DUVAR DEKORU İLE BİR ODA NASIL SÜSLERİM

DUVAR DEKORU İLE  BİR ODA NASIL SÜSLERİM
DUVAR DEKORU İLE BİR ODA NASIL SÜSLERİM

Boş duvarlara bakmaktan sıkıldınız mı? Yoksa evinizdeki bir odanın nasıl yenileneceğini, ancak üzerinde çalışacağınız küçük bir bütçeyi mi planlıyorsunuz? Göre  iç mimarlar, şık duvar dekorasyonu fikirleri anında evinizin herhangi bir odasında güncelleyebilir ve burada avantaj bunları kullanmak neden ve nasıl bir bakalım.

Ve muhtemelen evinizin genel akışına da sığacak modern ve çağdaş , dekoru da bir araya getirmek isteyebilirsiniz . Ancak, bir odayı ruh halinizi etkileyecek ve ruhunuzu yüksek tutmaya yardımcı olacak şekilde dekore etme olasılığını düşündünüz mü?

Aslında, hem yeni hem de geçmiş çalışmalar duvar dekorasyonunun  ruh halinizi büyük ölçüde etkileyebileceğini ortaya koymuştur . Ve bu, özellikle çoğu insanın belirli duvar renklerine tepki gösterme biçimiyle, dekorun ruh halinizi önemli ölçüde etkileyebileceğini göstererek, kesin olarak kanıtlanmıştır.

Duvar dekorasyon fikirleri ve bir evin herhangi bir yerindeki bir dizi süsleme, ruh halinizi ve günlük yaşam durumlarınızdaki düzenlemelerinizin nasıl değiştiğini etkileyebilir. Ortak alanlarınızdaki kişisel alanları düşünmek için biraz zaman ayırırsanız, ruh halinizi etkileyen dekoratif yönleri olduğunu keşfedeceksiniz.

Duvardaki boyanın rengi, bir sanat eserinin konumu, bir koltuk ya da sandalyenin konumlandırılması ya da oturma odanızdaki aydınlatma, tasarımın tüm bu yönleriyle herkesin ruh halini etkileyebilecek şeyler olabilir. .

DUVAR DEKORASYON FİKİRLERİ RUH HALİNİZİ NASIL ETKİLER?

DUVAR DEKORASYON FİKİRLERİ RUH HALİNİZİ NASIL ETKİLER?

Bildiğiniz gibi, bir ruh hali çevrelerimize ve sorunlarımıza nasıl tepki göstereceğimizi belirleyen bir zihin durumu olarak tanımlanır. Ruh haliniz öfkeden mutluluğa, üzüntüden neşeye, depresyona ve diğer her türlü hissi arasında değişebilir.

 Bir evdeki şık duvar dekorasyonu yeteneğini hafife almamalısınız,  aksi halde ruh haliyle ilgili reaksiyonları tetikleyebilir. Aslında, çoğu insan anında boş bir duvarı belirsizlik, üzüntü ve boşluk hissini hatırlatan bir duvar olarak görür.

Oturma odası için en iyi duvar dekorasyonu fikirlerini kullanabilmek için, olumlu bir tepki ve yüksek bir ruh hali yaratmak için bir evin herhangi bir yerinde nasıl kullanılabileceğini tam olarak anlamanız gerekir.

Mükemmel dekoratif dengeyi ve ruhu elde etmek için, bir odanın işlevi elbette dekorasyon yaparken göz önünde bulundurulması gereken ilk faktör olmalıdır. Bir evdeki odaların her biri, reaksiyonları tetikleyebilecek ve ruh halini değiştirebilecek kendine has özelliklere sahiptir.

YAŞAM ALANLARI – MUTFAK

YAŞAM ALANLARI - MUTFAK
duvar dekorasyon örnekleri,salon duvar dekorasyon modelleri,ev duvar dekorasyon modelleri,odamın duvarına neler yapabilirim,penceresiz oda nasıl havalandırılır,duvar süsleme örnekleri,duvar dekorasyonu kendin yap,odamın duvarını nasıl süslerim,

Her bir yaşam alanına ve duvar dekorasyonlarının  bir misafirin ruh halini nasıl etkileyebileceğine karar verirken, mutfağı, bir aralıkta yemek pişirmek ya da fırında pişirmek ve pişirmek, sızdırmazlık yapmak için sık kullanılan yemek tariflerinin düşüncelerini akla getiren en büyük yaşam alanı olarak hatırlamak kolaydır. lezzetli ve lezzetli tatlar.

Ve diğer tüm davetkar aromaları özel yemeklerin, aile birlikteliğinin ve içeride misafirleri ağırlayan keyifli gecelerin anılarını birleştiriyor. Bu anılar  bulaşıcı bir iyi ruh halini tetikleyebilir ve mutfağı evdeki diğer alanlardan ayıran sıcak yürekli duyguları canlandırmanın yolu budur.

Aromaların cazibesine ek olarak, bir mutfak alanındaki olumlu ruh hali yansımasını taşırken temiz, açık ve hafif düşünmek çok önemlidir. Klasik mutfak duvar dekorunun tetikleyebileceği havayı anlamak, iyi tasarlanmış ve ferah bir mutfağın parlak renklerle etkisini anlamaktır.

Getirdiğiniz duvar dekorasyon fikirlerinin çoğu için kırmızı gibi koyu renkler kullandığınızda, güven ve pozitif enerji hissi yaratma eğilimindedirler. Bununla birlikte, çeşitli benzersiz ölçeklerde beklenmedik bir mutfak duvarı dekoruna gitmeniz, kendinizin unutulmaz kalmasını sağlayacaktır.

Ayrıca, duvar dekorasyonu fikirlerinizi mutfakta bulunan günlük unsurlarla eşleştirebilir ve hayatı mutfak ortamınıza getirecek olan dekoratif asma duvar plakalarını kullanabilirsiniz. Mutfağınızı yeşil duvar dekoru ile şekillendirmek, daha sağlıklı yiyecek seçimleri ve genel olarak rahat bir his yaratmanıza yardımcı olabilir. Adaçayı yeşili ve diğer toprak renkleri, doğayla ve sağlıkla yakın bir ilişki içindedir.

Bu nedenle, çoğu iç mimar, hafif ve yatıştırıcı adaçayı yeşili bir sakinlik ve rahatlama hissini artırabilir. Adaçayı yeşili duvar dekorasyon fikirleri yaşlı sakinleri olan evler ve sağlıklı yemek seçeneklerinin öncelikli olduğu tüm yaşam alanları için mükemmeldir. Öte yandan, b kırmızı duvar dekorasyonu fikirleri konuklarınızın iştahını artırmaya yardımcı olabilir ve muhtemelen hepsini yemek istemediklerinden çok daha fazlasını yapacaktır. En azından restoranlar ve oteller bu iç tasarım hackinin farkındalar.

Bu yüzden koyu kırmızı, hem reklamlar, hem rezervasyonlar hem de menüler için tercih edilen renktir. Mutfak duvarınızı boyamak için kırmızı kullanarak ve özellikle mutfak gereçleri ve küçük ev aletleri ile mutfak aksesuarlarınızın çoğunu getirerek yemek yeme isteklerinizi ve isteklerinizi artırabilir. Bu, özellikle çocukların yiyecek seçimlerini çok iyi seçtiği evlerde yararlıdır. 

YAŞAM ALANLARI – OTURMA ODASI

YAŞAM ALANLARI - OTURMA ODASI

Duvar süslemeleri ruh halimizi nasıl etkilediğini göz önüne alırken, oturma odası dışarıda bırakılmamalıdır. Bu nedenle, renkleri, oluşturmak istediğiniz tonla uyum sağlayacak şekilde kullanmak çok önemlidir. Örneğin, kırmızı güç ve tutkuyu simgelemektedir. O Yapımı  sizin yapmak için mükemmel bir seçim yemek odası için duvar dekorasyonu fikirleri daha samimi ve çekici hissediyorum.

Bir kaç neşeli sarı vurgu , mutluluk ve yaratıcılık duygusunu uyandırabilir. Çoğunlukla enerji veren duvar dekorasyon fikirlerine ihtiyaç duyan fazladan ışık alan salonlar için idealdir. Bir oturma odasındaki yeşil vurgular rahatlatıcı nitelikleri başlatabilir ve içeriden içeriye doğru geçişi kolaylaştırmak için girişte kullanım için mükemmeldir. Purple, eşsiz bir sofistike ve sınıf duygusu getirmek için aradayken oturma odası duvar dekoru için mükemmel olan muhteşem ve lüks bir hissi uyandırır.

Öte yandan, hafif bir kahve, rahat ve rahat bir his veren oturma odasında rahat bir ruh hali yaratır. Ve duvar dekorunuzun bir parçası olarak tanıtıldığında, ailenizin düzenli olarak dinlenip yetişebileceği oturma odaları için mükemmel bir seçenek sunar.

Bununla birlikte, oturma odanızın iç dekorasyonu veya duvar tasarımı için sadece tek bir renk seçmek zorunlu değildir. Bir riotous renk karışımı yaratabilir ve yaratmalısınız. Çeşitlilik, birden fazla seçeneğe izin verdiğinden ve genel bir kural olarak, üçünün her zaman benden daha iyi olduğu için, ilham verici duvar dekorasyonu fikirlerini ararken çarpıcı bir renk karışımı oluşturun.

YAŞAM ALANLARI – YATAK ODASI

YAŞAM ALANLARI - YATAK ODASI
YAŞAM ALANLARI – YATAK ODASI

Yatak odası, günün çoğunu harcayacağınız yer olduğundan, yatak odası için duvar dekorasyon fikirlerini akıllıca düşünmek önemlidir  . Yatak odasındaki duvar dekor renkleri pasif, aktif veya nötr olabilir. Yatak odanızdaki duvar dekorunun kişisel vizyonunuza, zevklerinize ve amacınıza uygun olduğundan emin olun  . Nötr renkleri seçmek bir yatak odasını daha havadar ve ferah hissetmenize neden olabilir.

Bu da rahatlama ve huzur hissi yaratmanıza yardımcı olacaktır. Bununla birlikte, yatak odasındaki koyu renkler sıcak ve sofistikedir. Odanın daha samimi bir havası varmış gibi hissetmesini sağlayabilirler. Yatak odanızın duvar dekoru için kırmızı gibi daha koyu renkler kullanmak odanın enerji seviyesini anında artırabilir.  

Öte yandan sarı, güneşli bir günün uyandırdığı neşeyi yakalayabilir ve herhangi bir odanın mutluluk hissiyle yayılmasına yardımcı olabilir. Yatak odasında duvar dekorasyon fikirleri için mükemmel bir seçenek . Araştırmaya göre , evdeki duvar dekorasyonu fikirleri tutumumuzu ve halimizi büyük ölçüde etkileyebilir.

Bu da davranışlarımızı ve başkaları ile ilişkilerimizi etkiler. Dört duvarla çevrili bir alanda yaşamak, çarpıcı  duvar dekorasyonu  çevreyi ve nihayetinde evin içindeki havanın düzenlenmesinde hayati öneme sahiptir. Ve nihayetinde, evin iç mekanı, etrafındakilerin kişilik özellikleri hakkında çok şey söylediği gibi, duvar dekoru etrafında döner.

Etkili duvar dekoru, evin daha sıcak ve daha davetkar hissetmesini sağlayabilir. Mutfaktan oturma odasına, yatak odasına, seçtiğiniz duvar dekoru renk ve stilleriyle ruh halinizi dönüştürebilirsiniz. Bu kılavuz, hangi duvar dekorunun ruh halinizi ne ölçüde etkileyebileceğini ve belirli ruh hallerini tetikleyen renk türlerini ortaya çıkarmıştır. 

Bir cevap yazın

elparsdekor.com


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (1) in /home/dekormima/public_html/wp-includes/functions.php on line 5212

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (1) in /home/dekormima/public_html/wp-includes/functions.php on line 5212