45 İlginç Tasarım İle Bahçe Düzenleme Dekorasyon Fikirleri

Evinize özel bir görünüm ve his vermek için uygulayabileceğiniz çok çeşitli dekorlar vardır. En ısrarcı ve ilgi çekici olanların arasında yer alan göze çarpan şey, aynı zamanda ulus dekoru olarak adlandırılan zamanla rustik dekordur. Bu tür bir ev dekorasyonu sıcak, misafirperver, ışıl ışıl ve fakültelere teselli eder. Eski planlar ve malzemelerle tanımlanır ve şehirlerdeki lojmanlarda, şehirdeki dairelerde, banliyölerde ve şehirdeki dairelerde bile konak, kabin, dağ çekilmesi ve şok edici evlerde bile kullanılabilir.

  • bahçe dekorasyon fikirleri kendin yap,
  • bahçe duvarı dekorasyonu,
  • bahçe dekorasyon malzemeleri,
  • bahce peyzaj modelleri,
  • bahçe düzenlemesi fikirleri,
  • ilginç bahçe tasarımları,
  • sade bahçe düzenlemesi,

Rustik dekorasyon, stil ve malzemelerin bir kararı ve detaylara keskin bir bakış olarak pek bir şey değildir. Evlerini rustik bir şekilde aramaya ihtiyaç duyanlar için, cam ve krom ve çok sayıda mobilyaya bakmaktadır. Ahşap, rustik bir durum yaratırken kullanılacak malzemedir. Kütük mobilyalar, kütük odun ayak tabureleri ve standları, bunlar rustik dekoru başka bir dekorasyon türünden ayıran mobilyalardır.

Çam, sedir, akçaağaç ve farklı ahşaplar çoğunlukla mobilya için ideal olan kararlardır. Her ahşabın kendine has özellikleri vardır ve kendi ev dekorunuza sıcaklık katabilir. Farklı türdeki odunların harmanlanması ve koordine edilmesi olağanüstü derecede yeterlidir. Örneğin, kanepeleriniz, koltuklarınız ve yataklarınız için sedir ağacı mobilyaları seçmeniz gerekebilir ve bundan sonra yemek alanınızdaki masa ve oturma için çam kullanın. Hayatı rustik dekorunuza aktarmanıza yardımcı olacak özel ev eşyaları var. Entegre edilmiş çubuk koltuklar, rock’lar, bölünmüş ağaç gövdesi uç masaları, tarihlenen ayı kancası banyoları ve kuru lavabolar, başarmaya çalıştığınız rustik ülke sezonuna katkıda bulunur. Sedir sandıkları ve koltuk yazma salonu oturma alanı da aynı şekilde dekorun havasını yükseltir.

Temelleri veya tonları doğal hayatı gösteren ahşap lambalar veya ışıklar, ahşap alev aplikleri ve benzeri süslemeler gibi bu dekora sahip herhangi bir oda için mükemmel kararlardır. Vagon tekerlekleri, geyik sivri uçlu armatürler ve antik kaplama ağaçları görünümün hoş görünmesini sağlar. Rustik konuyu geliştirecek ve ulus mobilyalarıyla iyi eşleşecek çeşitli dokular var. Yünlü dokular, çuval bezi ve elle dikilmiş battaniyeler, genel konuyu iltifat edecek ve içine yaşamı soluyacaktır. Ekoseli, yaratık planları olan veya gerçekten samimi bir ulus görünümü için çiçek açan dokuları arayın. Açık havada tonlarda, örneğin yeşillikler, maviler, sarılar, kırmızılar, pasaklar ve portakallar gibi dokuları seçin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

elparsdekor.com