48 harika oturma odası dekor fikirleri

Bir oturma odası sosyal bir oda olmalıdır. Modern oturma odaları çoğu zaman büyük boy bir TV’ye işaret eder, ancak şirket geldiğinde oturma odası bir konuşma odası haline gelir. İyi bir konuşmayı kolaylaştırmak için, buna göre dekore etmek önemlidir.

İyi bir dekor gerektiğinde sohbeti isteyecek ve sosyalleşme merkezi aşamada olduğunda dinlendirici bir arka plan olarak hareket edecektir. Bir oturma odasını dekore etmek konusunda sınırsız olanaklar var, ancak başlamanıza yardımcı olacak beş temel ipucu.

– Lambalar

Lambalar, tasarım söz konusu olduğunda genellikle göz ardı edilir. Her yerde bulunurlar ve bu nedenle önemi genellikle hafife alınmaktadır. Ancak birkaç şık lamba bir oda yapabilir. Abajurlar şık değilse, etraflarına bir miktar temas kağıdı sarmak kolay ve ucuz bir numaradır.

– Baskılar

Birçok büyük kutu perakendecisi çok çeşitli çerçeveli baskılar taşıyor. Bunlar ucuzdur ve bazen profesyonel tasarımcılar tarafından göz ardı edilir. Fakat devasa koleksiyonları sıralamak için zaman ayırırsanız, yeni oturma odanıza layık bir şeyler bulmanız zorunludur.

– Perdeler

Özel perdelik pahalıdır, çevresinde iki yol yoktur. Bununla birlikte, birçok perakendeci, hemen hemen her dekora uyabilecek büyük bir stok pencere ve kapı işlemi tedarik etmektedir. Yeterince koridorda yürüdüğünüzde, duvarlarınızdaki renkleri belirleyecek ve mükemmel oturma odası dekorunu tamamlayacak bir şey bulmak zorundasınız.

– Yastıklar

Yastıkları atmak, göze çarpan aksesuarlar sunmak için harika bir yoldur. Doğru stil kumaşla döşenmiş iki basit yastık, odadaki duvarlara, perdelere ve diğer aksesuarlara uyacak ve dekoru profesyonel bir dokunuş sağlayacak.

– Bardak

Cam birkaç aksesuar içerebilir. En yaygın parçalar vazolardır ve bunlar binlerce stil, şekil, boyut ve renkte bulunabilir. Ancak meyve teşhirlerini veya diğer orta parçaları tutmak için iyi şişmiş parçaları da bulabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

elparsdekor.com