Düşük Bütçe İle Tadilat Yapma Fikirleri

Ev sahiplerinin, gerçek bir ev tadilat müteahhidi yapmadan evlerini başarıyla yeniden şekillendirebilmeleri için milyonlarca yol vardır. Yüz binlerce diğer ev sahibi gibiyseniz, bu, birden fazla ev yenileme projesi yapmak isterse, o zaman bunu yapmak tamamen mümkün olabilir.

ev tadilat listesi
ev tadilat masrafları hesaplama
komple ev tadilat fiyatları 2019,
komple ev tadilatı ne kadar tutar 2019,
ev tadilat örnekleri,
ucuz ev tadilatı,
komple ev tadilatı için yardım istiyorum,
 • ev tadilat listesi
 • ev tadilat masrafları hesaplama
 • komple ev tadilat fiyatları 2019,
 • komple ev tadilatı ne kadar tutar 2019,
 • ev tadilat örnekleri,
 • ucuz ev tadilatı,
 • komple ev tadilatı için yardım istiyorum,

Hemen geldiğinde ev tadilatı, gerçekten gerçekleşmesini sağlamak için kullanılan malzemeler dışında, o kadar da pahalı olmak zorunda değildir. Aksine, eğer siz veya eşiniz ev projelerine ve kendinize özel projelere ilgi duyuyorsanız, bütçede yeniden yapılanmanın yapılabileceği binlerce yol vardır: bu sadece biraz yaratıcılık gerektirir!

Hepimiz ev tadilat müteahhitleri başa çıkmak için en pahalı insanlardan biri olabileceğini biliyoruz. Evde yapılacak ilginç projeler arıyorsanız ve bunların yapılması için gereken sürenin uzunluğunu umursamıyorsanız, burada sadece evinizin güzel görünmesini sağlamakla kalmayıp, aynı zamanda evinize değer katacak bazı önerilerde bulunabilirsiniz. :

BANYO VEYA YATAK ODASINI GENİŞLETMEK

Her yıl birçok insanın üstlendiği bir ev tadilat projesi, evlerinde belirli odaların genişletilmesidir. Örneğin, Ebeveyn Yatak Odanızı veya Ebeveyn Banyosunu biraz daha büyütmek isteyebilirsiniz ve işinizi halletmenin kesinlikle uygun maliyetli yolları vardır.

Bir yüklenici yalnızca bir odayı genişletmek için binlerce dolar talep edebilmesine rağmen, her soruna çözüm vardır ve bir odayı genişletmek o kadar da zor olmak zorunda değildir. Bilmeniz gereken şeylerden birkaçı, genişleyen odaların temelini oluşturuyor.

 • ev içi tadilat fiyatları,
 • anahtar teslim tadilat,
 • ev tadilat fiyatları,
 • ev tadilatı,
 • komple ev tadilatı maliyet,

Örneğin, bir duvarı yıktıktan sonra cam elyafı yalıtımına ihtiyacınız olacak mı? Ekstra elektrik kablolarına ihtiyacınız olacak mı? Bunlar, yeterince bilginiz varsa ve işi kendi başınıza yapmaktan eminseniz, kolayca araştırılabilecek sorulardan birkaçı.

TUVALETE PİZZAZ EKLEMEK

Banyo, insanların kendilerini yeniden şekillendirmek istediklerinde sık sık bulduğu başka bir yer. Örneğin, banyoda halen mevcut olan her şey için yeterli alan olmayabilir. Ancak, tüm odayı genişletmek gerçekten gerekli mi?

Ekstra depolama alanına sahip olmak için banyo için bir dizi köşe dolabı inşa etmekle kurtulabilirsiniz. Bu kesinlikle ev tadilat şirketlerine bırakılması gerekmeyen bir tadilat projesi ve kesinlikle ev sahiplerinin kendilerinin yapabileceği bir şey.

ZEMİN VE HALILARIN YENİDEN YAPILMASI

Yaygın olarak remodelled başka bir alan döşeme ve halılar. Mutfakta döşeme, evlerin yeniden yapılandırılması sırasında gerçekleştirilen en yaygın projelerden bazılarıdır. Mutfak zemini veya evdeki herhangi bir zemini yeniden şekillendirmek istiyorsanız, o zaman bu da müteahhit olmadan yapılabilir.

Müteahhitler katları değiştirmek için birkaç bin dolar talep edebilirken, karo döşemek veya halıyı kendiniz değiştirmek ne kadar zor olurdu?

Bunların hepsi, evinizi tek başına yeniden şekillendirmenin yollarını düşünmeye çalışıyorsanız, bütçe yeniden yapılandırma önerileridir. Ev müteahhitleri her zaman aranmaya ihtiyaç duymazlar ve istenmiyorsa tasarruf edilecek çok para vardır.

TADİLAT MI, TADİLAT MI? SORU BUDUR.

Yaşam tarzınız değiştiyse ve mevcut eviniz sizi karşılayamazsa – belki de evlendiniz ya da çocuğunuz oldu – o zaman tadilat size daha rahat bir ev yaratmanın yollarını sağlayabilir.

Bütçe, bütçe, bütçe

Herhangi bir şeye başlamadan önce gerçekten sıkı bir bütçe planlamanız ve iş için belirli miktarda bir fon ayırmanız gerekir. Başarılı bir tadilat yapmanın en temel yönlerinden biri, ne ve ne zaman ne yapılacağı ve bunların ne kadara mal olacağı konusunda net bir fikre sahip olmaktır.

Öncelikle net bir plan olmadığında büyük hayal kırıklıkları (ve pahalı olanları da) ortaya çıkar. Bütçe, gerekli iş miktarı ve kullanılacak malzemenin kalitesi ve türü hakkında önemli kararlar vermenize yardımcı olacaktır. Uzman tavsiyesi almak her zaman tavsiye edilir.

İleriyi düşünmek

Yapılması gereken değişiklikleri tartışmaya başlamadan önce, ileriyi düşünün. İhtiyaçlarınızın şu anda ne olduğunu ve gelecekte ihtiyaçlarınızın neler olacağını belirleyin. Bebek sahibi olmayı planladığınız için şu anda fazladan alana mı ihtiyacınız var?

Ekstra alan iki ya da beş yıl içinde ikinci bir çocuğa izin verecek mi? Asla şu an için plan yapmayın. İhtiyaçlarınız çok çabuk değişiyor ve evinizi geleceği düşünerek yeniden şekillendirirseniz uzun vadede tasarruf edebilirsiniz. Öte yandan, fazla tadilat yok. Çok fazla şey yapmak israflı ve pahalı olabilir.

Şüphe durumunda, bir uzmana sorun

Tadilat planlarınızda size yardımcı olacak bir uzmana gücün yetmeyeceğini düşünebilirsiniz. Alışveriş yapmak ve sormaktan zarar gelmez. Bir uzmanla gitmeye karar verirseniz, rahat hissettiğiniz bir mimar ve müteahhit olduğundan emin olun. Evinizi yeniden şekillendirmek çok fazla endişe yaratabilir; bu nedenle, baskı altında hissetmeden tam olarak ne istediğinizi iletmek için yeterince özgür hissetmeniz en iyisidir.

EV GELİŞTİRMELERİ İÇİN BÜTÇE NASIL

Ev geliştirme projeleri çoğu zaman insanları korkutuyor. Tipik ev sahibi, bir odayı yenilemek için binlerce dolara mal olacağına inanacak, çünkü çoğu zaman işi kendi başarabilecek becerilere sahip değillerdi. Ayrıca birçok malzeme ve araca ihtiyaç duyulduğundan projenin çok pahalı olduğunu düşünebilirler.

Aksine, ev geliştirme hiç de pahalı olmak zorunda değildir. Elbette, işi yapmak için bir müteahhit veya taşeron kiralarsanız, bir servet ödeyeceksiniz, ancak sabrı ve talimatları okuma ve izleyebilme yeteneğine sahipseniz, o zaman evinizdeki bir odanın tamamını yüz dolardan daha az bir şekilde yeniden şekillendirebilirsiniz.

Elbette bu, başarmak istediğiniz yeniden şekillendirme türüne ve yeniden şekillenme tanımınıza bağlı olacaktır. Bir odayı boyamanın “yeniden yapılanma” olarak değerlendirildiğini düşünüyorsanız, maliyetleriniz ucuz olacaktır. Bir odayı genişletmek veya yeniden tasarlamak istiyorsanız, maliyetleriniz artacaktır. Bu yüzden, paradan tasarruf etmenize yardımcı olmak için, yeniden modelleme türüne karar vermeniz ve ardından malzemeleri karşılaştırmanız ve karşılaştırmanız gerekecek.

Evinizi iyileştirme sürecine başlamadan önce, başlamak için bir bütçe ve bir plan yapmanız gerekecektir. Ev gelişimini düşünür ve planlarken çeşitli kavramları göz önünde bulundurmanız gerekir. Mesela evinizi boyamayı düşünüyor musunuz?

Evinizi döşemek mi istiyorsunuz? Evinizde halı ve / veya sert ahşap mı istiyorsunuz? Tadilat için kaç oda planlıyorsunuz? Hangi malzemeye ihtiyacınız olacak? Ne kadar malzemeye ihtiyacınız olacak?

Soru sormak ev geliştirme için analiz ve planlamanın bir parçasıdır. Ev gelişimini düşünürken sahip olabileceğiniz en iyi araçlardan biri neyi sevdiğinizi ve ne istediğinizi bilmek. Evimi iyileştirdiğimde, yapmak istediğim ilk şey beynimde dolaşıp favorilerimi aramak ve beni heyecanlandıran ve neyin cazip hale getireceğidir.

Bu yüzden, ev geliştirme mağazalarına gittiğimde ne alacağımı çoktan aklımda tutuyor, bu da evimi iyileştirme arayışımı rahatlatıyor.

Evinizi iyileştirecek paradan yoksunsanız, o zaman bir bütçe oluşturmak, istediğinizi elde etmenin yanı sıra paradan tasarruf etmenize yardımcı olacaktır. Belirli bir tarihe kadar hiçbir ödeme yapmadan indirim ve / veya alışveriş teklif eden mağazalarda ev geliştirme malzemeleri ve araçları bile düşünebilirsiniz.

Bu fikir, evinizi iyileştirmek için zaman kazanırken, geliştirme malzemelerini ve araçlarını ödemek için para tasarrufu sağlar. Birden fazla donanım veya kereste deposuna sahipseniz, mümkün olan en iyi fırsatları arayın. Bazen, büyük bir marka adı yerine yerel bir hırdavatçıdan satın alırsanız, iyi bir anlaşma yapabilirsiniz.

Ne yazık ki, birçok kişi, evlerini geliştirmek için ikincil ev kredileri, yani ev özsermaye kredileri için başvurmaktadır. Borç verenlerden borç almak genellikle borçlanmaya yol açar ve iyileştirme için ikincil konut kredisi yalnızca evinizi iki defa ödeyebilir.

Böylece, yüksek faiz oranlarından ve borç ödemelerinden kaçının ve evinizi iyileştirmek için bütçeyi öğrenin. Bu ev iyileştirmelerinin yapılması daha uzun sürebilir, ancak daha az stres verir ve borcunuzdan korunmanıza yardımcı olur.

Size bir odanın tamirat için maliyeti ne olabileceğine dair genel bir görünüm vereyim. Evinde bir oda boyamak istediğini söyle. Sıva, sızdırmazlık maddesi, astar, boya, boya inceltici, sıyırıcı, tornavida, boya açıklığı (boya alımınızla birlikte gelir), yamalar, boya fırçaları, tepsi vb.

Şimdi bunun evinizi iyileştirmek için bir servete mal olacağını düşünebilirsiniz, ancak bunun tersine yanılıyorsunuz.

Boya ve aletler size en fazla mal olacak, diğer ürünler daha az mal olacak. Astar, mühürleyenler ve sıva, doğru mağazaya giderseniz on beş dolara mal olabilir.

Doğru mağazayı ziyaret ederseniz, boya inceltici, tepsiler, fırçalar ve tornavida yaklaşık on beşe mal olur. Bu nedenle, yamalar bir kaç kuruş kazandıracak bir sıva seti ile satın alınmalıdır. Boya, satın alınan boyanın türüne bağlı olarak, kutu başına yirmi maliyeti olacaktır.

Bu nedenle, yaklaşık yüz dolar için, talimatları izleyerek işinizi yapması için kimseyi işe almadan evinizde bir odayı yeniden düzenleyebilirsiniz.

Peki ya banyo? Bölgeyi bir bütçe planı üzerinde yeniden şekillendirebilir misiniz? Bu alanın büyüklüğüne ve yeniden yapılanma türüne bağlı olacaktır, ancak banyonuzu döşemek ve duvarları boyamak istiyorsanız, yaklaşık 100 dolarlık bir iş vermiş veya birkaç dolar almış olabilirsiniz.

Doğru mağazaları ziyaret edip ne yaptığınızı biliyorsanız, yaklaşık elli dolara küçük bir banyo veya orta banyoyu yeniden şekillendirebilirsiniz.

Bütçeyi ve planı öğrenmek, tüm evinizi (ev iyi durumda ise) birkaç yüz dolar için yeniden şekillendirmenize yardımcı olabilir. Ayrıca, işi kendiniz yapmak size binlerce dolar kazandıracak.

TADİLAT PROJELERİNDE NASIL TASARRUF EDİLİR

Televizyondan dergilere, komşularınıza, evleri yeniden dekore etmek, insanlar eski odalarına yeni bir görünüm vererek ev satın almanın artan maliyetlerini telafi ettiklerinden öfkeleniyor. Mesele şu ki, tüm olasılıklar göz önüne alındığında bir oda yeniden biçimlendirildiğinde mobilya değişiklikleri, boyama, süsleme, yeniden döşeme ve diğer birçok seçenek olabilir.

Peki, trendi bilinçli bir ev sahibi, ikinci bir ipotek almak zorunda kalmamanız için bir tadilat projesini bütçeye nasıl sığdırır? Doğru cevap yok ve çözümünüz üstlendiğiniz projeye bağlı olacaktır.

Tadilat projelerinizde paradan tasarruf etmenin en iyi yolu, odanızın nasıl tadilat yapılacağını öğrenmektir. Bir dekoratör kiralamayın ve profesyonel yardım da almanız gereken bir konumda olmayın. Orada çok fazla kendi kendine yardım seti var. Çoğu tadilat projesi mobilyalarınızı yeniden döşemekten tüm yaşam alanınıza yeni bir görünüm kazandırmaya kadar kendiniz yapmak için basit.

Bölgenize parke bir zemin eklemek gibi inanılmaz derecede korkutucu görünen bazı görevler bile, aslında o kadar da zor değil. Siz sadece doğru şekilde yapmak için zaman harcamak için istekli olmalısınız – zaman profesyonel yatırımlar söz konusu olduğunda size bir servet kazandıracak yatırım zamanı.

Projenize başladığınızda, remodel yapmak istediğiniz odanın varlıklarının ne olduğu konusunda stok alın. Alan, eklemeler ve elinizde bulunan mobilyalardan yararlanın. Ardından, odanın hesaba katması gereken avantajları göz önünde bulundurarak yükseltmelerinizi planlamaya başlayın.

Bir odanın yeniden yapılandırılması, birkaç parça kumaş ve bez eklemek kadar basit olabilir. Bir yemek odası, örneğin yeni ve çağdaş görünmek için tamamen yeni bir mobilya setine ihtiyaç duymaz. Bunun yerine, masa örtülerinden peçetelere kadar sofra örtülerinin görünümünü güncellemeyi düşünün.

Modern modelin anahtarı her şeyin akışını sağlamaktır, bu yüzden iyi bir keten pıtırtılarına karar verdiğinizde, aynı renk şemasını takip eden bazı pencere işlemlerini seçin. Pencere uygulamaları genellikle oldukça ucuzdur ve iddialı bir iş arkadaşınız kendi perdelerini tasarlayıp dikebilir. Pencere tedavilerinin herhangi bir kombinasyonu odanıza taze bir görünüm kazandırır, bu nedenle güneşlikler, perdeler ve değerlerin bir kombinasyonu hakkında düşünmek isteyebilirsiniz.

Bölgeyi renklendiren bir diğer kumaş seçeneği, yemek sandalyesi kayar kapaklarının kullanılmasıdır. Güncellenmiş bir görünüme ihtiyaç duyan eski bir yemek sandalyeniz varsa, ancak yeni bir set alamazsanız, kendiniz için bir kapak seti satın almayı veya yapmayı düşünün. Bir setin hepsinden çok daha uygun fiyatlı olan slip kılıflar aynı zamanda tüm dekorla eşleşmeli ve odayı daha da canlandırmalıdır.

Kendin yap tadilatlarının bir odayla sınırlı kalmasına gerek yok. Muhtemelen, bir kere başladığınızda, kendinizi evinizdeki her odanın görünümünü tazelemek için istekli bulacaksınız. Kendin yap kendin yap, mağazalar, kitaplar ve dergilerin çeşitliliği ile, tadilat projesinde bir servet kazanman için her şansın var.

EVDE TADİLAT PLANLARI DİKKATE ALINMASI GEREKENLER

Bugünlerde bir ev tadilat zaten çok dikkat çekti. Muhtemelen insanlar böyle bir ev tadilatının bir yatırım olduğunu farkettikleri için potansiyel bir getiri ve yaşam kalitesinde iyi bir gelişme var. Peki, o zaman en iyi evi yeniden şekillendirmek için ne gerekiyor? Temel olarak kalite ve maliyete bağlı – çok iyi bir malzeme için çok iyi bir fiyat ödediğinizden. Bundan sonra, dikkat edilmesi gereken diğer şeyler gelir.

Tabii ki, ev tadilatında, sadece maliyeti, malzemeyi ve tasarımı düşünmek zorunda kalmayacak, aynı zamanda zaman ve çaba faktörü de var. Ev sahipleri, bu rekonstrüksiyonun ihtiyaç duyacağı ve alacağı yaklaşık süreyi veya süreyi tahmin etmelidir.

Kesinlikle, bir hafta içinde evde büyük bir doğum günü partisini kutlamayı düşünüyorsanız, mutfağı veya yemek odasını yeniden inşa etmeye başlayamazsınız. Fonlarınızı bütçelendiğinde olduğu gibi, zamanınızı nasıl bütçelendiğini öğrenmelisiniz, yeniden yapılanmanın iş kalitesini feda etmemelisiniz.

Ayrıca, düşünmesi ve not etmesi gereken önemli şeyler var. Bunlar: maddi veya ürün – maliyet, kalite, sağlık ve çevresel etkiler, bakım vb .; işgücü – işlevler, işçilik, beceriler vb. yer – mahalle, mal talebi vb .; elektriksel ve mekanik – kablolamalar, sigortalar vb .; ve bütün tadilatların düzenini veya tasarımını. Biri bu göreve başlamadan önce ilk olarak giriş-çıkışları bilmelidir. Bu görünebilir ve kolay gelebilir, ama gerçekten değil. Her şeyi denetlemesi için birine ödeme yapabilirsiniz, ancak eğer bilmiyorsanız, sonunda memnun kalmayabilirsiniz.

Bir diğer önemli nokta, bunun daima bir yatırım olduğu için, yeniden yapılanma için harcanan harcamaları telafi etmesi gerektiğidir. Bu, bir kişinin evi satması gerektiği anlamına gelmez, ancak bu sadece evin yeniden yapılandırılmasının bağlam ve parametreler dahilinde olmasını sağlamak anlamına gelir, yani – fazla abartılmamış.

Neden biri 2 odalı bir ev mahallesindeyken evini 10 odalı bir yere genişletmeli? İnsanlar ihtişamını arayabilirler, ancak satılamayacaklar, çünkü o bölgedeki mülk talebi, eviniz için talep edebileceğiniz ücretin sadece% 40’ı olabilir.

Evin tadilatı, ev sahipleri kendilerini gerçekten planlayıp konuşurlarsa, eğlenceli ve heyecan vericidir. Bu sadece bir oda ekleme meselesi değil, çünkü yeni bir bebek var ya da bir odayı tadilat ediyor çünkü bebek artık bir genç, vb., Ama her zaman bundan daha fazlası, ev sahiplerinin farklı sebepleri olabilir, ama her zaman orada olduğunu düşünmeleri gerekir. sonra memnuniyet ve memnuniyet. Tüm masraflardan sonra değer olmalı, ev sahipleri bu şekilde ev tadilatını dikkate almalı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

elparsdekor.com