Çamaşırlık için iç Dekorasyonunu Deneyin

Plastik kancalar, sentetik kancalar ve dekoratif kancalar gibi ihtiyaçlarınıza göre çeşitli perde kancaları vardır. Yani, küçük bir çamaşır odasında olup, yer kaplamayan tiftik için bir noktaya ihtiyaç duyuyor veya kompost yapmak için tüy bırakmayan bir yer istemeniz durumunda.

  • çamaşırlık koçtaş,
  • çamaşırlık ikea,
  • balkon çamaşırlık,
  • çamaşırlık bim,
  • çamaşırlık a101,
  • akordiyon çamaşırlık
  • 3 katlı çamaşırlık
  • balkon çamaşırlık modelleri

lastik kancalar, sentetik kancalar ve dekoratif kancalar gibi ihtiyaçlarınıza göre çeşitli perde kancaları vardır. Yani, küçük bir çamaşır odasında olup, yer kaplamayan tiftik için bir noktaya ihtiyaç duyuyor veya kompost yapmak için tüy bırakmayan bir yer istemeniz durumunda.

Diğerleri, çamaşır odanızı sizin için işlevsel ve zevkli bir alan sağlamak için çok sayıda organizasyonel veya tasarım hackleridir. İstifleme, kitaptaki en basit DIY numarasıdır ve istiflemeye hazır hale gelen birçok uzun dolap satın alabilirsiniz. Yine, rafın üzerine konulacak toplamı destekleyeceğinden emin olmak için projeler ekibimize ulaştığınızdan emin olun.

Evinizin her bölümü çok önemlidir. Ütü masasını çok fazla yer kaplamayacağı bir yere koymak için harika bir yer bulmak bazen zor olabilir. Buradaki zanaat fikirlerinin bir kısmı özel kullanım içindir ve birçoğu bir dairede veya yatakhanede kullanmak içindir.

Çamaşır odanızda boş yer varsa ya da ne zaman bir ev sahibiniz yoksa, uygun çamaşır rafı seçimine karar verirken akıllı olmalısınız. Yıkayıcı ve kurutucu üzerindeki tezgah boşluğu, çamaşırların katlanması için ideal alanı mümkün kılar.

3 çantayı da asana kadar devam edin. Torbayı günlük olarak boşaltarak, pis koku birikmesi olasılığı yoktur. Giysi taşımak için tasarlanmıştır.

Modern evlerde, çamaşırların içi diğer odalarla aynı derecede önemlidir! Raflar doğru ortamla neredeyse görünmez olabilir. Yerden tasarruf etmek istiyorsanız çift veya katlanabilir bir sepet satın almak bile mümkündür.

Bu gönderiyi burada keşfedebilirsiniz. Bu yüzden size birçok farklı çamaşırhane fikri getirdim. Sayaç aslında hiçbir şeye bağlı değil.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

elparsdekor.com