Banyo Dekorasyon İpuçları Modelleri

Şık Banyo için Banyo Duvar Raf Fikirleri

Akıllı depolama çözümleri, boyutuna bakılmaksızın, şık ve organize banyolar yaratmada önemli bir unsurdur. Duvar rafları, raflarınız duvar alanı kullanmanıza, karışıklığı asgariye indirmenize ve dekoru vurgulamanıza izin verdiği için basit ve ustaca depolama çözümleridir. Tüm şekil ve boyutlarda gelirler ve bazıları gerçekten yaratıcı ve eğlenceli tasarımlara sahiptir. Bu örneklere bakınız.

Sevimli Küçük Banyo Tasarımıyla Ziyaretçilerinizi Etkileyin

 Banyo Fikirleri – Yarım banyolarınız hem kendiniz hem de bir akşam yemeği partisi ya da diğer önemli sosyal etkinlikler için evinize gidenler için mükemmel bir vaha olabilir. Ancak, yalnızca birkaç kişi evde yarım banyolarını yeniden şekillendirmek veya davetkar bir alan haline getirmek için zaman ayırmaktadır.

Yarı banyolarınızda bitmiş ürünlere hiç kimsenin bakamayacağı, yarı banyo fikirlerinizi çevrimiçi olarak aramaya biraz zaman ayıracağı doğru olduğu için, bakmayı seveceğiniz ve mekanınızın tadını çıkaracaksınız. Yarım banyo daha da fazla.

Unutmayın, evleriniz gurur duyduğunuz noktadır, bu nedenle, yarım banyo şeklindeki yeni fikirler ve tasarımların mekanınızda bazı değişiklikler veya dönüşümler aramaya çalıştığınızda kendi listenizde olması gerekir. evinizde geçireceğiniz her misafir veya ziyaretçi için aşırı misafirperver, konforlu ve taze.

Elbette, sahip olduğunuz muhteşem görünümlü yarım banyo nedeniyle mahallelerinizin sorunu olacaksınız. Evde yarı banyo yapmak için doğru olanı yaptığınızda, bu sizin ve ailenizin evde rahat hissetmenizi sağlayacak bir şey olacaktır.

Muhtemelen, evinizdeki tüm odalarda her şeyi doğru yapmak zordur; ancak, misafirlerin için yarım banyoda doğru alanı oluşturduğunuzdan emin olabilirsiniz. Düşündüğünüzden daha gerekli, bu yüzden bunlar dört gözle bekleyebileceğiniz en güzel yarı banyo fikirlerinden bazıları

Klasik ve Soğuk Yarım Banyo Fikirleri

Evde yarım banyonuzun yeni dönüşümü için harika fikirler aramaya çalışıyorsanız, bu klasik ve havalı yarı banyo fikri kullanabileceğiniz en iyi fikir olabilir. Yarım banyoya giren bu dünyanın en güzel görünüşü olan duş ile donatılmış olup, sıcak tavır ve serin tonların keyfini çıkarmanıza olanak tanıyan hepsini nasıl üst düzeye çıkarırsınız.

Modern Banyo Tasarım Fikirleri

Daha fazla dolap ve depolama alanı elde etmek için banyo modellerini kullanabilirsiniz. İnsanlar banyolarını çeşitli şekillerde yenilerler, bazıları daha fazla yer açmak için duvarları yıkar, bazıları da karmaşayı azaltmak için dolaplar takar. Ana banyo lüks ve fantastik bir düzen ile birlikte geliyor.

Banyonuz için çok çeşitli duvar panelleri alabilirsiniz. Aralarından seçim yapabileceğiniz çok sayıda duş perdesi stili vardır ve kolay bir duş perdesinin odanın dinamiklerini ne kadar dramatik olarak değiştirebileceğinin farkında olamazsınız. Duşlardan sıcak buhar biçiminde su geliyor.

En İyi Küçük Banyo Tasarımları

Başka bir küvete ve küçük bir banyoya duş almak imkansız bir rüya gibi geliyor. Boş alanınız varsa, günlük kullanılmayan tüm öğeleri kaldırın. Banyo depolamanızı yükseltir yaratmaz, dekorunuzun mekanı tamamladığından emin olmanın tam zamanı.

Banyonuza depolama alanı sunmanın yaratıcı bir yolunu düşünün. Bu nedenle, küçük bir banyodaki aynalar için her zaman mümkün olduğunca büyük olmanız gerekir. Şans eseri evinizde küçük bir banyo varsa, kendinizi şanssız düşünmeyin. Banyonuzu düzenlemek zor olabilir.

Küçük Alan için En Rahat Banyo Tasarım Fikirleri

Küçük bir alanda dağınıklığı kesmek için yenilikçi olmanız gerekir. Yetersiz alan planlaması, tasarımda sıklıkla büyük bir hatadır. Küçük alanınız için, küçük ve temel tasarımda elde etmeniz akıllıca olacaktır. Banyonuzu tasarlarken düşünmeniz gereken birçok şey var.

Güzel bir Fransız mutfağına dönüştürmenin bir yolu olarak büyük bir alana sahip olmanıza gerek yok. Küçük alanın fantastik kullanımı, mobilya kazanma gibi alanların kazandırılması için çeşitli tasarım önerileri daha büyük görünür ve diğerleri daha fazla yanılsama yaratır. Her oda, tüm tasarım öğelerinizi birleştirmek için bir odak noktasına sahip olmalıdır. Küçük bir alanla çalıştığınız için, bir dekorasyon temasına karar verirken temiz çizgiler ve tekil odaklanmayı isteyeceksiniz.

Sadece Unutulmaz Rustik Banyo Fikirleri

Rustik bir konutu olan kişiler, her küçük şeyi evin geri kalanıyla bir araya getirmenin banyo tuvaletiniz için uygun fikirleri bulmanın ne kadar önemli olduğunu bilir. Dekorasyon tarzınıza geçme ya da konutunuzu yeniden tasarlama prosedüründeyseniz, bu özellikle gerçektir. Eğer banyonuz sadece evinizin dekorunun geri kalanıyla uyuşmuyor gibi görünüyorsa, bir yeniden şekillendirmeyi düşünebilirsiniz. Bununla birlikte, uygun fikrin belirlenmesi, zaman alıcı olduğu kadar zor da olabilir, ve hepimiz de zamanın sınırlı olduğunu kabul ediyoruz.

Banyo Aynası Fikirleri

Banyo Aynası Fikirleri-Aynaya bakmak günlük bir rutinin hayati bir parçası olabilir. Temyizin içten dışa doğru başladığına hemfikir olduğumuz gibi, düzenli olarak elimizden gelenin en iyisini hissetmek ve bakmak için elimizden gelen herhangi bir yardımı kesinlikle umursamıyoruz.

Bu yüzden her zaman tuvalet aynası konseptlerini araştırıyoruz – bunu kendi başınıza nasıl gördüğünüze bir yatırım olarak düşünebilirsiniz. Her güne bakan, sağlıklı ve dengeli bir zamana yatırım yaptığınız bir şey için (tamam, bazen sağlıksız), en iyisini seçmenizi sağlamak için biraz daha fazla zaman geçirebilirsiniz. Onaylandı: Hak ediyor ve sen buna değersin.

Peki, duş odanızın aynasından en çok nasıl birini elde edebilirsiniz? Elinden gelenin en iyisini görmek ve hissetmek çeşitli unsurlar gerektirir, ancak uyandığınızda her şey başlar. Benim gibi bir şeyseniz, sabah aynaya baktığınızda ilk gördüğünüz şey muhtemelen günün en sevdiğiniz görüntüsü değildir.

Bu nedenle, yeni başlayanlar için şık bir ayna, tuvalet kâğıdınızın güne başlamak için bir güven artırmasına yardımcı olabilir. Pazartesi sabahın erken saatlerinde bir konuşma mı yoksa muhtemelen bir temsil anı mı (edebi ve mecazi) gerekli?

Rutininiz ne olursa olsun, ideal tuvalet aynası tartışmayı kesinlikle şık bir şekilde birleştirecektir. Çok küçük, süslü, yuvarlak, dikdörtgen, antika, günümüz ve aralarındaki her şeyin yanı sıra, kendi başınıza görmek istediklerinize uyacak şekilde sınırsız.

1. Eğlenceli Banyo Aynaları

Bir genç tuvaleti için eğlenceli tuvalet aynası prensipleri mi arıyorsunuz? Deniz tasarımları, çiçek ve böcek tasarımları, hayvanat bahçesi motifleri ve ayrıca önerilen

2. Beyaz Banyo Rustik Ayna

Parlak beyazlar düzenli olarak veya bir miktar kontrastla biraz daha canlı görünür. Antika bir ayna, beyaz bir tuvaleti daha rustik bir şekilde ele alma stratejisini basitçe yerine getirir ve aynı zamanda taze ve temiz bir deneyim yaşatırken konum ve ısı sunar.

3. Sanatsal Aynalar

Aynalarınızı asarken, basit tiplerle yapıştırmanız gerekmez. Duş odası tasarımınızın geri kalanı temel ise, özel ve aynı zamanda yaratıcı bir ayna veya ayna koleksiyonu banyonuzda hem mantıklı hem de yenilikçi tasarım öğeleri olarak işlev görebilir. 
Ek olarak, aynen ne olduğunuzu olduğu gibi yansıtan bir tuvalet yaratma imkanı da sağlar.

4. antika banyo aynası

Antika aynalar pratik özelliklere sahip değildir; Bu pirinç aynada bir raf ve ayrıca moda arasındaki derin boşluğu birleştiren ve ayrıca bu duş odasında işlev gören kancalar bulunur. Tuvalet depo odasının genellikle bir maliyete sahip olduğunu biliyoruz, bu yüzden biraz entegre edilebilirliğe sahip bir ayna üzereyiz.

Tek Bir Büyük Ayna

Ayna alanını paylaşma ve tuvaletinizde ekstra birleşik bir arama yapma hakkınız varsa, her iki lavabonun üzerinde yalnız bir büyük ayna sizin için en iyisi olabilir. Büyük aynalar, tuvaleti düğümleme ve aynı şekilde uzayda tekil bir odaklanma avantajına sahiptir. 
Yalnız aynanızın ne kadar duvar yüzey odasını tüketmek istediğinize güvenerek, büyük bir tane asabilirsiniz ya da tüm duvar yüzey alanını tamamen kabaca tavana ulaşan büyük bir alanla yükleyebilirsiniz.

6. Eski Banyo Aynası

Neredeyse evdeki her türlü alanı yeniden şekillendirirken antikaya yakışır. Ayrıca tuvaletler sayısızdır. Eskilerle tanışan bir vibe geliştirmek için eşyalara ek olarak harmanlamayı seviyoruz, antika bir tuvalet aynasına ek olarak muhteşem bir açıklama ürünü yaratıyor. 
Bunun gibi bir aynaya baktığınızda, iyi çerçeveli bir sanat eseri gibi görünmemek zor

7. büyük duvar aynası

Sadece muazzam ayna görünümlerini olağanüstü yapmakla kalmaz, aynı zamanda ışık üretmenize yardımcı olurlar. Tasarımınıza ek olarak bölgenize güvenerek, aynaya daha parlak bir görünüm kazandırmak için bir çerçeve oluşturmayı deneyebilirsiniz. Çerçevesiz bırakmak, çok daha minimalist konumlara sahiptir.

8. Büyük Yuvarlak Banyo Aynaları

Tam olarak ne bir küvetin yanında büyük yuvarlak ayna ile 2 bâtıla sahip bir duş odası denir? Hedefler. Tüm yerin dengesi, gölgeler, küvetteki şık kolyenin yanı sıra duvardaki aynalarda 2. görünüyor. 

10. Yansıtıcı Yapıt


Aynayla uğraşmak istemiyorsanız, banyoda bu riskli yansıtıcı sanat eserinde olduğu gibi, yine de deneyebilirsiniz.

11. Çok Aynalar


Panelli aynalar ve aynı zamanda rustik makyaj aynası arasında yer alan bu devasa duş odası oldukça geniş bir alana sahiptir. Çok sayıda iyi yerleştirilmiş aynalar, alanın özelliklerin geri kalanından yana silmeden daha büyük görünmesini sağlar.

12. ışık ayna


Standart bir ayna, arka aydınlatma ilavesi ile göz alıcı bir yükseltme yapabilir. Entegre ışıklı aynalar satın alabilir veya bulduklarınızın aynasına kendiniz ekleyebilirsiniz. Aydınlatılmış aynalar, makyajı kullanmanın yanı sıra yüzünüzü kapsamlı (ama büyüleyici) bir görünümde görmek için mükemmeldir. 
Tamamen doğal ışık alan banyo için mükemmeldirler. Sadece aydınlatmanızın yumuşak, aşırı veya flüoresan olmadığından emin olun.

13. İkiz Banyo Aynaları


Tuvalet aynalarına atıfta bulunulduğunda, iki kişi bir taneyle çok daha iyi tezat oluşturuyor – temel nedenlerden dolayı birçok insan aynı anda kullanabiliyor. Bunun gibi çift aynalı bir dakika, birbirinizi birbirinizle hazırlamayı amaçlayan, ancak küçük bir bireysel alana değer veren çiftler için idealdir.

14. benzersiz banyo aynası


Tercih ettiğimiz duş odası ayna önerilerimizden biri, alışılmadık bir form seçmektir, her türlü ölçüm veya stil banyosunda beyanda bulunmak için temel ve etkili bir yöntemdir. 
Çok sayıda klasik tasarım, ilginç formlardan ve ayrıca ayrıntılı stillerden faydalanır. Boşluğu gereksiz kılan gereksiz aletlerden oluşmadan duş odanıza bir ifade öğesi eklemek en etkili tekniktir.

15. Minimalist Ayna

Düzgün bir görünüm yok, tamamen beyaz bir iç mekanın minimal çekiciliği banyo alanına ulaşamıyor. Beyaz, bu banyoda bulunan makyaj aynası, aynaya ek olarak, basit ve sakinleştirici bir ton oluşturuyordu. 
Yuvarlak ayna altıgen zemin seramik karo ile düz ahşap tavan desenleri arasında sıcak bir karşılaştırma sağlar, ancak öncelikle tüm unsurlar arasındaki mükemmel yüzde oyuna önem veriyoruz. İnanılmaz Modern Banyo Tasarım Fikirleri

16. Asılı Ayna


Tavandan ipeğe bakan ayna, ana pencerenin önüne düşüyor.

17. Çift Banyo Aynası


Mizanpajı 2 (veya belki de üç) kez kopyalayarak 2 kat daha etkili bir görünüm geliştirin. Bu en normalde çift evye üzerinden yapılır, bununla birlikte, büyük bir tek lavabolu kep üzerinde büyük bir aynanın seçimi olarak çok sayıda ayna kullanılabilir.

18. yuvarlak banyo aynası


Yuvarlak bir ayna her zaman mükemmel bir kavramdır, ancak geometrik şekillerle karıştırıldığında da aynı şekilde daha iyidir. Bu banyo, yetenekli bir açılar dengesini ve aynı zamanda neredeyse aradığımız şey olan konturları sergiliyor. 
Ayrıca, en iyi tuvalet aynaları, en çok kendi Instagram açılarınız için en iyi tarama alanıdır.

19. Küçük Banyo Aynaları


Bir büyük aynadan ziyade, kesinlikle bu sahil ev tuvaletinde küçük, canlı aynalardan oluşan bir koleksiyon ortaya çıkarırsınız.

20. çift ayna

İkili makyaj 2 ayna gerektirir. Bölgeye denge eklemek için her lavabonun üzerine bir tane asın. Duvar yüzey alanına tüm faktörü uydurmadan daha fazla sonuç elde etmek için uzatılmış tek bir lavaboya 2 ayna da asabilirsiniz.

21. benzersiz şekiller ayna


Bazen bir tuvalet düzeni için en iyi yaklaşım, sabahın yanı sıra gece rejiminde de karakter oluşturmaktır. 
Bu tuvalet, duvar kağıdına ek olarak döşenmiş zeminler arasına desen karışımıyla bina enerjisinde bir derstir, bununla birlikte, bir işlev, özellikle ayrı durur: gözyaşı biçimli bir duş odası aynası. Eşsiz çeşitleri karşılayan bir alandan çok hoşlanıyoruz.

Banyo Yenileme için 31 Çini Fikirler

Banyo Karoları Tasarımı -Bir sebep fayansı genellikle banyoda tercih edilen bir malzemedir: ışığı yansıtır, dayanıklıdır, temizlenmesi kolaydır ve alanı yeniler. Başlamanıza yardımcı olacak bir banyo fayansı fikir listesi hazırladık.

Döşeme alanı cilalı göstermenin ve büyük bir revizyon yapmadan bir banyoyu yenilemenin iyi bir yoludur. Fayanslar arasındaki derzlerin, eğer uygun şekilde temizlenmemişse kirli hale gelebileceğini ve taze görünen ve grungy olmayan bir estetiğin korunmasında düzenli bakımın önemli olduğunu unutmayın.

Karo boyadan daha pahalıdır, bu nedenle malzeme miktarı ve tasarımınızın karmaşıklığı büyük olasılıkla bütçeye bağlı olacaktır. Seçenekler bir kenarlıkta minimum kullanımdan, örneğin tavandan tabana uygulamalarda maksimum kullanım arasında değişir. Ve elbette, her uygulama, klasik bir metro döşemesinde veya renkli mozaiklerde farklı malzemelerle yapılabilir.

Bir banyoda değişiklik yaparken yeniden satış değerini düşünmek iyidir, çünkü özellikle beyaz ve kirli beyaz o odadaki en popüler renk şemalarıdır. Bununla birlikte, banyonuzda tüm konuklarınızın bir noktada görebilecekleri bir alan olduğu söylenir; Yani bir açıklama yapmak istiyorsanız, bunu yapmanın yeri budur. Mutfağınıza ters sıçrama yaptığınız gibi düşünün: Zamansız ve temiz olmasını ve potansiyel alıcıları kapatmamasını istiyorsunuz.

Küçük Alanlar İçin Banyo Tadilatı Fikirleri

Banyo Tadilatları -Birincil banyo veya banyo ile ilgili olduğunda, en çok kullandığınız banyo. Güzellik ürünleri veya sağlık ürünleri gibi, alışveriş yapmamız gereken eşyaların miktarıyla, sık sık anlıyoruz ki, o küçük tuvalet alanı için kesinlikle bir tuvalet tadilatına ihtiyaç duyuyorsunuz. bu yüzden lavabonun altında bir dolaba sahip olmak normaldir ve inkar edilemez şekilde en iyi seçimdir.

Biraz daha fazla yer kazanabilecek başka bir öneri, örnek olarak topladığımız görüntülerin çoğunda keşfedeceğiniz gibi, bir havlu askısı ile bir tane inşa etmek ya da ona bağlı ya da entegre olmakla ilgilenmektir.

Raflar ayrıca bir fırsattır ve aynı zamanda tuvalet havlularını ve diğer ihtiyaçları korumak için de faydalı olabilirler. oda. Yine de dikkat edin; ziyaretçiler “tahttan” bu kadar zevkli bir şekilde ayrılmak istemeyebilir!

1. Doğu Vahası

Uzatılmış bileşenlere sahip müstakil bir makyaj masası, özel bir bambu ayna ve merdiven havlu rafı, bu küçük misafir banyosunda dik alan yanılsaması yaratır. Koyu renkli ahşaplarla vurgulanmış yumuşak renk tonu, odayı dengeler. Yaratıcı hafifletme panelleri tamamen duvardan ışık olmadan görsel ilgi ekler.

2. Akdeniz’den Esinlenen Tasarım

Mozaik karo odanıza zengin bir istek içerebilir. Büyük bir bildirimde bulunmak için fazla bir şeye ihtiyacınız yok. Duş veya küvet alanında aksan veya yüzde ellili banyoda ters sıçrama olarak deneyin.

3. Retro Yinele

Bu ev sahibi, modern bir döndürme ile klasik bir tarz istedi. Trompet şeklindeki aplikler bir ilaç dolabını gizleyen oval bir aynanın yanındadır. Çerçevesiz bir duş kapısı, mekânın estetik alanını genişletirken, büyük boyutlu metro ve aynı zamanda sarı renkli cam döşemenin engelsiz manzarasını sunar.İnanılmaz Merdiven Tasarım Görmeniz Gereken Resim

4. Akıllı Depolama

Pratik depolama hiçbir zaman tasarımdan çıkmaz. Ne zaman uygunsa, dikey alandan en iyi şekilde yararlanın ve kabininizi duvar yüzeyine kaldırın.

5. Cam ihtişam

Kıvrımlı cam mutfak tezgahı bir alan hissi verirken, el ile uygulanan 1 inç Bizazza cam karolar, bileşenlerin dalış hatlarını taklit eder. Yüksek tavan, ev sahibine gerçekten “bir geçiş gibi” hissettiren alanın yüksekliğini görsel olarak azaltmak için derin bir ametist gölge yıkama içerir.

6. Klasik Beyazlar

Denim kot pantolon veya bir fener gibi & rsquo; & rsquo; Örme kazak, eski okul beyaz tren zemini tasarımdan asla çıkmaz.

7. Kompakt Komodin

Bu ufacık, minik tam banyoda duvara asılı bir banyo bulunmaktadır; depolama tankı 2 × 6 saplama duvar yüzeyinin içine gizlenmiştir ve alanın tesisinde 9 inç ilave oda bırakılmıştır. Berrak cam duş kapıları görsel engelleri ortadan kaldırır ve tavan penceresi odayı doğal ışıkla aydınlatır.

8. Kullanım Kolaylığı

Konfor yüksekliği banyolar, bâtıla ve yandan monteli musluklarla birlikte eşiksiz duşlar çok makul nedenlerden dolayı temyiz halinde geliyor. Curbless duşların temizlenmesi kolaydır, duş odanızın daha büyük görünmesini sağlar ve aynı zamanda mülk sahiplerinin yerinde yaşlanmasına yardımcı olurlar.

9. Modern Makyaj

Bu makyaj küçük bir alanda canlı bir merkez üretme dersi alır. Bu feminen tesisin üst duvar yüzeyleri yastıklı ipeğe döşenmiştir, ancak paslanmaz çelik sırt kısmı sağlam bir vurgu içerir.

10. Üç Boyutlu Çini

Monokromatik, henüz dokunmayacak kadar sıcakkanlı, Hollywood’dan esinlenen seramik kaplama karoları yüksek kaliteli bir hava sunuyor, ancak 1970’lerin korkusuyla biraz başını salladı. Hit programından Despise My Bath’den daha fazla taslak önerisi bulun.

11. Ton ve Doku

Kompakt alanlarda dikkat çekici ana odak üretmek sıradışı değildir. Bu toz odası vanity, pürüzsüz, keten kaplama ile hazırlanmış ve yaşlanma sayacının yanı sıra bir aktör bronz kap ile kaplanmıştır. Büyük aynanın etrafındaki gömme aydınlatma, yansımayı aydınlatır Ev Dekorasyonu

12. Yer İçi Isı ve Havlu Isıtıcıları

Zaman zaman lüks, birazcık ilave edilmiş bir ısı türünde bulunabilir. Sıcak ayak parmakları ve sıcak bir havlu, soğuk kış mevsimindeki sabahları tüm ayrımı yapabilir. Parlayan döşeme sıcaklığı, ısı vücudunuza temas ettiğinden, aşağıdan yukarıya sizi ısıtan güç tasarrufu sağlar.

13. Hacienda Stili Banyo

Bu konuk banyosunda, zengin bir kırmızı traverten tezgahı ve bakır gemi lavabosu ile donatılmış, küçük bir özel yan tahta bulunur. Zengin duş perdeleri ve el yapımı yer karoları, bu mekanın güzelliğine katkıda bulunur ve vurgu olarak kullanılan desenlerin küçük bir odayı şaşırtmayacağını ortaya çıkarır.

14. Deluxe Duşlar

Ulusal Mutfak Alanı ve Banyo Örgütü’ne (NKBA) göre, duşların küvetlerden daha da fazla tercih edilmeleriyle sonuçlanıyor. Bu nedenle, uygun şekilde, sofistike spa benzeri vücut spreyleri, su jetleri ve duş başlıkları daha yaygın hale geliyor.

15. Küçük Spa Retreat

Bu küçük tuvalet tadilatı her iki taraftaki yatak odaları tarafından daraltıldı, bu nedenle kare videoyu geliştirmek mümkün olmadı. Alanın daha ferah hissetmesini sağlamak için beyaz mermer zemini ve sayısız yansıtılmış yüzey odayı kaplamaktadır.

Tavandan tabana dolaplar yükseklik sağlarken, camdan bir duvar duvar yüzeyi bir duş perdesinin veya kapıların estetik engelini ortadan kaldırır. Zengin ahşap tonları, dengenin yanı sıra sıcaklık da katar.

16. Kalın bir Işık Karışımı

Yerleşim seçeneklerinde biraz cesurca yer almak için en iyi yer duş odasıdır. Sıra dışı aplikler, ayrıntılı bir aydınlatma armatürü veya korkak bir kolye seti deneyin.

17. Zen Kaçış

Bu boşluğun büyüklüğü göz alıcıya dikkat çekti: merkez dışı, alüminyum çerçeveli bir pencere. Tavandan tabana ekranı, ışığı iletirken kusuru gizleyerek bunu başardı. Düz olarak asılan 7 ayaklı çerçeveli bir ayna, alanın tamamını genişletmenin yanı sıra, taban alanı işgal etmeden depolama yapan merdiven havlu askısını yansıtır. ev dekor fikirleri

18. Yangın Özellikleri

Bütçeyi aldıysanız, & rsquo; & rsquo; Bu modeli banyo banyonuzda kullandığınız için pişmanlık duymayın.

19. Küçük ve Basit

Bu ev sahipleri “basit tutmak ve iyi yapmak” niyetindeydiler. Bu vişne ve kireçtaşı banyosu, ziyaretçi kullanımı için belirtilen küçük, dağınık bir odanın yerini aldı. Kavisli ön makyaj masası, çift çekmeceli çekmece üzerinde 2 derin dolap bulunan kullanışlı odayı optimize eder.

20. Sahilde Gün

Bu mülk sahipleri, daha küçük bir alan izlenimini üretmeye yardımcı olmak için görev ve ortam aydınlatması ekleyerek iki küçük dolaptan kurtularak bölgelerini açtılar. Küveti ve komodini kullandıktan sonra çok az genişlik kaldı, böylece yüzeysel bir dolap dahil edildi. Tercih ettiğimiz detay? Yerdeki kayaların ruhları “tamamen kuru nehir yatağı”.

Her Tasarım Stili İçin 20 Banyo Aydınlatma Fikirleri

Banyo Aydınlatma Fikirleri – Banyodaki aydınlatma, uzmanlık çabası gibi görünebilir, ayrıca nem derecelerini ve doğru aydınlatmayı da hesaba katmanız gerekir; gerçekten muhteşem bir şey seçin!

Herhangi bir banyo geliştiricisine danışın, ayrıca size bir bildirimi aydınlatma armatürü veya çağdaş aydınlatma stratejilerinin kesinlikle mükemmel bir modaya uygun olmayan bir duş odasının yanı sıra çarpıcı ve aynı zamanda ne anlama geldiğinden emin olmadığınızı da söyleyebileceklerini söyleyecektir. , şimdi bizimle gelin, size gösterdiğimiz gibi!

1. Arkadan Aydınlatmalı Güzellik

Oniks çerçeveli dev bir ayna arkadan aydınlatılarak zengin bir ana tuvalet üzerinde rahat bir parıltı ortaya çıkıyor.

2. Aşağı Ton

Harika bir tuvalet görünümü ararken, tasarım planı ile elde edilmediğini görünce, Calif Santa Monica’daki Sarah Barnard Stilinden Sarah Barnard, Nesson aydınlatma öğelerinin hayranı, mum gibi görünen iki basit duvar aplikleri seçer makyaj yerini aydınlatmak için tutucular. Bir kısma anahtarıyla birlikte, beyaz cam bölgedeki ışığı yayarken, mavinin ve grilerin renk düzeni havayı belirledi.

3. Renkli Tonlar


Bölgeyi güncellemek için çok kolay ve aynı zamanda düşük maliyetli bir yöntem için banyonuzdaki abajurlara gölge ekleyin. Koyu renk tonları çok fazla ışığı engeller, bu nedenle aydınlatmayı optimize etmek için ışık tonlarına bağlı kalın.

4. Işığı Gölge


Kichler Lighting’in Jardine Banyo koleksiyonu, heykelsi bir şekle, buzlu bir yüzeye ve lazerle kesilmiş desenlere sahip olup, duş odası için abajurdan çok daha ince tarafı ortaya çıkarmaktadır. Fotoğraf Kichler’in izniyle

5. Katmanlı Aydınlatma

Bir banyodaki aydınlatma her şeyden önemlidir, bu nedenle ışık türlerini katmanlamak en iyi sonucu verir. Bu banyoda, aydınlatma armatüründen gelen üst ışık, ev pencerelerinden tamamen doğal ışık ve aynanın üstündeki armatürlerden gelen ışık kombinasyonu tüm aydınlatmayı gerektirir

6. Spa-Up


Ebeveyn banyosunun birinci sınıf bir spa gibi göründüğünü kim hayal etmiyor? Dimmer anahtarları ile kontrol edilen uygun aydınlatma armatürleri, görünüşe ulaşmanın bir yoludur, tasarımcı Melissa Salamoff. Küvetin üstündeki gelişmiş bir ışıltı için, gömme kutu ışıklarını özlemenizi ve bunun yerine küvete bir yumuşaklık atmanızı ve LED şeritler gibi dolaylı aydınlatmayı entegre etmenizi önerir. Salamoff Layout Workshop’a teşekkürler

7. Eski Dünya Fenerleri


Vanity üzerinde asılı bu demir fenerlerin ayrıntılı stil bir sanat eseridir. Tavanın kavisli stilini ve makyaj üzerine ayrıntılı işçiliği ekleyin ve şüphe yok: Bu küçük duş odası aristokrasi için uygundur.

8. Bazı Drama Getirmek


Bu lavabo için, Salamoff Layout Workshop’un müdürü Melissa Salamoff, aynayı duvara dayayarak ve aynı zamanda hem üst hem de tabandaki LED şeritleri de dahil ederek dikkat çekici, mücevher benzeri bir etki yarattı. Aynayı zıplayan ışık, makyaj alanını etkili bir şekilde aydınlatır ve bir Hollywood kıyafetinde gördüğünüz aydınlatmaya benzer.

9. Işık Tüpleri


Yapılandırılmış tüp lambaları, yumuşak ışık sunarken bu şık banyo banyosunu güçlendirir. Banyoda çoklu ışık düğmelerini deneyin, böylece ışık miktarını kişiselleştirebilirsiniz. Sadece sarkan lambaları yakmak için bir düğmeyi çevirin, ayrıca makyaj panelinde ekstra ışıklara ihtiyaç duyduğunuzda çeşitli diğer butonları çevirin.

10. Büyülü bir ışıltı ekleyin


Meslektaşı Terri Crittenden’in geliştirdiği bir projeye istinaden Lonnie, lavabonun üzerine bir kristal kolye asılmasını ve bölgeye yumuşak bir parıltı yayılmasını önerir. Susan Fredman Layout Group için teşekkürler

11. Şamdan Aplikleri


Şamdan duvar yüzey aplikleri, bereketli bilgiler ve özel camlı dolaplar, Fransız tasarımına özgüdür. Dekoratif armatürlerin şıklık içerdiğini, ancak makyaj ve tımarın kullanılması için yeterli aydınlatma sağlamak için yukarıdaki bir armatür veya gömme aydınlatma gibi ek bir ışık kaynağınız olmasını sağlamak isteyeceğinizi unutmayın.

12. Glitz’i getirin


Susan Fredman Design Group’un başkanı Lonnie Unger, mücevher kutunuzun içinde ne olduğunu düşünerek banyonuza göz alıcı bir görünüm eklemenizi önerir. “Değerli mücevherlere bir dokunuş ekleyin” diyor ve bu boncuklu kolye gibi. Gösterişli aydınlatma bu tuvaletin altın şam duvar kağıdının en iyi tamamlayıcısıdır. Pal + Smith tarafından Düzen

13. Sanat Eseri


Üflemeli cam armatürün doğal şekli, çağdaş tarzdaki tuvaletlerde iyi çalışır. Modern alanlar kendilerini serin hissedebilir ve aynı zamanda zor taraflara da sahip olabilirler, ancak aydınlatma armatürü ve el şeklindeki havlu üzerindeki yuvarlak dünyalar bu tuvaleti bir araya getirerek eğlenceli bir dokunuş katar.

14. doğru yerleştirin


Warren Sheets Layout, Inc.’den San Francisco merkezli Warren Sheets, LED ışıkların ana banyoda yumuşak ve aynı zamanda ışıltılı bir parıltı üretmek için en iyi hizmet olduğunu söylüyor, ancak doğru şekilde yerleştirilmeleri gerekiyor. “Ortam” olarak adlandırılan bu tür aydınlatma, en iyi şekilde, özel nişler veya rafların yanı sıra tavandaki koy aydınlatması ile birlikte, mobilya tarzı bir makyaj masası altında ışıklandırmayı planladığınızda çalışır. Michael Lipman tarafından dijital fotoğrafçılık.

15. Katman Ekleme

Geliştirici Scott Arthur Yerkey, lüks bir duygu geliştirirken bir tuvaleti uygun bir şekilde aydınlatmanın yönteminin birden fazla katman kullanmak olduğunu iddia ediyor. Duvar aydınlatmalarıyla birlikte makyaj aydınlatmasını, küvetin bulunduğu yere yerleştirilmiş dekoratif tavan ışıklarını ekleyin ve görüntülenen her türlü sanatı aydınlatın. Ek olarak, sınır gömme aydınlatmasını da içerir. Pırıltı için, kristal ya da cam önerir.

16. Kristal Avize


Bu abartılı banyoda, kristal avize, geleneksel tasarıma cazibe ve parıltı da dahil olmak üzere merkez sahneye çıkıyor.

17. Akış ile gitmek


Bir aydınlatma bileşeninin tarzını tuvaletin genel görünümüyle eşleştirmek her zaman bir kazanandır. Tam burada, HGTV takipçisi dwanderson çiftlik evi tarzındaki banyosunu aydınlatmak için hafif bir alüminyum boynu ahır ışığından faydalandı. Uygun fiyatlı bir keşif, dış mekanlarda değerlendirilen bileşen, evde görünen beklenmedik bir dokunuş eklerken çok fazla ışık atıyor.

18. Duşu Güvenle Aydınlatın


Bir duş yerinin aydınlatılması zor olabilir – uyulması gereken bir politika: sadece ıslak veya ıslak alanlarda kullanım için derecelendirilmiş armatürleri kullanın. Bu HGTV Dream Residence duşunun arka duvarı boyunca 3 deniz tarağı kabuğu tarzı ışıklar iyi bir örnektir. Tüm elektrikli bileşenlerin yanı sıra, ampuller kesinlikle kapalı olduğundan ıslaklık önemli değil.

19. Mod ile bir açıklama yapın


Geliştirici Tina Muller, gösterişsiz bir avize ile bu ferah, modern ana tuvalete son dokunuşları bırakıyor. 24 aerodinamik krom dallar, düşük voltajlı bir LED ampulle sonlanır ve standart akkor lambalardan veya hatta CFL ampullerden çok daha az güç kullanırken çok fazla ışık verir.

20. Makyaj Alanını Eşit Olarak Aydınlatın

Bu kır evi tarzı duş odası için geliştirici Sarah Richardson, Venedik aynasını kuşatmak için temel bir bar tarzı makyaj ışığının aksine, gösterişli yansıtılmış bir çift aplik seçti. Aplikler sadece kadınlara ait bu odada kusursuz bir şekilde çalışmakla kalmaz, aynı zamanda makyaj yerini aydınlatmak için de mükemmel bir seçimdir, çünkü marjinal parlamayı da çapraz olarak aydınlatırlar.

Her Zaman Taze ve Temiz Görünen 20 Banyo Boyası Renkleri

Banyo Boya Renkleri – En seçkin boya seçimlerimizle ilgi isteyen veya huzur veren bir banyo oluşturun. Bir ana duş odasını veya küçük bir tuvaleti yenilemeyi planlıyor olun, göze çarpan renk çeşitliliği yelpazemiz, çok çeşitli kişisel stilleri koruyor.

1. Paslı Portakal

Duvar yüzeylerinin yerine tuvaletin duvar boyasını boyamayı düşünün. Bu durumda, ters sıçrama için gereksinimi ortadan kaldırır.

2. Yeşil Çizgili

Eğimli duvarlarda düz kullanımı yapılmış, tuvaletin konteyner çevre dostu şerit duvar kağıdı ciddi bir açıklama yapar. Küçük bir alanı daha etkili hale getirir.

3. sakin yeşil

Daha hafif tarafta, çevre dostu, rahatlatıcı bir renk deneyin. Tamamen beyaz renkli armatürlerle eşleştirildiğinde, sakinleşecek ve yenilemek için canlandırıcı bir yer bulacaksın. Ayrıca, Greenery, Pantone’nun 2017’nin Rengidir.

4. Siyah Lekeli

Sade dolaplarla koyu lekeli çamla kaplı bu ana tuvalet, rustik bir sığınağa benziyor. Siyahın çok çekici olabileceğinin kanıtı.

5. Kiraz Kırmızısı

Toz odayı aktif kırmızı tonuyla uyarın. Bu çocuklar için müthiş bir renk seçeneği. Banyodaki boşluğu artırmak ve çocuklarınızın sanat çalışmalarını sergilemek için canlı bir galeri duvar yüzeyi geliştirin.

6. Bebek Mavisi


Palm Coastline’daki bu toz oda, yüzme havuzunun yanına yerleştirilmiş ve püsküllü, çadırlı bir tenteye sahip bir cabanaya benzemek için boyanmıştır.

7. Neon Sarı


Büyük sarı kırmızı çizgiler küçük bir tuvalete eğlenceli ve genç bir ambiyans getiriyor. Bileşenleri ve ayrıca aksesuarları odayı boğmamak için minimum tutun.

8. nane çizgili

Fayanslar bir San Francisco, altın devlet evinde 37 metrekarelik misafir tuvaleti içinde büyük, yatay kırmızı çizgiler geliştirmek için monte edildi. Çizgiler, odayı hareket ettirmenin yanı sıra kalıbı da meşgul bir yöntemle getiremeyen iyi, görsel bir stil öğesidir.

9. Güzel Erik


Koyu mor duvarlar kadınlık verirken, ahşap klozetlerin yanı sıra klozet dolapları da bu modern düzene rustik bir tasarım getirmektedir. Çeşitli stilleri karıştırmakta tereddüt etmeyin.

10. Derin Deniz Kuvvetleri

Bu ziyaretçi duş odasındaki çiftlik evi, bu Charleston evinin bir mutfak ev olarak önceki günlerinde ince bir selam. Duvar yüzeylerindeki Polo Blue, bu tarihi eve günümüzün gölgesinde bir gölge katıyor.

11. Toz Mavisi

Canlı, canlı gölgelere doğru değil mi? Bu bebek mavisi tuvaleti gibi ekstra kontrollü bir ton kullanmayı deneyin. Sarı renklerin parıltısı, odayı neşelendirmek için mükemmel şekilde eşleştirir

12. adaçayı yeşil

Kapalı bir sundurma gibi görünmek için yapılmış olan bu vintage banyo, çevre dostu bir adaçayı boyandı. Fener tarzı aydınlatma armatürleri, gizli ilaç dolapları ve bağlantısız, antika meşe lavabolar içerir.

13. Macenta


Girly tarafınızı pembe bir pop ile programlayın. Toprak tonlarında bir grafik vurgulu duvar yüzeyi sadece düzene eğlenceli bir desen kazandırmakla kalmaz, aynı zamanda parlak renklerle boyanmış duvar yüzeyleriyle savaşmaya da yardımcı olur.

14. Kobalt Mavisi

Bu, tavandan tabana azure zemini işi, her zaman hatırlayacağınız bir niteliktir. Kazanan, tasarımcı Justina Blakeney, Los Angeles’taki evinde duşa porthole benzeri bir ayna ekledi.

15. Bakır

Metalikler kesinlikle şimdi içeride, neden onları küçük tuvalet düzeninize entegre etmiyorsunuz? Işıltılı bakır ile odaya anında şıklık katın. Backsplash için kahverengi ve nötr tonlarda mozaik seramik karolar ve görünümle aynı zamanda ekstra ilgi ve görünüm kazandıracak çekici, sürüklenen mermer tezgah üstü kullanın.

16. deniz mavisi

Bu bebek mavisi tarak karosu bir deniz kızı için uygun bir tuvalet üretir. Kurulduğun gibi pirinç donanımını da dahil et.

17. Dramatik Siyah

Gümüş vurgulu siyah, her türlü banyoya yenilikçi bir amaç getiriyor. Pırıl pırıl bir gümüş mozaik seramik karo düşünün, alanı gerçekte kiriş yapmak için ters sıçrama olarak düşünün.

18. Tropikal Yeşil

Florida’daki bu rezidansın toz odasında, yapraklarla kaplı çevre dostu bir duvar kağıdı, egzotik bir dokunuş içeriyor. Sabahın erken saatlerinde cennet gibi göründüğünde daha az çeker.

19. canlı deniz mavisi


Parlak bir deniz mavisi rengi, bu modern tuvalet tarzında daha çok beyan sağlar. Tavanların yanı sıra duvarlar için göz kamaştırıcı bir renk seçmek, gerçekten kiremit backsplash’i, sanat eserini ve bileşenleri patlatır.

20. Mavi Ombre

Hayır – ombre sadece modaya uygun bir saç rengi değildir. Ayrıca, karo kaplı bir tuvalet duvarının yüzeyinde cidden harika görünüyor.

Şaşırtıcı Modern Banyo Tasarım Fikirleri

Modern banyolar  basit ve temiz bir his yaratır. İçin  tasarım  sizin  modern banyo geometrik şekiller ve desenler, temiz çizgiler minimal renkler ve orta yüzyıl mobilyaları kullanmaya dikkat edin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

elparsdekor.com