Çok Amaçlı Mutfak Dolabı

Büyüleyici Tuğla Mutfak Tasarımları

Ne zaman tuğladan bahsedersek, iki katlı bungalovun alt katındaki çevre duvarlarını veya vurgusunu düşünüyoruz. Belki de bizim gibi, duvar tasarımlarımızı dokuya dönüştürmek için mazeret yapan tuğlaları yapan birinden – yani erken fikirler!

Ancak bugün, mekana ne kadar drama ve ilgi gösterilebileceğini görebileceğimiz mutfak tasarımlarının resimlerini paylaşacağız.

Bu 15 Büyüleyici Tuğla Mutfak Tasarımı bize tuğlaların tasarım, doku ve kullanım açısından nasıl maksimize edilebileceği hakkında daha fazla fikir verecektir.

Bu mutfakta, tuğlaları bölme duvarı olarak kullanmanın mükemmel göründüğünü görebiliyoruz. Bir dönemden diğerine yolculuk gibi.

Bunlar, tuğla kullanımının ne olduğu ve tasarım ve planlama açısından gerçekte nasıl kullanıldığı konusunda bize daha fazla fikir veren 15 Büyüleyici Tuğla Mutfak Tasarımımızdı. Aksan duvarları, bölücüler ve hatta bir ters sıçrama olarak hizmet verebilir!

 Güzel ve Eşsiz Mutfak Armatürü

Bazı yerlerdeki musluklar aslında musluk olarak bilinir. Banyolar, lavabolar, lavabolar veya tuvaletler için su, ayrı sıcak ve soğuk musluklar veya musluklar ile sağlanabilir. Bu, kullanıcıların ihtiyaca göre hangilerini kullanacaklarını deşifre etmeleri içindir.

Halka açık yerler için, fast food zincirleri gibi – sıcak ve soğuk musluklar temin edilmez, çünkü genellikle el yıkamada kullanılır.

Tasarımda genellikle duvar boyaları, perdeler veya mobilyalar gibi en fazla dikkat çeken büyük şeylere odaklandığımız açıktır; ancak evlerini, evlerinde kullandıkları ayrıntılarla yeniden yaratmanın gururunu yaşayan insanlara hayran kalmalıyız.

Gerçekten güzel ve çok ilginç olan modern ve klasik tasarımlarla gelen 15 Güzel ve Eşsiz Mutfak Bataryası’nı sergileyeceğiz. Tasarımlar bronz, saten, krom ve paslanmaz çelik gibi farklı kaplamalarda geliyor. Bunlar gerçekten seçebileceğiniz ve 

Eşsiz Çizgili Mutfak Fikirleri

Seçtiğimiz mutfakların çoğu bej, gri veya beyaz gibi açık renkler kullanıyor ve kırmızı, yeşil ve turuncu gibi koyu renkler kullanan bazı yerler var. Her şeyin, bu alanı kullanan kişiye veya aileye bağlı olduğunu düşünüyorum. Biraz daha yaratıcı olan ve çiçek baskılarından, şam baskılarından, çizgili ve diğer birçok duvardan farklı baskılara sahip mutfakları olan insanlar var.

Bu baskılar mozaik karolar ve diğer fayans işleriyle birleştirildiğinde bile iyi görünür. Döşeme işleri bile bir mutfak için benzersiz bir ifade oluşturabilir.

Mutfağınıza benzersiz bir bükülme eklemenin bir yolu da şerit kullanmaktır. Bu yüzden size mutfak tasarım fikirlerini şeritli olarak vermeyi düşündük.

Serinletici ve Çarpıcı Mutfak İç Tasarımları

Bir süredir evlerin fotoğraflarını tarıyoruz. Söylemeye gerek yok, hangisini seçtiğimizi seçersek, “iç mekanlar fab mı?” Diye sorarız.

Bugün size iç mekan tasarımlarını sergileyen mutfak tasarımlarının fotoğraflarını göstereceğiz. Basitten şıklığa, evden zarifliğe.

Bu 15 Canlandırıcı ve Çarpıcı Mutfak İç Tasarımları sadece daha fazlasını görmemizi sağlamayacak, aynı zamanda kendi mutfaklarımızdaki şeyleri veya düzenlemeleri yeniden yaratmamızı teşvik edecektir.

Fantastik Modern Musluk Tasarımları

Giderek daha fazla insanın vintageleri sevmeye başladığını fark ettiniz mi? Onları bu konuda sevmek bile.

Tasarım veya dekorasyon açısından tercih ettikleri lezzet duygusu olabilir; ya da insanlar şu an onu sevdiklerinden beri seviyorlar. Sebepleri ne olursa olsun, o bağ bozgunun büyüleyici hissettirdiği inkar edilemez.

Bu yazıda, modern tasarımın musluk tasarımları konusunda nasıl yaptığını size göstereceğiz.

Musluk tasarımı, teknik olarak evde kullanmak için herhangi bir musluk tasarımını kullanabildiğimiz için önemli olmayan bir şey gibi görünebilir; fakat modern bir ev düşünülürse, musluk gibi modern armatürler kullanma eğilimindeyiz.

Harika Modüler Mutfak Tasarımı

size modüler mutfak tasarımları içeren birkaç farklı fotoğraf daha gösterdik – farklı renklerde, tonlarda, boyutlarda ve üreticide.

Hala bunlardan daha fazlasını istiyorsanız, sizin için sahip olduğumuz bu liste tasarım ve kullanım açısından çok daha iyi. Bu kez, mevcut bir mutfakta nasıl göründüklerini ve bunları doğru mobilyalarla yerleştirirken ne kadar işe yaradıklarını göstereceğiz.

Birçoğu tasarımda çağdaş ve bazıları modern, hatta daha da ilginç hale geliyor çünkü ne kadar işlevsel olduklarını görüyoruz.

Tanıma göre, modüler tasarım veya “tasarımda modülerlik”, bir sistemi bağımsız olarak oluşturulabilen ve daha sonra birden fazla işlevi yürütmek için farklı sistemlerde kullanılan daha küçük parçalara veya modüllere bölen bir yaklaşımdır.

Fonksiyonel Çift Havzası Evye

Bir mutfak lavabosunun ne olduğunu tanımlamak için interneti kontrol edersek, bir lavabonun lavabo veya bazı durumlarda bir lavabo olduğu da söylenebilir.

Lavabo, ellerimizi yıkamak, bulaşıklarımızı temizlemek ve diğer temizlikle ilgili amaçlar için kullandığımız bir tesisat armatürüdür. Bu armatür genellikle soğuk ya da musluk suyu sağlayan bir muslukla gelir veya bazı evlerde bize hem sıcak hem de soğuk su sağlayabilir.

Köşe Evye Tasarımları

Daha önce size içinde çift lavabo bulunan mutfak lavabosu tasarımlarını göstermiştik. Bugün, sizi küçük alanlarda düşünmeye özendirecek 15 Soğuk Köşe Evye Tasarımının bir listesini göstereceğiz.

Çoğu zaman, mutfak lavaboları, buzdolabı ve menzil arasına yerleştirilir. Ancak bu yazıda size göstereceğimiz resimler, daha küçük mutfak alanlarına uygun lavabo tasarımlarını keşfetmenizi sağlayacaktır.

Bugün sahip olduğumuz özellikler paslanmaz çelik, seramik ve hatta özel plastik gibi çeşitli malzemelerden oluşacak. Aynı zamanda farklı tipte poligonlara da gelirler; ya bir süzgeç, sabunluk ya da dağıtıcı ya da sadece düz evye tasarımı ile birlikte gelirler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

elparsdekor.com