39 lüks beyaz çiftlik evi tasarım fikirleri

Beyaz gölgelemenin, başka tonlarla yapılabilecek tarafsız olan bir yeri vardır. Kusursuz bir şekilde bu gölgelendirmeyi kabine gibi bölücü resim ve mobilya olarak yaratabilirsiniz. Beyaz resim seçmeyi seçmeden önce, önce almanız gereken ev konusunu iyi bilmeniz gerekir.

Bu kadar çok sayıda pencereye sahip bir ev inşa etmek büyük olasılıkla dikkat çekicidir, ancak sanat eseri yaratabileceğiniz durumlarda bunu verimli bir şekilde yapabilirsiniz. Beyaz bölücü boyama, mavi cam pencere ve bazı koyu ahşap malzemelerle birleştirmek için kusursuzdur. Giriş yollarının çoğu ahşap malzemedendir. Öyle olabileceği gibi, birkaç kişi giriş yolunda gölgelendirme yapmak için daha fazla para harcayacak.

Beyaz resmin başka tonlarla da çalışabileceğinin farkına vardığımızda, bu şekilde aynı şekilde kusursuz bir uyum elde etmek için koyu renk gölgeleme de seçebilirsiniz. Bu, beyaz boya duvar ve beyaz zemini karolarıyla bir araya gelmeniz durumunda en üst düzeyde çalışacaktır. Bu evin az yerleşmiş olmasına rağmen, çocuklar için ulaşılabilir olması için ahşap bir basamak tabure ayarlayabilirsiniz. Bitişik olarak, ahşap malzemeden kaynaklanan zevkli bir uygulama sağlar.

Bu çiftlik evi, karakteristik ışık almayı seven bireyler için tasarlanmıştır. Bu şekilde, bazı büyük pencerelerin ayarlanması idealdir. Bu evin tüm parçasını beyaz gölgelendirme ile boyayabilir ve daha sonra, otu yeşilliklerle aynı şekilde toplamı dengelemek için boyayabilirsiniz. Spread olmadan düzenli veranda planlanmaktadır. Her durumda, evinizi insanlıktan uzak bir yerdeki belirli bir yerde imal etmeniz durumunda, daha sonra kapalı bir veranda yapabilirsiniz. Bu kapalı veranda, giriş kapısıyla tamamen kapatıldığı anlamına gelmez.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

elparsdekor.com