Baffel Tavan

BAFFLE TAVAN NEDİR

BAFFLE TAVAN NEDİR
BAFFLE TAVAN NEDİR

Tavan tavanları, bir oda içerisinde atmosfer oluşturmak için idealdir. Bu açık tavan konstrüksiyonları, yukarıdaki plenum alanına ve beton tavana bakmaktadır. Özellikle, akustik sese özgü bir tasarım veya iyileştirmenin gerekli olduğu beton tavanlara düzeltici montaj için uygundurlar. Ses bölmesi, havadan gelen sesin gücünü (seviyesini) azaltan bir yapı veya cihazdır. Ses perdeleri, gürültü kirliliğini azaltmak ve yankılanan sesler için idealdir. Perdeler konser salonlarının, tiyatroların, konferans salonlarının ve ses kalitesinin önemli olduğu diğer alanların akustiğini geliştirmek için kullanılabilir.

BAFFLE TAVAN DEĞİŞİMLERİ

Çeşitli bölme tavan tasarımları mevcuttur – Tavanın açıklığı bölme boyutu seçimine bağlıdır. Farklı Baffle düzenlemelerinin akustik üzerinde daha büyük bir etkisi vardır, bu da ses azaltmanın bir zorunluluk olduğu önemli bir husustur.

BAFFLE TAVANLARDA AKUSTİK

Baffle Tavan ürün yelpazesi, gerekli akustik performansa bağlı olarak çok çeşitli farklı özelliklerde mevcuttur. Bu farklılıkları görmek için lütfen aşağıda listelenen Baffle asma tavan ürün yelpazemize bakın.

AKUSTİK NEDEN ÖNEMLİDİR?

Bir ofis, okul ya da kamu binasındaki akustik konfor genel refahımıza katkıda bulunur. Düşük akustik performans, sağlığı, iletişimi, güvenliği, üretkenliği ve öğrenmeyi etkileyebilir.Baffle Tavan Mimari yüksek performanslı akustik tavan ürünleri yelpazesi, estetik açıdan hoş bir ortam yaratırken olağanüstü akustik performans ve konfor sunar.

BAFFLE TAVAN RENKLERİ

Baffle tavanlarımız herhangi bir RAL renginde kaplanabilir. Bu tek renklere ek olarak, birkaç özel metalik renk, ahşap tonları ve krom kaplama mümkündür. Özel renk eşleştirme istek üzerine mevcuttur.

BAFFLE TAVAN KALİTESİ

Kaliteye odaklanmamız, en yüksek üretim süreci, malzeme, makine ve son ürün standardı sağlar.Baffle ürünlerinin üstün dayanıklılığı, ürünün kullanım ömrü boyunca daha düşük maliyetlere dönüşür.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

elparsdekor.com