En çok tercih edilen laminat parke renkleri

  • en çok tercih edilen laminat parke renkleri
  • koçtaş laminant parke
  • parke görünümlü seramik
  • parke görünümlü fayans

Evde kullanılan laminat parke malzemeler, her birinin doğaya ne kadar yakın olduğunu bize hatırlatanlar – bir zamanlar ana doğanın bir parçası olan ve şimdi bize ait olan büyük ağaçlardan geliyorlar – ev sahipleri. Bugün, bu ağaçların bir kısmını kullanan evleri evlerine, özellikle de katlarına bakacağız! Evin daha ev gibi ve yaşanabilir görünmesini sağlamada kesinlikle büyük bir etkiye neden olan evin önemli bir parçası!

Bugün sahip olduğumuz liste, 20 tahta laminat parke zemin fayansıdır. Bize laminat parke nasıl bir fikir vereceğini, otantik laminat parke mı yoksa kopyalanmış bir şey mi olduğu hakkında fikir verir. göz alıcı alan. Çağdaş ve hatta modern bir ev olarak tasarlanan bir ev, laminat parke plakalar malzeme olarak kullanıldığında, duvarda mı yoksa yerde mi olacağına dikkat edin. Bugün, aşağıdaki fotoğrafları gördüğünüzde bahsettiğimiz bu şeylerden daha fazlasını göreceksiniz.

Rustik hissi bu salonda nasıl buluyorsun? Yer karoları dövülmüş ve muhtemelen her türlü oda tasarımına uygun farklı renklere sahiplerdi.

Sadece bu oturma odasında kullanılan renkleri sevmiyor musun? Kahverengiler, griler ve beyazlar. Bu boşluğa doku veren iki şey şömine duvarı ve açık bir şekilde büyüleyici olan döşeme!

bu oturma odasını, sahip olduğu tüm mobilya ve dekorlarla görkemli bir mekan haline getirmede harika bir iş çıkardı. Ama tabii ki, bu oturma odasındaki yer döşemesinin seçimi ile de iyi bir iş çıkardılar – bunun gibi en görkemli evlerin seramik yer döşemeleri olduğundan tamamen aranmaz!

Kullanılan laminat parke ile dünyaya dokunan klasik siyah beyaz bir ev – kullanılan kiremitlerle ilgili iyi bir şey, bu eve daha fazla doku eklemek için bir desen yapmaktı.

Klasik oturma odası
zarif tasarım

Bu oturma odası, basit ve kesinlikle zarif – öfkeli güzelliği ile bir alan örneğidir. Sade malzemelerin kullanılmasını vurgulayan, etkileyici zeminlere sahip klasik mobilyalar ve dekor.

Tahtadan yapılmış tonozlu tavana sahip geleneksel bir oturma odası da laminat parke döşemeye sahiptir! Mobilya, çağdaş ve dekorlar, ama döşeme ve tavan kesinlikle içinden ve içinden geleneksel bir ev yaptı.

Tasarımcılar bu fotoğrafta olduğu gibi dokulu duvarları ve sütunları da çok sevdiler. Bu yaşam alanı, fotoğrafçılık dersleri için herkesin almak isteyeceği çok güzel açılara sahip. Eklektik ve gerçekten şık.

Aile Odası
beyaz gri mobilya

Çağdaş bir dokunuşla Detroit’ten bir başka güzel ev. Açık sarı bir duvarla eşleşen beyaz ve gri mobilyalara kim sevmez ki? Bütün bunlar kesinlikle tüm oda için parlayan güzel döşeme tarafından gölgede!

Bu New York evi, yenilecek başka biri! Güzel bir mobilya seti ve eşsiz bir bölücü de kullanıldı! Ama bizi en çok etkileyen şey, ayırıcının ve televizyon konsolunun rengiyle neredeyse eşleşen laminat parke döşeme.

Orta Yüzyıl Modern Tadilat
laminat parke yer karoları

Bu Seattle ev tadilat kesinlikle kullanılan malzemeler ile fab ve şık görünüyor – mobilya ve dekor ve kesinlikle duvarlar ve zemin! Şaşırtıcı, hepiniz düşünmüyor musunuz?

San Francisco’daki bu ev, odun kullanımını en üst düzeye çıkardı – tavandan mobilyaya, zemine! Bu ev kesinlikle soğuk mevsimde kimseyi sıcak tutacak!

rahat mobilyalar

Yaşamak için şirin bir yer – tüm şirin ve rahat mobilyalarla, nevresimler ve dekor! Bu kesinlikle bize bir kadının evinde görünüyor! Zeminin evin geri kalanından daha koyu olmasını seviyoruz, çünkü onları tamamlıyor!

Modern oturma odası
büyük mobilyalar

Bu modern oturma odası, sahip olduğu büyük mobilyalardan dolayı rahat görünüyor. Açık renkli mobilya ve dekorlara ve vurgulamak için biraz açık renkli laminat parke zemine sahiptir. Yaşamak için şık bir alan!

Yukarıda gördüğümüz normal döşemelere benzemeyen karanlık döşemeleri nasıl buluyorsunuz? Küçük parçalara kesilmiş ve yapıştırılmış diğerlerinden ziyade bir parça tahtaya bakmak için yapılmış gibi görünüyor. Siyah asla tarzını yitirmez.

Dünyanın herhangi bir yerindeki çağdaş bir ev için kolayca geçebilen tipik bir Amerikan evi. Her yere evinizi daha yakın yapan, harika bir şekilde tutturulmuş laminat parke zeminlere sahip hoş bir alan halısına sahip konforlu mobilyalar!

Minimalist bir evin başka bir örneği, siyah beyaz şık mobilyalar ve göz alıcı bir şömine! Tüm bunlar, sevimli laminat parke zeminler nedeniyle daha büyüleyici bir hale getirildi!

Güzel bir oturma odası bu render kesinlikle çarpıcı! Işıklandırmaya kullanılan renk paletinden! Bu salonun gerçekte nasıl göründüğünden çok daha fazla şey çizdi.

Biz kesinlikle sarı vurgu sandalyeler ve güzel alan halı seviyorum! Bu Toronto oturma odası en iyi kullanılan mobilya ve dekorların yanı sıra tüm görünüme uyması için güzel bir döşeme malzemesi seçti!

Bu salon kesinlikle minimum – tam anlamıyla! Özel bir vurgulu koltuk ve yan tarafta küçük bir yemek masası ve sağ tarafta küçük bir mutfak ile eşleştirilmiş rahat bir kanepe. Gri renkli tuğla duvar ve güzel kahverengi laminat parke döşeme! Gerçekten çok az – ama çok hoş.

Bu oturma odası için zemin kesinlikle bir favori. Tüm odayı aydınlatır ve bu çağdaş oturma odasına topraksal bir hava verir.

Tazeleme laminat parke Yer Karosu Tasarım listesi için nasıldı? Size yukarıda gösterdiklerimizden kesinlikle daha fazla örnek var. Her ne kadar çoğu zaman, laminat parke karoları gerçekten farklı ebat ve uzunluklarda kalaslara sahip olsa da, her zaman zemini tahtadan yapılmış bir zemine benzeyecek şekilde büyük kesimler yapmayı ve temizliği sağlamak için kesimleri gizlemeyi seçebiliriz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

elparsdekor.com


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (1) in /home/dekormima/public_html/wp-includes/functions.php on line 4757

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (1) in /home/dekormima/public_html/wp-includes/functions.php on line 4757

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (1) in /home/dekormima/public_html/wp-content/plugins/really-simple-ssl/class-mixed-content-fixer.php on line 110