Dolce yatak odası enza

  • Dolce yatak odası enza,
  • enza home luce yatak odası,
  • enza home lina yatak odası
  • enza lina yatak odası,
  • enza home elena yatak odası,

Dağınıklık Ücretsiz Yatak Odası için Akıllı Depolama İpuçları
Yatak odası evde daha kişisel ve özel alandır. Kişi, zamanının çoğunu, özellikle fazla dinlenmeye ihtiyaç duyulduğunda, yatak odasında geçirir. Bu nedenle, kişisel bir oda olduğundan, birinin eşyaları ve kıyafetler, takılar ve diğerleri de dahil olmak üzere önemli eşyaları da içindedir. Dağınıklığı önlemek için yatak odasının içindeki her şeyi organize etmek için bir ihtiyaç olacaktır. Bunu yapmak da gereklidir, böylece kendi işlerinizi aramayı zor bulmazsınız.

Yatak odanızda depolama alanları oluşturmanın birçok yolu vardır. Birini seçmek, sahip olduğunuz oda tipine ve ayrıca depolama gereksinimlerinize bağlıdır. Bugün, yatak odanızda dağınıklığı olmayan bir odanın olması için akıllı saklama alanı oluşturma konusunda bazı ipuçları veriyoruz . Aşağıdaki ipuçlarına bakın ve hangisinin size en uygun olduğunu seçin.

Özellikle yatak odanız çok küçükse açık depolamayı deneyin . Bazı öğeleri bazı görüntüler, kitaplar ve diğerleri gibi yerleştirin. Duvarda raf yerleştirebileceğiniz veya ayakta açık raf tercih edebileceğiniz boşlukları arayın.

Odanızda yeterince yer yoksa, üst kısımdaki alanları kullanarak akıllıca depolamayı seçebilirsiniz. Açık dolapları veya hatta kapalı dolapları yerleştirerek yüksek dolapların üzerindeki alanları en üst düzeye çıkarabilirsiniz. Bazı duvar alanlarına da açık raflar yerleştirebilirsiniz, ancak odanızın kalabalık görünmesi için tüm alanı kullanmayın.

Bazı çalışmalarınızı yapabileceğiniz ince ve uzun bir masa yerleştirerek yatak odanızın içine bir çalışma alanı ekleyebilirsiniz. Çalışmak için tüm eşyaları yerleştirebileceğiniz çekmeceler olduğunu görün. Bu sayede karmaşayı önleyebilirsiniz ve çalışmak için kullandığınız eşyaları hemen bulabilirsiniz.

Birçok çekmecenin kullanılması size saklayacak çok şey için yeterli alan sağlar. Bu, eşyalarınızı tozdan uzak tutabilir ve aynı zamanda onları düzenlemenize yardımcı olabilir. Eşyalarını nereye yerleştirdiğine dikkat et. Eşyalarını, birbirleriyle ilgili ve birbirleriyle bağlantılı olanların yan yana gelecek şekilde düzenleyerek düzenleyin. Bu onu aramaktan zaman kazandırabilir.

Giysilerinizi bir alana yerleştirin; bu da şifreniz olur. Giysilerinden bir kısmını as ve diğerlerini katla. Hangilerini asmanız veya katlamanız gerektiğine bağlıdır. Ayrıca kıyafet düzenlemenizi de düzenleyebilirsiniz. Çoğu insan kıyafetlerini kullanımına göre yerleştirir. Parti kıyafetleri gibi ayrı bir dolapta, gündelik kıyafetler ise diğer tarafta. Bu, özellikle giyinmek için acele olduğunda, sizin için kolaylaştıracaktır.

Elbette kumaşlarınızı zaman zaman değiştirmeniz gerekecektir. Öyleyse, yanınızda başka çarşaf ve yorganlarınız var. Bunu başka bir kabine yerleştirebilirsiniz, ancak yatağınızın altındaki alanı kullanırsanız akıllı da olur. Ya da oradaki bir dolabınız varsa bunu başlığınızın arkasına yerleştirebilirsiniz. Yatağınızı depo olarak kullanmak, yer kazanmak için iyi bir yöntemdir.

Kadınlar genellikle bazı takılar ve aksesuarlara sahiptir. Bunu kancaların üzerine veya duvara asılı bir yere yerleştirin. Bazıları dekoratif askılardan yararlanır. Ancak, çok fazla şeyiniz varsa, uzun ve ince bir armoire kullanarak zemin depolamayı tercih edebilirsiniz.

Yeterli alanınız yoksa, çoklu kullanım tercih edebilirsiniz. Yan sehpa istiyorsanız, bunun için düşük zemin deposu kullanabilirsiniz. Eşyalarınız için bir depolama alanı ve ayrıca bir sehpa olarak da kullanılabilir. Odadaki çalışma masanız bile iyi bir saklama alanı olabilir.

Kutular veya plastik kaplar gibi bazı saklama kaplarından da yararlanabilirsiniz. İçinde saklayacağınız şey için uygun olabilecek farklı şekil ve tarzlarda gelirler. Yatağın altına yerleştirmek istiyorsanız, bunun için iyi olabilecek büyük ve ince kaplar vardır.

Yatak odanızın içine tabandan tavana raflar koyarak mekanınızı en üst düzeye çıkarın. Bu şekilde tüm alanları kullanabilecek ve eşyalarını içinde güvenle saklayabileceksiniz. Bunun için geniş bir alanınız varsa, bu iyi olabilir. Odanız küçükse, bir tane de olabilir ama belki biraz daha ince olabilir.

Duvarda bir dolap oluşturabilirsiniz. Bu şekilde açılan duvarın bir parçası gibi görünebilir. Bu gerçekten yerden tasarruf sağlar, ancak ev hala inşa edilirken yapılmalıdır. Bunu yaparak, iç mekanda yemek yemeden eşyalarınız için daha fazla yeriniz olur.

Temiz ve düzenli bir oda oluşturmak için yatak odasının içinde iyi bir depolama sistemine sahip olmak önemlidir. Yeterince dinlenmek yerine darmadağın bir odada dinlenmekten hoşlanmayacaksınız, stresinizi bile artırabilir. Böylece, odanız için doğru depolama sistemini kullanarak yatak odanızı dağınıklıktan arındırın . Ayrıca, depolama alanları eşyalarınızı korumanıza yardım etmenin yanı sıra yatak odanıza güzellik katabilir.

Bir cevap yazın

elparsdekor.com


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (1) in /home/dekormima/public_html/wp-includes/functions.php on line 5107

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (1) in /home/dekormima/public_html/wp-includes/functions.php on line 5107