Alçıpan asma tavan modelleri ve fiyatları

Alçıpan asma tavan modelleri ve fiyatları

Alçıpan asma tavan modelleri ve fiyatları
Alçıpan Asma tavanlar, ısıtma sistemi bulunan herhangi bir tesiste yaygın olarak kullanılmaktadır. Böyle bir tavan, bir kamu kurumunu, ofis alanını ve bir oturma odasını kolayca dekore edebilir. Asma tavan için malzeme seçimi günümüzde o kadar büyük ki, müşterilerin her şeyi tercih etmeleri bazen zor oluyor. Seçimi kolaylaştırmak için, hangi malzemeden üretildiklerinden asma tavanların ne olduğunu anlamak en iyisidir.

Alçı tavan modelleri ve fiyatları

Inşaatçılar arasında, “alçı karton” her iki tarafta karton ile bağlı levha modifiye alçı denir. Kompozisyona bağlı olarak, alçı panoları olabilir: neme dayanıklı (silikon katkı maddeleri içeren); Ateşe dayanıklı (cam elyafı katkılı); dekoratif terbiye için özel (esnek). Alçı levhalar ahşap kirişlere veya metal profillere bağlanır. Alçıpan, çeşitli aydınlatma ile tavanın dekorasyonu için en uygun olanıdır – yerleşik ışıklar: LED bant veya lekeler.

Alçıpan Asma tavanlar, çeşitli modüler elemanların (plakalar, paneller, çıtalar, vb.) Veya alçı levhaların eklendiği tavandan asılan bir metal çerçevedir. Şu anda, tavanların tasarımı – süreç şüphesiz çok yaratıcı. Asma tavanların çeşitliliği, iç mekanı farklı stilde dekore etmenizi, şık, fonksiyonel ve çekici hale getirmenizi sağlar. Aynı zamanda, çeşitli zahmetli çalışmaların performansına gerek kalmadan oldukça kolay monte edilirler. Her zamanki tavan kaplamaları ile karşılaştırıldığında, asma tavanların inkar edilemez avantajları vardır. Bunlar büyük ölçüde, gürültüyü azaltmak gerekli ısı yalıtımı sağlar gizlemek kusurları eski tavan, hem de çeşitli araçlar :. havalandırma ekipmanı, borular, kablolar ve diğer çeşitli tavan panelleri yardım eder. Bazı asma tavan tipleri, yüksek ışık yansımasına sahip kaplamalara sahiptir ve bu da enerji maliyetlerini düşürürken aydınlatmanın iyileştirilmesine olanak tanır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

elparsdekor.com