Alüminyum Petek Asma Tavan Fiyat

Petek tavanın özellikleri ve dekorasyonu önemlidir. Son zamanlarda, asma tavan çok tercih edilen bir elementtir. Daha önce sadece belirli bir bölümün lüks bir göstergesi olarak inşa edilen asma tavanlar şimdi herkes tarafından kullanılıyor. Bu asma tavanlar birçok tipte olabilir.

petek asma tavan

Tüm tavanı petek şekilli, daire şekilli, kare şekilli, sıra benzeri kaplar daha fazla bulabilirsiniz. İsteğe bağlı olarak, istenilen şekil ve ebatta üretilebilir. Müşterinin, temizlenmesi kolay ve alçıpan gibi bakteri üretmeyen malzemeleri seçmesi daha kolaydır.

Hem temizlenmesi kolay hem de bakteri üretmemek, iyi görünen bir ürün için vazgeçilmezdir. Petek asma tavan uygulaması işyerleri, hastaneler, okullar, üniversiteler, alışveriş merkezleri, evler gibi insanlar için dekorasyonun önemli olduğu her yerde yapılabilir. Bu konuda bir uygulama sorunu yoktur. Boyut, model ve renge göre üretilebilir. Bu bağlamda ürünler kişiselleştirilebilir. İstenirse, ölçüme hazır ürünler de vardır. Bu hazır ürünler montajı kolay ürünlerdir.

petek asma tavan m2 fiyatları

Montaj sırasında özel bir yapıştırıcı kullanılır. Bu yapıştırıcı, asma tavanın istenene kadar hareket etmemesini sağlar. Böylece, müşteri petek asma tavanı istediği zaman çıkarabilir. Bu sökme işlemi sırasında uygulanan bölge kesinlikle zarar görmez. Çünkü bunu önleyen yapıştırıcı bu iş için özeldir.

Petek Asma Tavan İnşaatı

petek tavan fiyatı
Petek asma tavan yapımı zor bir ürün değildir. Her şeyden önce, hangi malzemenin yapılacağına karar verilmelidir. Petek asma tavanlarda genellikle alüminyum kullanılır. Ancak isteğe bağlı olarak ahşap veya plastik kullanmak da mümkündür. Sonra boyut ve modele karar verilir. Tedbir genellikle müşteri ile kararlaştırılan bir konudur. Uzman ekipler tarafından yapılan ölçümler sonucunda model ve desen kararlaştırılmıştır. Daha sonra malzeme ile petek asma tavan yapma işlemi başlatılır.

Elektrik, deprem alarmı ve yangın alarmı gibi petek asma tavanlar çok rahat bir şekilde gizlenebilir. Bu bakımdan güzel bir görüş sağlar. Led aydınlatma sisteminin petek asma tavana yayılması da daha kolaydır. Yerleştirilen ledler, ışığı uygulanan alanın üzerine eşit olarak dağıtır. Bu hem dekorasyon hem de ticari açıdan avantajlıdır.

Petek Metal Asma Tavan Fiyatları

Petek metal asma tavan fiyatları kullanılan yere göre değişebilir. Petek asma tavan, birbirine geçen alüminyum veya ahşaptan yapılmıştır. Bu nedenle, kullanılan malzeme boyuta göre değişir. Bu petek metal asma tavan fiyatlarını etkiler.

petek asma tavan aydınlatma

Küçük bir alana uygulanan metal ile daha geniş bir alana uygulanan metal arasında fiyat farkı olabilir. Ayrıca, kullanılan led aydınlatma sistemleri fiyat sorununu etkileyebilir. Talep üzerine üretilen asma tavanlar ile mevcut asma tavanlar arasında da bir fiyat farkı olabilir.

alüminyum petek tavan

Bu aşamadan sonra fiyat anlaşılır ve montaj için asma tavanlar üretilir. Asma tavanın tüm işlemleri bittikten sonra, istenen model ve desen seçenekleri, önceden asma tavan verilen müşteriye teslim edilir. Bu işlem çok kolaydır. Ayrıca uzun sürmez. petek tavan modelleri

petek tavan uygulaması

Uygulanan alanın özelliklerine göre özel bir yapıştırıcı kullanılır. Ve sonra istendiğinde kaldırılacak tüm yerlere hareket edebilmek için yapılır. Alüminyum petek asma tavan Tüm bu işlemler bittiğinde, son derece modern ve zarif bir asma tavan elde edilir. Genel anlamda, sadece lüks yerlere uygulanan asma tavanlar artık herkes için tercih edilen bir üründür.

metal petek asma tavan

satın alınabilir. Bu gelişmekte olan teknoloji ile ilgilidir. petek tavan aydınlatması Artık daha uygun malzemelerle daha güzel görünümlü asma tavanlar elde etmek mümkün. Bu şekilde, istenilen herhangi bir yere güzel görünümlü asma tavanlar uygulamak mümkündür. Bu şekilde evde veya işte dikkat çekici bir dekorasyona sahip olmak mümkündür. Gelişen teknoloji ile, eskisinden öncekinden daha az olan asma tavan çeşitliliği şimdi zenginleştirildi.

İletişim: https://www.dek-mar.com.tr/tr/m/makaleler/petek-tavan-modelleri.html

Bir cevap yazın

elparsdekor.com


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (1) in /home/dekormima/public_html/wp-includes/functions.php on line 5219

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (1) in /home/dekormima/public_html/wp-includes/functions.php on line 5219