Akustik asma tavan

Akustik asma tavanlar
Birçok insan, komşu apartmanlardan gelen gürültü nedeniyle rahatsızlık hissini biliyor. Tüm geliştiriciler, akustik koruma sağlamaya yetmez. Asma tavan sistemleri – bu, daireyi dış gürültülerden de koruyan, iç unsurudur. Bunu yapmak için, yabancı seslerin içeriye girmesine izin vermeyen iki yönlü akustik asma tavanlar takın ve komşular dairede neler olduğunu duymalarını sağlayın.

AKUSTİK ASMA TAVAN TASARIMI

ahşap asma tavan modelleri


Sessizliği sağlamanın en kolay ve en yaygın yolu asma alçıpan tavanları monte etmektir. Bu malzeme kendi içinde mükemmel bir yalıtkandır. Tavan ile asma plakalar arasındaki boşlukta başka bir ses yalıtımı tabakası tutkallanması durumunda, efekt maksimum olacaktır. Plastik, ahşap ve aynı zamanda kasetten yapılmış diğer tavan konstrüksiyonları aynı şekilde monte edilir. İnterceiling düzleminde, ses geçirmez plakalar önceden monte edilmiş şasiye döşenmiştir veya taban yüzeyine yapıştırılmıştır.

Bu şekilde yapılan akustik tavanlar, fabrikada yapılan markanın aksine bir takım dezavantajlara sahiptir.

MONTAJ

Tasarım, standart bir plana göre üretilen daireler için kötü olan binanın yüksekliğini azaltır.
Monte edilmiş tavanın büyük ağırlığı.
Montaj için çok zaman ve para gerektirir.

Tavan sistemleri satan mağazalar, ses emici malzemelerden yapılmış çok çeşitli akustik asma tavanlar sunar. Bunları monte etmek için ek bir yalıtım katmanı kullanamazsınız. İçlerinde ses emici madde plakası bulunan en yaygın kalite sistemler.

AKUSTİK ASMA TAVAN SİSTEMLERİ ÇEŞİTLERİ


müşterilere gelecekte tüm yapıya gidiyor bir metal çerçeveye dayalı bir tavan sistemi sunmaktadır. Mağazadaki en popüler malzemeleri listeliyoruz.

AKUSTİK ASMA TAVANLAR ” ARMSTRONG”


” Armstrong” – gürültü yalıtımı tavan sistemlerinin üretiminde liderlerinden biri. Plakalar, yüzünde dekoratif bir katmanın uygulandığı mineral elyaftan yapılmıştır. Malzeme, alçıpan ile olduğu gibi, son bitirme aşamasına geçmemeye izin verir.

Eşsiz teknolojiyle yapılan plakalar, dışarıya çıkışının yanı sıra gürültünün de girmesini önler. Tavan sistemi ” Armstrong” en fazla 15 mm kadar bir kalınlığa sahiptir. Tüm malzemeler ” tasarım” sınıfına aittir . Yapısal olarak karışmayan beyaz kağıt yapraklarına benzeyen yüzeylerle diğerlerinden ayırt edilirler.

Başlangıçta, inşaat şirketlerine alçıpanlara alternatif sunmak için bu tür tavan sistemleri oluşturulmuştur. Akustik asma tavanlar ” Armstrong” kurulumu kolaydır ve maksimum gürültü ve ışığın yansıma katsayısına sahiptir. Kurulumu, odanın konforunu önemli ölçüde artıracak ve enerji tasarrufu sağlayacak. Neme karşı dayanıklıdır. Bu durumda, alıcı çok uygun bir fiyat için bu olumlu nitelikler setini alacak.

AKUSTİK ASMA TAVANLAR ROCKFON


Ürün dükkanda taşyünü tarafından kullanılabilir üretilmiştir , ” TP-proje”. Plakalar bazalt ve mineral yün kullanılarak yapılır. Tasarım, ana ses yalıtımı özelliklerinin yanı sıra, suya karşı yüksek bir direnç seviyesine sahip olma ve bina içindeki ısıyı iyi bir şekilde tutma yeteneğine sahiptir.

tavan iki tür sunmaktadır ” Artik” ve ” Lily”. Bu tavan sistemleri, ekonomi sınıfında, neme dayanıklı ve yangına dayanabilen modellerdir. Ön taraf, ana kısma yapıştırılmış beyaz bir kanvastan oluşur. Gerekirse, tuval herhangi bir renkte boyanabilir. Beyazın kullanılması, gelecekte aydınlatma armatürlerinin kurulumunda tasarruf etmenizi sağlar, çünkü bu gölge ışığı iyi yansıtır ve yayar.

Rockfon marka plakalar, dayanıklı, ancak güzel ve güvenli akustik asma tavanlara ihtiyaç duyanlar için evrensel bir çözümdür.

AKUSTİK TAVANLARIN AVANTAJLARI


Özetle, akustik asma tavanların bir çok avantajını ayırt edebiliriz.

Yangın dayanımı Tüm modeller tarafından sunulan “TP-Project” Moskova’da laboratuvar UGPS test edilir. Ürünler GOST 30244-94 “ Yapı malzemeleri. Yanıcılık testi yöntemi. İş yapıldıktan sonra, NG kategorisine ( yanmaz maddeler) akustik asma tavanlar dahil edildi . Okullarda, kütüphanelerde ve hatta üretimde kullanılabilirler.
Çevre dostu. Tavanları satmadan önce SES RF kontrol edildi. Sonuç – Materyal, NRB-99 ve GOST 30108-94 gereklerine uygun olarak yasal belgeler ve çevre standartlarına uygundur. Kullanım alanı – inşaat mühendisliği, konutlar, mağazalar, depolar. Ayrı modeller, tıp merkezlerinde ve çocuk bakım tesislerinde kurulum için izin almak için ek denetimlere tabi tutulur.

NEDEN TAVAN SEÇENEĞİ DAHA İYİDİR İLE DÖNÜP ”
ülke genelinde ve komşu ülkelerde yapı malzemelerinin en popüler tedarikçilerinden biri. 18 yıllık deneyim mağazanın güvenilirliğini onaylar. Belirli soruları cevaplayabilen ve herhangi bir problemi çözebilen çalışanların personeli, ticaret platformunun temel artılarıdır.

AKUSTİK ASMA TAVAN Fiyatlar.

Tüm malları doğrudan üreticiden teslim etmemiz nedeniyle, müşterilerimiz için en cazip fiyatlara ulaşmayı başardık. Hem toptan hem de perakende müşteriler memnun olacak.
Kullanılabilirlik. turkiye genelinde çok sayıda temsilcilik ve şubeler bulunmaktadır.

akustik ahşap asma tavan fiyatları
Akustik Ahşap Asma Tavan Kaplama
akustik ahşap asma tavan
Akustik Alçı Levha
Akustik Alçıpan Tavan – Akustik Ses Yalıtımı Malzemeleri
akustik alçıpanel asma tavan
akustik asma tavan detayı
akustik asma tavan fiyatları
Akustik Asma Tavan Nedir Nasıl Yapılır
Akustik Asma Tavan Nedir Nasıl Yapılır
Akustik Asma Tavan Panelleri  Tavan Ses Yalıtımı Kaplama
Akustik Asma Tavan Panelleri Tavan Ses Yalıtımı Kaplama
Akustik asma tavan sistemi neden kullanılır
Akustik asma tavan sistemi neden kullanılır
akustik delikli alçıpan fiyat

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

elparsdekor.com