Bir Evin Muhteşem Dönüşümü

  • ev dekoru fikirleri,
  • ev gezmesi salon,
  • ev dekorasyonu fikirleri,
  • ev dizayni,

Sıradan bir ev içini, modernliğin 4.500 metrekarelik alanda şık unsurlarla buluştuğu muhteşem bir eve dönüştürdü. Beş yatak odası ve beş banyo ile, yerin, genç bir ailenin çocuklarını içine alan yaşamına adapte edilmesi gerekiyordu. Tasarımcılar, yemek odası ve açık mutfakla birlikte yaşayan oturma odasında soluk renkler almaya başladı.

Stratejik olarak duvarlara yerleştirilen alternatif sanat eserleri ve sanat resimlerinde ayrıntılara dikkat çekiliyor. Aydınlatmalar hemen hemen her odada büyüleyicidir, ancak ışığın bazı perdelere benzeyen bir şeyden aktığı yemek masasının üstünde olanlar etkileyicidir.

Çocuk yatak odaları, basitlik ve kullanışlılık ile karakterize edilir, ancak duvarlar, mobilyalar ve dekorasyonlar için renkli bir palet seçerek onları eğlenceli tutar. Ebeveyn yatak odası, akıllı saklama seçenekleriyle, çok zarif görünümlü, soluk renkli oturma odasıyla aynı kalıbı korur.

Eğlence için, eski bir yatak odası bir aile odasında ve dışına dönüştürüldü, bir pazar var, şezlonglar ve bir barbekü alanı, Pazar günü öğleden sonra partileri için hazır.

Bir cevap yazın

elparsdekor.com


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (1) in /home/dekormima/public_html/wp-includes/functions.php on line 5219

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (1) in /home/dekormima/public_html/wp-includes/functions.php on line 5219