En İyi 20 country mutfak dekorasyonu

“Sandalyelerde ne olduğu kadar önemli olan masanın üzerinde ne olduğu değil.” – WS Gilbert

Bir kır mutfağı, onu ideal bir toplanma alanı haline getiren rahat bir sıcaklık yayar. Evin merkezi iş merkezi, yemek ve anılar yapmak için çocukların ev ödevlerini yaptıkları ve büyük bir mutfak masasının etrafında el işi yaptıkları bir alandır. Kırsal mutfak tarzı, dostane duyguları ve daha basit bir yaşam tarzına dönüşü harekete geçirir.

Parke zeminlerden beadboard kaplı tavana kadar, kırsal mutfak fikirleri davetkar, rustik bir hava yaratır. Bir cam kavanoza biraz buzlu çay dökün ve en sevdiğimiz köy mutfağı fikirlerimizi gözden geçirerek zamanınızı ayırın. İster modern ister klasik mutfak tarzına eğilin, bu kırsal kesimden etkilenen mutfak tasarımı koleksiyonundan ilham alacaksınız.

1. Geleneksel Kırsal Mutfak Fikirleri

Rustik mutfak fikirlerinin çoğu geleneksel kır tarzından gelir. Çeşitli doğal dokular ve kumaşları bir araya getirerek o sıcak ve davetkar kır mutfağı havasına hayat verebilirsiniz. Geleneksel kır mutfağı tasarımı, kırsalda bulunan doğa unsurlarını yansıtan bir renk paletine dayanır. Sıcak kahverengiler ve griler, yatıştırıcı yeşiller ve maviler ve nötr bej veya beyaz alanlar düşünün.

geleneksel kır mutfağı fikirleri homeofpaintedlady

Kaynak: Instagram aracılığıyla @homeofpaintedlady

geleneksel kır mutfağı fikirleri inresidencenz

Kaynak: Instagram aracılığıyla @inresidencenz

Bir kır mutfağı, yaprak dökmeyen, espresso, bordo veya lacivert gibi daha koyu renkler içerebilir. Bu renkleri kır tarzı bir mutfakta işe yarayan tuval veya çiçekli kumaşlarda bulabilirsiniz. Toile kumaşlar genellikle beyaz veya fildişi bir arka plan üzerinde tek bir koyu renk sergiler ve kırlara hayat veren doğal unsurları tasvir eder. Manzaralar, bahçeler, çeşmeler, kuşlar, çiçekler ve çiftlik hayvanları, tuvalet tekstillerinde popüler konulardır.

2. Modern Kırsal Mutfak Fikirleri

Bir kır mutfağında birçok insan siyahtan uzak durur, ancak onu modern tarzla evlendiriyorsanız, siyah ideal olabilir. Bir mutfak tadilatı sırasında, davlumbazınızı uzun, siyah bir konik davlumbazla değiştirin. Siyah-beyaz desenli zemin, modern ve geleneksel kır tarzı arasında iyi bir birleşimdir. Rustik unsurları ana renklerle karıştırmak, aynı zamanda kır dekoruna modern bir yaklaşım getiriyor.

modern ülke mutfak fikirleri csercsics.faipar

Kaynak: Instagram üzerinden @ cscsics.faipar

modern ülke mutfak fikirleri littlehouseonpurpose

Kaynak: Instagram aracılığıyla @littlehouseonpurpose

modern country mutfak fikirleri projectimmo

Kaynak: Instagram aracılığıyla @projectimmo

modern ülke mutfak fikirleri white.chicory.home

Kaynak: @ white.chicory.home_, Instagram aracılığıyla

Botanik baskılar, başka türlü modern bir mutfağa ülke havası katmanın bir yolu olabilir. Seçtiğiniz renk paletinde modernize edilmiş tekstiller veya baskılar arayın. Karo backsplash, bulaşık, havlu veya koltuk minderinize botanik vurgular ekleyerek sade çiçek dokunuşları ekleyin.

3. Wood Country Mutfak Fikirleri

Parke zeminler, ahşap dolaplar veya lekeli ahşap mobilyalar gibi görünse de, ahşap her türlü kır mutfak tasarımında sahip olunması gereken bir şeydir. Shaker dolapları klasik bir ahşap duvar dolaplarıdır ve bunları tercih ettiğiniz ahşap kaplamayla koordine etmek için boyayabilirsiniz.

ahşap ülke mutfak fikirleri nellacasadiro

Kaynak: Instagram aracılığıyla @nellacasadiro

basit köy mutfağı fikirleri spire.cottage

Kaynak: Instagram aracılığıyla @ spire.cottage

rahat kır mutfağı fikirleri yürekler. ve. ev

Kaynak: @ hearts.and_.home_, Instagram aracılığıyla

Kasap bloğu, country mutfak tasarımında kullanılan klasik tezgahlardan biridir. Tüm tezgah yüzeylerinizin kasap bloğu olmasını istemeseniz de malzemeye bir alan atayabilirsiniz. Ayrıca bunu yalnızca bir mutfak adasında da kullanabilir ve onu ev şefinin birincil çalışma istasyonuna dönüştürebilirsiniz.

4. Vintage Country Mutfak Fikirleri

Antikalar, herhangi bir kır mutfağına anında vintage bir his katar. Antika mutfak gereçlerini raflara veya tezgahlara yerleştirin. Viktorya dönemine ait sütlü cam tabak ve sürahileri toplayın, ardından bunları kurşun cam kapılı bir mutfak dolabında gösterin. Ferforje aydınlatma armatürleri ve dökme demir pişirme kapları, aslında yeni olsalar bile, eski bir hava katıyor.

vintage country mutfak fikirleri styleedtexascharm

Kaynak: Instagram aracılığıyla @styledtexascharm

Geniş tahtalara sahip koyu parke zeminler, kırsal mutfak tasarımında her zaman popüler olmuştur. Rustik iç mekanlar veya daha modern kır mutfakları ile iyi çalışırlar. Tavandaki açık kirişler, özellikle odadaki diğer ahşap unsurlara uyması için kaba yontulmuş ve lekelenmişse rustik mutfak stili ekler. Sıradan paslanmaz çelik cihazlar yerine retro esintili büyük cihazları seçerek tamamen vintage olun.

5. Şık Kırsal Mutfak Fikirleri

Country mutfak tasarımının aşırı eski veya rustik olması gerekmez. Aslında, birçok yeni öğeyi daha fazla yıpranmış yüzeylerle birleştirmek, şık bir kır mutfağı yaratmanın mükemmel bir yoludur. Örneğin, yıpranmış bir çiftlik evi masasını kadife döşemeli sandalyelerle eşleştirin veya pencere bakımlarınızda lüks kumaşlar kullanın.

rahat kır mutfağı fikirleri jay_rush_photography

Kaynak: @jay_rush_photography Instagram aracılığıyla

şık ülke mutfak fikirleri alyczandra_l

Kaynak: Instagram aracılığıyla @alyczandra_l

Bir ülke sıcaklığını da yansıtan daha rafine mutfak fikirleri, beyaz mermer tezgahların üzerinde boyalı bir kiremit backsplash içerir. Modern mutfak aydınlatma armatürleri ekleyerek ve çiçekleri mason kavanozlar yerine kesme cam vazolarda sergileyerek ülke mutfağınızın sınıf faktörünü yükseltin.

6. Küçük Köy Mutfağı Fikirleri

Beyaz dolaplar, küçük mutfağınızın daha büyük görünmesine yardımcı olabilir. Beyaz arabesk veya metro karosu backsplash, kabin rengini devam ettirerek daha fazla alan yanılsaması yaratmaya yardımcı olur. Ahşap bir kasap bloğu tezgahının basit bir şekilde eklenmesi, tam bir tadilat için para ödemeden küçük bir mutfağa kır havası katar.

küçük ülke mutfak fikirleri ourbungalow_renovation

Kaynak: Instagram aracılığıyla @ourbungalow_renovation

küçük ülke mutfak fikirleri thenewsmallhouse

Kaynak: Instagram aracılığıyla @thenewsmallhouse

küçük ülke mutfak fikirleri theoldforgecottage

Kaynak: Instagram aracılığıyla @theoldforgecottage

basit köy mutfağı fikirleri little_house_on_dartmoor

Kaynak: Instagram aracılığıyla @little_house_on_dartmoor

Önlüklü lavabo veya çiftlik evi masası gibi rustik kır mutfağı unsurları artık daha küçük ölçekli versiyonlarda mevcuttur. Bu, küçük bir mutfağa sahip olanların bile en iyi rustik dokunuşları sınırlı alanlarına sığdırabileceği anlamına gelir.

7. White Country Mutfak Fikirleri

Tamamen beyaz bir kır mutfağı, genellikle kır mutfağı ile çiftlik evi mutfağı tarzının evliliğini yansıtır. Tasarımcılar, sağladığı temiz, ferahlık hissi nedeniyle mutfakta beyazı severler. Bununla birlikte, tamamen beyaz bir mutfak klinik hissedebilir. Beyaz bir mutfak ülkesi yapmak için, doğal ahşap tonları ve sıcak rustik unsurlarla alanı yumuşatmalısınız.

beyaz ülke mutfak fikirleri bcn_homes

Kaynak: Instagram aracılığıyla @bcn_homes

beyaz ülke mutfak fikirleri housefifty5

Kaynak: @ housefifty5 Instagram aracılığıyla

beyaz ülke mutfak fikirleri jackieglassinc

Kaynak: Instagram aracılığıyla @jackieglassinc

basit ülke mutfağı fikirleri amaç alanı

Kaynak: Instagram aracılığıyla @intentionalspace

Tamamen beyaz veya çoğunlukla beyaz bir mutfağın misafirperver hissetmesi için birkaç renk patlaması gerekir. Bunu, mutfak adanızı veya bar taburelerinizi en sevdiğiniz renge boyayarak başarabilirsiniz. Veya bir parça renk katan tekstiller, tercihen doğal tereyağı sarısı veya adaçayı tonları kullanın.

elparsdekor.com


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (1) in /home/dekormima/public_html/wp-includes/functions.php on line 5219

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (1) in /home/dekormima/public_html/wp-includes/functions.php on line 5219