45 Banyo renk şemaları ve fikirleri

Banyo alanınızın görünümünü ve kişiliğini renklerle değiştirin! 2020 için en yeni banyo renklerini keşfediyoruz.

Gri banyoya ne renk paspas
,
Banyo renk kombinasyonu
,
Banyo fayans renk seçimi
,
Gri banyo dekorasyonu
,
Banyo kalebodur renkleri
,
Beyaz banyo fayans Modelleri
,
Küçük banyoda fayans seçimi
,
Fayans rengi,

Birkaç yıl önce, uluslararası renk tasarımı profesyonelleri derneği Color 2020’de küresel pazarlarda ortaya çıkacağını tahmin ettiği dört ana rengi açıkladı. Artık geleceğe vardığımıza göre, aslında tahminlerimiz var. geçmeye mi geldin? Banyo renk şemaları söz konusu olduğunda kesinlikle öyle görünüyor.

Yine de biraz tavuk ve yumurta sorusu, değil mi? Tahminciler, iki yıl sonraki renk yönlerini tahmin ediyor. Ardından tasarımcılar, üreticiler ve perakendeciler meşgul olur ve çok geçmeden tahmin edilen renkler her yerde belirmeye başlar. Renk tahmin grupları trendler mi üretiyor yoksa sadece organik olarak ortaya çıkan trendleri mi rapor ediyor?

Her neyse, işte CMG’nin bu yıl çok büyük olacağına karar verdiği renk trendleri. Tescilli isimler verildiğinde şu şekilde tanımlanırlar:

  • “Electrum” – yeşil renkli altın metalik;
  • “Ver-de-verdad” – gür, orman yeşili;
  • “Yaşam tohumu” – sıcak, nötr bej; ve
  • “Gerçek hissedin” – pembemsi, dünyevi bir kahverengi.

Neden bu renkler? CMG’nin halkla ilişkiler ve iletişimden sorumlu başkan yardımcısı Sandy Sampson’a göre:

“Dört ana rengimizin her biri doğa, iklim değişikliği ve sürdürülebilirlik arzusundan etkileniyor” diyor. Tüketiciler, dünyalarını daha iyi hale getirmek için bakış açılarını değiştirmenin kontrolünde olduklarının farkında. Bu renkler duygusal ve dokunsal olarak bize dokunuyor. Anı yaşamaya, gerçek olmaya ve farkındalık ve bilgi ile proaktif olmaya geçiş yapıyoruz. “

Ve ormanın yeşilin güzel bir tonu olduğunu düşündün.

tek renk tahmincisi değildir. Örneğin, eminim  Renk Enstitüsü’nü duymuşsunuzdur çok iyi bilinen bir başka küresel renk tahmincisi . 2020 için “Yılın Rengi” Klasik Mavi. Ve iç tasarım renk trendlerine ilişkin tahminleri? Bu maviyi diğerleri arasında ağırlıklı olarak kıyı renk paletinde göreceğiz. Bu renk trendinin banyolarda da nasıl ifade edildiğine hızlıca bir göz atacağım.

Ancak yeterli teori, bu yıl bizi bayram ettireceği tahmin edilen 45’ten fazla banyo renk şeması örneğine bir göz atalım ve umarım size banyonuzun tadilatı için biraz ilham verelim!

Altın

Altın metalik kullanımının, özellikle yeşilimsi bir element ve bukalemun benzeri bir ton değiştirme etkisinin, “geleceğin karmaşıklığını” sembolize ettiği söyleniyor. Aynı zamanda günlük zenginlik ve lüks duygusu yaratır.

1. Metalik mozaik çini

Mozaik karo kullanımı binlerce yıl öncesine dayansa da, modern teknolojiler üreticilerin her türlü mücevher taşı ve değerli metal efektlerini ekonomik ve sürdürülebilir bir şekilde yaratmalarını sağlamıştır. Madencilik gerekmeden bir ihtişam dokunuşu için banyonuza yanardöner yansıtıcı altın mozaik karolar ekleyin.

2. İnce altın tonlu dokunuşlar

Beyaz, bir banyo için klasik bir renktir, her zaman taze ve temizdir, ancak kör edici bir beyaz seçmemek önemlidir. Dekoratörler genellikle duvarlar için sarı alt ton içermeyen sıcak beyazları tercih ederek, kapılar ve kaplamalar için yüksek parlaklıktaki süper beyazlardan tasarruf sağlar. Burada, basit beyaz kiremit, musluklardaki sıcak metaller ve duş boşluğu kenarlığı ile zenginleştirilmiştir.

3. Altın özellikli

Antika altın renkli aynalardan yapılmış, tavandan tabana metalik altın küvet backsplash’a ne dersiniz? Mum ışığında banyo yapmak, burada büyüleyici bir deneyim olacaktır.

4. Gri mozaik ve altın

Altın tonlu metallerin eklenmesinin beton banyoyu ne kadar iyi ısıttığına dair mükemmel bir örnek, aksi takdirde Cell Block H’ye benzeyebilir. Çimentoyu ne kadar severseniz sevin, kimse banyosunun yerel kamu hizmetleri gibi görünmesini istemez. Bu nedenle, cilalı betonun cesur, çağdaş efektini arıyorsanız, bu altın musluk takımı gibi bazı lüks unsurları enjekte ettiğinizden emin olun veya mozaik zemin ile modernize edin.

5. Kömür ve altın

Bu, yukarıdaki banyonun başka bir görünümüdür, sırf o muhteşem kömür küvetine gerçekten iyi bir bakış ve altın musluk takımı ve küçük bir altın masa ile ne kadar güzel vurgulanmıştır (içimdeki anne elektrik çarpması riskinden biraz korksa da Küvetinizin hemen yanında oturan elektrik şebekesine bağlı bir lamba!).

6. Altın külçeler

Sofistike ve şık, bunun gibi altın bir balıksırtı karo, anında beş yıldızlı otel titreşimleri yaratır.

En iyi ipucu: Mükemmel bir döşeme işi için belki kendin yap işinden kaçının ve bunun yerine yerel bir döşeme uzmanı işe alın .

Yemyeşil orman yeşili

Yeşiller, doğayla doğrudan bağlantı sağlayan etkileyici ve sakinleştirici renklerdir. Popüler olacağı tahmin edilen orman yeşili sarı ile dengelenir ve siyahla tonlanır. Tahminciler, onu şifalı ilkel ormana yapılan yolculukları temsil ediyor olarak tanımlar.

7. Yeşil havza

Dışarı çıkıp tüm banyonuzu yeşile boyamanıza gerek yok. Çivit mavisi ve orman yeşili el baskısı desenine sahip bu porselen lavabo gibi (yapımcılar tarafından uygun bir şekilde “Okyanus Çiçeği” olarak adlandırılmıştır), muhteşem yeni bir lavaboya orman dokunuşu katın.

Ahşap bir makyaj masasıyla, her zaman su geçirmezlik ihtiyaçlarını göz önünde bulundurduğunuzdan emin olun – yardıma ihtiyacınız olursa banyo su yalıtımı konusunda bir uzman tutabilirsiniz .

8. Altın ve kereste ile orman

Bu modern banyo, birçok güncel trendi aynı anda birleştirmeyi başarıyor. Bol miktarda doku için zeminde altıgenlerle yan yana duran orman yeşili metro kiremit duvarlarına sahiptir. Sıcak pirinç musluk kaplarının yanı sıra modaya uygun daha açık ahşap tonları, dairesel bir ayna ve tapware’i tamamlayan bir aydınlatma armatürü var.

9. Deniz yeşili balıksırtı karo

Balıksırtı üzerinde değilseniz, ton çeşitliliği olan karoları vurgulamanın harika bir yoludur. Bu daha fazla doku ve görsel ilgi yaratır.

10. Yeşil çini, bakır banyosu

Bu eksantrik kurulum, konuklara “merakla istisnai alanlarda” konaklama imkanı sunan Amsterdam’da bir otelin içinde. Bakır banyosu ve banyosu şöminesi ile kesinlikle çok fazla atmosfere sahip! Ama bu çarpıcı karolara bir göz atacak mısın?

11. Çim yeşili çin

Bana göre bu modern görünüm temelde bir formül: siyah çerçeveli yuvarlak ayna + gösterge ışığı + sıradışı ikiz lavabo + yüzer ahşap makyaj + dokulu karo. Ancak bu stile sahip banyolar bile, renklerin akıllıca kullanılmasıyla benzersiz ve orijinal görünebilir. Burada muhteşem bir çimen yeşili karo, bebek pembesi lavabolar ve bol miktarda gri ile tezat oluşturuyor. 

12. Bulutlu yeşil süet

Duvarları düz bir blok rengine boyamak yerine, düz renkli bir duvara dinamik doku ve derinlik eklemek için alışılmadık bir duvar boyama tekniği seçin. Keten görünümlü bir etki yaratan çizgi oluşturma tekniğinin Fransızca adı olan süngerleme veya Strié gibi teknikleri düşünün . Veya burada yapıldığı gibi bir renk yıkamayı düşünün.

13. Nane metro döşemesi

Her zaman popüler olan modern bir banyo görünümü olan klasik dikdörtgen metro döşemesi aceleyle hiçbir yere gitmiyor. Yeşilin bu dingin tonunu, özellikle de duştaki ve musluktaki siyah vurgularla seviyorum. Ve arkadan gelen bir saksı bitkisinin, aynanın karşısına sevimli bir eski baskı ve rattan gibi hoş, dokunsal bir doğal malzemeden bazı aksesuarların eklenmesi, bu sade modern banyonun sıkıcı olmasını engelliyor.

14. Zümrüt altıgen çini

Böyle bir karo ile her şey renkle ilgilidir. Tamam ve doku. Altıgenler bir desene olan ihtiyacımızı karşılarken, parıldayan karonun ton varyasyonları derinlik ve doku yaratır.

Sıcak, doğal bej

Nötrlerin bej gibi çok yönlülüğü, gerçekten her zaman popüler olacakları anlamına gelir. Renk tahmincileri, hayatın kökenine bir selam olarak sıcak bej kullanımını çerçeveliyor, köklerimize geri dönüyor, günlük yaşamın meşguliyetine karşı koyuyor ve sadeliği ve sükuneti buluyor. Sıcak bej, birçok güzel Avustralya doğa rengi arasında Avustralya kıyı dekor stilinin önemli bir parçasıdır.

15. Doğal paletler

Sıcak nötrleri (bej, ten rengi, güderi veya soluk meşe gibi) seçin ve mermer gibi doğal taş ekleyerek nötrlerin mermer damarını almasını sağlayın. Aksesuarlarınızda soluk ahşap, doğal saksılarda yeşillik ve organik liflerle karıştırın. Ve en üst düzey dinginlik için hepsini basit ve düzenli tutun.

16. Gri ve doğal

Açık gri, doğal tonlarla uyumlu, hoş bir net nötrdür. Aynı zamanda mermer ve diğer banyo taşlarıyla çok iyi eşleşir. Burada, çok soluk gri kaldırım taşı döşeme taşları temiz beyaz metro karoları, soluk gri bir pençe ayaklı küvet ve çıkıntıdaki aksesuarlarda birkaç doğal renk patlamasıyla karışıyor.

Küvetiniz bunun gibi merkezi bir sahne mi? Bir esnafın gelip banyo yüzeyine bakmasını sağlayarak en iyi şekilde göründüğünden emin olun .

17. Doğa renkleri

Uzmanlar, taşınızla başlamanızı ve renk paletinizi bilgilendirmesine izin vermenizi önerir. Bir başka ipucu da doğal taşınızı yerel bir bölgeden temin etmektir. Bu banyoda pembe altıgen yer karoları ile modernize edilmiş bol miktarda muhteşem doğal taş bulunmaktadır. Sahibinin Fransız altın musluklarını ve sıra dışı lavabosunu da seviyorum.

Dünyevi pembe

Dördüncü tahmin edilen renk trendi, tahmincilerin “koku ve dokunma duyularını görsel olarak çekici ve harekete geçiren, dünyadan ilham alan bir kahverengi” ve “bir renk olarak tanımladığı, mat veya saten yüzeylerde pembemsi pişmiş toprakların ve pastel güllerin çeşitli tonlarını içerir. hayatın yolculukları ve deneyimleri ”.

18. Dünyevi pembe duvarlar

Bu banyoda yer karosu baz alınarak sıralı bir renk paleti geliştirilmiştir. Makyaj malzemeleri, aydınlatma armatürleri ve musluk kaplamaları karoda görülen odun kömürünün aynısıdır, duvarlar ise soluk pişmiş toprak gölgeyle mükemmel bir şekilde eşleşmiştir. Lavaboyu (fırçalanmış krom mu yoksa beton mu?) Ve bitki yaşamının dekorun başka türlü düzgün doğrusal geometrisine serbest form ekleme şeklini seviyorum.

Banyonuzdaki boyayı değiştirmeyi düşünüyorsanız, her zaman DIY yapabilirsiniz, ancak gerçekten profesyonel bir iş için, uzman bir yerel banyo ressamını işe almayı kaldıramazsınız .

19. Pembe, gri ve renkli mermer

Patlıcanın yumuşak bir tonu, özellikle beton bir lavabo, pirinç musluk takımı ve o muhteşem renkli mermer makyaj pedi ile eşleştirildiğinde kare metro karolarında bir açıklama yapar. Duş kapısındaki dar kamış cam, daha fazla doku ve görsel ilgi sağlar.

20. Şeftali, güvercin grisi ve adaçayı

Muhteşem yeşil makyajın dikkati çekmesini sağlayan yumuşak pastel renkli iki renkli banyo arka planı. Sıcak boya renginin aşağıdaki soğuk karo rengiyle dengesini seviyorum. Siyah ve beyaz zikzak yer karoları, buradaki tüm huzurlu, yatıştırıcı unsurlar arasında küçük bir dram yaratıyor.

21. Dünyevi pembe, soluk mavi ve terrazzo

Rengi ilginç şekillerde kullanan bir başka çarpıcı çağdaş banyo. Duvarlarda doğal tonlarda büyük ölçekli terrazzo, oldukça pastel bebek mavisi makyaj masası, somon pembesi lavabolar, pirinçten musluklar ve ayna çerçevelerimiz var. Oval aynalar, her yerde bulunan dairesel aynalardan hoş bir değişiklik yapar.

22. Pembe karo zemin

Burada sade, düz beyaz bir banyoya çok fazla doku sağlayan muhteşem pembe fayans. Ayrıca pirinç duş başlığını, eğimli aynayı ve yeşil bir pat için yemyeşil eğrelti otunu da seviyorum.

23. Pembe lambri

Dokulu panellerdeki koyu pembe tonlar, bu özellik duvarını odak noktası haline getiriyor. Bu dar alana görsel ilgi katan bu banyonun asimetrisini gerçekten seviyorum.

24. Mozaik pembe ayna kiremit

Kendimi dans ediyormuş gibi hissettiriyorsun… Tuvalete gitmeyi biraz daha ilginç kılacak bir parıltı ve ışıltı gibisi yok, değil mi? Karşıda bir ayna ile, tıngırdarken kendinizin parıldamasını izleyebilirsiniz (üzgünüm, LOL’a karşı koyamadım).

Mauves

Bunlar kesinlikle dünyevi pembeler değil, ama banyolarda leylak rengi kullanımını seviyorum, bu yüzden sırf sırf birkaç güzel mor banyoda gizlice giriyorum. Bunu söyledikten sonra, ametist, menekşe, leylak ve lavanta gibi renkler kesinlikle “doğa renkleri” dir, bu yüzden onları bu kategoriye yerleştirebiliriz, değil mi?

25. Lavanta kare metro karoları

2020 için bir “o” rengi olmayabilir, ancak kesinlikle bu yıl için bir “o” şekli – kare metro karosu, dikdörtgen kuzenine göre giderek popülerlik kazanıyor. Bu leylak rengi gibi yumuşak, yumuşak bir mor tonu seçin ve romantik, temiz bir estetik için bol beyazla karıştırın.

Yüzen kibritleri seviyor musunuz? Banyo hayallerinizi gerçeğe dönüştürmek için yerel bir banyo dolabı üreticisi bulun .

Kıyı mavisi

Banyoda sulu renkler? Çığır açan. Ama cidden, denizin renklerinin bu yıl ciddi bir etki yaratacağı tahmin ediliyor. Bahsettiğim gibi, Pantone 2020’yi “Klasik Mavi” yılını ilan etti, bu nedenle mavi renklerin iç mekanlarda güçlü bir rol oynadığını görmeyi bekleyin. Pantone ayrıca Yılın Rengi’ni, kum, deniz yosunu veya dalgaların karaya attığı odun kahveleri gibi diğer sahil renklerini de içeren katmanlı, kıyıdan ilham alan bir palete bağlamsallaştırdı (tanıdık geliyor, CMG?).

Banyo renk düzeninize maviyi dahil etmek istiyorsanız, “Klasik Mavi” ile sınırlı değilsiniz! Koyu lacivert veya taş mavisi gibi diğer yüksek derecede doygun maviler banyolarda gerçekten çok işe yarar. Bunları mermer veya beyazla eşleştirin ve armatür ve aksesuarlara sıcak metal tonları ekleyin.

26. Mavi metro fayansları

Beyaz harç, renkli metro döşemeli bir klasiktir, çok sayıda hoş düzen ve temiz çizgiler oluşturur. Yerdeki karmaşık desenli Fas karolarıyla karıştırın ve yakınına birkaç Türk havlu asın – basit ama çarpıcı.

Fayanslar banyonuzun kahramanı olduğunda, lekesiz olması gerekir. Sizin için fayans ve harç temizliğini yapacak birini tutmanın ne kadara mal olduğunu öğrenin .

27. Soluk mavi ve terrazzo

Siyah vurguları soluk mavi metro döşemesiyle karıştırmak, pastel rengin fazla genç görünmesini engeller. Yumuşak soluk gri terrazzo tarafından sağlanan doku, hoş bir derinlik katıyor. Makyaj masasının arkasındaki dar bir çıkıntıya inşa etmek, depolama alanı eklemek için de harika bir fikirdir.

28. Geniş formatlı mavi çini

Bilenlere göre, geniş formatlı karolar, insanlar seçeneklerini metro veya mozaik tarzı tasarımların ötesinde keşfettikçe 2020’de yükseliyor. Burada büyük kare şekil, makyaj çekmeceleri ve alttaki sepet şekillerinde tekrarlanır. Bir kez daha, pastel gök mavisi bir gölge, siyah ve ahşap vurgular ve bağımsız bir lavabo gibi çağdaş özellikler sayesinde büyümüştür. Buradaki aydınlatma tasarımına bayılıyorum – muhteşem, doğal ifade pandantifleri ve aynada temiz görev aydınlatması.

29. Gök mavisi

Bronte’de bir sahil evi, bu tozlu gök mavisi duvarıyla yazın ruhunu çağrıştırıyor. Siyah lavabo bataryası biraz görsel yumruk ekler.

30. Aqua karo zemin

Burada neyin daha güzel olduğuna karar veremiyorum – balık pulu duvar karosu mu yoksa su ve beyaz çinili yer karosu mu?

31. Çivit mavisi

Bu sofistike gri-mavi fırtına rengi, koyu ahşap ve beyaz kontrast patlamaları ile gerçekten iyi eşleşir. Sonuç, bağlantısız lavabo, balıksırtı karo ve duvar aplikleri sayesinde modern bir dönüşe sahip klasik bir lezzettir.

32. Tavus kuşu mavisi balık pulları

Sanırım bu kendi adına konuşuyor… (kalp-göz emojisini ekleyin)!

33. Donanma ve solmuş odun kömürü

Bu orta gri, çini antik lacivert ile cennette yapılan bir eşleşmedir. Bunun gibi griler tipik olarak tüm cilt tonlarını tamamlar, bu nedenle banyoda aynaların yakınında kullanmak için mükemmeldir. Koyu renkli kömür musluğu, modern bir hava katıyor.

34. Mavi mozaik karolar

Metalik ışıltılı, sofistike ve karamsar okyanus mavisi bu duşa hayat verir.

35. Koyu altıgen karo

Yumuşak, kömür grisi altıgen karo, bu modern banyoya doku katıyor.

Küvetinizi ve duşunuzu yeniden şekillendirmek mi? Ayrıca, egzoz fanı kurulumuyla ilgilenecek birini bulmayı da düşüneceksiniz .

Yumuşak sarılar

Karşılaştığım sarılarla dolu banyolardan bazıları muhtemelen sıcak bejler ve diğer doğallar kategorisine girecekti: güneşte ıslanan koyu sarı, bal, karahindiba, saman ve keten tonlarını düşünün. Diğerleri daha geleneksel, parlak kanarya sarılarıydı ve genellikle bol miktarda beyazla karıştırılmıştı. Sarı şu anda trend olmasa da, çok yıllık bir favori ve banyonuzda mutlu bir yer yaratmak için mükemmel. Bu yüzden buradayken birkaç sarı banyo şeması örneği ekliyorum.

36. Sarı hardal ve siyah vurgular

Sarıyı sever misin? Neden duşunuzu düz beyaz yerine canlı bir gölge ile döşemiyorsunuz? Bu dar kiremitli modern duş, siyah armatürlerden ve netlik ve dram sağlayan siyah duş çerçevesinden yararlanıyor.

37. Sarı Fas çini

Fas desenli çinilerle olan aşkımız her yıl büyüyor. Bu tatlı banyo köşesi, temiz beyazı, zemini ve aynanın karşısındaki duvarı süsleyen hardal renkli çinilerle birleştiriyor. Ahşap tezgahın mekanı ikiye bölmesini, zemini aynadaki duvar karosunun vizyonuyla dengelemesini seviyorum.

38. Sarı ve beyaz

İşte parlak beyaz, bol miktarda ahşap ve doğal malzemelerle karıştırılmış parlak güneşli sarı bir banyo ve açıklama yapan karo zeminlere bir örnek.

39. Sarı ve terrazzo

Güneşli sarı metro karolarıyla çalışan pembe bir tavanı asla hayal edemezdim, ama öyle. Yoğun şekilde doymuş sarı, bu muhteşem porselen mozaik yer karosu ile mükemmel bir şekilde tamamlanmaktadır. Biliyorsunuz, gri, kemik ve boz tonlu cipslerin karışımını içeren terrazzo, aslında CMG’nin ‘sıcak bej’ banyo rengi trendine çok iyi uyuyor …

Sıradışı banyo renk kombinasyonları

Ve şimdi biraz farklı bir şey için. Gerçekten eşsiz bir banyo görünümü için en sevdiğiniz renkleri karıştırın!

40. Güneş ışığı ve leylak

Rustik ama modern, bu ısmarlama beton lavabo, altın tonlu tapware ve rüya gibi, soluk lila-gri çizgili bir karo ile eşleştirildiğinde gerçekten şarkı söylüyor. Yumuşak yulaf ezmesi nötr içinde çok uyumlu olan sevimli mini aplikleri de seviyorum.

41. Elma şekeri

“Pembe ve yeşil asla arada bir şey olmadan görülmemelidir” diyor. Bu yüzden, Diane Keaton’ın New York dairesinde bunun gibi bir renk kombinasyonuna meraklıysanız, palete bir miktar altın ekleyin. Burada, mermer kaplı makyaj masası, soluk pembe duvarlar ve pembe seramik lavabo ile birlikte orman balıksırtı metro karosu, eğlenceli ama Old School cazibesi estetiğiyle sonuçlanıyor.

42. Deniz mavisi ve mercan

Bu deniz mavisi yeşil ve mercan pembesi banyo renk düzeni ilginç ama sakinleştiricidir ve beyazın patlamaları modern kalmasını sağlar. Beadboard boya rengini duvar kağıdıyla mükemmel şekilde eşleştirmelerini seviyorum.

43. Deniz yosunu, somon ve siyah

Bu sessiz pastel yeşil ve bebek pembesi banyosu herkesin zevkine uygun olmayabilir, ancak başarıyla huzuru uyandırıyor ve yalnızca renge dayalı bir açıklama yapacak kadar sıra dışı. Vintage tarzı sarkıt lambayı ve iki farklı karo türünü nasıl birleştirdiklerini gerçekten seviyorum.

44. Klasik mavi ile yanmış hardal

Bir kez daha klasik modern tarz – yuvarlak ayna, ifade ışığı, siyah vurgu, ilginç bağımsız lavabo ve sıra dışı döşeme – orijinal bir renk şeması kullanılarak sıradanlıktan çıkarıldı. Soluk pişmiş toprak bir lavabo, girişteki mavi boyayla birleşen makyaj masasının altında klasik mavi bir dokunuş ve geniş formatlı bir kiremit içinde kayısının bu yumuşak, sakin tonu.

45. Deniz altında büyü

Günün kişisel favorimle bitireceğim. Ege mavisinin bu tonuna ve dokulu karoların neden olduğu dalgalanma etkisine bayılıyorum – bu banyoyu kullanmak beni bir deniz kızı gibi hissettirir! Okyanus tonu, üstteki beyaz karo ve dama tahtası yer karolarının aksine çarpıcı görünüyor.

Metalleri karıştırmak (aydınlatmada krom, aynadaki altın tonlar, tapware ve aksesuarlar) heyecan katarken, modern peri ipi pembe ayaklı lavabo koyu kahverengi antika makyaj masasıyla zahmetsizce kaynaşıyor.

Bu yüzden, banyoların en yeni banyo renk şemalarını nasıl güvenle kucakladığına dair bir dönüş var. Sizin favoriniz hangisi? Yorumlarda bana haber verdiğinizden emin olun!

Henüz yeterince kiremit almadınız mı? Değilse, banyo fayansı fikirleri hakkındaki blogumuza ve diğer banyo dekorasyon fikirleri hakkındaki blogumuza da göz attığınızdan emin olun .

Ayrıca, banyonuzu yenilemeyi düşünüyorsanız ancak sıhhi tesisat hizmetlerinin potansiyel maliyetleri konusunda endişeleriniz varsa, sıhhi tesisat ve musluk / musluk kurulumu için fiyat rehberlerimizi kullanarak fiyatları kontrol edin .

Bir cevap yazın

elparsdekor.com


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (1) in /home/dekormima/public_html/wp-includes/functions.php on line 5219

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (1) in /home/dekormima/public_html/wp-includes/functions.php on line 5219