45 Muhteşem gri yatak odası fikirleri

Yatak odanıza parlak gri renk paleti ile lüks bir makyaj verin!

Yatak odanızın renk düzenini biraz daha sofistike, şık ve nötr bir şeye dönüştürmek istiyorsanız, o zaman doğru yere geldiniz. Gri yatak odaları hepsi ve daha fazlasıdır. Şu anda iç tasarım alanında çok trendler ve onları dekore etmenin sonsuz yolu var. Ayrıca, nötr bir renk kullanmanın güzelliği, grinin herhangi bir stille – country, vintage, endüstriyel, feminen, geleneksel, modern … Ve bir renk patlamasını sevseniz bile, gri tüm gökkuşağı için mükemmel bir eşliktir. Yatak takımlarınız, mobilyalarınız, dekorunuz ve daha fazlasıyla duvar renginizle evinize gri dokuyabilirsiniz.

Peki ne bekliyorsunuz? Bu 45+ gri yatak odası fikrine göz atın ve bir sonraki yatak odası makyajınız için heyecanlanın!

1. Gri ve Beyaz

Gri ile hangi renk mükemmel çalışır? Tabii ki beyaz! Bu yatak odası gri duvarlar ve berrak beyaz dekor ile çok zariftir. Ve küçük bir ipucu – saklama kutuları, fotoğraf çerçeveleri ve kitaplar gibi anahtar parçalar için açık gri tonları kullanmak, özellikle büyük bir yatak çerçevesi ve klasik şifonyer gibi diğer beyaz özelliklerle karşılaştırıldığında bir odayı gerçekten yükseltir!

2. Geometrik Duvar Kağıdı

Merhaba, şık geometrik duvar kağıdı ! Bu özel duvarın ilginç desenlerine bayılıyorum – odaya genç bir hava katıyor. Bu sadece grinin sıkıcı olması gerekmediğini kanıtlıyor! Değerli aile anılarını öne çıkarmak için beyaz veya pembe çerçeveler ekleyerek alanınızı daha da özel hale getirin.

3. Güzel Kalay

Bu oda sofistike ve klasiktir. Kalaylı tonlar mekana şık, eski tarz bir hava katar. Ve gri örtü, minderler, dekor ve resimler, işleri bitirmek için bir araya geliyor.

4. Kömür Grisi

Bu yatak odası, bir kenar için beyaz, siyah ve kömür grisi ile harika görünüyor. Beyaz her zaman her şeyi netleştirmeye yardımcı olur, böylece daha koyu gölgeler çok zor olmaz. Geniş örgü örtü, rahatlık katar ve taze beyaz çiçekler odanın muhteşem görünmesini sağlar.

5. Yüzyıl ortası modern yatak odası

Gri, bir dönem evine modern bir dokunuş katmak istediğinizde kullanmak için mükemmel bir fon oluşturur. Gerçekten istediğiniz herhangi bir iç stilde döşemenize ve şekillendirmenize izin veriyor. Yüzyıl ortası modern yüzeylere sahip bu Federasyon tarzındaki evi, mevcut trendlere doğru bir şekilde uyması için götürün.

6. Mermer Özellikleri

Mermer olan her şeyi kesinlikle seviyorum ve bu özellikli duvardaki ve paspastaki desen çok çarpıcı. Daha basit bir alanınız varsa veya minimalist bir görünüme sahipseniz, o zaman alanınıza mermer bir desen eklemek harika görünecektir. Ayrıca, beyaz ve gri tonlar gerçekten temiz ve pürüzsüz bir etki yaratır.

7. Çiçekler ve Pembe

Tabii ki gri, çiçeklerle eşleştirildiğinde her zaman harika görünen bir gölgedir. Pembe, mavi, yeşil ve beyazın muazzam renkleri renkli bir kutlama yaratır. Bir fırfıra, bir yatak örtüsüne veya hatta duvarınıza çiçek veya renk eklemek gerçekten son derece keyifli bir alan yaratabilir.

8. Rahat Köşe

Şimdi, bu alışabileceğim bir bakış, vay canına! Gri ve mavi tonlarına, dışarıdaki bitkilerden gelen bir yeşillik patlamasıyla hayranlık duyuyorum. Bu beyaz panjurlu pencere, ışığın ve yeşilin içeri sızmasının muhteşem bir yoludur. Gerçekten ne kadar rahat bir köşe. Sadece temel unsurları, ekstra kırlentleri ve sevimli duvar süslerini ekleyin ve gitmeye hazırsınız!

9. Tek Renkli Tonlar

Evet, evet, tüm desenlere ve puantiyelere evet – ne kadar eğlenceli! Kapınızı açarken bu tarz tarzların yatak odanıza biraz daha lezzet kattığını düşünmeyi seviyorum! Yaratıcı olun ve duvarlarınıza, çarşaflarınıza, yatak örtüsünüze veya dekorunuza bazı monokrom tonlar ekleyin. Noktalar ve çizgiler asla çılgın değildir – kendi alanınızda kuralları siz koyarsınız!

10. Gri tonlu Şıklık

Bu gri tonlamalı yatak odası ne kadar zarif ?! Gerçekten alabileceğiniz tüm farklı gri tonlarının bir kutlaması! Griyi daha yumuşak bir renk tonuyla ayırmak için oraya canlı beyaz çarşaflar, yastıklar veya dekorlar eklemeyi unutmayın. Ayrıca gri renge dönerken desen kullanmak asla başarısız olmaz, çünkü gözü büyüler ve kalıcı bir izlenim bırakır.

11. Bir İpucu Gri

Her şeyin gri olması gerekmez, özellikle de benim gibi parlak renkleri seven ve pembe olan her şeye iyimser bir şekilde uyum sağlayan biriyseniz! Veya pembe değil mi? Neyi arzuluyorsan. Her neyse, durum buysa, odanızı yumuşak renklerle ve ardından sadece gri bir dokunuşla dekore edin. Nerede? Herhangi bir yer! Karyolanız, yer paspası, sergilenen bir giysi … adını siz koyun!

12. Gri Hamptons Stili

The Hamptons’ın iç trendini seviyorsanız ancak deniz stiliyle OTT’ye geçmek istemiyorsanız, gri eklemek, onu bir çentik düşürmenin mükemmel bir yoludur. Gri deniz yosunu duvar kağıdı da güzel bir ısınma dokusu katıyor.

13. Metalik Yüzeyler

Bu yatak odası, farklı beyaz ve gri tonları ile güzel metalik yüzeylere sahiptir. Sanat eserinin getirdiği sakinleştirici ve yatıştırıcı etkiyi kesinlikle seviyorum. Ve gerçekten dikkatleri yatak odasının merkezine çekiyor. Yatak odanızdaki renk tonlarını yan yana getirmek için bazı pürüzsüz ve sakinleştirici dokular eklemek istiyorsanız metalik bir kaplama tavsiye ederim. Gölgeleri açık tutun ve basit ama tercih edilen dekor parçalarını etrafına koyun. Ardından metalik kaplamayı ekleyin. Voila!

14. Scandi Grey Yatak Odası

Gri, ahşap, dokulu yüzeyler ve tabii ki beyaz gibi diğer doğal unsurlarla uyumlu olduğu için İskandinav iç tasarımı söz konusu olduğunda ana renklerden biridir! Burada, evinizde olmasını isteyeceğiniz bir başka çarpıcı Scandi yatak odasını görebilirsiniz.

15. Safari Luxe

Bu yatak odası, onu gerçekten ilginç kılan harika bir dekora sahip! Hayvan severler için en sevdiğiniz hayvanların bir portresini veya sanat eserini ekleyin. Bazı sevimli saklama veya teşhir seçenekleriniz olduğundan emin olmak için biraz mum, bir kamış sepeti ve biraz yeşillik için bir bitki ve bazı raflar ekleyin! Bu görünüme Safari Luxe deniyor… hala gri var ve en sevdiğiniz hayvanlar oynamak için dışarıda! Onu seviyorum!

16. LED Tepegöz

LED ışıklar, herhangi bir alana ışık eklemenin ve hatta belirli bir özelliği aydınlatmanın çok şık ve pratik bir yoludur. Evinizde veya yatak odanızda biraz ışık veya neşeden yoksun bir yer varsa, üstüne sıcak bir LED ışık rengi eklemenizi ve yeni bir neşe seviyesi getireceğinden emin olun.

17. Gri Özellik Duvarı

Özel bir duvar istiyorsanız , gri bir boya tabakası kesinlikle gitmenin yoludur! Sade bir odanız veya oldukça yoğun bir odanız varsa, gri bir duvar, sakinleştirici bir etki yaratmanın hoş bir yolu olabilir. Gri bir duvar, odayı hafifletebilir ve huzurlu bir yer yaratabilir. Modern bir yatak odası için mükemmel bir zemin olabilir ve birçok rengi ve tonu destekleyecektir.

18. Yüzer Raf

Gri yatak odanızı güzelleştirmenin harika bir yolu, yatağınızın üzerine yüzen bir raf eklemektir! Gri bir odayı ilginç kılmak ve gözleri büyülemek için renk ve dekor eklemek gerçekten önemlidir. Kendinize yüzen bir raf alın, onu süsleyin ve en önemlisi, tadını çıkarın!

19. Aynalı Yüzeyler

Aynalar ve yansıtıcı mobilya parçaları, gri bir yatak odasının fazladan ışık etrafında sıçraması için harikadır. Aynalı yüzeyler, temiz ve hassas bir görünüm için modern evleri dekore etmenin harika bir yoludur. Kraliyet mavisi veya zeytin yeşili gibi daha koyu tonlu bir renk ekleyin, bunlar gibi parlayan aynalı yüzeylerle muazzam bir şekilde yan yana!

20. Pembe Bir Dokunuş

Asla çok fazla gri olamaz, ama asla çok fazla pembeye de sahip olamazsınız… En azından bence! Gri ve pembe, romantik bir dokunuşla yumuşak, klasik bir görünüm yaratır. Gri sakinleştirici olduğundan, yumuşak pembe aynı yatıştırıcı etkiye sahip olabilir ve aynı zamanda alanınıza bir miktar renk katabilir. Gri ve pembe birlikte harika bir neşe düeti yaratır.

21. Kedicik

Çalışkan biriyseniz, yumuşak bir şeyin kucaklaşması için arada bir küçük bir kedicik sevgisine ihtiyacınız vardır. Ya bir kedi ya da kedi çarşaflarınız. Bu oda, özel duvar boyunca daha açık gri tonlarından birine sahiptir ve beyaz, meşgul bir zihne netlik getirir. Kitaplarınız için çalışma masanızı ve biraz raf ekleyin ve hem ders çalışmak için mükemmel bir yerin hem de tüylü arkadaşınızla bir mola verin!

22. Snuggle Sezon

Eski güzel bir kucaklamada yanlış bir şey yoktur ve bu yatak, sevgi dolu partnerinizle bir araya gelmeniz için mükemmel bir yer oluşturur. Yumuşak gri tonu ve güzel beyaz mobilyaları seviyorum. Bir kez daha, biraz yeşillik eklemek, herhangi bir yatak odasının hissine ve hatta zihninizin netliğine gerçek bir fark yaratır. Biraz rahat yastıklar ve bir fincan çay ekleyin ve resmen rahat topraklarda uyumaya hazırsınız.

23. Siyah Dekor Detayları

Daha sert bir görünüm için, bazı siyah dekor detaylarıyla yatak odanıza biraz güç ve omurga ekleyin. Gerçekten akıllı ve güçlü bir görünüm oluşturmak için siyah bir çerçeve, siyah bir sepet veya seçtiğiniz siyah bir süsü deneyin. Yatak odanız çoğunlukla beyazsa, odanızın belirli özelliklerinin öne çıkmasına yardımcı olacak daha koyu tonlar eklemenin hiçbir zararı yoktur. Cesur olun ve bir deneyin!

24. Sıcak Gri

Bu sıcak gri görünümü kesinlikle seviyorum! Beyazlar ve altınlar ve yumuşak kahverengiler kremsi bir yanılsama yaratırken, öne çıkan yatağın sıcak gri rengi bu yatak odasını bir iyilik kasırgasına atar. Böyle bir görünüm istiyorsanız, dekorunuzu birbiriyle eşleşecek ancak odanızın alanına yayılacak şekilde planlayın. Bu, parçaların peşine düşeceğiniz kremsi yanılsamanın ortasında patlamasına yardımcı olacaktır. O sıcak griyi eklemeyi unutmayın ve bu sansasyonel yatak odasından asla ayrılmak istemeyeceksiniz!

25. Vinç Duvar Kağıdı

Aman tanrım, ne harika bir yatak odası görünümü! Vinç duvar kağıdı , ahşap mobilyalar ve kamış görünümlü dolabın yanı sıra harika bir özellik. Zamanı söylemek için küçük bir saat ve çok güzel bir görünüm yaratan güzel bir gümüş ayna! Ahşap zeminleriniz ve hatta fayanslarınız varsa, ekstra renkli hisler için biraz paspas ve ayaklarınız için biraz rahatlık ekleyin.

26. Gümüş ve Gri

Gri dekor ve desenlerle sade bir gümüş dokunuşu ekleyin. Gümüş özellikler pürüzsüz gri gölgeye zarafet ve ışıltı katıyor! Bu oda tonları ve dekoru ile daha sade ama duvara hafif gümüş desenler eklemek heyecan verici bir illüzyon yaratıyor ve göze hoş geliyor! Bu görünümü kolayca elde etmek için kendinize gümüş bir vazo, hafif bir gölge veya mum alın.

27. Kadınsı Ayrıntılar

Size dişilikten ne bahsediyor? Çiçekler, belki pembemsi tonlar veya çiçek renkleri? Tüm bunlar ve daha fazlası, herhangi bir gri tonu veya hatta gri bir duvar ile odanıza ekleyebileceğiniz güzel varlıklardır ! Büyük bir renkli yastık yığını ve feminen pembe bir örtü ile biraz dokunuş ekleyin ve çiçekleri unutmayın! Daha genç bir izleyici kitlesi için dekorasyon yapmayı hedefliyorsanız, sevimli bebekler veya doldurulmuş pembe hayvanlar ekleyin – bundan daha eğlenceli ve kadınsı ne olabilir?

28. Fashionista için

Modayı ve stili seviyorsanız bu oda tam size göre! Çerçevelerdeki siyah beyaz baskılar, ne kadar klas olduğunuzu ifade etmenin harika bir yoludur. Gri mobilyalar ve gri avize birlikte çok iyi gidiyor! Pembe ve bazı çiçeklerle uyumlu bir renk patlaması ekleyin. Sadece çarpıcı.

29. Koyu Tonlar

Koyu renkli bir ahşap zemine sahipseniz, bu, koyu gri özelliklere sahip biraz cesaret eklemek için inanılmaz bir fırsattır. Çizgili çarşafları ve sade gri mobilyaları olan bu büyük yatağı çok seviyorum. Eşsiz ve göz alıcı bir şey için, alana sıcaklık ve canlı bir görünüm getiren heyecan verici bir dokunuş için asılı altın ışıklar ekleyin! Alanın ekstra şık ve ferah görünmesi için bir ayna ekleyin!

30. Endüstriyel gri yatak odası

Bu yatak odası “gri ama erkeksi yap” diyor – ve kesinlikle öyle! Kahverengi deri tasarıma sahip bu şehir içi çatı katı tarzı gri yatak odası, herhangi bir endüstriyel görünüm için doğru seçimdir.

31. Boho Palms

Ne güzel bir görünüm! Şehir karışımı ile tropikal. Ahşap tonları ve muhteşem rattan başucu lambalı güzel başucu sehpasını seviyorum. Ve asılı ışık da harika bir dokunuş! Ayrıca gri yatak ve çarşaflar, geri kalan tüm özelliklerle harika bir şekilde eşleşiyor. Açık kremler ve sarılar, tropikal ve kentsel görünümü ortaya çıkarmaya gerçekten yardımcı olur.

32. Koyu Gri Opulence

Bu oda bir gizem filminden çıkmış gibi görünüyor! İçinde olmak ne kadar heyecan verici bir oda! İnovasyon ve mucize için bu kadar çok yer bırakan ilham alınacak çok şey var. Gri renkleri eşitlemek için bazı altın fasetler ve odayı aydınlatmak için biraz beyaz mum eklemenizi tavsiye ederim. Koyu gri ve gerçekten çok zengin.

33. Gri misafir yatak odası

Bu, ev hayatından modern çalışma için harika bir ev ofisi / misafir odası. Yüzen raflar garip bit her türlü saklamak için yardımcı olur ve benim favori parçası koltuğum çıplak tuğla olduğunu düşünüyorum. Deniz mavisi ve mercan / şeftali çarşafları odaya gerçekten sıcaklık getiriyor.

34. Gri Paneller

Ne muhteşem bir görünüm! Gri temaya yapışan ve berrak beyazı ekleyen beyaz çerçeveli bu gri paneller, bu yatak odası için gerçek cesur ve güzel bir görünüm yaratır. Alanınızın biraz yumuşak ve sıkıcı olduğunu düşünüyorsanız, duvarlarınıza panellerle biraz derinlik katın! Ne kadar zarif bir özellik!

35. Krem ve Gri

İşte bir başka muhteşem renk kombinasyonu – ne kadar sansasyonel! Grilerinize iltifat etmek için sarı veya kahverengi tonlu tarafta olan bazı tonları seçin. Ve bu alanı çok kıyısal gösteren asılı ışığı ve ahşap döşeme tahtalarını seviyorum. Sadece muhteşem.

36. Rüya Gibi Dekor

Bu mum ışığında sığınakta en tatlı rüyaları görürdüm! Sadece yastıkları, mumları ve soluk aydınlatmayı seviyorum. Her şey çok çekici görünüyor. Aynalı duvar dekoru, mekana yaratıcı bir hava katmak için çok iyi çalışıyor. Yatağınızın ucuna bir atış eklemek de böylesine rahat ve rüya gibi bir his verecektir.

37. Gri keten

Gri renk söz konusu olduğunda keten yatak örtüleri mükemmel bir seçimdir çünkü dokulu kaplama, bir odaya canlı bir yumuşak görünüm kazandırır.

38. Mavi Tonlar

Renklere daha çok düşkünseniz, ancak yine de gri trendini kullanmak istiyorsanız, o zaman bu mavi yatak odası sizin için! Mavi, gri mobilyalarınızı mükemmel şekilde tamamlayacak harika bir renktir.

39. Sevgili Yatak, seni seviyorum

Yazı ve siyah çerçeveler, gri yatak odası duvarına karşı çok şık görünüyor. Ayrıca beyaz yatak başının gri duvara karşıtlığını da seviyorum. Bu, bütçeye uygun harika bir yatak odası fikridir .

40. Uykulu Kuğu

Oh, bu kadınsı alanı seviyorum. Kuğular sanki yukarı, aşağı ve duvarların üzerinden kürek çekiyormuş gibi görünen gri kuğu duvar kağıdı ne kadar güzel ! Gri yatak takımı, bu şık yatak odasına mükemmel bir ektir ve bu alana çok fazla sıcak, mutlu duygu getiren aşk yastığını kesinlikle seviyorum (kesinlikle amaçlanmıştır).

41. Koyu Tonlar

Alanınızda koyu renkler kullanmak biraz korkutucu görünebilir, ancak bu ne kadar güzel görünüyor! Kömür grisi özellikli duvar , bu rahat yatak odası için gerçekten mükemmel bir fon. Büyük beyaz ışıklı kolye gerçekten karanlık duvara çarpıyor. Ve mekana bir renk patlaması ekleyen allık yastıkların eklenmesini seviyorum.

42. Pembe Yastıklar

Henüz tahmin etmediyseniz, pembeyi seviyorum. Ve pembe gerçekten gri ile harika bir eşleşme! Bu yatak odası daha küçük olsa da, yine de bir açıklama yapıyor ve her zamanki kadar güzel. Beyaz duvara monte edilen lambalar, gri duvarla aynı hizada harika bir şekilde oturur . Ve yatağın üzerindeki ışıklı kolyeyi seviyorum, bu da geceleri kesinlikle harika görünecek!

43. Trend Dekor

Bu yatak odasının minimalist tarzı şu anda çok moda. Altın kemerli aynadan bir podyumda (bir müzede olduğu gibi) oturan minimalist vazoya kadar, bu modaya uygun gri oda çok sade ama bir o kadar da lüks. Yumuşak gri yatak takımı, odadaki kahverengi ve beyaz tonlarla çok iyi çalışıyor.

44. Gösteriş Alanı

Burası Coco’nun rahatlamak isteyeceği bir alan! Bir yatak odası, güzel bir makyaj alanı olmadan asla tamamlanamaz ve bu kesinlikle hayal kırıklığına uğratmaz! Gri halı ve perdeler birbirine çok yakışıyor ve yatağın sandalyesi ve köşesi aynı şekilde döşendi. Alanınıza saksı orkide ekleyin ve gitmekte fayda var!

45. Avize Tılsımı

Bir avize gerçekten çok çekici. Zarifler ve bana krallar ve kraliçelerin olduğu bir peri masalını hatırlatıyorlar! Ve bu güzel gri ve parlak gümüş yatak odasında dinlenmek için başımı yere yatırırken kesinlikle uyuyan güzel gibi hissederdim. Şık ve çekici.

İşte orada 45 gri yatak odası fikrimiz var! Dekor ve yastıklarla pembe gibi renkleri birleştiren yatak odalarının yanı sıra, bitkilerin eklenmesiyle yeşil patlamalara sahip alanları kesinlikle seviyorum. En sevdiğiniz gri yatak odaları hangileriydi? Aşağıdaki yorumlarda sohbet edelim!

Bir cevap yazın

elparsdekor.com


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (1) in /home/dekormima/public_html/wp-includes/functions.php on line 5219

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (1) in /home/dekormima/public_html/wp-includes/functions.php on line 5219