Aksesuarlarla Güzel Bahçe Dekorasyon Fikirleri

Paylaşmak önemsemektir!

Arka bahçesi olan bir eve sahip olacak kadar şanslıysanız, onu iyi dekore etmelisiniz. Bazı aksesuarların eklenmesi onu çeki düzen verecektir. Bir arka bahçe yalnızca yeşil ağaçlar veya çimlerle ilgili değildir, aynı zamanda bir oturma alanı, aydınlatma ve diğer unsurlarla da ilgilidir. Arka bahçenizi mum fenerler, ampuller, yaylı ışıklar veya başka aksesuarlar ekleyerek en gözde yerlerden biri haline getirin. Bu yazıda size aksesuarların kullanıldığı güzel arka bahçe dekorasyon fikirlerini göstereceğiz.

Ultra-Modern Arka Bahçe

Ultra modern arka bahçe

Bu ultra modern dairede, bu evin sahibi, ailesi ve arkadaşlarıyla bir yaz partisi düzenleyebilir. Çok sıcak ve rahat mobilyaların bulunduğu ahşap güverteye bakın. Güzel görünen bazı beton ekiciler de var. Sahibi ayrıca ağaç kütükleri diker ve bu alanı ateş çukuru ile tamamlar.

Çok Rahat Küçük Arka Bahçe

Çok şirin küçük arka bahçe

Arka bahçeye yayılmış birçok yeşillik ve çiçek, daha doğal bir his verir. Bu arka bahçeyi gece aydınlatacak birçok ışık var. Sahibi ayrıca bu alana kağıt lambalar ve rahat mobilyalar koydu.

Tiny Chic Arka Bahçe Kaplı

Küçük şık arka bahçe kaplaması

Bu arka bahçe bir çiftlik evi görünümü elde etmek için beton ve tuğladan inşa edilmiştir. Yeşillikler ve ışıklarla arka bahçe çok ilginç ve şık görünüyor. Tasarımcı, daha davetkar bir alan yaratmak için bazı mum fenerler koydu.

Yaz Arka Bahçe Dekorasyonu

Yaz arka bahçe dekorasyonu

Bu arka bahçedeki her şeye bayılacaksın. Tesis sahibi, yaz hissi uyandırmak için hintkamışı mobilyaları mumlarla birleştirir. Doğal bir ton eklemek için bazı saksı yeşillikleri de var. Sonra, her yerde parlak çiçekler çok harika.

Küçük Ama Şık Arka Bahçe Alanı

Küçük ama şık arka bahçe alanı

Küçük arka bahçenizi bu kadar şık dekore edebilirsiniz. Bu arka bahçedeki göz alıcı, bol yeşillikli ahşap güverteye bakın. Ev sahibi ışıklar ve mumlar gibi bazı aksesuarları uygular. Sade ahşap mobilyalara oturmakta özgürsünüz.

Küçük Ama Rahat Arka Bahçe

Küçük ama şirin arka bahçe

Bu evin sahibi, arka bahçede bir ocak ile rattan mobilya uygular. Mermer bir tablası ve çok güzel görünen yeşil bir çimi var. Her hafta sonu burada en iyi arkadaşlarınızla birkaç fincan kahve veya çay eşliğinde basit bir sohbet edebilirsiniz.

Küçük İskandinav Arka Bahçe

Küçük İskandinav arka bahçesi

Siyah güverteli bu küçük İskandinav arka bahçesine daha yakından bakalım. Bazı desenli kırlentler ile oturma alanı için kullanılabilecek siyah köşe sehpa bulunmaktadır. Daha sonra, yeşil bir çim ve rahat bir oturma alanı olarak iyi çalışan bazı çiçekler vardır.

Kaynak

Paylaşmak önemsemektir!

Bir cevap yazın

elparsdekor.com


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (1) in /home/dekormima/public_html/wp-includes/functions.php on line 5219

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (1) in /home/dekormima/public_html/wp-includes/functions.php on line 5219