Beyaz Mutfak Dolabı ve Ankastre Fırın Dolabı

Çok İşlevli Geleneksel Dış Mekan Mutfakları

Bu barbekü partilerini mahallenize atmayı seven kişi sizseniz, dışarıda bir mutfak yapmayı veya evinizde ızgara yapmayı planlayabilirsiniz. Tabii ki, çoğu ev için bir zorunluluk değil, ancak oldukça iyi hava koşullarına sahip bazı ülkeler için yılın çoğu döneminde barbeküler oluyor.

Bugün, iyi aydınlatılmış bir dış mekan mutfağında akşam yemeğini uzatabilecek mekanların bir listesini derlemeyi düşündük.

Izgara alanınız teras oturma alanınızdan ayrıysa, iki alanı zarif bir şekilde aydınlatmayla bağlamayı düşünün. Direkt aydınlatma mutfak bölgesinde ruh halinden daha önemlidir. Gömme ışıklar veya tam olarak nereye gitmek istediğinize işaret edebilen ayarlanabilir armatürler gibi bir genel gider seçeneğine gidebilirsiniz.

Büyük Mutfak Tasarım Fikirleri

Çalışmak için büyük bir mutfağa sahip olmakla ilgili ikinci düşünceniz mi var? Küçük bir ailenin parçası olmak, büyük bir mutfağa sahip olmak hiçbir zaman bir seçenek değildi. Ama orada yemek yapmayı seven ve daha büyük bir ailenin parçası olan sizin için mutfağınızı ve yemek alanınızı genişletmeyi seçmek çok gerekli.

Aşağıda, geniş bir mutfak alanına sahip olmayı düşündüğünüzde bir göz atmanız için topladığımız fotoğraflar bulunmaktadır.

Bugün, derlediğimiz fotoğraflar sizi geniş bir mutfak alanı yaratmaya teşvik edebilecek 15 Çağdaş Büyük Mutfak Tasarımından oluşuyor.

 Büyüleyici Köşe Mutfak Masası

Mutfağa küçük bir masa eklemeyi düşündün mü? Bugün, hem mutfak köşesi hem de aynı zamanda aileniz ve arkadaşlarınızla sohbet edebilecek bir alan olan ve mutfak masasına yemek hazırlayan bir mutfak olan sevimli oturma alanlarının örneklerini sergileyecek bir listemiz var! Tasarımlar geleneksel koltuklardan biraz modern olanlara kadar uzanıyor, umarız beğenirsiniz; çünkü biz yaptık!

15 Büyüleyici Köşe Mutfak Masası, mutfağımızda koyacağımız hiçbir şeyi düşünemeyeceğimiz alanlara örnektir, bu nedenle masaya sahip bir oturma alanı eklemenin en uygun olacağını düşündük.

Bu sadece takılmak için harika bir alan değil, aynı zamanda yemek yemek, kahve içmek, gazete okumak veya iyi bir kitap ve daha fazlası için de bir alan yaratır.

Geleneksel ve Beyaz Çiftlik Mutfağı Mutfak Tasarımı

Ne zaman Farmhouse mutfağı diyorsak, her zaman drenaj panoları, çam tepeli ada ve açık raflı dökme demir lavabonun olduğunu hayal ediyoruz. Mutfağa verdiği eşsiz güzellikten dolayı herkesin sevdiği 1920 lavabolarını görüyoruz. Aynı zamanda, bir chichi mutfak paspasına kesebileceğimiz ve toplanabileceğimiz kurtarılabilir kilim var. Bir çiftlik mutfağının gerçekte sunabileceklerinin daha fazlası olduğundan eminiz – ama onları kendiniz görmeyi tercih ediyoruz.

Bugün size nostaljik bir şekilde, mutfağının tasarımında nasıl bir fark yaratabileceği ve evinde hissedebileceği konusunda farklı bir alemde sizi davet edecek olan 15 Geleneksel ve Beyaz Çiftlik Mutfağı Mutfak Tasarımını göstereceğiz.

Perişan bir alanın her zaman hayalini kurduğumuz mutfağa, ev gibi, rahat, kesinlikle işlevsel ve etkileyici bir şekilde nasıl bir mutfağa dönüşeceğinin tadını çıkarmanızı istiyoruz

Çarpıcı Mutfak Depolama Fikirleri

Kendi evlerimizde, genellikle mutfak depomuzu nasıl yönetebileceğimiz veya düzenleyebileceğimiz ve iyi cevaplar bulamadığımız hakkında sorularımız var.

Bugün size mutfak eşyaları ve mutfak alanlarının resimlerini göstereceğiz, burada mutfak gereçleri düzenlemenin modern yollarını ve daha pek çoğunu çağdaş görebileceğiz. Eşyalarını evde tutmanın daha geleneksel ve eksantrik bir yolunu gösteren birkaç fotoğrafımız bile var.

Bugün için sahip olduğumuz 16 Çarpıcı Mutfak Depolama Fikirine hayran kalacaksınız. Günün pek çok saatinde mutfakta kalmayı seven insanlar için hayatı oldukça rahat kılan şeyleri korumanın yepyeni bir yolunu sergiliyorlar.

Maddelerini, rengini ve tekniğini övünen resimlerimiz var. Devam et ve aşağıdaki resimlere bir bak.

Çarpıcı Mutfak Köşe Takımı Tasarımları

Ziyafetler ya da mutfak için kuytular, kahvaltı veya hafif yemekler yiyebileceğimiz küçük bir alandır. Ayrıca aile büyük bir yemek alanına sahipken kahve içerken sohbet etmek istediğinde de rahatlar.

Ancak, tasarım dikkatlice düşünülmelidir. Herkesin zevk alabileceği rahat ve sıcak bir his var. Bugün için 15 Çarpıcı Mutfak Nook Tasarımları listemiz burada geliyor.

Herkesin masanın etrafında toplanıp yemek paylaşması idealdir, ancak mutfağınızda büyük bir yemek masası için yer yoksa, bu zor olabilir – Banketlere girin. Sadece duvarın içine yerleştirilerek yer tasarrufu sağlamazlar, aynı zamanda birçok küçük gövdeye de uyarlar.

Kara Tahta Dekorlu Mutfak

Önceden kara tahta süslemeli yemek odalarını daha önce öne çıkmıştık. Aldığımız iyi geri bildirimlerle, bir başka özellik grubu eklemek istiyoruz, ancak bu kez mutfak alanları için.

Kara tahtalar gerçekten çok hoş. Bir duvarı kara tahta boyasıyla boyayabilir veya mekanın diğer alanlarını da boyayabilirsiniz. Kara tahta boyası olan bir masa bile, özellikle yazılar zaten varken olağanüstü görünebilir. Ancak, bunun dışında, çerçeveli bir kara tahta da iyi çalışacaktır.

Bu yüzden, içlerinde kara tahta süslemeli mutfak görüntülerini harmanladık. Bu alanlarda bu maddenin kullanımındaki çeşitliliği hayrete düşürdük.

Gerçekten, yaratıcılık bize uzun bir yol kat ediyor! Kara tahtalar mutfak için çok faydalıdır çünkü alışveriş listesini ve üzerine almanız gereken ürünleri her zaman yazabilirsiniz.

Bununla markete gittiğinizde kesinlikle hiçbir şey unutmayacaksınız. Bir mutfağın yazı tahtası ile nasıl görüneceğinden emin değilseniz, o zaman bazı fikirler için aşağıdaki listeye göz atın.

Ekli Masa ile Güzel Mutfak Adası

Yemek yiyen bir mutfak gibi, bazı Anneler, yemeğin aile üyelerinin yemek yiyebileceği yerlere kolay erişim için adaya bağlı küçük bir masanın bile olmasını istiyor. Tabii ki, masayı adaya bağlamamız gerekmiyor, ama bazen mutfakta sahip olduğumuz küçük alandan tasarruf etmek için tam da bunu yapmak için başvuruyoruz.

Bugün, size sunacağımız Masa Ekli 15 Güzel Mutfak Adamız hariç, diğer günler gibi.

Krem Mutfak Dolapları

Krem, diğer nötr renkler gibi, moda, tasarım ve hatta makyaj yapmak için birlikte çalışmak için harika bir renk tonu! Krem çok yönlü ve çok amaçlı bir renktir; esnek ve hemen hemen renk şemasında herhangi bir renk ile iyi çalışır.

Bu renk biraz bej gibi, çok soluk kahverengi veya biraz soluk kumlu kahverengi – kahverengi veya biraz grimsi sarı. Krem ile renk tonunda ve az önce bahsettiğimiz diğer tüm renklerle çok yakın bir renk ilişkisi var.

Kabine hakkında konuşalım. Doğru mutfak dolapları bütçenizi belirtmek yerine mutfağınızın işlevselliğini ve stilini yaratabilir veya bozabilir! Ama elbette, “Dediği gibi, bir yolu var” dedikleri gibi.

Bu her şey için genel bir kural olabilir, bu yüzden mutfaklarımız için doğru dolapları seçerken izleyelim. Kremayı dolaplarınız için siyah beyaz gibi renk olarak kullanmak harika bir seçimdir.

Üstün Endüstriyel Mutfak

Endüstri tarzı mutfak günümüzde bu kadar popüler olmayabilir, ancak sorun şu ki neden evlerimize tuğla duvarlar, borular, ahşap kirişler, duvara monte edilmiş raylar veya retro görünümlü cihazlar eklemiyoruz? Arkadaşlarım gibi, bir endüstriyel mekanın bir alana çok rahat bulduğumuz eklektik bir his vermesi gibi görünmesini de seviyoruz. Mutfağınızda bu ticari ürün yelpazesini seviyorsanız, belki bu tarz tam size göre.

Belki de ahşap malzemelerin en çarpıcı kullanımlarından biri de pratik olabilir. Dikkatli bir kelime: Wood, özellikle mutfakta çok fazla özen gerektirir.

Sıçramadan önce, istediğin odun türünü araştır, böylece ne elde ettiğini tam olarak bil.

Endüstriyel bir alana yönelik eski ve kaba malzemelerin hepsinde yaşayabileceğinizi düşünüyorsanız, o zaman aşağıdaki 15 Üstün Endüstriyel Mutfak’ı seveceğine bahse girerim, bakın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir