Dikkat Çekecek 45 Ezber Bozan Yatak Odası Fikirleri

Yatak odası, dinlenebileceğiniz bir yerdir, ancak istediğimiz kadar güzel görünmesi için kişiselleştirilebilir. Yatak odasında geçirdiğiniz zamanın tadını çıkarmayı seven ve bunu misafirlerinize sergileme fikrini seven biriyseniz, bu ezber bozan yatak odası fikirleri kesinlikle tam size göre.

Tavan Arasından Muhteşem Manzara

Harika bir fikir ve evinizin tavan arasını yeniden tasarlamak için mükemmel bir neden. Tavan çatısına benzeyen devasa bir pencere size dışarının çarpıcı bir görüntüsünü verecektir. Yatak, zemine çerçevesiz olarak yerleştirilerek, pencereden en iyi şekilde seyretmek ve oda ısıtıcısının sıcaklığını hissetmek için geniş bir açık alan yaratır. Dağ kabini ambiyansına ulaşmak için iç tasarım rustik olmalıdır.

Sisli-Dağ Duvarının Ambiyansı

Serin, sisli bir dağın ortasında uyumaya ne dersiniz? Bu harika! Resim yapmakta harikaysanız veya yatak odanızın duvarlarında inanılmaz gerçekçi bir duvar resmi yaratabilecek birini tanıyorsanız, sisli bir dağın ağaçları arasında uyumak imkansız değildir.

Ağaç Dal Yatağı

Bu eşsiz yatak odası fikirleri listesinin dışında bu ağaç dallı yatak var. Yatak çerçevesi, tüm odaya şık, rustik bir his bırakan gerçek ağaç dallarından yapılmıştır. Bu kutudan çıkar çıkmaz yatakla, özellikle ahşap renklerdeki her renk iyi sonuç verebilir.

Yüzen Bed

Bu ilginç yatağı gördüğünüzde aklınızdan geçen ilk şey, yüzer yataklar kullanmaktır. Bu tür bir yatak tasarımı, bir sadeliği aşar ve zemini kurtarır. Daha çekici görünmek için yatağın altına LED aydınlatma kurabilirsiniz.

Size en çok uyan ezber bozan yatak odası fikirlerinden hangisinin olduğunu öğrenin. Ayrıca bu büyülü yatak odalarında harika bir uyku deneyimi yaşayacaksınız.

(132 kez ziyaret edildi, bugün 6 ziyaret)

Bir cevap yazın

elparsdekor.com


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (1) in /home/dekormima/public_html/wp-includes/functions.php on line 5219

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (1) in /home/dekormima/public_html/wp-includes/functions.php on line 5219