Düşük Bütçe İle 15 Muhteşem Yurt Odası Dekorasyon Fikirleri

Bir pansiyon dekore zordur – temelde komik değil ve size çalışmak için çok fazla boş alan verilmez. Ancak eğlenceli de olabilir! Ve şık bir ev gibi hissetmenizi sağlayacak birkaç anahtara sahipseniz gerçekten çok şey yapabilirsiniz. Gereksinim duyduğunuz yurt odası dekorasyon ihtiyaçlarından bazılarını topladık ve kendinizi dekore etmeyi tercih ederseniz, bunun için de bir fikrimiz var!

Bir diğer önemli aydınlatma kaynağı, çoğu web sitesinin ev dekor bölümünde yeni ortaya çıkan ve artık bir zamanlar olduğu gibi olmayan ip ışıklarıdır. Tel ışıklarından saptım çünkü sarılacak bir yer bulmakta zorlanıyordum, ancak arkadaşlarımın çoğu çalışmasını sağlayacak bir yol buldu. Tel lambaların hoş bir kullanımı, lambalar için ekstra büyük duvar kavanozlarına yerleştirilmeleridir.

Öğrenciler odalarını iki şey için kullanırlar: öğrenme ve rahatlama. Her ikisini de yapmak için, yatakhane odalarının düzenlenmesi ve davet edilmesi gerekir – küçük bir alanda kolay bir iş değildir. Kurtarma için: Yerinizi tabandan güzelleştirmek için alacak bu yurt odası dekorasyon fikirleri. Oh, ve bu kampüs yurt odasında önemli şeyleri unutma!

Yurt Odası İçin İlham Veren Fikirler

Küçük odaların dekore edilmesi bazı özel zorluklar yaratmaktadır – özellikle orada uyurken, ders çalışırken, eğlenirken ve rahatlarken Oda arkadaşı eklediğinizde, meydan okuma katlanarak artabilir.

Çok uzak olmayan bir geçmişte, dekorasyon için yurt odası fikirleri posterlerden, fasulye torbası sandalyelerinden ve kitap raflarından (ve elbette raydan) daha fazlasıyla sınırlı değildi. Ancak günümüzde teknolojiyi anlayan, tasarımda yetkin ve yetkin öğrenciler kesinlikle yurt odalarının tasarım hassasiyetlerini yansıtmasını istiyor.

Boş duvarınız size bakıyorsa, yaratıcı sürecinizi ilham almak ve tetiklemek için bu yatakhane dekorasyon fikirlerine bakın. Daha sonra, dekorasyon stratejinizi haritaladıktan sonra, duvar sanatı, fotoğraf kupaları, battaniyeler ve daha fazlası gibi kişiselleştirilmiş dekorasyonlar eklemeyi unutmayın. Kopyalamanız gereken sevimli yatakhane fikirleri! Bu havalı yatakhane fikirleri, üniversite yatakhanenizi dekore etmek için mükemmeldir. En iyi yurt odasına sahip olacaksın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

elparsdekor.com