En iyi 15+ Banyo Seramik Fikirleri | Zemin, Duş ve Duvar Tasarımları

En iyi 15+ Banyo Seramik Fikirleri Zemin, Duş ve Duvar Tasarımları

Banyo Seramik Fikirleri – Banyonuzu aydınlatabilecek ilham verici banyo döşemelerine bakın. Karo, su trafiği ve kullanımı çok yüksek olan banyo nedeniyle, yüksek dayanıklı olduğu için banyo için en harika malzemedir.

Dahası, fayans veya banyo zemini, diğer odalar gibi banyonuzun en dikkat çeken kısmıdır. Bu nedenle, seçtiğiniz karolar da banyonuzun görünümünün nasıl olacağını etkileyecektir. Aslında, banyonuzu yeniden şekillendirmek istiyorsanız, daha fazla dikkat etmeniz gereken en önemli bölüm burasıdır.

Banyonuzu değiştirirken veya banyonuzu oluştururken başlangıçta doğru döşemeye karar verdiğinizde, banyonuzun görünümünü de oluşturabilirsiniz. Böylece, güzel ve şık banyo döşemesini seçin ve banyonuz için en iyi görünümü yaratın. Banyonuzu daha şık ve rahat hale getirmek için harika banyo tasarımı fikirleri.

 1. Küçük Beyaz Minimalist Sarı Çini Deseni
  banyo fayansı fikirler
  İlk fikirler beyaz fayans ve duş içeren küçük banyodan geliyor. Minimalist banyo teması olarak, duvar iki farklı desende beyaz çini ile tutturulmuştur. Bu banyoda, beyaz minimalist karonun sadeliği, birkaç duvara ve makyaj masasına yerleştirilmiş sarı karo ile bozulmuştur.
Küçük Beyaz Minimalist Sarı Çini Deseni

Duş odasında, cam kapı suyun dışarı çıkmasını önlemek için kullanılır. Ekli duş ile duvara, banyo malzemelerinizi saklamak için ayna ve bölmeye sahiptir. Duvarın yanında sarı kiremit, kontrast görünüm oluşturmak için dikey zig-zag deseni ile kurulur.

 1. Mavi Banyo Karosu
  siyah çini fikirle
  r
  Sadeliği sevenler için bu İskandinav banyosu tam size göre. Tüm unsurlar boyanır ve duvar ve tuvalet malzemeleri gibi beyaz rengi seçer. Tersine, duş odasının arka duvarı, döşeme kullanımıyla aynı desen döşemesine sahip mavi çiçekli desen döşemesi ile monte edilir.

Banyonun yumuşak görünmesini sağlamak için, banyonun köşesinde havlu askısı ve sağdaki banyo alanına doğru ahşap bir basamak var. Duş için döşeme ve duvarla aynı mavi tonları kullanır.

Küçük Parlak Banyo Mavi Gökyüzü Kiremit
 1. Küçük Parlak Banyo Mavi Gökyüzü Kiremit

Bu banyo fayansı fikrinde, banyo fayansının bileşimi iki odaya, duş odasının arka kısmına ve gömme çekmeceye yerleştirilir. Tüm atmosfer için, banyo beyazla boyanır ve yer karosu da beyaz kullanılır.

Makyaj için, tam tuvaletin önüne yerleşti. Duştan hemen önce duvara doğru, raflar, sabun vb. Banyo malzemelerini depolamak için raflara yerleştirilir ve arka tarafı mavi çiniyle döşenir. Duş alanına gidin, backsplash duvarı, raflarda olduğu gibi aynı tonlarda mavi çinilerle döşenir.

 1. Doğa Tuğla Sanayii

Endüstriyel fikir aşağıdaki benzersiz kiremit fikri olabilir. Kurumsal sanayi için alışılmadık bir durum; banyoda tema. Duş için paslanmaz boru ve musluk kullandı ve tesisat borusu gibi tasarlandı. Tüm banyo için kırmızı tonlarla döşenmiştir.

Döşeme için, ahşap palet kullanın. Vanity’nin hemen altında havlu askısı olarak kullanılmak üzere monte edilmiş kırmızı turuncu bir boru var.

Modern Minimalist Siyah Banyo
 1. Modern Minimalist Siyah Banyo

Modern minimalist fikir için, bu banyo özellikle erkeksi erkekler için mükemmel olacak. Döşeme için, büyük fayans siyah kiremit kullanın. Duş duvarının sağına, altıgen çini ile siyah desenli yerleştirilmiş. Bir tanesi uzunluğuna monte edilmiş duş duvarları ve ayrıca banyo malzemelerini yerleştirmek için bir delik oluşturdular.

 1. Retro Banyo Fikirleri

Antika görünüşü sevenler için, banyonuza retro bir görünüm vermeye çalışın. Bu retro görünüm, duvarda yeşil gri gölge karo ve yer döşemesinde beyaz karo gibi kurumsal birkaç unsurdur.

İlgili Mesaj: Banyo Duş Fikirleri

Retro görünüm eklemek için, ayna vanity büyük kare ayna kullanır ve aynanın yanında ampul ışığı vardır. Farsça halının hemen duş odasına yerleştirilir.

 1. Zarif Civciv Balıksırtı

Bir sonraki fikir zarif piliç banyo fayansı için. Bu banyodaki karo, döşeme ve duvara monte edilmiş siyah balıksırtı karosu kullanır. Aydınlatma fikri için asılı ampul kullanır. Yüzer banyo vanity, vanity taş tezgahı ile karıştırmak için çekmece altında kurumsal ahşap kullanılır.

 1. Küçük Alanda Vintage Banyo

Küçük alanlar için, kontrast görünüm oluşturmak için duvarlarda beyaz fayans, zeminlerde siyah fayans kullanın. Aydınlatma ve duş kapı çerçevesi gibi diğer donanım elemanları için, aynı döşeme karosu tonlarıyla boyanmış. Ampul aydınlatması banyoya vintage bir his katıyor.

 1. Doğa Banyo için Taş Karo

Bu fikir eski moda büyük altıgen kiremit duvar ile beton döşeme ve ahşap klozet ile karışık basit bir banyo fikri için. Duş odası, banyo malzemelerinin ve dolapların kenarlarına yerleştirilmiştir. Basit ama yine de karmaşık görünüyor.

Kırmızı tonlar Meksika yer karosu, bu banyoda banyo tezgahı ile eşleşmesi için kullanılıyor. Beyaz çini ve kırmızı ile birlikte duvar karosu için. Sarkıt aydınlatma bu banyoda kullanılmaktadır. Meksika halısı makyajın altına yerleştirildi.

 1. Sofistike Banyo

Bu, güçlü bir atmosfere sahip banyo yapmak isteyenler için karo fikridir. Altın donanımın şıklığı, duvardaki mavi parlak karo ve beyaz desenli karo ile kontrast görünüyor. Mavi çini medyan boyutunda kullanılır ve dikey şekilde monte edilir.

Eşsiz görünüşü sevenler için, duş odasındaki mozaik karo backsplash’ı düşünülebilir. Mozaik karo, duş duvarına, zemine ve banyo malzemesi deliğine yerleştirilmiştir. Mozaik karo zarif bir görünüm ve güçlü bir atmosfer yaratır.

Mavi karo backsplash beyaz duvar ile kontrast görünüyor. Bu banyodaki tek kiremit duşlu. Makyaj önünde mavi sandalye var. Diğer duvar beyaza boyanmış ve taş renkte tezgahı olan makyaj masası renk tonları eklemek için yapılmıştır.

 1. sarı banyo fayansı

Bir sonraki fikir sarı banyo fayansı. Bu banyoda sarı kiremit, pencere tarafına doğru açılan bir duvar sırtı duvarına monte edilir, küvetin çevresine devam eder ve yer döşemesine kadar tamamlanır. Sarı çini duvardaki beyaz çini kontrast yapar.

 1. Banyo Vanity Yeşil Yosun Çini

Bu banyo fayansı fikrinde, duvarın yerleştiği duvardaki yeşil alg kiremitini oluşturuyor. Yeşil alg fayansı da duşun tam altına yerleştirildiği duş alanına yerleştirilir. Makyaj aynası beyaz çini ile çerçevelenmiştir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

elparsdekor.com