Anahtar teslim tadilat

Tebrikler! Kenara konmuş bazı paralarınız var ve evinizin bir bölümünü yeniden şekillendirmeye karar verdiniz, tek sorun parayı nereye koyacağınıza karar vermektir. İnsanların, yeniden yapılanma söz konusu olduğunda paralarını nereye koyacaklarını belirlerken kullandıkları bazı kriterler vardır. Nerede yeniden modellemeniz gerektiğine karar verirken eşitlikle ilgili hususlar, yapılması gereken projeler, güzelleştirme ve bütçe hepsi göz önünde bulundurulur.

ev içi tadilat fiyatları
anahtar teslim tadilat
ev tadilat fiyatları
ev tadilatı
komple ev tadilatı maliyet
ev içi tadilat fiyatları
anahtar teslim tadilat
ev tadilat fiyatları
ev tadilatı
komple ev tadilatı maliyet
  • ev içi tadilat fiyatları
  • anahtar teslim tadilat
  • ev tadilat fiyatları
  • ev tadilatı
  • komple ev tadilatı maliyet

Bir çok ev sahibi, yeniden biçimlendirmeye harcayacakları bir para bulduklarında listesinin başına eşitlik koyacaklardır. Evinizin değerini, insanların satın alma sürecinde bakmaya meyilli oldukları bazı bölümlerine dokunarak büyük ölçüde artırabilirsiniz.

Çoğu konut emlakçısı, alıcıların bir eve girdiklerinde ve onu satın almayı düşündüklerinde aradıkları çok özel alanlar olduğunu söyleyecektir; bu alanlar bir anlaşma yapabilir veya bozulabilir, hatta binlerce dolara ayarlanan büyük bir maliyeti bile haklı çıkarabilir. Özel alanlar ana banyo, giriş, mutfak ve ana yatak odasıdır.

Fazladan paranız varsa ve yeniden biçimlendirerek evinize değer katmak istiyorsanız, bunlar başlangıç ​​alanlarıdır. Yeni satın aldıysanız veya yeni bir ev satın alma sürecinde iseniz, müzakere süreci için bu alanlara bakmak isteyeceksiniz.

Eğer bazı yeni anahtar teslim tadilat ihtiyaçları olduğunu düşünüyorsanız, o zaman birkaç fırsatınız var. Birincisi, alıcının talep fiyatını düşürmektir. Birçok ipotek komisyoncusu, tadilat maliyetlerine başvurmak için ipoteğe dahil edilebilecek bir kredi sunacaktır; bu nedenle, tadilat için en iyi zaman, o evi ilk satın aldığınızda olacaktır.

Birçoğumuz odamızda sadece yapılması gereken en az bir alan var. Benim evimde alt kat banyo. Oda sadece dar bir, kirli, eski moda ve oturmak zorunda olan herkes için kullanılamaz bir delilik alanıdır. Bu oda acil değil; Bu bir zorunluluk projesidir.

Sonunda anahtar teslim tadilat yapmak zorunda kalacağımız evimizdeki oda, ancak diğer ev ihtiyaçlarının halledilmesinden sonra gelmesi gerekiyor. Garip gözükebilir, ama evin bakımı için yapılması gereken bir alana sahip olmak gerçekten hoş bir şey – bize biraz daha fazla para harcamamız gerektiğinde dört gözle bekliyoruz. Ayrıca tamamlanmış bir proje olarak resmetmek güzel.

Belki de yeniden yapılanmanın en önemli hususu, işletmekte olduğunuz bütçedir. Projeye başladıktan sonra, taşınmak ve kanalizasyona çok para göndermek çok kolaydır. İhtiyacınız olan donanımları, belirli alanlarda çalışmak zorunda kalacağınız tüm emekleri ve diğer malzemelerin maliyetlerini göz önünde bulundurarak, tüm projenizi zamanından önce fiyatlandırmalısınız.

Tüm bunlar üzerinde çalışacağınız odaya veya odalara bağlı olacaktır. Mutfak ve banyolar masraf açısından listenin başında olacak, yatak odaları ve oturma odaları çok pahalıya mal olmayacak.

Son olarak, yapılması gereken acil projeleri dikkate alın. Bu projeler diğerleri kadar çekici görünmeyebilir, örneğin bir çatı her yirmi yılda bir değiştirilmelidir. Mutfağa yeniden yapılanma gibi bir çatının yeniden şekillenmesinin estetik niteliklerini kesinlikle farketmeyeceksiniz, ancak evinizin işlevsel unsurlarının sağlam kalmasını sağlamak evdeki diğer her oda için hayati önem taşıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

elparsdekor.com