri
13.-Küçük-Duş-Çini-Fikirleri

Biçimden ve aynı zamanda düzenden döşeme karolarına ve renklere kadar, küçük banyolar için, hem hazır olmaya hem de hazır olmaya yarayan duş fikirleri için bir sürü yürüyüş elde ettik.

14. güzel döşenmiş duvar

9.-Küçük-Banyolar-İçin-Duş-Fikirleri-Standı
9.-Küçük-Banyolar-İçin-Duş-Fikirleri-Standı

Bugünün en iyi banyo servisinde keyif almaya hazırlanın: duş. Perdeli bir küvet odasından daha büyük olan, bugünün duşları mermer bordürleri içermektedir. Banyoyu düşürmeyi ve daha büyük bir duş almayı düşünüyorsanız, kesinlikle ihtiyaç duyacağınız tüm banyo fikirlerini okumaya devam edin.

15. küvet ile küçük banyo fikirleri

15.-küvet-ile-küçük-banyo-fikirleri-1
15.-küvet-ile-küçük-banyo-fikirleri-1

Duş zemini fikirleri, klasik retrodan süslü kayaya kadar görsel yelpazeyi tasarımların yanı sıra bir dizi renk tonunda çalıştırıyor.

16. Banyo Tadilat

17.-Favori-Küçük-Banyo
17.-Favori-Küçük-Banyo

Her tür yeniden tasarlama işi ile, bir şey satın almadan önce sürekli olarak etkin bir bütçe planı yapmalısınız. Banyo tadilatı uygun olmamakla birlikte, bir duşun döşenmesi harcama planınıza uygun olması gereken yükseltme olabilir.

17. Favori Küçük Banyo

17.-Favori-Küçük-Banyo-1
17.-Favori-Küçük-Banyo-1

Şu anda banyo zemini karosunun en popüler alternatifi tren zeminidir. Bu seramik zemini seçimi yaşlanmayan, klasik bir görünümdür.

18. Banyo Duş Çini Fikirleri

18.-Banyo-Duş-Çini-Fikirleri-1
18.-Banyo-Duş-Çini-Fikirleri-1

Banyo tadilatında gördüğümüz yepyeni bir desen suni ahşap zeminidir. Bu tür seramik karolar genellikle seramik veya porselenden yapılır. Hızlı bir şekilde banyonuza rustik bir görünüm kalacağı gibi herkesin de kesinlikle seveceği bir odak noktası olacaktır.

19. Küçük Banyo Dekorasyon Fikirleri

19.-Küçük-Banyo-Dekorasyon-Fikirleri
19.-Küçük-Banyo-Dekorasyon-Fikirleri

Kaya ile doğaya geri dönün ve duşunuzdaki çakıl seramik karolar ile. River rock duş yer karoları, duşlarına ayrı bir yön vermek isteyen ev sahipleri için önemli bir seçimdir. Bu nehir taşı seramik karoları, birbirleriyle mozaik yapabileceğiniz özel eşyalar veya önceden kesilmiş zemin karosu boyutlarında 2 araçta bulunabilir.

20. Duş Remodel Fikirleri Stroll

20.-Duş-Remodel-Fikirleri-Stroll
20.-Duş-Remodel-Fikirleri-Stroll

Bugünün en çok aranan duşları sağlık tesisi alanı hissi yaratıyor. Entegre bir koltuk yeri, duş sağlık tesisinize tam dokunuş içerir. Entegre bir duş teknesi geliştirmeye adamaktan memnun değilseniz, duşunuza basit bir tik ağacı veya su geçirmez bir tezgah ekleyin.

21. Küçük Banyolar İçin Duş Fikirleri Standı

Işıklar unutulmuş bir banyo özelliğidir, ancak en hayati olanlardan biri arasındadır. Işıkları duş yerinize dahil etmenin en etkili bileşeni, ekonomik olabilmesidir.

22. Modern Banyolar İlham

Aydınlatmayı nasıl ve nereye dahil edeceğinizi düşünürken, vurgulamak istediğinizi ve hangi zihinsel durumu oluşturmak istediğinizi saptadığınızı dikkate alın. Harika döşenmiş duvar yüzeyinde bir ışık çamaşırını deneyebilirsiniz. Bazı duş başlıkları ayrıca entegre LED ışıklara sahiptir.

23. Küçük Banyolar İçin Duş Tasarımları

23.-Küçük-Banyolar-İçin-Duş-Tasarımları
23.-Küçük-Banyolar-İçin-Duş-Tasarımları

Üstün olağanüstü duş için, farklı ürünler kullanarak göz önünde bulundurun. Seramik karoları, oluklu hafif alüminyum duvar yüzeylerini kaplayan tik ahşap zeminler veya renkli (açık) cam kapılar, bazı benzersiz duş fikirleri yaratır.

24. Banyoda Duş Tasarım Fikirleri

24.-Banyoda-Duş-Tasarım-Fikirleri
24.-Banyoda-Duş-Tasarım-Fikirleri

Çağdaş banyoların sörf ilham verici görüntüleri. Lavaboları, küvetleri, duşları, yenilikçi seramik karo düzenlerini ve ayrıca çeşitli tezgah kaplama fikirlerini keşfedin.

25. Dramatik Bir Tasarım Üretin

25.-Dramatik-Bir-Tasarım-Üretin-1
25.-Dramatik-Bir-Tasarım-Üretin-1

Küçük bir panache sağlayan banyo duş fikirleri, koyu renkli, gezegen tonlu kayaların yanı sıra, yukarıda düşünülen seramik karo karışımını kullanarak önemli bir düzen oluşturmaktan ibarettir.

26. Favori Küçük Banyo

Bir banyoya duş seçmek isteyenler için, neden bizim duş fikirlerimizde dolaşacağımıza göre oldukça büyük, açık plan bir banyo üretmiyorsunuz? Uzmanlar, duşunuzu veya banyonuzu nasıl yeniden canlandıracağınızla ilgili fikirlerin yanı sıra hangisinin daha iyi olduğuna karar vermenin neden bu kadar zor olduğunu da paylaşıyor.

27. Küçük Banyolar İçin Duş Fikirleri Standı

Programlar üzerinde küçük bir banyo olduğu için, tüm duvar yüzeyinde bir ayna dahil, küçük bir alanın görünümünü artırabilir. Bu özellikle makyaj masası üzerinde veya ince bir banyonun bir tarafında etkilidir. Aynalar aynayı yansıtmak için harikadır, bu nedenle aydınlatma armatürünüzden veya evinizin pencerelerinden daha da fazla ışık alabilirsiniz.

28. Duşlu Küçük Banyo Tasarımları

28.-Duşlu-Küçük-Banyo-Tasarımları
28.-Duşlu-Küçük-Banyo-Tasarımları

Duşlar, yetişkinler ve ayrıca ziyaretçiler için, özellikle de eski olanlar için mükemmeldir. El duşu eklerseniz, duşlar aile hayvanlarını da düzenli tutmak için aynı şekilde mükemmeldir.

29. Küçük Alanlar İçin Küçük Duşlar

29. Küçük Alanlar İçin Küçük Duşlar.jpeg
29. Küçük Alanlar İçin Küçük Duşlar.jpeg

Dürüst olmak gerekirse, duş perdeleri gibi kimse yoktur. Banyo yaparken size düzenli olarak yapabilecekleri rahatsızlıktan dolayı size bağlı kalırlar. Duş perdeleri ayrıca bölgenizin üçte birini estetik olarak engeller.

30. Güzel Döşenmiş Duvar

30-Banyoda-Duş-Fikirleri-Eşsiz-Planı-1
30-Banyoda-Duş-Fikirleri-Eşsiz-Planı-1

İşte burada tercih ettiğimiz küçük banyo düzeni fikirlerinden sadece bir tanesi, duş başlığı. Duşunuzun etrafındaki estetiği kaldırarak yer döşemeniz doğrudan duşa girebilir. Bu, beton, kaya parçası ve seramik karo zeminler ile harika işlev görü

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

elparsdekor.com