Basit ama Mükemmel Küçük Daire Fikri

Dairede eksiksiz bir mutfak ve çok fazla depolama alanı vardır. Oğlunuzun veya kızınızın küçük bir dairede istediği ve ihtiyaç duyduğu her şeyi organize etmek için bu tasarım fikirlerine bakın. Küçük odalı küçük bir daireyi bulduğunuzda unutulmaması gereken en önemli şey, oğlunuzun veya kızınızın tadını çıkarmayacağına inandığınız için çok küçük bir evde yaşamak hayallerinizi atmak değildir.

  • keçeden bebek odası duvar süsleri,
  • iç dekorasyon duvar panelleri,
  • salon duvarında ayna dekorasyonu,
  • english home ferforje raf,
  • boyacı kabı,
  • english home aksesuar vazo,
  • dekor tugla,

Odadaki her bir alanı oluşturup en üst düzeye çıkarır kaldırmaz duvarları incelemeye başlayın. Mantıksız görünüyor, ancak küçük bir alanı organize etmek ve süslemek, bunu büyük bir alanda yapmaktan daha zor olabilir. Biraz yer düzenlemenin imkansız veya pahalı olması gerekmez. Küçük bir alana sahip olmak zorunda değilsinizSosyal hayatınızı sınırlamak için, sadece kutunun dışında düşünmeniz gerekir! Çok küçük bir alan, ama öyle görünmüyor.

img
Basit ama Mükemmel: 90 Küçük Daire Organizasyonu Fikri
JESSİCA TARAFINDAN / IN LİVİNG ROOM920 GÖRÜNÜMLER

Dairede eksiksiz bir mutfak ve çok fazla depolama alanı vardır. Oğlunuzun veya kızınızın küçük bir dairede istediği ve ihtiyaç duyduğu her şeyi organize etmek için bu tasarım fikirlerine bakın. Küçük odalı küçük bir daireyi bulduğunuzda unutulmaması gereken en önemli şey, oğlunuzun veya kızınızın tadını çıkarmayacağına inandığınız için çok küçük bir evde yaşamak hayallerinizi atmak değildir.

Odadaki her bir alanı oluşturup en üst düzeye çıkarır kaldırmaz duvarları incelemeye başlayın. Mantıksız görünüyor, ancak küçük bir alanı organize etmek ve süslemek, bunu büyük bir alanda yapmaktan daha zor olabilir. Biraz yer düzenlemenin imkansız veya pahalı olması gerekmez. Küçük bir alana sahip olmak zorunda değilsinizSosyal hayatınızı sınırlamak için, sadece kutunun dışında düşünmeniz gerekir! Çok küçük bir alan, ama öyle görünmüyor.

Daireniz, içine sığmayan şeyler için genellikle bir depolama alanı haline gelebilecek harika bir balkon içerebilir. Buna ek olarak, küçük daireler genellikle daha rahat bir his verir ve genellikle dekorasyon ve temizlik kadar çok daha az çaba ister. Küçük dairelerde küçük dolaplar vardır. İç dekor açısından her zaman sorunludurlar. Genellikle ilginç düzenleri, köşeleri ve çatlakları ve diğer ilginç özellikleri vardır. Çoğu küçük daire normalde kutu şeklinde olduğundan, birkaç eğri eklemek için mobilyalarınızı kullanın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

elparsdekor.com