Asma Tavan Taşyünü

Asma tavan taşyünü evde konfor ve rahatlık garantisi Lilia asma tavanların üretimi için, sadece patentli teknoloji kullanılarak üretilen yüksek kaliteli Rockwool mineral yünü kullanılır – inşaatta yaygın olarak kullanılan doğal bir yalıtım malzemesidir. Asma tavanlar için renk çözümü Lilia’nın bir versiyonu vardır – beyaz bir ton, klasiklere atıfta bulunur ve özel bir evin, dairenin, ofisin, alışveriş merkezinin, çocuk bakım tesislerinin ve diğer binaların iç mekanlarına uyumlu bir şekilde harmanlanır.

Asma tavanın performans özellikleri Lilia Rockwool firmasından asma tavanlar, yüksek mukavemetli ve estetik bir tavan sistemi elde etmek isteyenler için mükemmel bir çözümdür. Teknik özellikler: Asma tavanın parametrelerine göre Asma tavan taşyünü aşağıdaki özelliklere sahiptir: plaka boyutu 600 mm x 600 mm x 15 mm’dir; yoğunluk – 90 g / m3; bir levhanın ağırlığı – 0.486 g; Bir pakette plaka sayısı 28 adettir. (10.08 m2). Tavan plakalarının düşük ağırlık ve yüksek mukavemete sahip olması nedeniyle, taşıma, depolama ve montaj sırasında deformasyon olasılığı hariç tutulmaktadır (teslimatta mücadele göstergesi% 1’den azdır).

Bunu kullandığınızda, oda mükemmel akustik korur. Aşınma direnci: Taşyünü tavan sistemlerinin yüksek aşınma direnci, bazalt yünü, fiberglas, akrilik boya, tutkal içermesi gerçeğinden kaynaklanır. Tavan plakaları kolayca bükülebilir ve gerekirse bir bıçakla kesilebilir, esnek ve aynı zamanda güçlü bir bağlantı tavanın uzun yıllar kullanılmasına izin verecektir. Nem dayanımı: Lilia tavanlarının ana avantajları, nem indisleri mutlak bir gösterge olsa bile,% 100 nem direncidir, tavan plakaları deforme olmaz, orijinal görünümü korur. Ses yalıtımı: Lilia asma tavanları mükemmel ses emici özelliklere sahiptir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

elparsdekor.com