30×30 CLİP-İN METAL ASMA TAVAN PANELİ

30x30 CLİP-İN METAL ASMA TAVAN PANELİ
30×30 CLİP-İN METAL ASMA TAVAN PANELİ
  • 30x30 asma tavan fiyatları,
  • 30×30 banyo asma tavan,
  • aspen metal asma tavan fiyatları,
  • 30×30 asma tavan montajı,
  • clip in asma tavan,
  • metal asma tavan panel fiyatları,
  • 30×30 CLİP-İN METAL ASMA TAVAN PANELİ

30×30 clip-in metal asma tavan paneli, metal asma tavan üzerinde kullanılan bir çeşit paneldir. Bu panel sayesinde LED aydınlatma sistemleri daha eşit bir şekilde uygulanabilmektedir. Günümüz şartlarında fazlasıyla tercih edilen bir malzeme metal asma tavanlar için oldukça kolaylık sağlamaktadır. Metal asma tavanlar, uygulanan alana modern ve şık bir görünüm sağlamaktadır.

Böylece daha uzun süre dayanıklı bir şekilde kullanılan güzel görünümlü bir asma tavan sahibi olunabilir. Metal asma tavan üzerinde paneller yardımı ile asma tavana parçalı bir görünüm kazandırılmış olunur. 30×30 clip-in metal asma tavan paneli bu metallerden biridir. İhtiyaca uygun olarak istenilen kalınlıkta üretilebilmektedir. Hasta hanelerde, ofislerde, bürolarda, banyolarda ve benzeri birçok alanda kullanılabilmektedirler. Yangına dayanıklıdırlar.

Tesisat kablolarını saklama konusunda oldukça kolaylık sağlamaktadırlar. Kullanılan malzemenin yapısından dolayı uzun süre kullanmaya uygundurlar. Her türlü anti bakteriyel boya ile rahatlıkla boyanabildiklerinden bakteri üretimi beklenmez. Aynı zamanda bakımı kolay bir üründür.

Ekstra bir çaba harcamaya gerek yoktur. Asma tavan 30×30 panellerden oluşmaktadır. Bu paneller üzerine istenildiği şekiller LED aydınlatmalar uygulanabilir. Mekân içerisinde daha eşit bir aydınlatma sistemi oluşturulmuş olunur.  Paneller parçalı bir görüntü oluşturtulduğunda uygulandığı alanda daha modern ve şık bir dekorasyon imkânı sağlamaktadır. Asma tavanlar günümüz koşullarında oldukça sık tercih edilmeye başlanan bir dekorasyon öğesidir.

Metal Asma Tavan Taşyünü

Metal Asma Tavan Taşyünü
Metal Asma Tavan Taşyünü

Metal asma tavanlar üzerinde birçok malzeme kullanılmaktadır. Bunlardan bir tanesi metal asma tavan taşyünü olmaktadır. Taş yünü, volkanik türdeki kayaçlardan elde edilen minareli bakımından çok yüksek değerlere sahip bir tür malzemedir. Elyaf şekline getirildiğinden inşaat sistemlerinde yalıtım malzemesi olarak ve ya dolgu malzemesi olarak kullanılabilmektedir. Uygulanan yerde, ses yalıtımı, ısı yalıtımı sağlamaktadır.

Aynı zamanda yangın ihtimallerinde son derece dayanıklı bir yapıya sahip olmasından kaynaklı yangının olabilecek etkilerini azaltmayı sağlar. Su tutmayan yapısıyla bakteri üretmez ve küflenmez. Yüksek faturaların önüne geçmiş olur çünkü içeride bulunan ısının muhafaza edilmesine yardımcı bir öğedir. Diğer katlar arasında seslerin iletilmesini engeller. Böylece üst ve ya alt katlardan gelen rahatsız edici seslerden etkilememenizi sağlar. Metal asma tavan taşyünü, asma tavan çeşitlerinden biridir.

Oldukça sağlıklı bir üründür. Çünkü taş yünü içerisinde birçok sağlıklı minareli bulunmaktadır. İnsan günlük yaşamını etkileyecek zararlı bir etkisi yoktur. Asbest denen kanserojen maddeler içermediğinden tüm asma tavan panellerine güvenilir bir şekilde uygulanabilmektedir. Uygulanacak alanın uygun ölçümleri yapıldıktan sonra asma tavanın hangi model ve renkte olacağına karar verilir.
Bu müşteri ile ortak alınan kararlardandır. Daha sonrasında asma tavanın üretimi gerçekleştirilir. Ve montajı kolay bir şekilde yapılır. Daha sonra de montaj yapılmak istendiğinde yine aynı şekilde kolay bir işlem yapmak gerekmektedir.

Metal Asma Tavan Analizi

Metal Asma Tavan Analizi
Metal Asma Tavan Analizi

Metal asma tavan analizi, ölçümlere göre ve kullanılan malzemeye göre yapılmaktadır. Maliyet hesaplamada bu analizlerin büyük etkisi olmaktadır. Malzeme ve ölçü temel alınarak yapılan metal asma tavan analizi oldukça önemli bir konudur. Metal asma tavanlar uygulandıkları alanlara güzel bir görünüm kazandırma amacıyla yapılmaktadır. Bu yüzden uygulanacak mekân için karar verilen asma tavanın nasıl yapılacağı, hangi malzemenin kullanılacağına dikkat edilmesi gerekmektedir. Bu konular bir asma tavan analizi yaparken kullanılacak bilgileri içermektedir.

Uygulanacak alanın ölçüsü ve giden malzemenin çeşidi hesaplama yapılırken kullanılır. Bu işlemleri yaparken kullanılacak bazı uygulama vardır. Bu iş için üretilmiş programlar mevcuttur. Eğer istenirse bütün hesaplamaların otomatik olarak gerçekleştirilmesi mümkündür. Öncelikle ana taşıyıcının ne ölçüde olacağı, daha sonra malzemenin çeşidine göre ne kadar kullanılacağı bir hesaplanır ve ortaya asma tavanın son hali için bir fiyat çıkmaktadır.

Bu analizler gerçekleştirilirken asma tavanın model ve tasarımı aynı zamanda rengine de karar verilmektedir. Tüm bunların hesaplanması yapıldıktan sonra asma tavan üretimine geçilmektedir. Bu sırada  kullanılacak malzemenin kalitesi oldukça önemlidir.

Dayanıklı ve uzun süreli kullanılabilecek malzemenin seçilmesi oldukça önemli bir konudur. Asma tavanın uygulanacağı mekânın ölçülerine doğru orantıda üretilmesi için buna göre bir yol izlenmesi gerekmektedir. Hasta haneler, yemekhaneler ve buna benzer yerlerde sıklıkla tercih edilen metal asma tavanlar maliyet açısından oldukça uygun olmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir