Ahşap antika

Ahşap işi antikalar güzel sanat eserleridir. Bununla birlikte, modern teknolojiyle birisini klasik ahşap işleri olarak ucuz sentetikler düşünmeye kandırmak kolaydır.

Bu modern vintage versiyonlarını satın almaktan kaçınmak için, bir tane satın almakla ilgileniyorsanız, odun işleme sürecini bilmeniz gerekir.

  • eski ahşap tahta,
  • eski ahşap ürünler,
  • eski ahşap kereste fiyatları,
  • eski ahşap kalas,
  • eski kestane kereste,
  • eski kereste fiyatları
  • eski kalas
  • eski ağaç kereste

Araştırma, gözlem ve teknikler roket bilimi kadar karmaşık olmasa da önemlidir.

Bunun için, ağaç işleri alırken en iyi pazarlığı alabilmemiz için beş şeyi hatırlamamız gerekiyor.

Bir ahşap işçiliğin tarihi, özellikle imalat yerinin, eski sahibinin ve ait olduğu dönemi yansıtabilecek tasarımı ile ilgili detaylarında fiyatında büyük farklar yaratır. İyi bir pazarlık için, bu tür ahşap işlerinin orijinal değerinden daha düşük bir fiyata alınabileceği bit pazarını veya garaj satışlarını takip etmelisiniz. Bu sadece evinize bir ek değil, güven bana, bu bir yatırım.

Ana değerlendirmenin kaynağı olur.

Satın almadan önce, küçük ahşap bezemeleri, doğrama işlemlerinin tutarlılığını ve temizliğini dikkatlice kontrol etmelisiniz, böylece üretim yöntemi hakkında net bir fikir edinebilirsiniz. Renk tonundaki farklılıklar gibi küçük kancalı dişliler, düzensiz zımparalama iş kalitesi hakkında çok şey ifade ediyor.

Ahşap antika satın almadan önce her zaman biraz araştırma yapın, böylelikle belirli bir dönemin doğrama özellikleri hakkında net bir fikriniz olur. Satıcı ahşap işçiliğinin 1950’lere ait olduğunu iddia ederse, hak talebinin doğruluğunu kontrol edebilirsiniz. Bu çok önemlidir, çünkü bunun için büyük paralar ödeyeceksiniz ve bu nedenle plastik ve vidalarla kaplanmış sahte bir çalışma satın almamalısınız.

En önemlisi, satın aldığınız parça içinde bir şeyler saklayacak kadar yeterli olmalıdır. Öyleyse bakışlara aldanmayın, onun da kullanımını kontrol edin, çünkü amacına hizmet etmezse, o zaman satın almaya değmez.

Doğrama hakkında hiçbir fikriniz yoksa, değerlendirme o zaman bir tane alırken yanınızda bir uzmana götürür. Bu nedenle, pahalı şeyler almadan önce ikinci bir görüş almak için yapılması akıllıca bir şeydir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

elparsdekor.com