Bej Salon Tasarımları

Devam edin ve çok fazla çaba sarf etmeden hatıralarımızı etkileyecek 15 Esnek Bej Salon Tasarımlarına göz atın. Bu renk çok güvenilir ve esnektir – neden olmasın? Bej bir bukalemudur – eşleştirildiği daha güçlü bir ılık veya soğuk rengin niteliklerini alır. Elbette, kendi başına, bu renk herhangi bir alan için sakin ve nötr bir arka plandır.

  • bej koltuk kombinasyonları,
  • bej rengi tonları,
  • bej rengi koltuk takımına uygun perde,
  • koyu bej rengi koltuk,
  • gri bej koltuk takımı,
  • kum beji rengi koltuk takımları
  • vizon rengi

Bej, biraz kahverenginin sıcaklığı ve beyaz berraklığı olan nötr bir renktir. Bazen donuk, düz veya sıradan veya hatta sıkıcı görünebilir – tabii ki diğer renklerle birleştirmiyorsanız. Bu nedenle, bugün için sizler için derlediğimiz yaşam alanları için bize sakin ve muhafazakar geçmişler sağlayacak 15 Esnek Bej Salon Tasarımları göstereceğiz! İşte başlıyoruz! Listemize bir göz atın ve ne düşündüğünüzü bize söyleyin!

Tam mutfak
bej

Bu oturma odasının renk paleti, sade ve ilginç – oturma odasının doğrudan mutfaklı bir odada, bej ve tüm tonlarıyla birlikte iyi uyum sağlayan kaşların bulunduğu küçük bir alan.

oturma odası tasarımları

Bu oturma odası, yaratıldığında huzur ve ışığın sığınağı olmuş bir alandır. Sahipleri kesinlikle bu oturma odasının sonucundan memnundular, çünkü sıcaklık kesinlikle tasarımcılar tarafından sağlandı.

Bu mekan çamaşır suyu vurgulu bej renk çeşitlerini gösteren bej renkli oturma odası için mükemmel bir örnektir. Kanepenin rengi, halı, tavan arıtımı ve derli toplu görünüm belki de en sevdiğimiz şey!

Şömineli Geleneksel Bej Oturma Odası
nötr renk paleti

Tasarımcıya göre, bej ve beyazın nötr renk paletine gitti. Deniz otu alanı halısı ve dokuma sepet gibi doğal dokular, mekana geçici “yaşanabilirlik” bir dokunuş katar. İşte bu yüzden bu oturma odasını bu kadar çok seviyorum!

Mobilyanın çağdaş tasarımı, vurgu duvarının ve döşemenin rengiyle iyi bir şekilde bütünleşir ve eşleşir. Bej gibi nötr renkler kullanmak, özellikle hoş dekorasyonla eşleştirildiğinde, gerçekten güvenli, temiz ve etkileyicidir.

Bej Ev Oturma Odası
Süslü duvar kağıdı tasarımı

Fantezi duvar kağıdı tasarımı ve lüks mobilya güzel görünümü ile bizi çekecek kadar ama yeterli.

Bej, Beyaz ve Mavi Salon

Farklı mobilya setlerinin kombinasyonu, görsellerle oynamayı seven tasarımcılar için her zaman bir teknik olmuştur. Kesonlu tavan, şık mobilyalar ve dekorlarla döşenmiş bu oturma odası, yaşamak için ilginç bir yer.

Restorasyonu
bej salonlar

Bu salonda sahip olduğumuz kahverengi koltukları tamamlayan alan kiliminden hoşlanmıyor musunuz? Nötr renk, sahip olduğu daha koyu zeminlerle tezat oluşturuyor.

Oturma odası
nötr renkli mobilyalar

Bu alana renk tonu veren, kırmızımsı renkli yemek masası bulunan şirin ve nötr renkli mobilyalarla döşenmiş küçük rahat oturma odası.

Sıcak bej renkli duvarlar ve yulaf ezmesi halı, koyun derisi, tıknaz örgüler, keçeler ve ince dokumalar gibi çeşitli dokular için çok yönlü bir fon oluşturur. İlginç duvar sanatı, aplikler ve süs eşyaları görünüme özlü bir şekilde İngiliz, nostaljik bir his verir.

Jinkazamah, perdeler, kanepe ve alan halısı gibi birkaç bej renkli eşyanın tamamen beyaz bir odada görünmesini sağlamak için harika bir iş çıkardı!

Bej Ev Oturma Odası
beyaz oturma odası kanepe

Oldukça rahat beyaz oturma odası kanepe, bu bej oturma odası tamamlayan küçük bir sehpa ile ayarlayın.

Şık Bej ve Mavi Salon Tasarımı

Çevresinde iddialı eşyalara sahip şık bir oturma odası – dekoratif yastıklar, şık alan kilim ve güzel bir zemin veya resimler bu kapalı alanda kullanılan bej renkli duvarlar ile çarpıcı görünüyor.

Oda fikri

Bu oturma odası, kullanılan tüm dünya tonları ile gerçekten sıcak ve ev gibi görünüyor. Tasarımcının bu renklerle oynamasını seviyoruz.

Oturma Odası
bej salonlar

Kahverengi duvarlar ve birbirini tamamlayan bej renkli kanepeler. Büyük döşeme artı güzel dekor hoş bir oturma odasına eşittir!

Yukarıda da görüldüğü gibi, bej eş anlamlı olabilir veya daha ziyade buff, deve, yulaf ezmesi, tan, kum, bisküvi, krem, ekru ve mantar gibi kendi renk tekerleklerimizde kontrol edebileceğimiz birkaç renk gibi görünebilir. Bu renklerin yan yana geldiklerinde birbirine ne kadar yakın göründüklerine hayran kalacaksınız. Bu renk paleti küçümsenmiş görünebilir, ancak bu renk gerçekten de incelik ve çekicilik sergiliyor! Umarız bu 15 Esnek Bej Salon Tasarım

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

elparsdekor.com