En İyi 40 Mutfak Duvar Dekoru Fikirleri

Mutfağınızdaki boş duvarlara bakıp onlarla ne yapabileceğinizi mi merak ediyorsunuz?

Minimalist bir görünüm istemediğiniz sürece, boş duvarlar sıkıcıdır. Biraz dekor ekleyerek mutfağınıza hayat verme zamanı.mutfak duvari icin dekoratif susleme , mutfakta taş duvar dekorasyonu , mutfak duvar dekorasyon fikirleri , dekoratif mutfak duvar süsleri , mutfak duvar dekorasyon ürünleri , mutfak duvarı için dekoratif susleme , kitchen duvar dekoru , mutfak dekorasyonu duvar , mutfak masası duvar dekorasyonu , mutfak duvar dekoru,

Mutfağınız için en iyi dekor, mutfağınızın geri kalan tarzını ve ailenizin kişiliğini tamamlayacaktır. Dekorunuz aitmiş gibi görünmeli ve sizin bir yansımanız olmalıdır. Belki de mutfak eşyalarını duvara asmayı seviyorsun. Ya da bir sanat meraklısısın ve yemek temalı birkaç eserin var.

Bu mutfak duvar dekoru fikirleri, mutfağınız için uysal ve beklenenden benzersiz ve yaratıcı olana kadar çeşitli seçenekler sunacaktır.

1. Çerçeveli Mutfak Duvar Dekoru Fikirleri

Sanatınızı camın altındaki bir çerçeveye asmak, bakımını ve temiz kalmasını kolaylaştırır. Bu, özellikle sıçramaların ve dağınıklıkların sıklıkla meydana geldiği mutfağınızda önemlidir. Yapmak isteyeceğiniz son şey, duvarınıza bir kanvas parçası asmak, üzerine gres sürmek ve temizleyememek.

çerçeveler mutfak duvar dekor fikirleri ourfamilypad
mutfak duvari icin dekoratif susleme , mutfakta taş duvar dekorasyonu , mutfak duvar dekorasyon fikirleri , dekoratif mutfak duvar süsleri , mutfak duvar dekorasyon ürünleri , mutfak duvarı için dekoratif susleme , kitchen duvar dekoru , mutfak dekorasyonu duvar , mutfak masası duvar dekorasyonu , mutfak duvar dekoru,

Kaynak: Instagram aracılığıyla @ourfamilypad

çerçeveler mutfak duvar dekor fikirleri 1930sarang335

Kaynak: @ 1930sarang335, Instagram aracılığıyla

çerçeveler mutfak duvar dekor fikirleri chorltonhouse

Kaynak: Instagram aracılığıyla @chorltonhouse

çerçeveler mutfak duvar dekor fikirleri cozyliltownhouse

Kaynak: @cozyliltownhouse Instagram aracılığıyla

çerçeveler mutfak duvar dekor fikirleri intentionalspace

Kaynak: Instagram aracılığıyla @intentionalspace

çerçeveler mutfak duvar dekor fikirleri nurdigitalprints

Kaynak: Instagram aracılığıyla @nurdigitalprints

çerçeveler mutfak duvar dekor fikirleri tash_georgina_maria

Kaynak: Instagram aracılığıyla @tash_georgina_maria

Mutfak Galerisi Duvar Dekoru Fikirleri

duvar galerisi mutfak duvar dekor fikirleri msjillyd

Kaynak: Instagram aracılığıyla @msjillyd

Dekorunuzu çerçeveledikten sonra, onu nasıl asacağınızı bulmanın zamanı geldi. Tüm duvarı tek başına kaplayan bir veya iki büyük parçanız olabilir. Veya bir galeri duvarı oluşturan birkaç küçük parçanız olabilir.

2. Mutfak Duvar Resmi Dekor Fikirleri

Bir tabloyu asmak mutfağınıza renk ve stil katar. İster küçük, ister büyük ölçekli olsun, bu türünün tek örneği sanat bir açıklama yapacak. Öyleyse beyaz duvarlarınıza veda edin ve bir resim asın.

boyama mutfak duvar dekor fikirleri dinasdigs

Kaynak: Instagram aracılığıyla @dinasdigs

boyama mutfak duvar dekor fikirleri kristineandreaart

Kaynak: Instagram aracılığıyla @kristineandreaart

boyama mutfak duvar dekor fikirleri madebyyudelin

Kaynak: @madebyyudelin Instagram aracılığıyla

Resminizi seçerken, mutfağınızı tamamlayacak bir renk paleti arayın. Aynı zamanda mutfağınızın tarzıyla da uyumlu olmalıdır. Soyut bir parça, minimalist veya modern bir mutfakta güzel görünecek. Bir gerçekçilik parçası, klasik veya geleneksel bir mutfakta tam eve bakar. Çiftlik eviniz veya rustik mutfağınız ressam bir parça ile güzel görünecek.

3. Duvar Kağıdı Mutfak Duvar Dekoru Fikirleri

Yaratıcı olmak istediğiniz boş bir duvarınız varsa, neden duvar kağıdını vurgulu bir duvar oluşturmak için kullanmıyorsunuz? Modern duvar kağıtları cesur ve parlak renklerle gelir. Ayrıntılı desenlere sahiptirler ve büyük ölçekli bir tasarıma sahip olabilirler. Mutfağınızın tarzına uyan ve mevcut diğer renkleri tamamlayan bir duvar kağıdı arayın.

duvar kağıdı mutfak duvar dekor fikirleri atg_design

Kaynak: Instagram aracılığıyla @atg_design

duvar kağıdı mutfak duvar dekor fikirleri deco_paperie_wallpapers

Kaynak: Instagram aracılığıyla @deco_paperie_wallpapers

duvar kağıdı mutfak duvar dekor fikirleri hummingbird_wallpaper

Kaynak: Instagram aracılığıyla @hummingbird_wallpaper

duvar kağıdı mutfak duvar dekor fikirleri lounatuulentalo

Kaynak: Instagram aracılığıyla @lounatuulentalo

Duvar kağıdınızı seçerken, kaplamak istediğiniz duvarın boyutunu göz önünde bulundurun. Alanı tamamlamak için deseni ölçeklendirin. Büyük bir duvarda çok meşgul görünecek küçük, tekrarlayan bir desen istemezsiniz. Ayrıca küçük bir alanı kaplayacak büyük ölçekli bir desen istemezsiniz.

4. Rustik Mutfak Duvar Dekoru Fikirleri

Rustik veya çiftlik evi tarzını seviyorsanız, dekorunuz bunu göstermelidir. Bu bitirme parçaları, mutfağınıza özgünlük hissi verecek mükemmel dokunuşlar katacak. Mağazaya gitmiş ve “rustik hissettiren” bir sürü eşya almış gibi hissetmek yerine, mutfağınızda aslında rustik unsurlar olacaktır.

rustik mutfak duvar dekor fikirleri claire_in_thecottage

Kaynak: Instagram aracılığıyla @claire_in_thecottage

rustik mutfak duvar dekor fikirleri shady_pines3interiors

Kaynak: @ shady_pines3interiors Instagram aracılığıyla

Eski bir kasap masanız olabilir. Yemek pişirmek veya yemek hazırlamak için kullanmak zorunda değilsiniz. Bunun yerine, onu bir kase taze ürün veya taze kesilmiş çiçeklerle dolu bir vazo için teşhir parçası olarak kullanabilirsiniz.

Ev dekorasyonu mağazalarında bulabileceğiniz klişe işaretleri atlayın. Bunun yerine, kırsal bir antika dükkanına gidin ve gerçek bir tabela alın.

5. Vintage Mutfak Duvar Dekoru Fikirleri

Çoğu zaman, insanlar nostaljiyi rustik ile karıştırır. Bu doğru değil. Eski ve rustik bir mutfağınız olabilirken, aynı zamanda eski ve orta yüzyıl, Fransız taşra veya Viktorya esintili bir mutfağa sahip olabilirsiniz.

vintage mutfak duvar dekor fikirleri grey_home_

Kaynak: Instagram aracılığıyla @grey_home_

Vintage mutfak duvar dekorunuzu seçerken, oluşturmak istediğiniz temayı düşünün. Farklı tasarım temalarını karıştırmamaya çalışın, aksi takdirde bir kimliğin açlığını çeken kafa karıştırıcı ve dağınık bir mutfak yaratırsınız.

6. Açık Raflar Mutfak Duvar Dekoru Fikirleri

Mutfak dolaplarınıza veda etmeye hazır mısınız? Modern mutfak tasarım trendlerini takip edebilir, üst dolaplarınızın tamamını çıkartabilirsiniz. Ardından bunları açık raflarla değiştirin. Bu, mutfağınızın daha büyük olduğu yanılsamasını verir.

açık raflar mutfak duvar dekor fikirleri blackforestlass

Kaynak: Instagram aracılığıyla @blackforestlass

açık raflar mutfak duvar dekor fikirleri elm_terrace_interior

Kaynak: Instagram aracılığıyla @elm_terrace_interior

açık raflar mutfak duvar dekor fikirleri sonsuza kadar. altı. dönüm

Kaynak: @ forever.six_.acres_, Instagram aracılığıyla

açık raflar mutfak duvar dekor fikirleri homewithzo_

Kaynak: Instagram aracılığıyla @homewithzo_

açık raflar mutfak duvar dekor fikirleri makemydaystationery

Kaynak: Instagram aracılığıyla @makemydaystationery

açık raflar mutfak duvar dekor fikirleri perfecthomeland9

Kaynak: @ perfecthomeland9 Instagram aracılığıyla

Bu eğilime bağlı kalmaya hazır değilseniz, sizi suçlamıyoruz. Açık raflar, eşyalarınızın tozlu ve yağlı olmasını sağlar ve dağınıklığı gizleme yeteneğinizi ortadan kaldırır. Bunun yerine neden mutfağınıza açık raf ünitesi eklemiyorsunuz? Boş bir duvarınız varsa, o duvara bir raf yerleştirebilirsiniz. Ardından, ek depolama için veya öğeleri görüntülemek için bir yer olarak kullanın.

7. Mutfak Kesme Tahtası Duvar Dekoru Fikirleri

Yemek yapmayı seviyorsanız, bir kesme tahtası koleksiyonunuz olabilir. Burada yargılama yok; Proje için doğru panele ihtiyacınız olduğunu anlıyoruz. Neden kesme tahtalarınızı boş bir duvara asarak koleksiyonunuzu sergilemiyorsunuz? Bu, onları bir dolaptan çıkararak daha fazla depolama alanı yaratır ve size mükemmel bir temalı mutfak dekor tasarımı sunar.

kesme tahtası duvar mutfak duvar dekor fikirleri graceupongrace_katie

Kaynak: Instagram aracılığıyla @graceupongrace_katie

kesme tahtası duvar mutfak duvar dekor fikirleri myrusticmodernliving

Kaynak: @myrusticmodernliving Instagram aracılığıyla

kesme tahtası duvar mutfak duvar dekor fikirleri puntodereves

Kaynak: Instagram aracılığıyla @puntodereves

Kesme tahtalarında durmanıza gerek yok. Başka mutfak eşyaları koleksiyonunuz varsa, bunları asabilirsiniz. Bunları dengeli bir görsel görüntü oluşturacak şekilde düzenlemeye çalışın. Onları mükemmel çizgilerle veya dağınık bir tasarımla elde edebilirsiniz.

8. Mutfak Duvar Saati Dekor Fikirleri

Güne hazırlanmak sabah telaşlı bir zaman olabilir. Kullanılabilir duvar alanınız varsa, bir saat asabilirsiniz. Bu, kronik olarak geç kalan biri için harika bir fikir. Büyük ellerle büyük geleneksel bir yüze sahip olabilirsiniz. Ya da size diğer önemli bilgileri de veren dijital ekran gibi biraz daha modern bir şeyi tercih edebilirsiniz.

duvar saati mutfak duvar dekor fikirleri carinahaslamgallery

Kaynak: Instagram aracılığıyla @carinahaslamgallery

duvar saati mutfak duvar dekor fikirleri daniellelouisedoughty

Kaynak: Instagram aracılığıyla @daniellelouisedoughty

duvar saati mutfak duvar dekor fikirleri atcarolineshouse

Kaynak: Instagram aracılığıyla @atcarolineshouse

Saatinizi belirgin ve kolay görülebilecek bir yere asın. Ocağınızın, lavabonun veya tezgahınızın üzerinde olabilir. Özellikle büyük bir duvarınız varsa, tüm duvarı kaplayacak kadar büyük bir saatiniz olabilir.

9. Mutfak Duvar Dekoru Ekran Raf Fikirleri

Tek bir yüzen rafa yapışmanız gerektiğini düşünmeyin. Geniş bir raf veya organizasyon sistemi monte ederek mutfağınızda güzel bir ekran oluşturabilirsiniz. Altında asma çubuğu veya kancaları olan bir duvar rafınız olabilir. Veya asılı sepetleri ve rafları olan büyük bir bara sahip olabilirsiniz.

mutfak raf vitrin mutfak duvar dekor fikirleri ehb_solutions

Kaynak: Instagram aracılığıyla @ehb_solutions

mutfak raf vitrin mutfak duvar dekor fikirleri fixeruppernewtownardsroad

Kaynak: @fixeruppernewtownardsroad, Instagram aracılığıyla

mutfak raf teşhir mutfak duvar dekor fikirleri not_a_boring_new_build

Kaynak: Instagram aracılığıyla @not_a_boring_new_build

mutfak raf teşhir mutfak duvar dekor fikirleri bir kez .upon.a.home

Kaynak: @ once.upon_.a.home_ Instagram aracılığıyla

mutfak raf teşhir mutfak duvar dekor fikirleri villa_wannerstam

Kaynak: Instagram aracılığıyla @villa_wannerstam

Ekranınızı oluştururken ölçek ve simetri üzerine düşünün. Rafınızın boyutu, duvarınızda bulunan kullanılabilir alana uymalıdır. Duvardan çok uzakta çıkacak kadar geniş olmamalıdır.

10. Mutfak Duvar Düzenleyici Raf Dekor Fikirleri

Biraz daha fazla depolama alanına mı ihtiyacınız var? Her gün kullandığınız eşyaları saklayabileceğiniz bir yere ne dersiniz? Yüzen bir raf, mutfak duvarınıza mükemmel bir ektir. Tezgahınızın üstüne veya başka bir boş duvara monte edilen tek veya çift duvar raflarınız olabilir.

mutfak düzenleyici raf mutfak duvar dekor fikirleri littlehouseonpurpose

Kaynak: Instagram aracılığıyla @littlehouseonpurpose

mutfak düzenleyici raf mutfak duvar dekor fikirleri tru.studio_

Kaynak: @ tru.studio_, Instagram aracılığıyla

mutfak düzenleyici raf mutfak duvar dekor fikirleri wildwillowsfarm

Kaynak: Instagram aracılığıyla @wildwillowsfarm

Baharatlarınızı düzenlemek için rafınızı kullanın. Ya da bulaşıklarınızı ve cam eşyalarınızı üzerlerine koyabilirsiniz. Bu raflar açık olduğu için görsel olarak çekici bir teşhir oluşturmaya çalışın. Dekoratif parçaları fonksiyonel eşyalarınızla karıştırabilirsiniz. Baharatlarınız için dekoratif kavanozlar seçin. Çatal bıçak takımınızı ve bardaklarınızı düzgün yığınlar veya çizgiler halinde düzenleyin.

11. Kara Tahta Mutfak Duvar Dekoru Fikirleri

Mutfağınızdaki kara tahtalar daha basit bir zamana dönüyor. Mutfağınızda notlar, tarifler, alışveriş listesi veya karalamalar için kara tahta boyayla bir alan oluşturabilirsiniz. Haftalık ailenizin yemeklerini planlamak için bile kullanabilirsiniz. Belki sizinkinin bir yapılacaklar listesi veya takvimi vardır.

kara tahta mutfak duvar dekor fikirleri my.farmhouse.fanatic.life

Kaynak: @ my.farmhouse.fanatic.life_ Instagram aracılığıyla

kara tahta mutfak duvar dekor fikirleri

Kaynak: Instagram aracılığıyla @ideas

Kara tahtanızı oluştururken ilk adım, ne kadar büyük olması gerektiğine karar vermektir. Belki sadece duvara asılan küçük çerçeveli bir pano için yeriniz vardır. Ya da belki de birkaç fit uzunluğunda ve genişliğinde bir kara tahtaya dönüştürebileceğiniz büyük bir duvarınız var.

elparsdekor.com


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (1) in /home/dekormima/public_html/wp-includes/functions.php on line 5219

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (1) in /home/dekormima/public_html/wp-includes/functions.php on line 5219