Açık Alanınızı Bu 25 Kolay Su Tankı Havuzu Fikri

Sıcaklıklar yükseldikçe, herkes eğlenceli açık hava etkinlikleri için fikir bulmakla meşgul ve yaz sıcağında bir havuzda serinlemek listenin başında geliyor. Ama arka bahçenizde olimpik yüzme havuzu olmadan hangi yaz eğlencesi? Endişelenmeyin, modaya uygun ve en ucuz bir havuz seçeneğine sahip olmak için bu kolay DIY tank havuzu projelerini deneyin.

İyi Boyayın

Zamanla rötuşlar gerektirse de, en sevdiğiniz renkte bir havuza sahip olmak çok eğlencelidir. Açık mavi, beyaz veya diğerleri gibi yumuşak renklerle boyayabilirsiniz. Parlak sarı veya pembe gibi canlı renklerle de boyamanıza izin verilir. Bununla ilgili en iyi şey, istediğiniz her zaman rengini değiştirebilmenizdir.

Yerde Stok Tank Havuzu

Yerdeki havuz, dış alanınızı iyileştirmek için iyi bir fikir olabilir ve hatta onu bir jakuziye dönüştürebilirsiniz. Galvanizli stok tank havuzunuzun görünümünü yükseltmek için bir güverte inşa etmeyi düşünün ve bir havuz korkuluğu ekleyin.

Yaratıcı DIY Havuz Astarı

Bir stok tank havuzuna bir astar koymak, düşündüğünüz son şey olabilir. Pas ve sızıntıyı gidermenin yanı sıra, bu DIY tank havuzu fikri çok yaratıcı. Havuz astarınızı oluşturmak için bambu gibi çevre dostu bir seçenek düşünün.

Özel Tezgahlı Stok Tank Havuzu

Havuzunuzu bir sonraki seviyeye taşıyın – havuzun hızla yanan metal tarafı ile ilgilenin ve aynı zamanda herkesin ayaklarınızı koyması için rahat oturma sağlar, stok tank havuzunuza özel bir tezgah ekleyin. Yaz içeceği içmek de harika bir yer olabilir.

Renk Ekle

Galvanizli stok tank havuzunuza renk katın. Bir şemsiye ekleyin, çim sandalyeler yerleştirin, renkli şamandıralar atın, birkaç oyuncak ekleyin, sonra hazırsınız. Basit bir kendin yap tank havuzu tasarlamak için daha fazla ipucu: havuzunuzu böceklerden uzak tutmak için bir örtü ekleyebilir veya bir cibinlik takabilirsiniz. Suyun aşırı derecede ısınmasını önlemek için, havuzunuzu ağaç örtülü bir alana yerleştirin veya sadece bir konsol şemsiye kullanın.

(Ziyaret 34 kez, 1 ziyaret bugün)

Bir cevap yazın

elparsdekor.com


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (1) in /home/dekormima/public_html/wp-includes/functions.php on line 5219

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (1) in /home/dekormima/public_html/wp-includes/functions.php on line 5219