44 Çarpıcı Yatak Odası Ayna Mobilya Tasarımı

  • Ayna modelleri,
  • dekoratif ayna,
  • dekoratif duvar aynası,
  • yatak odası takımları,
  • dekoratif ayna modelleri duvarlarınızda çok şık duracak
  • boy ayna modelleri
  • aynalı yatak odası
  • komple aynalı yatak odası

Yatak odası aynaları, odanızdan çıkmadan önce saçınızın nasıl yapıldığını kontrol etmek için kullandığınız yüzeyleri yansıtan bir şeydir. Çekiştirirken büyük bir yardım olsalar da, aynı şekilde iç planınız için düşünenler yapabilirler. Odanızda ne tür bir aynaya ihtiyacınız olduğunu nasıl anlarsınız? Yatak odalarında keşfedeceğiniz en iyi bilinen aynalar arasında, bölücüyü sıkıca tutulan basit bir ayna vardır.

Dikdörtgen biçimli, ağaçlarla çevrili bir sıralama kadar basit veya oymalar ve altın boyayla karıştırılmış kadar karmaşık olma eğilimindedir. Kural olarak, sadece odanızın yapısını düşünürken ayna planları seçersiniz. Örneğin, Viktorya dönemi yatak ve mobilyalarını çok cömert olan yatak odası aynalarıyla koordine edersiniz.

Her durumda, aynısını, mekanı fantezi yoluyla büyütmek için ilave bir kapasiteyi karşılamak için aynaları seçebilirsiniz. Çerçevesiz aynalar size ılımlı bir görünüm verir ve ayrıca yatak odanızın boşluğunu açmanıza yardımcı olur. Etrafı çevrilmiş bir aynaya yaslanmanız durumunda, ortalamadan daha büyük olanı seçebilirsiniz, böylece her durumda size büyük bir alana sahip olma hayalini kurmanız gereken ışığı yansıtan özellikler verebilir.

Pratik olarak, herhangi bir bayanın ihtiyacını gerçekten karşılayan çok aydınlatılmış bir kozmetik aynaya ihtiyacı vardır. Büyük bir aynaya eşlik eden dresser setleri vardır, bunlar normalde oval veya dikdörtgen şeklinde bir keman şeklindedir. Çoğunlukla farklı değişen bir alana sahip oldukları için kutsanmış bireylerin, tanıtılan çeşitli ışıkları kapsayan bir aynası vardır. Desteklenmeyen yatak odası aynaları son günlerde tartışılmaz bir gereksinimdi. Kadınlar, kuşaklarının iyi bir şekilde bağlandığından ve uzun eteklerinde harika göründüklerinden emin olmak için bu tam uzunlukta makyaj parçalarını istediler. Geleneksel oval ahşap sıralama odanıza bir an vintage bileşen verecek. Tamamen hüzünlü bir entrika için ahşap bir sandık veya bitişik bir divan koyabilirsiniz.

Bir cevap yazın

elparsdekor.com


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (1) in /home/dekormima/public_html/wp-includes/functions.php on line 5212

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (1) in /home/dekormima/public_html/wp-includes/functions.php on line 5212