Başka Bir Seviyede Olan 30+ Rustik Banyo Fikirleri

Rustik banyo dolabı, son zamanlarda en popüler banyo makyaj stillerinden biridir. Bu tarz bir banyoda sadece daha tatlı ve rahatlık hissi vermekle kalmaz, aynı zamanda banyonuza rustik bir atmosferde daha sıcak bir his verir.

Banyonuzu tamamen rustik bir iç mekanla dekore etmek istemeseniz de, banyonuza rustik nüans vermek için bazı rustik unsurlar ekleyerek her zaman kısmi gidebilirsiniz, bu durumda rustik bir banyo dolabı veya rafı ihtiyacın olan şey.

Tarz seçmeye gelince, rustik banyo bâtıla endüstriyel, yüzyıl ortası veya klasik tarzda şekillendirilebilir. Ya kendiniz yapabilirsiniz ya da ahşap bir masayı, eski kullanılmayan dolabı ve büfeyi serin, rustik bir banyo dolabına dönüştürebilirsiniz.

Şimdi, banyonuzda rustik iç mekan stilini seçmeniz için size ilham verebilecek bu rustik banyo makyaj tasarımlarına bir göz atalım.

Taş duvar

Bu taş duvarlı rustik banyo dolabına bakın! Taş ve ahşabın birleşimiyle, bu oda gerçekten daha rustik bir havaya sahip, ancak yine de şık ve modern olacak şekilde geliştirilmiştir.

Çakıl Taşları ve Ahşap Zemin

rustik banyo bâtıla lowes

Sadece bir taş duvar değil, içeri girdiğinizde ayak sesleri için çakıl ve taşlarla birleştirilen ahşap zemin, banyoya ilk geldiğinizde odaya daha dramatik ve rustik bir his veriyor.

Ahşap duvar

geri kazanılmış ahşap banyo tezgahları

Ahşap, çakıl taşları ve benzeri taşlar rustik banyo stilleri için klasik unsurlardır. Bu nedenle rustik bir banyo için bu malzemeleri kullanmak iyi bir fikirdir.

Banyoda olması gereken aksesuarlardan biri aynadır. Bunun gibi bir aynaya ve ahşap duvara sahip olmak rustik banyo tasarımınıza çarpıcı bir etki getirecektir.

Modern Rustik Tasarım

Bu pırıltılı ancak rustik banyonun içini yapmanın ana fikri, tavana asılan bu modern aydınlatma armatürünün arkasında yatıyor. Eski bir tarz asma lamba koymak, modern rustik banyo makyajı fikrinin başka bir yoludur.

Anında Rustik Görünüm

Banyonuza anında rustik bir görünüm kazandırmak için ahşap elemanlar, çelik musluk ve borular ve hasır sepet eklemeniz yeterli.

Çeliğin dokunuşu banyoda güçlü bir rustik görünümdür ve hasır sepet banyonuzun sıcak görünmesi için size sakin ve eski bir atmosfer sunar.

Ham ahşap

rustik banyo bâtıla lowes

Banyonuzun ana sporunda ahşap malzemenin dokunuşu banyonuzun rustik görünmesi için yeterlidir, ancak ham ahşap malzemenin zarif bir makyaj dekorasyonu olarak kullanılması da mümkündür.

Banyo dolabı olarak ham ahşap malzemeyi tercih edenler için, bu resim size rustikleşmenin en iyi yolunu gösteriyor.

Geri Kazanılmış Ahşap

Bu geri kazanılmış ahşap şifonyer ile sıradan banyonuzun çekiciliğini değiştirin.
Herhangi bir eski çekmeceyi küçük bir rustik banyo dolabına dönüştürebilirsiniz.

Daha dramatik bir görünüm eklemek için, çevresine göre boyayın. Böylece ahşap malzeme yeniden kullanılabilir ve güzel görünmesi için yeniden boyanabilir.

Yeniden Kullanılmış Ahşap

batı banyo bâtıla

Eski dolaplarınız veya çekmeceleriniz var mı? Onları yeniden kullanmaya çalışın ve yüzeyine biraz cila ve cila sürün. Cilalı ve yeni rengin sonucu sizi şaşırtacak.

Mix ‘n Match

Rustik olmak her zaman tam ahşap malzeme veya başka herhangi bir doğal unsur kullanmak değildir.

Ayrıca kereste ile gideceğini düşündüğünüz her türlü malzemeyi kullanabilirsiniz. Mesela şu metal kovalar gibi.

Eşleşen Renk

Rustik odanızın güzel görünmesini sağlamanın basit bir kuralı vardır; Odaya koyduğunuz tüm aksesuarların aynı tonda veya renkte olmasına dikkat edin.

Modern Rustik Makyaj

diy rustik banyo vanity

Tamamen rustik gitmek istemiyorsanız, çakıl taşları ve ahşap malzemeler arasında minimalist ayna çerçevesi veya metal havlu askısı gibi modern dokunuşlarla rustik stili birleştirmeyi deneyebilirsiniz.

Büyük Vanity

Büyük bir banyonuz varsa, içine üçlü rustik makyaj masası koyabilirsiniz. Üçlü bir makyaj masasına sahip olmak, içine yerleştirmek için daha geniş bir alan gerektirir, ancak rustik banyonuza büyük bir görünüm kazandıracaktır.

Great Point Lodge

batı banyo bâtıla

Vanity asla kapılarla yapılmaz, eşyalarınız için geniş bir depolama alanı sağladığı sürece açılabilir. Aynanın altına bir şeyler koymak için bu ahşap alan iyi bir fikir.

dağ kulubesi

özel rustik banyo bâtıla

Granit tezgah, tahtadan yapılan özel yapım makyaj için mükemmel bir ortak olabilir.

Masa olarak üzerine granit ilaveli ahşap makyaj masası rustik banyonuzun güzel görünmesini sağlayacaktır.

Rustik Banyo

Tezgah, daha şık hale getirmek için renkli betondan yapılmış çok sağlam görünüyor.

Zemin ve duvarın o kadar rustik olması gerekmez, ancak tezgah da size tarzınızı destekleyebilir.

Beyaz ve Küçük

Banyonuzda sınırlı alan varsa, bu sade beyaz ve ahşap olanı kesinlikle ideal bir tasarım olacaktır.

Taş duvar

diy rustik banyo vanity

Banyo ahşap unsurlarla tasarlanmıştır ve ilgi uyandıran sarkıt aydınlatma ile zenginleştirilmiştir. Bu, ahşap unsurlar ve eski asma lamba ile eklenen taş duvarın bir başka dekorasyonu.

Çift Lavabo

Herhangi bir makyaj malzemesi için, banyonun güzelliğini artırmak için her zaman iyi kalitede aydınlatma armatürü seçmelisiniz.

Banyonun bu çift lavabo durumu, lavabonun her iki tarafında da dengesiz aydınlatmaya sahip olmaması için uygun aydınlatmaya ihtiyaç duyar.

Rustik Brentwood

diy rustik banyo vanity

Evinizde olması gerektiği gibi olmasa bile bir amaca hizmet edecek şeyler var. Malzemesi stile uygun olduğu sürece, rustik makyaj tasarımı iyi olacak.

Ayrıca Oku: Kapısız Duşa Sahip Olmanın Artıları ve Eksileri

Büyük Kamp Mahkemesi

çiftlik evi banyo bâtıla

Duvar aplikleri fikri, makyajın lekesiyle mükemmel bir şekilde eşleşen çok çekici. Bu, bir odaya modern ve rustik yansımanın dokunuşunu getiriyor.

Yeniden Kullanılmış Kabine

diy rustik banyo vanity

Bir şeyleri yeniden kullanma fikri yaratıcılığımız altında işe yarayabilir. Rustik bir görünüm elde etmek istediğinizde antika çekmeceleriniz iyi bir mobilya seçimi olacaktır.

Antika Çekmece

özel rustik banyo bâtıla

Rustik çekiciliğin sırrı, süslemek için kullanılan antika mobilyalarda yatmaktadır. 4 ahşap ayaklı antika çekmece banyonuzu rustik hale getirecek.

Küçük Rustik Makyaj

Pahalı makyaj malzemeleri satın almanıza gerek yok, bu kurtarma tahtalarını kullanarak özelleştirerek ve su borularını uygun drenaja yerleştirerek elde edebilirsiniz.

Bu fikir, banyonuzun rustik görünümünü daha kolay hale getirecek.

özel rustik banyo bâtıla

Ahşap için mükemmel lekeyi seçmek, banyonun birleşik bir tarzına sahip olduğu düşünülmelidir.

Korsan gemisinde olduğu gibi metal ve ahşabın bileşimi de rustik tarzı zenginleştirecek.

Yanık Efektli Ahşap

Eski eşyalarınızı bir kenara atmak yerine, onu diğer odalarınızda yeni mobilya olarak yeniden kullanmayı deneyebilirsiniz. Basit ve küçük mobilyalar bir odayı farklı gösterebilir.

Ahşap Ebeveyn Banyosu

çiftlik evi banyo bâtıla

Ahşaplar eski moda bir malzeme olarak sınıflandırılabilse de, güzelliği, mekanı nasıl dekore ettiğinize göre geliştirilebilir. Zemin veya duvar olarak katmanlı ahşabın dokusu ve görünümü rustik banyo makyajınızı güzelleştirebilir.

Rustik Banyo Dolapları

Kapalı, gizli bir depolama istiyorsanız, o zaman bir dolap veya makyaj sizin seçeneğinizdir, alanı estetik olarak temizlemeye yardımcı olur.

Çekmeceli ve raflı geri kazanılmış bir ahşap makyaj masası veya lekeli bir ahşap dolap olabilir. Eski bir büfe veya masayı alıp, anlaşmaları değiştiren çekmeceli serin bir makyaj masasına dönüştürebilirsiniz.

Shabby Chic Rustik Banyo Vanity

batı banyo bâtıla

Gerçekten kalitesiz ve zarif bir tasarım seçtiyseniz, bu özellikle gerçek olacaktır ve zarafet nüansını ve izlenimini verecek şekilde net ve saf görünmesi için odanın parçasını beyazlatabilirsiniz.

Açık Dolaplar ve Raflar

Açık makyaj alanı başka bir müthiş konsepttir, daha hafif görünmesi nedeniyle özellikle müthiş ve bu küçük bir banyo için önemlidir, ancak yine de biraz karıştırılabilir.

Geri Alınan Yüzer Vanity

rustik banyo makyaj planları

Çağdaş zevk gibi başka bir tarz istiyorsanız, rahat bir dokunuşa sahip olacak, iyileşmiş, sürüklenen bir makyaj yapabilirsiniz. Güzel banyonuzda havlu, sabun ve diğer şeyleri saklamak için açık raflar.

Küçük Banyo için Çift Lavabo

Küçük bir banyonuz varsa, ikili makyaj masası tercih etmeyin, üstünde bir lavabo ve basitçe bir saklama alanı veya bir çekmece bulunan biraz eski haline getirilmiş ahşap bir dolap yapın.

Ancak oldukça geniş bir banyonuz varsa, banyonuzun alanında çift ahşap makyaj masası olması da iyidir.

Vintage Banyo Vanity

rustik banyo makyaj planları

Açık bir makyaj masası, saklamak için iki veya üç yüzey alanına sahip olabilir ve orada istediğinizi yerleştirebilirsiniz.

Kalitesiz bir şıklık hissi için makyajı patine boyayla kaplayabilir veya kullanılmış bir görünüm sağlayabilirsiniz.

Endüstriyel Banyo Vanity

çiftlik evi banyo bâtıla

Ticari bir tat için, boru hatlarını bacaklar veya anlaşmalar için kullanabilirsiniz ve bir taş veya beton bir tezgah, makyajı modern hale getirecektir.

Depolama alanınızı daha rahat hale getirmek istiyorsanız, rustik banyonuzdaki bu rafların üzerine depolama için birkaç sepet de koyabilirsiniz.

Sonuç

Bazı insanların kendi zevklerine sahip olacağını biliyoruz. O zaman bu büyük bir sorun değil. Sadece kendi tarzınızı bulmanız ve ardından ona ve uygun fiyatınıza göre dekore etmeniz gerekiyor.

Ayrıca, rustik banyo makyajı banyonuzda büyük bir şeydir. Bu yüzden onu da süslemeyi asla unutmayın. Güzelliğini arttırmak için size harika bir dekorasyon sunması için onu hafifletmeniz gerektiğini unutmayın.

Bir cevap yazın

elparsdekor.com


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (1) in /home/dekormima/public_html/wp-includes/functions.php on line 5219

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (1) in /home/dekormima/public_html/wp-includes/functions.php on line 5219