Açık salon dekorasyon modelleri

Açık Salon Fikirleri
Açık tasarım konseptini eviniz için kullanmayı mı düşünüyorsunuz? Bugün size yaşam alanınızı ve bu konudaki tüm evinizi nasıl kavramsallaştırabileceğinizi göstereceğiz. Açık Salon Fikirleri, bir mağazada olmakla karşılaştırabileceğiniz fikirler. İçinde ve belki de evinizin dışında aynı anda tüm alanları görebileceğiniz bir mağaza.

salon dekorasyon modelleri
salon duvar dekorasyon modelleri
oturma odası fikirleri
ev dekorasyonu fikirleri 2019
salon duvar dekorasyon fikirleri
ev dekorasyonu fikirleri salon
ev dekorasyon fikirleri salon

Evinizin büyüklüğü ne olursa olsun, her zaman bu tür planı kullanmayı tercih edebilirsiniz, çünkü her zaman işe yarar! İhtiyacınıza göre çalışacak mobilya ve mobilyalarınızı yerleştirebileceğiniz daha fazla alan sunar. Birkaç paradan tasarruf etmenizi sağlar, çünkü bazen inşaat faturalarınıza ek olarak daha az duvar veya bölümünüz olur, hatta aklınızdaki tasarım konseptiyle bile çelişir. Şimdilik, bahsettiğimiz fotoğrafları kontrol edelim.

Doğal kuzey ışık ve meltem yükleri ile büyük açık plan yaşam alanı.

Bu fotoğraf yaz mutfağından aile odasının oturma alanına kadar olan manzara. Orijinal ahır kiriş yapısı tekrar tanıtıldı ve açık renkli duvar ve tavan elemanları kullanılarak iyi tanımlandı.

Büyük oda oturma odası, yemek odası ve mutfağı birleştirmektedir. Radyan ısıyla döşeme, tüm mekanı sıcak tutar.

Hassas bir doğal malzeme dengesi ve özel imkanlar, iç mekanları, her açıdan göle bakan çarpıcı manzaralarla dolduruyor.

Ana yaşam alanları, Kuzey tarafındaki özel vejetatif blöflere geçiş görevi görmektedir. Hava yolları ve teraslar, büyük odayı besleyen ve yemek yiyen çeşitli dış mekan yaşam alanlarını birbirine bağlar, doğal ışık ve yaz esintilerini iç mekanlara dengeler.

Özel konstrüksiyon işi, açık konsept aile odası içindeki kabine görünümünü kopyalamak için yapıldı. Bu tamamen özel yenileme çevre dostuydu ve LEED sertifikası alıyor.

Mutfak yaşam alanına açılır veya tam tersi de geçerlidir. Yüksek pencereler, kirişler ve taş sütunlar, mobilyaların beyazları ve açıklıklarıyla göz kamaştırıyor.

açık oturma odası

Yaşam alanının içinden havzanın ötesindeki şehir manzaralarını görebiliriz. Yemek alanının arka duvarı, müşterinin tarif ettiği gibi “harika bir balmumu panelli duvar eşsiz bir sanat eseridir”.

Alt seviye eğlence düzenini beğendik. Barda tam donanımlı mutfak ve geniş oturma odası bulunmaktadır. Büyük TV için bir yer ile oturma alanına açın. Barın arkasında bir TV istiyorum. Ayrı alanlar, bar alanındaki fayanslar, toplama alanının yakınında ahşaplar gibi farklı döşemelere sahiptir.

Bu oturma odasının ziyafet salonunu beğendik ve herkesin tek bir kalp atışıyla satın almak isteyeceği harika sanat eserlerine, mobilyalara ve mobilyalara sahip!

Ön kapının ötesinde, askıya alınmış ahır kirişleri galeride bir ritim yaratır. Solda, açık şömine verandada dışarıda tekrarlanır. Sağda, galeri sonu ana yatak odasının bir parçası haline gelir; geri kazanılan ahır kapıları, etrafını saracak şekilde kaydırılır.

Bu oturma odası açık bir konsepte sahip ve bazı arkadaşlara göre, bu oturma odasının içindeyken kendinizi biraz kapalı göründüğü için biraz kapalı hissediyorsunuz. Ancak bu alanın kesinlikle kendine özgü bir özelliği var.

Bu mutfağın oturma alanı, sohbet etmek ve takılmak için kurulmuş gibi görünüyor. Orada bir TV olup olmadığından emin değilim, ama öyle görünmüyor. Küçük kemerli koridorun alanı nasıl böldüğünü ve iki oda arasındaki kasanın nasıl açıldığını seviyoruz.

Depo Dönüşüm
büyük ada

Mutfak kolay eğlence için yaşam alanına açık tutuldu. Büyük ada ailenin günlük buluşma yeri ve özel günler için gidilebilecek bir yer haline geldi.

çağdaş açık oturma odası

Batık salon, büyük şömine, asimetrik düzen – bu yaşam alanının sahip olduğu üç karakterden biri. Dedikleri gibi, “her zaman kare olmak kalça değildir.” Asimetrik düzen kesinlikle işe yarıyor.

Bazı insanlar genellikle bireyselleştirilmiş odalar ve belirlenmiş çalışma alanları içeren evleri arzu ederken, genç ev sahipleri evdeki herkesin birbirleriyle özgürce etkileşime girebileceği ortak alanlar oluşturmakla daha fazla ilgileniyorlar. Açık konseptli alanlar, bireylerin etraflarında neler olup bittiğini sürekli olarak fark etmelerini sağlar ve ayrıca genel yapının tasarımda daha geniş görünmesini sağlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

elparsdekor.com