Çiçek Duvar Kağıtları ile Salon

Çiçek Duvar Kağıtları ile Salon
Bugün, duvar kağıdı ile oturma odalarını sergileyeceğiz, duvar kağıdı duvar resimleri hakkında daha önce bir liste yaptık, ama bu sefer Çiçek Duvar Kağıtları ile Oturma Odası sunacağız. Duvar kağıtlarını tercih eden arkadaşlarımız var çünkü her gün görmek istediğimiz baskıları kullanabiliriz. Normal boya aksine, duvar kağıtları gitmek kolaydır. Farklı renklerde ve boyutlarda gelir ve bazen evin içindeki tüm duvarı kaplayabilir veya vurgulu duvarlar olarak hizmet etmek için yalnızca belirli bir duvarı kaplayabilir.

çiçek manzaralı duvar kağıtları,
çiçek desenli telefon duvar kağıtları,
çiçek orjinal duvar kağıtları,
çiçekli ekran duvar kağıtları,
ithal çiçekli duvar kağıtları
koçtaş duvar kağıdı
tekzen duvar kağıdı
3 boyutlu duvar kağıtları

İstediğimiz özel tasarımları yapmak için tasarımcılar ile iletişime geçebileceğimiz ve evde sahip olduğumuz duvar kağıtlarının çok hoş ve gerçekten güzel olduğundan emin olmak için tasarımcılarla iletişime geçebileceğimizden, ilginç olan Çiçekli Duvar Kağıtları ile Salon göstereceğiz. Aşağıda, farklı çiçekler göreceksiniz – normal çiçekler veya dijital olarak geliştirilmiş olanlar, bazen farklı renklerde veya siyah beyaz. Bir göz at!

Mavi Salon Duvar Kağıdı

Bu oturma odasında maviler ve kahverengiler kombinasyonu ile hayran! Turuncu vurgulu sandalye ve lamba dışarıya açılır, bu da bu odayı güzel gösterir.

Kalın Çiçek Oturma Odası

İfadeli oturma odaları bundan daha çarpıcı gelmiyor. Monet ve Manet’in suluboyalarından ilham alan sulu mavilerdeki mobilyalar ve yumuşak mobilyalar, modern bir şaheser olan bir oda oluşturmak için süper boyutlu bir çiçek zemine karşı kaplanmıştır.

Modern Oturma Odası
modern kenar

Bu çiçek duvar kağıdının sıcak renkleri bu odaya modern bir kenar kazandırıyor. Deniz mavisi renk tonu ayrıca taze ve modern bir görünüm için aksesuarlarda toplandı.

Çiçekli ve Krem Oturma Odası

Bu akılda kalıcı oturma odası, beraber görmek için duvar kağıdındaki renkleri toplayan aksesuarları kullanır.

Vintage tarzı seviyorsanız, çizgili kumaşlarda bir ülke çiçek duvar kağıdı takımı. Sadaka dükkanlarından ve araba bagaj satışlarından toplanan güzel çinilerden oluşan eşsiz bir duvar görüntüsü oluşturun.

Büyük Yeşil Kanepeli Çağdaş Oturma Odaları

Bu çağdaş oturma odası, kanepenin büyük pencereye bakmasına izin vererek tasarımcılar tarafından avantajlı bir şekilde görülüyor.

Siyah-Beyaz Çiçekli Duvar Kağıdı
Siyah beyaz

Duvar Kağıdı Galerisi

Siyah ve beyaz asla söyledikleri gibi modası geçmez! Bu duvar kağıdı siyah renkli çiçekler ve yapraklar sergiliyor ve kesinlikle bu açıdan çarpıcı görünüyor.


çiçek duvar kağıtları

Duvar kağıdı için mavi çiçek baskılar bu oturma odasında sahip olduğumuz kesit kanepeyi tamamlıyor. Duvar kağıdı ile bu duvar, bu alanda vurgu duvar olarak hizmet vermektedir.

Sarı Duvar Kağıdı Çiçekler
yeşil kanepe

Yosun yeşili koltuk kullanımı sarı duvar kağıdı ile kamufle. Ormandaki bir kanepeye bakıyorsunuz gibi görünüyor.

Salon Tasarımı
aydınlatma

Bu oturma odasının havasını uyumak istemenize neden oluyor. Işık tedavisi sarı duvar kağıdının orangey görünmesini sağladı;

Çiçekli Duvar Süslemesi
renk kombinasyonu

Bu mekanın sahip olduğu renk kombinasyonu oldukça basit ama kesinlikle dikkat çekici! Tasarımcı tarafından kullanılan renkler, ilkbaharın rengini yansıtır ve duvarlarla iyi bir şekilde karışması için perdelerle de birleştirir.

Geleneksel çiçeğin duvar kağıdı bir tekrarla yaratılıyor, ancak Fromenta’nın bu özel el boyaması duvar kağıdı, her noktada yepyeni benzersiz görünüyor.

Pastel Oturma Odası
narin çiçek duvar kağıdı

Bu zarif çiçek duvar kağıdı pastel mobilyalar için mükemmel bir zemindir. Gri kanepe, çiçek resimleri ve esmer pembe aksesuarlar duvar kağıdının tonlarını tamamlıyor.

Mor Modern Oturma Odası

Koltuk Atölyesi

Büyük boy çiçek duvar kağıdı, doğru dengeyi oluşturmak için basit cesur aksesuarlar ile birleştirilebilir. Parlak aydınlatmanın kullanılması, bu renkleri ve desenleri hayata geçirecektir.

Oturma Odası
çiçek duvar kağıtları

Bu evin İç Tasarımcısı’na göre, Atlanta’daki bu alan 2013 Katedral İlham Evi’nin dairesiydi. Bu projeyi bir araya getirirken dramatik renk ve desen aradık. Tasarımcılar Guild duvar kağıdı ve çiçek dokusundan, siyah beyazın cesur kullanımına. Tüm alan bir kenarı ile sihir okuyor.

Ev sahiplerinin evlerinde duvar kağıtları kullanmayı seçmelerinin sebebi ne olursa olsun, tasarım veya motif ne olursa olsun, önemli olan kişinin evini aile içindeki tüm üyeler için güzel ve elverişli hale getirmektir. Umarız Çiçekli Duvar Kağıtları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

elparsdekor.com