En pahalı çamaşır makinesi

pahalı çamaşır makinesi

İnternette, en pahalı çamaşır makinesi , dünyanın en pahalı çamaşır makinesi , çamaşır makinesi en pahalı, çok sayıda çamaşır makinesi modeli yorumu, popülerlik derecesi ve ekipmanın güvenilirliği hakkında çok sayıda inceleme bulabilirsiniz . En pahalı çamaşır makinesi Bütçe ve pahalı seçenekleri karşılaştıran uzmanlar, genellikle “lüks” ekipman satın almak için çok para harcamanın gerekli olmadığı, aynı zamanda iyi yıkama yapan ucuz bir makine satın almanın yeterli olduğu sonucuna varırlar. Alıcının birinci sınıf ekipmanı seçmek için ne kadar ödediğini ve dünyanın en pahalı çamaşır makinesinin maliyetini öğreneceğiz.

En pahalı arabalar

Günümüzde en pahalı çamaşır makinelerini seçmek o kadar da kolay değil çünkü markalar birbirleriyle yarışıyor, sürekli yeni ve daha işlevsel modeller üretiyorlar. Bazı V-ZUG saldırı tüfeklerinin yaklaşık 760 bin ruble olduğu tahmin ediliyor. Miele, AEG markalarının yıkama ve kurutma ekipmanları yeni bir orta sınıf araba fiyatına satın alınabiliyor.

Ekipman müşterinin bireysel projesine göre yapılırsa, makine ve 900 bin buçuk milyon ruble için ödeme yapabilirsiniz.

Çoğu Rus vatandaşı için, bu tür çamaşır makineleri her şekilde mevcut değildir. Bununla birlikte, iç pazarda satışa sunulan Rus alıcılar için daha kabul edilebilir birinci sınıf çamaşır makineleri de var.

V-ZUG WA-ASLQWP-li

Kapsamlı işlevselliğe sahip ultramodern çamaşır makinesi. EcoManagement teknolojisi, ekipmanınızın ne kadar enerji tükettiğini hesaplamanıza ve tüketimini azaltmanıza yardımcı olur. OptiTime seçeneği, program başlangıcında akıllı bir gecikmeye izin verir. Yukarıdaki avantajlara ek olarak, V-ZUG WA-ASLQWP-li özellikleri:

 • 8 kg’a kadar çamaşırın aynı anda işlenmesine izin veren geniş tambur;
 • akrilik cam kontrol paneli;
 • çok sayıda yıkama programı;
 • yerleşik titreşim emme sistemi;
 • duyusal zeka yönetimi;
 • acil durum sızıntılarına karşı tam koruma;
 • tamburun kısmi yüklenmesi sırasında tüketilen kaynakların otomatik kontrolü;
 • En yüksek enerji tasarrufu sınıfı “A +++”.

Montajın kalitesinden bahsetmeye gerek yok; Yükseklikte. Çamaşır makinesi, gecikmeli başlatma, kullanıcı programı kaydı, EcoStandby sistemleri , otomatik kapak açma, biyoenzimatik faz vb. Gibi çok çeşitli eklentilerle donatılmıştır Modelin maliyeti yaklaşık 440 bin ruble, makinenin şık özelliklerini tamamen haklı çıkarıyor.

LG TW7000DS

Aynı anda iki makara ile donatılmış ilginç bir model. Ana bölme, sert lekeleri çıkararak ağır eşyaları yıkamak için tasarlanmıştır. Az miktarda çamaşırın temizlenmesi ve hassas kumaşlardan yapılmış ürünlerin bakımı için ek bir mini tambur kullanılabilir. Alıcı, makinenin kapasitesine kesinlikle şaşıracak; Teknisyen, bir döngüde 20,5 kg kuru çamaşıra kadar işleyebilir. LG TW7000D Özellikleri:

 • doğrudan motorlu sürüş nedeniyle artan güvenilirlik;
 • ekipmanı doğrudan sıcak su sistemine bağlama yeteneği;
 • Wi-Fi üzerinden uzaktan zeka kontrolü;
 • 14 farklı yıkama programı;
 • EcoHybrid kurutma işlevi;
 • tambur kendi kendini temizleme teknolojisi;
 • Sistem sorunlarının mobil teşhisi.

Makine, yıkama işleminde çocukların müdahalesine, sızıntılara karşı tamamen korunmuştur. İstihbarat, tamburdaki köpük seviyesini kontrol edecek ve dengesizliği önleyecektir. LG TW7000DS’nin ortalama fiyatı 170.000 ruble. İki tamburlu modern çok işlevli ekipmana ve çamaşır kurutma olasılığına böyle bir miktar vermek utanç verici değil.

Kuppersbusch WA 1940.0 AT

İsviçre çamaşır makinesi, yüksek yapı kalitesine ek olarak mükemmel teknik özelliklere sahiptir. 228 bin civarında ödeme yaptıktan sonra alıcı, son teknolojik gelişmelere uygun olarak yapılmış ultra modern tarzda bir ünite alacak. Makinenin özel ekipman parçaları vardır.

 1. Toza ve neme dayanıklı ekran.
 2. 3D yıkama için benzersiz tambur nervürleri.
 3. Supersilent Plus ses geçirmezlik işlevi.
 4. Nesnelerin kirlenme derecesini otomatik olarak algılayan bir sensör.
 5. LED arkadan aydınlatmalı tambur.
 6. Tartım sensörü.
 7. 7 güne kadar gecikmeli başlatma zamanlayıcısı.

Makinenin belleğine 6 adede kadar özel yıkama programı kaydedilebilir. Bir çamaşır makinesi hakkında düşünmenize gerek yok, nesnelerin kirlilik derecesine ve kütlelerine bağlı olarak gerekli miktarda deterjan ve su miktarını hesaplayacaktır. AquaStop işlevi, kazara sızıntıları önler. Tambura bir kez yüklenebilecek maksimum çamaşır kütlesi 8 kg’dır.

AEG L 9WBC61 B

Kurutmalı çamaşır makinesinin ayırt edici bir özelliği, devrim niteliğindeki SensiDry sistemidir. Ekipmanın, her yıkama döngüsü için tüketilen elektrik ve sudan% 40’a kadar tasarruf etmenizi sağlayan benzersiz bir ısı pompası ile donatılmasını içerir. ProSense teknolojisi , tambura yüklenen nesnelerin kütlesine odaklanarak yıkama ve kurutma süresinin ayarlanmasına yardımcı olacaktır.

“Akıllı” makine, ilginç “Kesintisiz 3 sa / 3 kg” programı sayesinde 3 kg’a kadar şeyi sadece 180 dakikada kaldırır ve kurutur.

Aynı zamanda çamaşır makinesinin tamburuna 10 kg’dan fazla çamaşır yüklenemez. Giysiler artık nem teknolojisi ile kurutulur. Dengesizliği, aşırı köpürmeyi ve çocuklara karşı korumayı önleme işlevleri şüphesiz bu modelde mevcuttur. 10 özel yıkama programı, istediğiniz modu kolayca seçmenize olanak tanır. AEG L 9WBC61 B, modern, ucuz ve çok işlevli bir premium otomobil için haklı olan yaklaşık 158.000 rubleye mal oluyor.

LG LSWD100

Çamaşır kurutma imkanı olan bir çamaşır makinesi, en talepkar müşterilere hitap edecek. Ünite iki bağımsız tamburla donatılmıştır, bir seferde 12 kg’a kadar çamaşır yıkamanıza, 7 kg’a kadar çamaşır kurutmanıza olanak tanır. LG LSWD100 Ana Teknolojik Parametreler:

 • bir akıllı telefondan istihbarat yönetimi seçeneği;
 • Eco Bubble Teknolojisi
 • deterjanlar için otomatik dozaj sensörü;
 • Çevre dostu tambur temizleme işlevi;
 • SmartThinQ teknolojisi;
 • Yıkama verimliliği sınıfı “A”;
 • Ana tambur için 24 program ve 6 ek mod;
 • Yüksek sıkma hızı: 1600 devire kadar.

Sızıntılara karşı koruma, Aqua-Lock sistemi ile sağlanır. Bir arıza durumunda, makine bağımsız olarak teşhis gerçekleştirecek ve kullanıcıyı arızanın nedenleri hakkında bilgilendirecektir. Bu modeli ortalama 300.000 ruble karşılığında satın alabilirsiniz.

Siemens WM 16Y892

Güvenilirliği ve kapsamlı işlevselliği nedeniyle müşteriler tarafından büyük beğeni toplayan çamaşır makinesi. Aynı anda 9 kg’a kadar çamaşır yıkamanızı sağlar, sistemin elektronik kontrolünü içerir. Makine, yüksek derecede enerji tasarrufu ile karakterize edilir, tüketilen enerji miktarı 0,1 kW * h / kg’ı geçmez. VarioPerfect işlevi , optimum su ve elektrik tüketimi ile giysilerinizin ideal temizliğini sağlar.

Ünite, yanlışlıkla sızıntılara karşı tamamen korumalıdır, çeşitli kumaş türlerine uygun şekilde bakmanıza izin veren çok sayıda yıkama moduna sahiptir. Zeka, tamburdaki dengesizliği, aşırı köpürmeyi önler. Çamaşır makinesi, suyun kirlilik derecesini algılayan bir Aquasensor sensörü ile donatılmıştır. Modelin maliyeti 135.000 rubleyi geçmiyor.

Bosch WKD 28541

Alman bir üreticiden çamaşır kurutma imkanı olan ankastre çamaşır makinesi. ActiveWater teknolojisi, benzersiz bir sirkülasyon sistemi aracılığıyla önemli ölçüde su ve enerji tasarrufu sağlar. Bosch WKD 28541’in ana özellikleri şunlardır:

 • tambura maksimum 7 kg çamaşır yerleştirilir;
 • kurutma odası 4 kg’a kadar çamaşırları destekler;
 • acil durum sızıntılarına karşı tam koruma;
 • sıkma döngüsü sırasında tamburun dönüş hızı 1400 rpm’ye kadardır;
 • çocuk koruma seçeneği;
 • gecikme başlangıç ​​zamanlayıcısı.

Muadiline bağlı olarak, ortalama 120 bin ruble için bir çamaşır kurutma makinesi satın alınabilir.Tüketicilerden gelen olumlu geri bildirimlere göre, ünite bu miktarı mükemmel yıkama kalitesi, yüksek güvenilirlik, çok sayıda ekleme ve işlevle haklı çıkarır.

Haier HWD120-B1558U

En pahalı otomobil sıralamasında bir sonraki yer Çinli model Haier HWD120-B1558U’ya verilmiştir. Yıkama ve kurutma ekipmanı potansiyel bir alıcıya 135 bin rubleye mal olacak. Bu para için üretici, aşağıdaki parametrelere sahip bir montaj sunar:

 • 29 yıkama modu;
 • su temini ve deşarj sisteminin bütünlüğünü izleyen sensörlerle donatılmış;
 • iki bağımsız Yastık Tamburu;
 • izin verilen maksimum giysi kütlesi 12 kg’dır;
 • kurutma kabini 4 kg’a kadar eşyayı destekler;
 • Wi-Fi noktası üzerinden uzaktan kumanda sensörü.

Intelligence, tambur yüküne bağlı olarak gerekli su miktarını bağımsız olarak hesaplar, çamaşırları otomatik olarak tartar. Yıkama programı, bireysel kullanıcı programlarını hafızaya kaydetme ve sistemde ortaya çıkan arızaların kendi kendini teşhis etme yeteneği sağlar. Ekipman aşırı ısınmaya ve sızıntılara karşı tamamen korunmuştur.

V-ZUG WA-ASLQ-li

Kullanışlı bir dokunmatik ekrana sahip şık bir çamaşır makinesi, beyin hafızasına kişisel programlar yazma yeteneğini önerir ve bu da ekipmanın kullanım rahatlığını artırır. Model, en yüksek enerji verimliliği sınıfı, sızıntılara karşı tam koruma, çok sayıda özel yıkama modu ile karakterizedir.

EcoManagement istatistikleri, tüketilen elektrik miktarını hesaplamanıza ve tüketiminizi azaltmanıza yardımcı olur. Maksimum tambur yükü 8 kg kuru çamaşırdır. “Akıllı” bir makine, iş yükü ve nesnelerin kirlenme derecesine bağlı olarak tankın su ile doldurulmasını kontrol etmeye yardımcı olacaktır. Modern bir çamaşır makinesi V-ZUG WA-ASLQ-li’nin ortalama fiyatı 360 bin ruble.

Bu model, İsviçre kalitesini, stilini ve lüksünü bir araya getiriyor.

Electrolux PerfectCare 900 EW9W161B

En sevdiğiniz şeyleri yıkamak ve kurutmak için bu modeli kullanarak, güvenlikleri konusunda endişelenemezsiniz. Eşsiz bir ısı pompasına sahip DelicatCare teknolojisi , kumaş türüne odaklanarak su sıcaklığı ve istenen tambur hareketleri için optimum değeri sağlayacaktır. SteamCare, eşyaları buharla eski haline getirerek kolayca ütülemenizi sağlar. Kurutmalı çamaşır makinesinin özellikleri:

 • 10 kg giysinin aynı anda yıkanmasını sağlayan geniş tambur;
 • 6 kg’a kadar nesneyi işlemek için kurutma odası;
 • dokunmatik kontrol sistemi;
 • sabit mıknatıslı invertör motoru;
 • Yıkama süresini çamaşırların başlangıç ​​durumuna ve ağırlığına göre ayarlayan Zaman Yöneticisi işlevi;
 • 10 yıkama programı.

Electrolux PerfectCare 900 EW9W161B, su kaynağı ve tahliye sisteminin bütünlüğünü izleyerek herhangi bir sızıntıyı önleyen sensörlerle donatılmıştır. Bugün makinenin maliyeti yaklaşık 135.000 ruble. en pahalı çamaşır makinesi , dünyanın en pahalı çamaşır makinesi , çamaşır makinesi en pahalı,

elparsdekor.com


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (1) in /home/dekormima/public_html/wp-includes/functions.php on line 5219

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (1) in /home/dekormima/public_html/wp-includes/functions.php on line 5219