51 Mutfak Tavan Fikirleri ve Tasarımları (Fotoğraflar)

51 Mutfak Tavan Fikirleri ve Tasarımları (Fotoğraflar)
51 Mutfak Tavan Fikirleri ve Tasarımları (Fotoğraflar)

Burada mutfak tavan fikirleri edine bilirsiniz gergi,ters,alçıpan,gizli ışıklı ,kirişli, uzun boylu ve koy dahil tüm mutfak stilleri için ayrı fotoğraf galerilerimiz bulunmaktadır. Mutfak tasarımınız için inanılmaz tavan tasarımları.

 
Mutfak tavanlarının çoğu düzdür ve yüksekliği 8 metredir. Bununla birlikte, bazı ev sahipleri mutfağa biraz ekstra bir cazibe katan yüksek tavanlı sundurma veya başka bir süslü tavan ile tavan tasarımına oldukça fazla para yatırıyorlar.

Bu makale de sizlere farklı tarz renkleriniz, malzemeleriniz, onları ve daha fazlasını içeren mutfak tavanları hakkında bilmeniz gereken her şeyi açıklar. Foto galari

Mutfak Tavan Çeşitleri (Resimler)

 1. Mutfak Tavan Malzemeleri
  Bir mutfak tavanı ne kadar yüksek olmalı?
  Bir mutfak tavanını boyamak için en iyi renk nedir?
  Bir mutfak tavan boya nasıl
  Boyamadan önce bir mutfak tavanı nasıl temizlenir?
  Mutfak dolapları neden tavana gitmiyor?
  Mutfak Tavan Çeşitleri (Resimler)
  Aşağıda göreceğiniz gibi, birçok mutfak tavan seçeneği var. Ana türleri, materyalleri sıralıyoruz ve kilit soruları yanıtlıyoruz.
 2. Tavan
  Normal bir tavan o kadar da kötü değil. Şuna bir bak, bunun inanılmaz bir mutfak olduğunu söyleyemezsin. Gömme ışıklar ve 3 kolye ile beyaz tavan. Bom – basit, ucuz (tavanlar ilerledikçe) ve muhteşem görünüyor.

 
 
 Normal bir tavan o kadar da kötü değil. Şuna bir bak – bunun inanılmaz bir mutfak olduğunu söyleyemezsin. Gömme ışıklar beyaz tavan. basit, ucuz (tavanlar ilerledikçe) ve muhteşem görünüyor.
Mutfağınızın üst katında olmadığını varsayalım, bunun gibi bir kubbeli mutfak tavanı oluşturabilirsiniz. Kesinlikle daha büyük bir alan algısı yaratır.

Küçük Mutfak Tavan Fikirleri
Küçük Mutfak Tavan Fikirleri
 1. Tavan
  Bir asma tavan en iyi seçenek değildir (herhangi bir oda için). Ama başka seçeneğin yoksa, o zaman işte gidersin… bu bir tavanın nasıl göründüğü. Endüstriyel görünüşe geçmeyi düşünebilir ve tüm tavan içlerine maruz bırakabilirsiniz.
 2. Tavan
  Ters tavanlar bir odayı çerçeveler ve iki katmanla daha yüksek bir tavan izlenimi verir. İlk seçimim değil, ama iyi görünebilir.
 1. Kirişler
  Açıktaki ışınlara bayılırım. Çok fazla seçenek var. Burada 2 vitrini veriyoruz ve daha fazlasını aşağıda bulabilirsiniz. Kirişleri tavanla aynı renge boyayabilir veya doğal ahşap görünümü elde edebilirsiniz. Gerçek ahşap kullanabilir veya sahte kirişler oluşturabilirsiniz. Aşağıda göreceğiniz gibi, muhteşem görünüyorlar.

Burada kirişli tavanlı daha fazla mutfak görün
Daha dinamik bir tasarım için, sandık tavanı tercih edin. Çok fazla doku oluşturur, ancak bunu yapmak için 8 metreden fazla açıklığa ihtiyacınız vardır.

Burada tavan kaplamalı daha fazla mutfak görün
Tavan fayansları benim zevkime göre biraz fazla, ama birçok seçeneğiniz var antika bir görünüm istiyorsanız, tavan döşemeleri bunu başarmanın bir yoludur.

Dekoratif Tavan

Sundurma tarzı tavanlara sahip daha fazla mutfak görün burada

 1. Kasık Kasası
  Creme-de-la-creme için görkemli kasık kasası var. Evinizde nakit para varsa, her zaman etkileyici kasık kubbeli bir tavan tasarlayın ve devreye alın. Onlar sadece paha biçilmez katedraller için değil.

Küçük Mutfak Tavan Fikirleri


Küçük bir mutfak alanınız varsa (70 metrekare), tavanınız için daha az seçeneğiniz olabilir. Küçük mutfak tavanlarının çoğu düz ve düzenli yüksekliktedir. Ancak hepsi değil. Küçük mutfaklar için bazı benzersiz tavan fikirleri.

 1. Küçük mutfak alanı sınırlandırmamak için Tavan
  Küçük mutfak tavanının mutfağı tavanın geri kalanından aşağıya indirerek nasıl ayırdığını seviyorum. Duvar olmadan alanı ayırır. Çok zeki.
  Küçük mutfak tavanının mutfağı tavanın geri kalanından aşağıya indirerek nasıl ayırdığını seviyorum. Duvar olmadan alanı ayırır. Çok zeki.
 2. Ters tavan mutfak
  Yarımada mutfağının iki seviyeli tavanı olan ilginç bir mutfak tavanı.
  Yarımada mutfağının iki seviyeli tavanının bulunduğu ilginç bir mutfak tavanı.

3 Kirişli ahşap mutfak asma tavan


İşte doğal ahşap malzeme ve açık kirişler ile dik bir kulübe tarzı (katedral tavan olabilir) bir örnek.
İşte doğal ahşap malzeme ve açık kirişlere sahip dik bir kulübe tarzına (katedral tavan olabilir) bir örnek.

Mutfak Tavan Malzemeleri
Mutfağınız için kullanabileceğiniz birçok malzeme var. İçerirler:

Bir mutfak tavanı ne kadar yüksek olmalı?

En azından 8 metre yüksekliğinde olmalı. Bununla birlikte, daha fazla sayıda yeni ev boyunca 9 veya hatta 10 metre tavan bulunmaktadır. Tonozlu tavanlar, oturma odaları için popüler olmakla birlikte, mutfaklar için daha azdır. Ancak bu, mutfağınızda bir çeşit tonozlu tavana sahip olamayacağınız anlamına gelmez. Yukarıda pek çok örnek olduğunu farkedeceksiniz.

Bir mutfak tavanı için en iyi aydınlatma hangisidir?

gömme ışıklar: Ana tavan alanının karartılabilen gömme ışıklar ile biberlenmesini seviyorum.
kolye ışıkları Yarımadaların ve adaların üstünde
dolap lambaları: Gömme ışıklı dolapları, özellikle de cam yüzlü dolapları, dolap üstlerini ve / veya üst dolapların altındaki dolapları tezgâh alanına ışık tutacak şekilde seviyorum.
Bir mutfak tavanını boyamak için en iyi renk nedir?
Beyaz en iyisidir. En yaygın tavan renginin beyaz olduğunu fark edersiniz. Neden bu kadar harika? Çünkü herhangi bir renk şemasıyla çalışır. Bununla birlikte, doğal ahşap ve bazı durumlarda renkler iyi çalışabilir, ancak genellikle beyaz en iyisidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

elparsdekor.com