36 Pratik ve Şık Bodrum Tavan Dekorasyonu Fikirleri

36 Pratik ve Şık Bodrum Tavan Dekorasyonu Fikirleri

Bir bodrum katınız varsa ve onu nasıl dekore edeceğinizle ilgileniyorsanız, işte size bir sürü fikrimiz var! Bugün bodrum tavanlarını tartışıyoruz ve her şeyden önce, kendinize bir soru sorun: bu bodrumda ne olacak ve cevap hemen her şeye karar verecek. Bazılarımız orada çamaşır yıkar, bazıları şarap mahzenleri oluşturur, üçüncüsü ev sinemasına gider, bazı çocuklar bilardo masası ve kendi arkadaşlarıyla davet etmek için bir ev barı ile kendi adam alanını yaratır, bir çocuk oyun odası, bir ev olabilir ofis , spor salonu, ek bir banyo veya yatak odası ya da aklınıza ne gelirse gelir. Şimdi tercih edebileceğiniz bodrum tavan tiplerine bir göz atalım.

36 Pratik ve Şık Bodrum Tavan Dekorasyonu Fikirleri

Ahşap Bodrum Tavanları

Boyalı Bodrum Tavanlar


Bu daha çok bütçeye uygun ve kolay bir fikir oluşturmak istediğiniz hemen hemen her alana uygun, sadece geri kazanılmış odun veya biraz yenisini alın ve eski veya ahır ağacından bir görünüm verin ve tavanınızı örtün. Böyle bir tavan, alanınızı her ne olursa olsun daha sıcak ve daha sıcak hale getirecektir.

Boyalı Bodrum Tavanlar

Oluklu Çelik Bodrum Tavanlar

Boya belki de şimdiye kadarki en kolay fikir, sadece tavanınızı boyayın ya da ilk önce bazı panellerle kaplayın ve sonra boyayın. Paneller ayrıca bodruma ışık eklemenize yardımcı olacaktır; ay desenleri oluşturabilir ve boyaya bakabilirsiniz. Böyle bir tavan ev ofisleri, sinemalar, spor salonları ve diğer birçok mekan için idealdir.Bu, bodrum katınıza, insan mağaraları, banyolar, çamaşırhaneler ve diğer fonksiyonel alanlar için mükemmel, serin bir endüstriyel his verecek kolay bir fikirdir . Sadece çelik saclarınızı alın, yaşlandırın veya yaşlandırın ve tavanı onlarla örtün.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

elparsdekor.com