Çağdaş tasarım mobilyaları – En iyi 60 fotoğraf

Tasarım mobilyalar, iç mekanda kesinlikle benzersiz bir atmosfer yaratabilir. Bu yazıda, en iyi fotoğraf örneklerini toplamaya çalıştık. çağdaş tasarım mobilyalar farklı fonksiyonel aksesuarların bulunduğu binaların iç mekanlarında sunulmaktadır. Yeni materyali okuyun ve belki de bir veya daha fazla benzer mobilya parçası satın almaya karar verdiniz.

Tasarımcı mobilya

Zamanımızda, iç mekan tasarımında stilleri karıştırmaya yönelik belirli bir eğilim var. Tasarım mobilya da bu tür çözümlere yönelmekte, müşterilerin isteklerini farklı zevkleri ile tatmin etmeye çalışmaktadır. Genel olarak üretiminde, yapıların ekolojik uyumunu sağlayan doğal malzemeler kullanılmaktadır. Kuşkusuz, iç mekandaki tasarımcı mobilyaları, sahiplerin zevkini vurgulayarak oldukça saygılı görünüyor. Fiyat oldukça yüksek, ancak yüksek kalite ile haklı.

Farklı malzemelerden modern tasarım mobilyalar

Mobilya üretimi için tasarımcılar farklı malzemeler kullanabilir. Çoğu zaman bunlar, işlenmesi daha kolay olduğu için ahşap, metal ve kontrplaktır. Ancak tasarım mobilyalar camdan yapılabilir. Ona bakmak gerçek bir masa örtüsü ile kaplı olduğu izlenimini veriyor. Güzel tasarımlar yaratılır ve plastikten yapılır. Fotoğraflarda koltuk, sandalye ve masa ile orijinal mobilya örneklerini görüyoruz.

Kontrplaktan tasarım mobilya

Kontrplak, tasarımcılar için ahşap yapıları tamamen değiştirebilen ve fiyatlarını önemli ölçüde düşürebilen oldukça popüler bir malzemedir. Fotoğrafta, loft tarzı tuğla duvar, orijinal restoran sandalyeleri ile mükemmel uyum içinde bir kontrplak raf görebiliyoruz.

Ahşaptan yapılmış tasarım mobilyalar

Diziden gerçek bir elit tasarım ahşap mobilya. Bu malzemenin doğal dokusu orijinal ve tekrarlanamaz ve buna tasarımın yaratıcılığını eklerseniz – en lüks ve zengin iç eşyaları elde edersiniz. Örneğin, fotoğrafta bir mutfak takımı ile sunulan masif meşe ağacından yapılmış tasarım mobilyalar çok etkileyici görünüyor. Kataloğumuzda örnekleri görülebilen diğer tasarımların yanı sıra ahşaptan yapılmış masaüstü de daha az orijinal değildir. Dizideki tasarım mobilyalar kesinlikle çevre dostu ve hipoalerjeniktir.

Metalden tasarım mobilyalar

Metalden yapılmış çeşitli mobilya parçaları, iç mekanları uzun süre süslüyor. Bu malzeme ahşap, cam ve diğer hammaddelerle mükemmel bir şekilde karışabilir. Fotoğrafta gördüğümüz gibi paslanmaz çelikten tasarım mobilyalar, iç mekandaki yüksek teknoloji, çatı katı, modern ve minimalizm gibi stilleri mükemmel bir şekilde vurguluyor. Orijinal sehpalar, raflar ve bütün kulaklıklar olabilir.

Tasarımcı döşemeli mobilyalar

Sıradışı tasarım mobilyalar, çeşitli yumuşak tasarımlarla temsil edilebilir. Lüks kanepeler ve rahat koltuklar – bu iç ürünler her zaman sadece olağanüstü estetik niteliklerde değil, aynı zamanda rahatlık açısından da farklılık gösterecektir.

Tasarımcı ofis mobilyaları

Yetenekli tasarımcılar tarafından tasarlanan ofis mobilyaları, alışılmış ofis ortamına modern, özgün bir görünüm sergiliyor. Tasarımcı ofis mobilyaları oldukça rahattır ve aynı zamanda tüm modern trendleri, işlevselliği ve ergonomiyi uyumlu bir şekilde birleştirir.

Yöneticinin ofisi için tasarım mobilyalar

Fotoğrafta da görüldüğü gibi ahşap ve deriden yapılmış modern tasarım mobilyalar, yönetici ofislerinde popülerliğini kaybetmiyor. Şirket yöneticileri arasında her yıl plastik, cam ve metal konstrüksiyonlara talep artmaktadır. Bunun nedeni, birçok modern stilistik yönün bu malzemelerin iç mekanda kullanılmasını sağlamasıdır. Yönetim dolabında tasarımcı mobilyalar geniş masalar, koltuklar, rahat sandalyeler, masif dolaplar ile temsil edilebilir.

Personel için ofis mobilyaları tasarlayın

Fotoğrafta çalışan personel için konforlu ve özgün tasarım ofis mobilyaları için çeşitli seçenekler görebiliriz. Fonksiyonel tasarımlı bilgisayar masaları, ergonomik sandalyeler, yorulmadan uzun süre geçirmenizi sağlar. İlginç olan, tasarımcı bilgisayar masalarının yumuşak nefeslerle bir arada bulunduğu geniş bir ofis düzenlemesidir. Müzakere masası oldukça modern, saygın bir görünüme sahip olabilir ve aynı zamanda olabildiğince kullanışlı ve işlevsel olabilir.

Yaşam alanlarının iç kısmındaki tasarım mobilyalar

Tasarımcı mobilyalar, ister apartman ister özel bir ev olsun, modern bir yaşam alanının düzenlenmesi için şık bir çözüm olacaktır. Fotoğraf örneklerine, bu tür iç nesnelerin konutu nasıl dekore edebileceğine ve işlevsel olarak yararlı olabileceğine bakalım.

Koridor için tasarım mobilyalar

Koridor, bir kişinin bir apartmanın eşiğini geçtiğinde gördüğü ilk şeydir. Fotoğrafta gösterildiği gibi, iç mekanın modernliğini de vurgulayan büyük ama orijinal bir modüler sistemle dekore edilebilir. Koridor için tasarım mobilyalar, odanın büyüklüğüne bağlı olarak küçük yumuşak kanepeler, rahat sandalyeler içerebilir.

Mutfak-oturma odası için tasarım mobilyalar

Günümüzde oldukça yaygın olan mutfak-oturma odaları yeterince geniş bir alana sahiptir. Mutfak-oturma odasını dekore etmek için en iyi seçeneklerden biri tasarım mobilyalar olabilir. Güzel sehpalar, lüks kanepeler, orijinal modüler yapılar rekreasyon alanının alanını önemli ölçüde değiştirebilir.


Yemek pişirme alanı orijinal bir mutfak seti ile dekore edilebilir. Örneğin, İtalyan tasarımcılar tarafından neo-klasisizm tarzında oluşturulan bir model veya raflı tasarımcı bar tabureleri de dahil olmak üzere minimalist bir mutfak takımı.

Tasarımcı çocuk mobilyaları

Çocuk odası maksimum konfor ve özgünlük ile tasarlanmalıdır. Tasarımcı çocuk mobilyaları bir çocuk odası için mükemmeldir. Fotoğrafta gördüğümüz güzel kıvrımlı dolaplar ve raflar – çocuk odaları için tüm bu tasarım mobilyalar çocuğunuzun evini en sevilen ve taklit edilemez hale getirecek.

Çeşitli renkli koltuklar, iç mekanı mükemmel şekilde tamamlar ve ziyarete gelen bebeğin arkadaşları için ek oturma alanı oluşturur. Ve fotoğrafta gördüğümüz yuvarlak bakire yumuşak yatak, sessiz ve keyifli bir uyku için gerçek bir beşik olacak.

Tasarımcı banyo mobilyaları

Banyonun tasarımı modern, rahat ve güzel olmalı – sonuçta içinde çok zaman harcıyoruz. Tasarımcı banyo mobilyaları farklı tarzlarda dekore edilebilir. Örneğin, fotoğrafta sunulan aynalı, raflı ve lavabolu bir çift dolap veya kompakt ancak geniş bir modüler sistem ve diğer seçenekler olabilir. Her durumda, tasarımcı banyo mobilyaları nem direncini artıran malzemelerden yapılmalıdır. Cam, plastik, paslanmaz çelik, işlenmiş ahşap olabilir.

Tasarımcı yatak odası mobilyaları

Yatak odasında elbette ana rol bir yatak tarafından oynanır. Kullanışlı, ferah ve mutlaka güzel olmalı. Fotoğrafta yuvarlak bir yatağın masif ahşap ve deriden yapılmış klasik tarzda ne kadar zarif göründüğünü görüyoruz. Art Nouveau tarzındaki yatak odasındaki tasarım mobilyalar, bir sonraki fotoğrafta, sadece bir yatakla değil, aynı zamanda koltuklar, bir masa ve komodin içeren bir bütün süit ile temsil edilmektedir. En özgün ve hayal ürünü, teknolojik bir yüksek teknoloji tarzı için yatak odasındaki tasarımcı mobilyalarıdır. Bu yön, en ilginç modern tasarım fikirlerini somutlaştırmamızı sağlar.

Tasarımcı mobilyalar, yalnızca odanın iç kısmının bireyselliğini değil, aynı zamanda sahibinin durumunu da vurgulamanın harika bir yoludur. Evdeki misafirlerin ve ofislere gelen ziyaretçilerin ilgisini vurgulayan her zaman gerçek bir dekorasyon olacak.

elparsdekor.com


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (1) in /home/dekormima/public_html/wp-includes/functions.php on line 5219

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (1) in /home/dekormima/public_html/wp-includes/functions.php on line 5219